Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Ukradeno dopoldne

Ukradeno dopoldne

Bilo je še čisto sveže poznojesensko jutro, ko sem ravno dobro prišla v službo in ko je začel zvončkljati moj telefon. Še preden sem se oglasila, sem vedela, da si ti. V trenutku je v mojem trebuščku vztrepetalo na tisoče metuljev. Brez besed sem se javila. Tvoj hripavi glas,……..«Mala moja, čisto trd sem, moram te dobiti….takoj!!!!«……lahko sem rekla le »kje?«…..«na barjanski bencinski črpalki, pa pohiti!«. Šefu sem vsa skesana povedala, da so me klicali iz vrtca, naj mi piše višek ur, ga obvestim ko kaj novega izvem in odhitela, preden si mogoče premisli. Vsa tresoča, drhteča in že prekleto mokra, sem se pripeljala do njega. Naslanjal se je na avto in kadil. Jasno se je videla njegova izdajalska izboklina, še bolj jasno pa sem jo čutila, ko me je potegnil v svoj objem. Držal me je trdo, njegovi roki sta se po hrbtu spustili na mojo ritko in jo že kar malo grobo stisnili in mesili. »Čutiš kaj mi delaš, zaradi tebe sem stalno trd. Sem kot mlad potreben petelin.« Gledal me je v oči in se počasi približeval mojim ustom, ki so ga že željno pričakovala. Oh, končno, jaaa, njegove ustnice na mojih, njegova rahlo pikajoča koža in končno njegov oblasten jezik………..kar streslo me je, ko sta se končno dotaknila, zaplesala drug okoli drugega, ko pa je moj jeziček potegnil v svoja usta in ga začel sesati sem lahko le še ječala. »Oh, mucka mala, nič bat……….pojedel te bom, ampak ne tukaj.« Usedla sva se v njegov avto….«Veseli me, da si v krilu……..sleci hlačke!« Kot hipnotizirana sem ga ubogala. Končno je speljal in njegova roka se je kmalu plazila na mojo mokro muco. Nogi sta mi sami od sebe zlezli narazen, krilo je bilo že zelo visoko, ko je njegov kazalec končno začel plesati po moji mokroti. »Madona, kako si vroča, moram te imeti, moram te, ker me bo razneslo, če te dobim«.Ustavil je tam na robu gozda. »Greva ven!« Naslonila sem se na avto in mu nastavila rito,. Čutila sem ga, kako odpira vhod v mojo muco in me počasi polni in napolnjuje. Končno je bil v vsej svoji veličini v meni. Končno me je porival, porival s počasnimi gibi čisto do konca in spet skoraj ven. Glasno sem stokala;
»oh, jaaaaaa, daj me, jaaaa, še me daj, jaaa, jaaa, ahh……..porivaj me , ja, jaaaaa, še me porivaj, fukaj me, oh, ohhhh, jaaaa, porivaj!« Vedela sem, da je nor na glasen seks. Že davno mi je povedal, da doma to opravita bolj redko in še takrat v čisti tišini. Groza, živi dolgčas tihi seks. Vem, kako ga je podžigalo to…..»oh, mala, prišlo mi bo, pošprical te bom, joj, kako mi bo prišlo…..« Prenehal je, me obrnil in iz njegovega pogleda sem razbrala kaj si želi. Sklonila sem in si ga vzela v usta, ga globoko posesala in začutila kako je začel utripati globoko v mojih ustih. Poplavljal me je,…… komaj sem požirala, toliko robe je bilo. Polizala sem še zadnje kapljice sperme in se spet dvignila. Smehljal se mi je; »Veš, da je žalostno to, da pri svojih štiridesetih prvič doživim, da mi ga ženska fafa, pofafa in še poliže.«
Naslonjena sem bila na avto in pod ritko sem začela čutiti hladno kovino. On se je naslonil na bližnje drevo in si ponovno prižgal cigareto. Ni mi bilo preveč všeč tole njegovo kajenje, ampak tista njegova druga cigara, me je čisto zasužnjila, zato se nisem pritoževala. Kadil je in se s prosto roko igral s svojim korenjakom. »Mala, naredi mi uslugo in se pofukaj. Rad bi te gledal!« Z eno roko sem se igrala s svojo levo bradavičko, z drugo roko pa sem obdelovala svojega ščegija. Oči nisem mogla odvrniti od njega. Še vedno se je igral s svojim tičem, ki je postajal vse večji in vse trši. Hitela sem s prstkom in se divje drgnila po do konca premočeni pohotnici……………..«ne morem več, prosim daj me, pofukaj me, hočem te zdaj!«
Kar naenkrat je bil pri meni in v naslednjem trenutku sem ga imela že notri, držal me je za rito in me nabijal na svojo mogočno nabreklino. Ko me je začel stresti orgazem sem divje zakričala, začutila sem kako utripa v meni in me polni………………

