Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Uh … končno malo miru …

Uh … končno malo miru …

Ohjoj … če ni to grozno, da imaš tolko dela, da nimaš časa niti pozdravit svoje internetne prijatelje … Uh uh uh … Hvalabogu se je zdej malo skuliralo, tko da bom lahko malo več visela tu … :))))

Pa to je ena sama štala … Prejšnji teden so bli vsi v luftu zaradi Prodija … poleg tega so mi še v petek menjali sistem na računalniku, tko da sem bila skoraj cel dan brez … :(((( … Ta teden pa štala o kateri sem že pisala par tem nazaj … :(((((( Včeraj sem do 17h delala ko žival, da sem poštimala stvari … in … he he … uspelo mi je … :)))))))))))))) ;)))))))))))

No … dost jokcanja … Zdej sem spet tu … in … GREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŠKALA SEM VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

samo,da se je uredilo!!!Smo bli v resnih skrbeh zate!
Welcome back BGV,smo te pogrešali!
Sp

Cmooooooooooooooooooooooooooooka … :-*****

Jst tut močno greškala … :(((((((((

In kaj se je kaj luštnega dogajalo ta čas, ko me ni bilo? Kaj pretresljivega … ali vse v mejah normale? Ste bli pridkani?

:)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hja,na kratko:smo se nekaj v suho seksali,tolažili,zabavali in vseh teh reči po malo.Pa saj nas poznaš,saj si naša!
Sp

:)))) No … lepo … Samo upam, da ob vsem tem sexu na suho … pa ste si ja privoščili malo sexa tut na mokro … ;)))))

Joj joj … ma ste zlati … Le kako bi jaz brez vas … tega tut ne vem … :))))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ponoči sem nekaj močil,pa še sam ne vem,a sem seksal al samo v shrambo vtikal-)))
Sp

:)))))) Upam, da je bilo ta prvo … :)))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ti pravim,da nisem siguren!Mokro je bilo…hm,kaj je še lahko mokro?
Kozarec medu mogoče?
Sp

Hm … a si mogoče že v tistih letih … ko ne moreš zadrževat … hm … saj veš … :)))))))))))))))) Tisto je lahko tudi zelo mokro … ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne,ne morem zadrževat,če se kaka muca pred mano odpre na stežaj…
Sp

Bgv, vesela sem, da si zopet vse pospravila kot je bilo treba, greškala sem tudi jaz tebe in cmoka draga moja!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

da si danes to že doživel….. kakšni pa so bili občutki, pa raje ne sprašujem…:-)))))))))
Se ti je pa še bolj povesil, ne?! Mislim – nos……:-)))

Ti kar vprašaj!
Božanski,pa kaj ti bom pravil,saj nisi devica!
Povesil?ja na koncu se pa res VEDNO povesi,pa saj to tudi veš,kajne?
Sp

Hej … kje se pa ti danes skrivaš … Kukam skoz okno že cel čas, če te bom slučajno kje zasledila … pa edino kar vidim, so neki čudni temni grozeči oblaki … :((((((((

Sooooooooooooooooooooooooooooooooooooončiiiiii … srce … kje si?????? :((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tukaj, danes me pa tile oblaki podijo sem in tja…se trudim, cmoka !

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close