Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Umetnost življenja ……….

Umetnost življenja ……….

A je že šla ?
A ti pa ne verjameš preveč v alternativne metode ?
Probaj , probaj …. provare per credere kot pravijo tle moji sosedje ;))
(ali v prevodu – probaj , da se prepričaš)

lisička nikomur ne verjame na besedo

Tole je sicer prilepljeno name , samo nimam pojma, o kaksni medicini je tukaj govora.Sem samo slučajno surfnla tod mimo, tako, da se v te zadeve ne vpletam, razen…če bi se že morala na vsak način. Toliko, zdaj grem dalje….

Veš, sem že mislila,da si me dal popolnoma na ” ignore “, no pa vidim, da ni tako !

veseki zajček!

Hočem reči, veseli zajček !

Saj lisicino maslo ni bilo za ježka prav nic aghatno! Vse je stvar okusa, je nekoc rekla ena druga lisica, hehe…

Ježek se se vedno smeji nad uporabo masla, ki mu jo je pokazala vesela lisicka …

Ljubezen je drugo sonce, ježek

bljek putrčka ne maram pa pika…dej kakšno drugo alternativo…uhhhh mi po glavi ropota k hudir…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma muca, saj v tem je glavni stos, da puter ni samo za jest, z njegovo pomocjo se da tud pretesno obleko oblect! Vec ti o tem ti zaupa lisicka!

Ježku je bila vsec nenavadna uporaba masla..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pa nič !

heheheheh na viš še domišlija me je zapustila..jebela..tole postaja vse bolj resno stanje…apčihhhhhhhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

????

Na zdravje! Nic ne ubogas, aaa? Glede domisljije se ne sekiraj, tud jaz si nisem tega domisljal, samo clovek se zmeraj uci in lisicka je dobra uciteljica, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

No, ja….. sej tolk mejhna pa tud nis 🙂 he he he he lisička, ti lisička… a pručke pa neb’ prstavla :)))) Jah, bi se pa jest mal sklonil :))) a ne da, ježek 🙂

He , he , mačkica moja , sej ni nujno , da je putrček …. sam , da je kljizavo ;))

lisička že ve

Res je, lisicka že ve…., hja res veliko ve, hehehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He , he , Janči , a veš , kdo si je zmislu visoke pete ?
A , da ne ?

No , ženska vendar , ki so jo vedno poljubljali na čelo :))

lisička obuje tudi visoke pete , ko je treba

Sploh nismem dvomil, da lisička ne bi našla rešitve, sploh ne :)) In ta je taprava rešitev, ja 🙂

New Report

Close