Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu UKRAJINKA

UKRAJINKA

A je kdo morda kje zasledil, je tista znana Ukrajinka morda dobro govorila tudi Hrvaško oz Srbo-hrvaško?

Edvard

Hm, a tebe tudi panika? 🙂 Jaz o tem razpravljam tule:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=144&i=8637&t=8637

Hvalabogu pa me panika ne daje! 😉

thja… kren, ampak siguren pa ne moreš bit. Pa ne govorim o sprednjih vratih, lahko kako stvar fašeš pri zadnjih vratih preko xy ljudi, ki so virus prenesli od ukrajinke. Razen če res seksaš samo s svojo ženo, pa še takrat ne moreš dat roko v ogenj… saj poznaš moje mnenje o varanju.

Mene tolaži to, da naj bi blo samo kakih 100 okuženih v slo, večina homoseksualcev, pa to, da seksam z zelo omejenim številom žensk… Res pa je, da je hepatitisa neprimerno več (preverjeno), morda bi blo za razmislit o kakem cepljenju….

..cepivo obstaja samo za hepatitis B, za hepatitis C ga ni…
Torej je rešitev s ceplenjem 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} …..stvari okrog tega niso enostavne!
In potem še AIDS…..o joj…grozljivo, če začneš razmišljat o tem!

lp zeta

Ampak kakor vem, se hepatitis prenaša s krvjo?

Kaj nardi ena sama zenska, kolk moskih postav na noge..ajojj..in to zaradi enga fuka..al pa dveh no;)…a je vredno???
Kako so nekateri lahko tako neodgovorni..do sebe..partnerke..otrok…men to ni jasno..res ne!
Okej pejd že uzivat ce doma tega nimas..ampak na tak neodgovoren nacin..madona vsaj za sojo rit-varnost poskrbi..jebes take uzitke..če cez en mesc trepetas za soje zivljenje! To je meni enako kot ruska ruleta..bo pocl pr teb al ne…

eh… po mojem ni take panike, mislim da se praviloma stvari dogajajo s kondomi, tako da tudi možnost okužbe po mojem ni pretirana.

Ja, se sprašujem, če se vse dogaja s kondomi, kje je Ukrajinka vse to fasala…

Mogoče v prostem času?

Tale naša mala zaplankana vas je tako kurbirska, da je taka Ukrajinka pravi “božji blagoslov” Šele ,ko te pič se zamisliš….

Ob vsem tem se mi poraja res vprasanje…za une moske, ki ne uporabljajo kondoma…

Kako jim lahko seks z tujo osebo brez kondoma, pomeni več, kot lastno življenje..so to res taksni uzitki, da si zaradi njih pripravljen tudi umreti…mene kar zvija ob vsem tem…
Po drugi strani.pa bolje da sm tiho, kajti tudi taka ženska , ki sebe ponuja brez da bi poskrbela za svojo zascito, ni nic boljša, le mogoce izgovor, da ji gre za golo prezivetje in ne za uzitke…no recimo..da je tako…ko gre moskim tu zgolj za uzitek.

Ali pa jaz na vse to gledam z svojimi ocmi…nepravilno..al kaj?!

Čedalje bolj verjamem uradnim napovedim, da ko bo pri nas izbruhnil AIDS, bo to kot eksplozija! Sedaj mi je tudi jasno zakaj. Tale Ukrajinka je tipični primer. V bistvu sploh ni pomembno ali se folk zaveda ali ne kaj počne, bolj pomembno je to, da na AIDS praktično nimamo vpliva. Pa ne toliko tisti, ki vedo v kaj se spuščajo, ampak tisti, ki ga bodo fasali ne, da bi se tega zavedali. Npr. dedec gre v kupleraj, pa npr. je srednjih let in prostitutka verjetno takim da brez, ker mu drugače ne stopi (no, dovolj je že orala). In v tistem trenutku ga faše. Seveda to prinese domov kjer ga faše njegova boljša polovica. Verjetno pa ima boljša polovica tudi kakšnega ljubimca, ki seksa z njo “brez zaščite” zaradi tega ker je “poročena”. In ta ljubimec ma prav tako svojo polovico… AIDS dobesedno eksplodira, podobno kot klamidija z eno samo malo različico… s klamidijo postaneš samo neploden, z AIDSom pa crkneš!