skomine mi delaš … pa si potrkala, ko si pisala, da otroci res ne zbolijo? 🙂

mmmmmmmmmmmmmmmm….

lp

!!! Zelo mmmmmmmmmmmmmmm.

lupčka

povej mi, diskreten, kako kaj zadnje čase? vse ok? si naspan?
mene namreč zlo skrbi za zdravje moških tle gor…plemeniti ima krivuljaste težave, KIRu je mucka (hehe, backa) jezik pojedla, -mm a je “uzela magla”, srečko, hja, temu ne vem, če ni volkulja tud nekaj pojedla…tko da, čuvaj se predvsem prehladnih obolenj, značilnih za ta čas…da ne bo curljalo po nepotrebnem, hehe…

lp

men se je tud tipka z m-jem zaskočla 😉

Pritiskal sem te s takim zadovoljstvom kot že dolgo ne. Preprijel sem ti ritnici in ju med tem, ko sem vtikal žilasto in trdo meso, razširil. Lažje sem bil v tebi. Tako lepo si dišala, ko sem se z golim trebuščkom naslonil na tvoja ledja in premikal boke, z nosom pa lovil tvoj vonj. Z nabreklim glavičem, ki je bil lepe rožnate barve, sem se drgnil ob ustje tvoje muce in ga potiskal globje. Z levico sem te še vedno držal za rito in jo širil, z desnico pa potegnil skozi lase. Usločila si glavo in zaječala. Mravljinci so ti stekli skozi telo. Trdi tič, rahlo ukrivljen v levo ti je dobesedno napolnil telo. Z vsakim potegom in potiskom je drgnil ob vaginalne mišice, ki so ga objemale. Rahlo sem krožil v bokih in tako poudarjal občutek napolnjenosti in drgnjenja ob tvoje rožnato meso. Vprašal sem te, če čutiš kako vstopam skozi maternični vrat vedno globje, v odgovor pa sem dobil samo besed: “Fukaj me! Fukaj me strastno! Hočem te čutiti z vsako mišico. Prosim ne nehaj! Bog, kako velikega imaš. Je to možno! Še, še, še, šeeeee …. Daj me dragi. Fukaj me v muco” Bila si vedno glasnejša in to me je samo podžigalo. Ustavil sem se in te obrnil prosti sebi. Krilo si imela na gležnjih in ga z nogama spravila s sebe. Dvignila si srajco in mi pokazala golo kožo trebuščka. Ni napet! Lep trebušček zrele ženske. Mehka in dišeča koža. ki je na sebi občutila jezik. Veliko mojega jezika. Stopila si v razkorak in si potegnila srajco do joškic, ter se otipavala. S prsti, ki si mi jih ponesla v mokra slinasta usta, si svaljkala bradavički. Počepnil sem bližje in z jezikom krožil preko muce. Najprej sem obliznil venerin griček, ki je bil porasel z okusno pristriženimi dlačicami, z rokama pa gnetel rito. Tudi ta ni bila majhna in popolna. Ženska ritka, ki je bila tvoje darilo zame. Zaželel sem si quickyja in ga dobil. Tudi z orgazmom sem ti že napolnil usta. “Zdaj si na vrsti za uživanje!”, sem ti zaječal. “Dvakrat ti bo prišlo. Dovoli, ….” in se približal muci. Mokra in pocasta kot je bila je nadomeščala slino, ki se mi je sušila v ustih. Z vrhom jezička sem poiskal stičišče sramnih ustnic in naletel na izboklinico. Tvoj ščegetavček! Z rahlim dr..kljanjem jezička sem ti ustvarjal užitke. S prsti si mi potegnila skozi lase in me še bolj približala topli in dehteči pizdici. Vsakič, ko sem potegnil preko sramnih ustnic in z vrhom jezička zadel ob ščegetavček, si me potisnila globje vase. “Napolni mi telo. Lepo te prosim! Nikar me ne draži samo oralno. Lepo te prosim, porini mi trdega tiča v telo. Hočem te imeti in čutiti v sebi!” Šepetala si in samo prilivala olje na ogenj. Ko sem te zaslišal, sem z dlanjo oprijel tiča in ga dr..kal. Pogledoval sem proti tvojemu obrazu, lizal muco in dr..kal tiča. Prekrasen pogled je to moral biti. Naslonjena