Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ula Furlan voditeljica Eme

Ula Furlan voditeljica Eme

Čist luštno bo gledati Ulo kot voditeljico Eme (škoda, da Eme, ki je praktično negledljiva). Veliko bolje, kot Mišo. Miša res izgleda že groteskno.

Ma, kaj si pa ti dokončala, če si sploh? Pometaj naprej pred svojim pragom – bo šlo?[/quote]

Bila sem njena sošolka, in ja jst sem fax dokončala.[/quote]

bravo, odlično zate – samo od izobraženih oseb se pričakuje malce več olike, uglajenosti in sposobnosti zrele komunikacije, ki ni na nivoju rumenega tiska in babjih čenč.

Hmm, očitno ti je bila že v času soobiskovanja fakultete hud trn v peti, kajne?

Bila sem njena sošolka, in ja jst sem fax dokončala.[/quote]

bravo, odlično zate – samo od izobraženih oseb se pričakuje malce več olike, uglajenosti in sposobnosti zrele komunikacije, ki ni na nivoju rumenega tiska in babjih čenč.

Hmm, očitno ti je bila že v času soobiskovanja fakultete hud trn v peti, kajne?[/quote]

Takrat, ko je ona “hodila” na fax, sploh nisem vedla kdo je!

tole paše v kategorijo sindroma Zanoškar.

neverjetno, kaj ste babe lahko žleht!

V naši državi je nemogoče dobiti službo, ker vsak zrihta svojemu. Povsod, sploh v JU.
Drugače pa raje gledam Ulo, kot ksiht Mojce Mavec, kateri ne bom nikoli odpustila, da si je privoščila plagiatorstvo.

Ne glede, kako sposobna je Ula (roko na srce, v ničemer ne izstopa), je najamanj nehigienično, da se jo postavlja na tako mesto. Veliko si upajo. RTV kot njihova privat firma. Pa to ni edini job, ki ga je dobila. ne vodi tudi nedeljskega popoldneva?

Tole je približno tako kot komentar tistega zabuhlega Vizjaka, ki komentira Zanoškarjevo zaposlitev sina, kot saj vsak starš želi svojemu otroku najboljše. Res je to vendar iz tega sledi, da bodo tisti, ki so pri koritu lahko zrihtali delo svojim otrokom, službe če tudi bodo otroci lahko tupoglavci (pa s tem ne mislim v tem primeru kakšnega konkretnega, pač pa nasplošno), otroci brezposelnih staršev ali ljudi z dna pa naj bodo lahko sposobni in pridni, jim starši ne morejo pomagati in rihtati službe. Torej kaj nam sledi, da nam bo par familij vladalo, tako kot je to zadnjih 20 let, ne glede levi ali desni, vsi isti in ko je treba skup stopit, drug drugega podpirajo, ker imajo vsi enako maslo na glavi.

Mislim, da zadeva ni higienična in če je dekle tako sposobno bo našlo delo tudi kje drugje, to pa je že druga zgodba!

Kot že tolikokrat ugotovljeno. mone pljuvajo po oblastnikih samo zato, ker so oni pri koritu, one pa ne. če pa bi se katera prebila do korita, bi bila pa ravno takšna praasiica kot ostali. kar se janezek nauči to janez zna.

Ula je simpatična, Jasne pa ne poznam, ker očitno ni markantna.

Ula je čist kul punca, ni pa neki posebnega. V resnici jo forsira matka Miša. Sta imeli svašta štale, preden je Ula odrasla. Je spoznala, da v bananaSLO, na RTVbuzerantov ne prideš drugače, kot da se ukloniš
komunajzerskim navadam!

Jasna je pa iz ene bogatunske, vinarske familije, ki je napajala RTV-ejevce več kot 10 let! Zato se je lahko afnala in žurala. Malo se je še pokazala (hehe) s PLičanićem, pa se je vse rešilo v njeno korist, po zelo hitrem postopku.

Tako pri nas poteka zaposlovanje! To nam je vsem jasno. Če laufa ta sistem, se pa itak vidi. Nekaj gledate, nekaj ne……… Plačat pa moramo tej golazni!!

Kakšna odrasla gos si šele ti, kajti oni dve sta po tvojem “samo” goski…. Si pravo trobilo, ki živi od rumenih novic.

Kaj pa, če je vse res?

New Report

Close