In potem je tu še konglomerat tistih biseksualnih moških, ki smatrajo fafanje brez kondoma za totalno neškodljivo zadevico. In vse to lepo prenesejo naprej na svoje partnerice in partnerje. Podobno velja tudi za biseksualne ženske samo s to razliko, da se večina teh spušča v avanture ob ali ob soglasju svojega partnerja.

In vprašanje zakaj se AIDSA ne da ustaviti ne postane več tako komplicirano…

In beseda, da je to kuga tega stoletja, še kako drži…zalostno je le iz cesa ..zaradi česa…nastaja ta kuga…

Ja, Sara*, mogoče ne gledaš nepravilno, gledaš pa s svojimi očmi!
Sex s kondomom? Nikoli! Enkrat sem se hecal in razmišljal, da je to kot vohanje dišečih rožic skozi plinsko masko….

…to ponavad govorijo tipi, ki jim dol pade ko si navlečejo kondom gor (beri polpotentni)

Tole si mi pa dobesedno z jezika vzela! Samo nisem vedel kam bi dal take, ki jim dol pade, ko gor navlečejo kondom. Zdaj vem! Pa saj to je logiš!

..po moje ga še gor ne spravjo 😀

Maš možnost prevert in to tako, da sama natakneš, pol bova pa dol vzela

Ehm, samo eno malo tehnično vprašanje, gospod profesor…. Kam pa naj ga natakne? 🙂

HVALA, KER STE MI ODGOVORILI NA VPRAŠANJE! PA ŠE KDAJ.

Brez kondoma si tudi sam ne upam sexati z neznankami. Baje pa se da HIV dobiti tudi z uporabo kondoma (oralno)

Hm, pravite, da z neznanci nikoli nebi brez kondoma. Kaj pa če ga ima kak(a) vaša znanka/ec?? Jih daste najprej testirati??

Kam naj se dam testirati? Po možnosti brezplačno?

Edvard

Hm, malo me begaš s tvojimi vprašanji. Kako pa bi ti dobil AIDS skozi kondom oralno?

Za ostalo pa vprašaj Primoža!

Napisal si:

Brez kondoma si tudi sam ne upam sexati z neznankami. Baje pa se da HIV dobiti tudi z uporabo kondoma (oralno)

Ja lahko…recimo ce kondom poci..in imas neko rano na penisu in ona rano na ustih in gre kri na kri..recimo to je res mala moznost..za druge meni razumljive se nisem slisala, da bi lahko nekdo preko kondoma dobil kljub vsemu aids..ja ce zdrsne dol…

Hm, pravite, da z neznanci nikoli nebi brez kondoma. Kaj pa če ga ima kak(a) vaša znanka/ec?? Jih daste najprej testirati??
ne testirat..ti sam si odgovoren za svoja dejanja svoje telo..zasciti sebe…

Kam naj se dam testirati? Po možnosti brezplačno?

Mislim da lahko na Zavodu za transfuzijo krvi v Lj., bilo je brezplacno, ko sem jaz tam opravljala se prakso.To je bilo pred leti..kar nekaj časa nazaj..poklici jih..vprasaj,če je tako še danes… vse je diskretno nic bat.

Kren, ne zajebavi, sicer ti lahko mojega g. profesorja pritisnem na ekran, pol boš pa zakompleksan!

KIR, ti ga kar skrij, sej ti verjamemo 😀

pa vseen pazi da ne boš ženi kej nanesu…

Saj pazim, roke si tudi pred tistim na wc umijem – ni panike!

New Report

Close