na havbo avtomobila, z razprtima nogicama, eno roko na bradavički, z drugo pa v mojih laseh. Čepel sem pod tabo in ti sesljal ščegetavčka. Slišati je bilo vedno hitrejše dihanje in premikanje medenice, ko si se nabijala na moja usta. Čutil sem kako zelo ti je nabreknilo mednožje. Posesal sem ga med ustnici in z jezičkom oblizoval gladko in napeto kožico tega čudovitega popka. Stresla si se. Čutila si moker prst na svojem anusu. Samo dražil sem te z njim, da bi trajalo čim dlje. skrčila si ritno luknjico in za trenutek prekinila pretok krvi skozi ščegetavček. Želel sem naj traja kar se da dolgo, čeprav sem bil nestrpen in v veliki želji, da ti ga porinem nazaj v tvoje telo, pohitel z jezikanjem po muci. S prstom, ki sem ga navlažil v čisto premočeni muci sem ti šaril po ritki, z rahlim sesljanjem pa peljal k vrhuncu. “Še, še malo. Nikar! Nee, neeee … Ne nehaj! Šeeeeeeeee, šeeee me daaaaaj!” In zagrabila si me za lase ter povlekla vase a ne tako intenzivno, saj te je vsak naslednji dotik jezika s ščegijem pripeljal na rob željene in ljubeče bolečine. Ščegi je bil namreč tako občutljiv na vsak dotik, da te je premamilo doživljanje rahle bolečine. Kljuvalo ti je v njem, telo pa so ti preplavljali vročinski navali. Ličnici si imela rdeči in občasno nisi čutila ustnic, ker je naval krvi skoraj omrtvičil predel okoli ust. Tudi ušesnih mešičkov nisi čutila. Orgazmično kljuvanje ti je preplavljalo telo. In zdaj ko tole bereš si želiš enakih občutkov. “Pridi, še nekaj morava postoriti.”,sem ti zašepetal na vroč obraz. Gorela si. Odmaknil sem te od avta in sedel na havbo. Topla je bila in z golo rito sem se naslonil nanjo. Z jezikom si potegnila po vratu navzdol in mi odmaknila majico, da si pred seboj našla lepo in ne pregosto poraščene moške prsi. Z rokama si ju pregnetla in se osredotočila na bradavički. Majhni a vseeno trdi sta postali. Z jezikom si se poigravala zdaj z eno, zdaj z drugo bradavičko in božala preko hrbta. Polna usta sline si imela in rahel vetrc, ki je potegnil mimo gozda je pomagal k vedno tršim bradavičkam. Z jezikom si drsela proti osvobojenemu mednožju, kjer je dobesedno v ritmu srca utripal nabrekli tič. Vajena si svojega doma, ampak moj je resnično drugačen. Rada ga imaš. Rada imaš tisti preostanek, ki ti štrli iz stisnjene dlani. In koliko ga je! Prav zaletela si se vanj. Z rokama si mi nežno podprla depilirani jajčki in pogoltnila korenjaka. Kljub temu, da si mi ga s sesanjem spraznila, se je ponovno napolnil. Topla, sladkobna in prozorna tekočina je spolzela v usta in se pomešala s slino. slišal sem kako si pogoltnila. Nekajkrat si ga obliznila in ga čudovitega kot je jedla z očmi. Ulegel sem se na havbo in ti nakazal česa si želim. Stopila si na odbijač in se povzpela na pločevino. Z levim kolenom si nastavila višino, kjer ti je bilo najlažje in me zajahal. Oba sva pogledovala proti trdemu tiču in muci ter v pričakovanju dotika najinega mesa globoko dihala. Z desnico si segla med nogi, zagrabila utripajoč, z žilami prepleten kur…ac in se z muco približala. Pobožal sem te po brazu in obje. Poljubil sem te in v istem trenutku čutil kako počasi se gnetem vate. Glavo si nagnila naprej saj si hotela opazovati kako mogočni kurec izginja v tebi. Počasi, ampak res počasi si se nasajala in uživala v vsakem koščku, ki se je zarival vate.

