Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Ukradeno

Ukradeno

Ukradeno iz knjige Tadeja Goloba Moške svinje…
Ker zelo paše k temi, ki jo trenutno imamo na tapeti.

“Tako se je svet v zadnjih nekaj desetletjih obrnil na glavo. Ženske so si izbrale moške pravice, moški migreno in z njo pravico do mlahavosti. “Erekcija” modernih moških ni več del serijske opreme. Sodi med klima anlage, šibedah in lite feltne, če se izrazim po avtomobilsko. Dobite jo za doplačilo. V starih časih bi vsaka ženska z gnusom izgnala mehkocuznika iz svoje postelje, danes pa gre z njim k terapevtu, k urologu ali v lekarno. Kot da je bolan. In jamra po revijah.”

Hja, nekaj se je definitivno spremenilo… čeprav moški še vedno tega nočejo priznati in se morda ravno zato toliko hvalijo. Ko pa je treba svoje besede udejanjiti, se pa pokaže ta na glavo obrnjeni svet…

Včasih so ga samo not dajal, ne glede na želje in potrebe ženske.
Danes pa je luli not pa ven lahko premalo………al kaj?

Prav gotovo so ženske danes zahtevnejše, ker si upajo??
Vsak moški, ki ima partnerko za sebi enako bitje, ki jo ljubi in spoštuje, ji želi, da se ima z njim lepo, ji prisluhne v spolnih potrebah…..poleg tistih vsakodnevnih navadnih lahko pričakuje tudi obratno, da to zanj počne njegova ženska.

Vedno sem potrebovala človeka zraven sebe, da ga le ima, bi mi bilo premalo….

Ne bi rekel da so se spremenili moški. Brez dvoma pa so se ženske, saj se zavedajo kaj lahko dobijo in to tudi zahtevajo. Pa še čist prav imajo, sicer le moje mnenje…

Bcka, se strinjam. Dodal bi samo da ni dobro posploševati. Vedno so bili, so in vedno bodo ljudje med seboj različni, drugačni, lahko bi rekli – vseh možnih sort. In tako je tudi prav – kako bi bilo, če bi bili vsi narejeni po istem kopitu?! En sam dolgcajt.

Moški, kot tudi ženske, morajo najprej to postati, se pravi dozoreti v pravega moškega in pravo žensko. Ko se to zgodi – se začne pravo življenje. Kaj pa pomeni biti pravi moški in prava ženska – mislim, da tukaj na tem forumi že vsi zelo dobro vemo…

lp,
Sreč s prižnice

Ker tudi moj noče, ne more, ali kaj vem kaj, sem se precej poglobila v prebiranje tovrstne literature. Prebrala sem,da nas po seksualni revoluciji čaka aseksualna, predvsem z moške strani.

Še to me zanima; če je pri tebi doma vse super, zakaj si si želela drugega?

Po moje, KIRček moj, so se spremenili oboji, s časom….Ženske, veliko njih, pa se v svojih domovih še vedno niso.
Še obstaja moški svet, le pri redkih se iz dveh svetov rodi en. Sčasoma, KIR moj….

cmokeca za danes ti pošiljam!

Enako tudi jaz tebi!

….. sklepam, da si je zato, ker ni več metuljčkov :)))

Hm, ne verjamem, da se da tale forum posploševati!

Včasih so seskali zvečer v temi skoraj brez čustev, no moški ga je dajal v misionarju not in ven, ko mu je prišlo se je obrnil naokoli in zaspal, neglede na želje in potrebe ženske, ki je bila tiho in vse to prenašala, ker je bila tako naučena…poročali se niso iz ljubezni, marsikatera poroka je bila dogovorjena…

Danes smo naučene tako, da lahko zahtevamo, upamo in dobimo vse kar nam pripada…poročamo se iz ljubezni, ker ljubimo in si želimo z njim-njo živeti do konca svojih dni.Kdor se poroča iz drugih razlogov…ja potem pa ima kar je iskal…

Upam se trditi, da če se dva poročita iz ljubezni in znata ta odnos negovat, potem ne bo takih vprašanj zakaj jo ne bi ali ona njega…mlahav penis..ali ne želje po seksu z njo-njim…seveda so dnevi, tedni ko ne paše obema…tudi to mine in spet je seks tak kot mora biti…če se zavedata, da od nič ni nič in znata zalivat vsak dan njun cvet;))..no tako nekako…če tega ni..umre še taka čudovita roža..ovene!

New Report

Close