Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek umetni splav

umetni splav

Pozdravljeni! Prosim če mi napišete vse v zvei z umetnim splavom. V kratkem se mi bo namreč zgodil in ker o tem ne vem prav dosti, bi prosila če mi napišete kako poteka, kakšno je okrevanje ipd. Za odgovor se vam najčepše zahvaljujem. Alina

Sama imam izkušnje z abrazijo po spontani prekinitvi nosečnosti; postopek je popolnoma enak, kot umetna prekinitev nosečnosti. Odvisno je le od tega, koliko tednov si noseča. Verjetno čimprej, tembolje…..Po 22. tednu odloča o splavu posebna komisija.
V UKC moraš priti tešča, sprejmejo te na ginekološki oddelek, nato se preoblečeš, pomagaš sestri peljati svojo posteljo v operacijsko, tam dobiš “mini” splošno narkozo – za max. 20 minut, nato ti z abrazijo opravijo poseg. Ko se prebudiš, ostaneš na oddelku še nekaj uric (da vidijo, če slučajno preveč krvaviš, ali pa če nastopijo kakšni drugi zapleti), nato pa greš še isti dan domov.

Fizično nobenih hudih posledic, psihično pa….Odvisno od vsake posameznice.

Srečno,

anina

Poiskusite na forumu ginkologija in porodništvo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close