Pogledala si me in zašepetala: “……..

Curlja in kaplja. Danes imam spet brezščetinasti čopič, preko katerega se izliva vse kar se ima za izlivat. Sline imam tut preveč, …

Bom popapal kakšno pomarančo več, da me nebi podrla napačna gospa. 😉 Si predstavljaš, da ti nekdo zdaj na golo telo, tja med joškici, iz pomaranče iztiska sveži sok in ga lovi s široko iztegnjenim jezikom ter spodnjo ustnico? V roki drži mogočneža, ki mu počasi drsi skozi roko, v pričakovanju da ti dobesedno napolni mucico. Ekola. Jedrnat odgovor na vprašanje kako sem. 😉

lupčka

hahahaha…se že režim na vsa usta…ej, za dobro voljo in lepši dan…
mmm, požiram slino…
hehe, moje bradavičke si očitno zlo v živo to predstavljajo…

cmoka…

wow, tole sem šele zdajle opazila…

………………………………končno, končno, končno, oh……..kako si dober, kako paše jezditi tvojega tiča.
Globoko sem se nasadila in z medenico samo migala naprej in nazaj. Moj ščegetavček, se je dražil na tvojih pristirežnih dlačicah…….naprej in nazaj, naprej in nazaj v nespremenjenem ritmu. Tvoji veliki roki sta mi razpirali ritko in kazalec desnice me je že fukal v anus. Malo si se privzdignil in z razbeljenimi ustnicami objel trdo bradavičko, si jo potegnil globoko v usta in jo sesal kot malo dete. Sklonila sem se kolikor sem se le lahko in ti v uho potisnila svoj jezik. Vedele sem, da te to ravno tako noro rajca, kot te rajcajo moje pohujšljive besede…..oh, prišlo mi bo, moj bog, prišlo mi bo, jaaaaaaa, sem že skoraj, še malo, jaaaaa, še, še, šeeeeeeee, šeeeeee, o fukač moj, ja, jaaaaaaaaaaaaaaah. Ne vem točno kaj se je dogajalo, kar naenkrat si divje obdeloval moja usta, najina jezika sta plesala nori ples iz moje pohotnice pa je kar teklo in teklo, toplota se je razlivala med nama.
Smehljal si se mi in mi rekel………mala moja, kako te jaz rad fukam. Še vedno si bil trd, dvakrat si ga že spraznil v moja usta,……….zlezla sem dol, se vsedla v avtto in te potegnila proti sebi. Tvojega korenjaka sem si namestila med moji veliki in potrebni dojki, ju stisnila skupaj in ti rekla;
“Fukaj me vmes!!!” Seveda se nisi dal prositi, tvoj korenjak je lepo, gladko drsel. Rožnato glavico sem vsakič pričakala z iztegnjenim jezičkom in jo malo polizala, posesala………….

