Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ujeti dekle za ples

ujeti dekle za ples

Jast iščem  dekle za prvi ples   .

Vendar nevem kako naj ujamem  katero dekle   za ples če sem na svadbi   .

Ponovadi vidim zelo lepo punco za ples vendar me mati ne pusti da bi jo vprašav za ples   .

Sicer je zelo lepo oblečena ravno prava zame .

No ko gleda kako jo kateri pijani fantje    držejo med plesom  se kar  malo bojim da ji nebi kaj naredili   .

Laso.

Mene zanima   kako naj na zabavi ujamem dekle za prvi ples   ki mi je všeč   .

Ponavadi je lepo oblečena vendar    se z kakšno prijateljico    zabavata   ter gresta same na plešišče   .

 

Odgovor na objavo uporabnika
JOŽE OBLAK, 23.04.2022 ob 15:35

Mene zanima   kako naj na zabavi ujamem dekle za prvi ples   ki mi je všeč   .

Ponavadi je lepo oblečena vendar    se z kakšno prijateljico    zabavata   ter gresta same na plešišče   .

 

Kupi eno debelo dolgo vrv in naredi veliko zanko, potem jo oviješ okoli punce in vlečeš in hopla 😃😃😃

Odgovor na objavo uporabnika
JOŽE OBLAK, 17.04.2022 ob 13:40

Jast iščem  dekle za prvi ples   .

Vendar nevem kako naj ujamem  katero dekle   za ples če sem na svadbi   .

Ponovadi vidim zelo lepo punco za ples vendar me mati ne pusti da bi jo vprašav za ples   .

Sicer je zelo lepo oblečena ravno prava zame .

No ko gleda kako jo kateri pijani fantje    držejo med plesom  se kar  malo bojim da ji nebi kaj naredili   .

Za prvič vadi ples na poročila. Ko že znaš plesat na poročila pol gre lažje.

Mene resnično zanima kako ujeti dekle za ples   .

Sicer   zelo rad bi spoznav neko punco za ples z meno .

Mene zanima   kaj storiti na zabavi   če se kakšna dekle nasloni name   .

Mogoče sem ji všeč sicer jast ne vem kaj naj storim  .

Vendar  sem pa zelo lusten fant   samo ne vem   kako naj   osvajim  najbolj lustno dekle   .

Gledam  na raznah   zabavah    dekleta kako so lepa   vendar ko se ugledujem    katero bi ulovil za ples    so mi vse   enake lepe samo kakšno vidim v kikli    .

Zato  resnično vprašam kaj je treba najpreje storiti predno jo povabiš na ples     .

Ponovadi ko vidim kakšno lepo punco za ples   in če jo povabim me med plesom nezno prime za rit da se lazje stiskava vcasih me tako nezno poljubi da imam cisto vroče srce   .

Dolgo te že nisem zasledil…ha, ha

Ti si pravi zadetek…da se ti ljubi tak dolgo te bedarije pisat…me pa vedno nasmejiš.. ha, ha

Jaz sem mojega dobila tako: Kupila sem tisto mrežico za metulje lovit…in ko je šel mimo, sem ga ulovila…

Mene zanima kao to zgleda ko  si ga ujela v mrezo  .

Drugače bi pa rad spoznal kakšno lepo   punco zame za ples  .

Hehe jožeee 😃 nisi še uspel? Vem da se malo norca delaš, ampak vseeno do zdaj bi že pol države lahko povabil :)))

Ali se   lahko  tudi dekle izbere mene za ples   .

Vcasih vidim   kakšno dekle   ki se mi veselo smeji   .

Če jo povabim na ples   me gleda kakor da se ji fulj vseč   .

Vendar ko   sem bil na veselici   sem videl neke   punce ki so bile zelo   vseč   vendar so skupaj plesale   zato nisem vedel kako naj bi sel do   njih ter eno prosil za ples   .

Ali  mi lahko pomagate kaj naj naredim če bom  še kdaj videl   punce ki skupaj plešejo   .

New Report

Close