s poželjivimi očmi si pričakovala kdaj ti ga spet porinem v usta, ki so bila široko odprta. drgnil sem se z anusom in jajčki po koži tvojega preprostega telesa in ječal. Vsakič, ko si ga izpuščala iz ust si priprla zobe in ustvarila divje trenje. “Prasička moja. Veš, da si prasica, ko te gledam takole? Rad te imam tako preprosto in umazanih misli. Bi me polulala? se želiš poscati na moj trebušček ko končava?” Vem kaj želiš in to ti ponujam. Divje in potrebno fukanje z umazanimi besedami. (mail ti ne dela!) Tokrat si hočeš prosto fukanje, ker se že nekaj časa nisva videla. Nazadnje ko sva bila skupaj sva imela čutno ljubljenje, pred tem divji seks, zdaj pa si oba želiva divjega fuka! Želim te pofukati. Želim, da me obdelaš. Dobro veš kaj mi paše in že čutim na svojem anusu tvoj prstek. Masiraš sicer nagubano in mehko kožico, ki objema luknjico. Ta je zdaj napeta in tesno zapira vhod. Prst, s katerim si krožila po moji riti, si mi ponesla v usta. “Na ljubezen moja! Namasti ga. Zdaj boš čutil sto in en užitek!” Odprl sem usta in izplazil jezik. Slina se je pocedila po tvoji roki in ponesla si si jo v usta. “Še jo hočem!”, si rekla. Približal sem se in ti v široko odprta usta, z iztegnjenim jezikom z razdalje spustil toplo slino. Zacmokala si in povem ti, da ni lepšega občutka kot opazovati žensko, ki uživa z mano. Porinila si mi prst v usta in ga nesla na luknjico. Do danes nisem imel v sebi več kot del prstka so prvega členka in to sem ti dal jasno vedeti že zadnjič. Rad imam užitke, ki mejijo na zdrav razum. Fukal sem te med joški, v riti pa čutil kako tvoj prstek izginja in se poigrava v meni. Čisto počasi si ga izvlekla in ga ponesla v svoja usta. Priprla si oči in videl sem, da resnično uživaš. Prijel sem te v zapestju in vzel česar še nisi posesala. “Pofukaj me še enkrat, ljubi! daj mi ga še enkrat porini. Tokrat v rito! Boš? Daj prosim. Pofukaj me, sicer se mi bo zmešalo! Pohiti! Obrni me in nasadi!” Ječala si, ko si se obračala na havbi avtomobila in z rokama arzširila desno ritnico. Rito si privzdignila in mi jo nastavila.

…………

Nastavil si ga in pritisnil, nisem mogla verjeti, ko sem čutila, da me počasi polni. Domači moški, me ni mogel nikoli pofukati v rito. Vedno me je preveč bolelo, tokrat pa si kar lezel notri in me polnil (btw; poskusi za afno dodati hotmail.com, pa bo mail oživel). Noro, noro, noro…….česa takega pa še ne, takega užitka, ko sem spoznala, da me fukaš v rito. Z eno roko si preko mene naslonjen na havbo, z drugo roko mi napadaš ščegetavčka, divje ga drkaš. Si kot pohotna žival, ki se goni in vem kaj si noro želiš. Hočeš, da izgubim še zadnjo kontrolo, hočeš si me čisto in do konca podrediti……..od užitkov, ki mi jih nudiš izgubljam razum. Naslonjena na avtomobilsko havbo, s tvojim tičem v riti, z roko na premočeni pohotnici, s svojo roko na trdi bradavički, jokam ko me fukaš in vem, da bom storila vse………………..

Glavo obračaš nazaj, da bi me pogledala v oči. Ječiš vedno glasneje in ritne mišice imaš čisto sproščene. Počasi se izgubljam v tebi in čutim prepono, ki meji med muco in mehkim črevesjem. Primem te v bokih in dobesedno nasadim nase. Potegnem te k sebi a slišim pritajen jok, ki je mešanica norega užitka in bolečine. Nisi vajena fuka v rito. Počasi ga potegnem in obrišem v robec. Preden ti ga zarinem nazaj v muco, želim da bo čist. Kot bi mi brala misli se obrneš, me poljubiš in potisneš mesen jezik v usta. Skoraj čisto suha usta imaš. “Mmmmmm muca. Vzemi si sline, kolikor jo rabiš.” Vrtela sva jezike in grulila od ugodja. S čvrstima rokama sem te objel v hrbtu in prislonil bližje. Tič je bil nabito poln in drgnil je ob tvoje bedro. “Poliži ga! Vtakni ga v ta lepa usta. Napolni se!” Sklonila si se nadenj in zadovoljno predla. “Daj še meni! Naj okusim tvoje telo!”, in te dvignem. Z jezikom sem pričakal slino, ki si jo pomešano z vsem mogočim pretočila v moja usta. “Noro! Tole ljuba moja, je divje in noro! Veš kaj počneva midva zdaj!?” To je vse kar sem uspel izreči, ko sem dobil pred trdega tiča dvignjeno nogo, ki je slonela na avtu. Pristopil sem bližje, te prijel pod bedro, malce počepnil in se zasadil vate. Ječal sem, ker ljubim tako ljubljenje kot ***, skoraj vsem na očeh. V ustih se mi je še vedno pretakal tvoj okus in medlo me je, ko sem poslušal občasne krike, ko sem z glavičem prodrl v vročo maternico. Čutil sem stene muce in premikanje gladkih sočnih mišic, ki so objemale ožilje kur..ca. “Ti je všeč ko sem v tebi?”, sem zahropel. “Fukaj me, ti žival moja”, si zaječala in še bolj pritisnila muco na kožo pod mojim trebuščkom. Ustavil sem se in ti rekel: “Pofukaj me in dobila boš najlepši orgazem kar si jih doživela!” Trdi tič je skoraj ves obstal v tebi. S premikanjem medenice in rahlim kroženjem bokov se je izgubljal in spet prikazal iz divje in lepe muce. Puhtelo je iz nje. Čutil sem, kako vsakič – ko se zaradi premikanja medenice pomakneš naprej in nazaj – čvrsto stisneš vaginalne mišice. Gledala si proti mestu, kjer bi se utegnil pokazati tič, vendar si videla samo vrh svoje zaobljene rite in moj trebušček. Pomembne reči so ostale skrite pred očmi. Nisem mogel, da ti ga nebi vsake toliko časa zarinil globje. Vedno, ko sem čutil kako z vrhom tiča drgnem ob meso, sem pomagal in pritisnil. Čutiti, ne samo slišati, je bilo kako uživaš. In bil sem zadovoljna žival, ki te je delala vedno bolj pohotno.

“Obljubil si mi najlepši orgazem, ljubezen moja! Si lahko postrežem? To bo tudi tvoj najlepši”, si rekla in

……

hehehe….

(zgodba sploh ni smešna, je pa dobra in poznana….torej smejem se izključno sama sebi)

MMM, vroče še in še..bravo!

Jaz pa bi takole kar iz dneva v dan kradel bogu dneve….

Bilo je lepo vreme ter z kolegicami smo šli ven .
Ko smo prišli do nekega travnika je imela kolegica tudi fanta zraven .
Vendar meje ena o kolegic začela stiskati malo sva se poljubila potem me je slatala po lulku .
Ko je kolegica z fantom bila v grmovju tam sta se lizala .
No čez nekaj casa pravi kolegica da bi zamenali .
Vendar je kolega zagrabil mojo punco ter jo začel slatati .
Kolegica mi je prijela za roko ter rekla da bova naslednjič še midva tako objeta stisnena .

New Report

Close