Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek umrla bo država :-)

umrla bo država :-)

Hej fant to bo dan kot ga še ni bilo 🙂

Če bi država lahko krepnila ne rečem, da je ne bi sam poiskal in zadavil.

Potem pa bi opazoval tiste vernike v državo kako hodijo po deželi in iščejo na katero ketno bi se priklenili.

Nas so pa učili, da ko bo človeška zavest in s tem morala na dovolj visokem nivoju, država ne bo več potrebna.

In da smo na poti do tja in da nam več veliko ne manjka.

Kje se je naenkrat vse ustavilo in obrnilo nazaj v smer, od koder smo prihajali?

Odgovor na objavo uporabnika
samo res, 06.05.2024 ob 09:50

Nas so pa učili, da ko bo človeška zavest in s tem morala na dovolj visokem nivoju, država ne bo več potrebna.

In da smo na poti do tja in da nam več veliko ne manjka.

Kje se je naenkrat vse ustavilo in obrnilo nazaj v smer, od koder smo prihajali?

To pa ne bo šlo tako enostavno.

Država je, kot zidovi na travniku.

Če želiš travnik nazaj bo treba vsak zid posebej podirati, kot se je vsak zid posebej gradil.

 

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 06.05.2024 ob 09:53

To pa ne bo šlo tako enostavno.

Država je, kot zidovi na travniku.

Če želiš travnik nazaj bo treba vsak zid posebej podirati, kot se je vsak zid posebej gradil.

 

JA darci… vidis ti to vse lepo veš in znaš… tako lepo fiktivno poveš…

Ok.

Kako bomo pa mi te zidove rušili? Seveda vse posebej…

Kje bomo začeli darči?

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 06.05.2024 ob 09:55

JA darci… vidis ti to vse lepo veš in znaš… tako lepo fiktivno poveš…

Ok.

Kako bomo pa mi te zidove rušili? Seveda vse posebej…

Kje bomo začeli darči?

Ti jih verjetno ne boš, ti preveč dekleta po glavi rojijo. Moraš najprej “meda” okusit, da ti ga dajo lizat, šele potem ko bo “medek” pogrenil boš začel , če bo prav o drugih pomembnostih razmišljat. Takrat pa tudi ne bo potrebno mene spraševat ampak boš vedel kaj ti je storiti.

Eto jst ne bom… mi gredo dekleta po glavi… nisem okusil satja… grenko itd…

Eto ti ves… kje bi ti zacel… povej nam kako bi to moralo zgledat…

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 06.05.2024 ob 10:03

Eto jst ne bom… mi gredo dekleta po glavi… nisem okusil satja… grenko itd…

Eto ti ves… kje bi ti zacel… povej nam kako bi to moralo zgledat…

To zgleda, tako, kot jaz počnem.

Pa tudi drugače lahko, če je v tvoji moči in sposobnosti.

Jaz se državnih zidov lotevam tako, da o njih javno razlagam.

Kar pomeni, da povem tisto kar se skriva glede države. Po domače povedano razkrivam državo prevaro.

Ko bo več takšnih in bo pritisk na zid dovolj močan pa bodo zidovi začeli padati eden za drugim.

Zakaj pa na primeru ne pokazes??

 

Ti… darči…

 

As gdaj vidu mamine

 

 

 

Zizike😏

In🤗😏😉

Bolano bozomon, daj se pejt mal z doktorjem poment.

A vidis kako zgleda ko nekdo prizadeto govori? Ko govori na nacin ki ni normalen.

Zdej vidis kako se jst pocutim.

Normalno govori jebote.

 

Kaj je treba narest?

Pa teb gredo dekleta po glavi… pa nisi dobu meda… pa ti si na socialni… moras izkusit…

🤮🤮

 

 

Nem jebote. Nem.

Pa ti ni nek napad nate stari. Ti to tako jemljes.

Povej neki realnega… resnega…

Kaj odbit poslusnost rezimu?

Vsi prenehat delat…

Ne vem…

 

State is fiction

The concept of a “state” can be complex and multifaceted. In a legal context, a state is often considered a political entity with its own government, laws, and boundaries. However, in a philosophical sense, the idea of a state can be seen as a social construct, created by humans to organize and govern society.

 

In the quote by Frederic Bastiat, he refers to the state as “the great fiction” by which people seek to live at the expense of others. This suggests that the state is a created entity that allows individuals to benefit from the labor and resources of others, often through taxation and regulation.

 

In a broader sense, the concept of a state can be seen as a fiction in the sense that it is a human construct, created to serve a particular purpose or function. This is similar to the concept of a legal fiction, which is an assumption or acceptance of something as fact by a court, even if it may not be true.

 

In the context of fictional states, these can be found in literature, film, and other forms of media. These fictional states can serve as a way to explore complex social and political issues, or to create a sense of place and setting for a story.

 

In summary, the concept of a state can be seen as a fiction in both a philosophical and legal sense, as it is a created entity that serves a particular purpose or function

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 06.05.2024 ob 10:24

Nem jebote. Nem.

Pa ti ni nek napad nate stari. Ti to tako jemljes.

Povej neki realnega… resnega…

Kaj odbit poslusnost rezimu?

Vsi prenehat delat…

Ne vem…

 

Tako je. Poslušnost državnemu režimu je poslušnost gnusobi.

Vse kar nardiš za državo in za njen režim pomeni storiti proti sebi in soljudem.

Ko nekaj daš državi, takrat vzameš sebi in soljudem.

 

Nehaj filizofirat stari… prav nervira me to… aj da bi ti neki povedu ampak ti nic ne poves.

Odgovor na objavo uporabnika
Navajo, 06.05.2024 ob 10:27

State is fiction

The concept of a “state” can be complex and multifaceted. In a legal context, a state is often considered a political entity with its own government, laws, and boundaries. However, in a philosophical sense, the idea of a state can be seen as a social construct, created by humans to organize and govern society.

 

In the quote by Frederic Bastiat, he refers to the state as “the great fiction” by which people seek to live at the expense of others. This suggests that the state is a created entity that allows individuals to benefit from the labor and resources of others, often through taxation and regulation.

 

In a broader sense, the concept of a state can be seen as a fiction in the sense that it is a human construct, created to serve a particular purpose or function. This is similar to the concept of a legal fiction, which is an assumption or acceptance of something as fact by a court, even if it may not be true.

 

In the context of fictional states, these can be found in literature, film, and other forms of media. These fictional states can serve as a way to explore complex social and political issues, or to create a sense of place and setting for a story.

 

In summary, the concept of a state can be seen as a fiction in both a philosophical and legal sense, as it is a created entity that serves a particular purpose or function

Tako je

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 06.05.2024 ob 10:34

Nehaj filizofirat stari… prav nervira me to… aj da bi ti neki povedu ampak ti nic ne poves.

Prov pol pa ne.

Če je tako slabo, zakaj ne greste skupaj z Afganistanci v Nemčijo, Francijo, Italijo? Ljudje dobesedno umirajo vmes na poti do obljubljene dežele. Nihče vas ne zadržuje tukaj. Pot pod noge. Aja to pa ne, vam je udobno tukaj kjer ste? Ko je treba pljuvat ste med prvimi, luzerji jedni. Kaj ste do sedaj naredili s kavča? Prdeli in tipkali. Vau, impresivno.

Odgovor na objavo uporabnika
no, 06.05.2024 ob 10:44

Če je tako slabo, zakaj ne greste skupaj z Afganistanci v Nemčijo, Francijo, Italijo? Ljudje dobesedno umirajo vmes na poti do obljubljene dežele. Nihče vas ne zadržuje tukaj. Pot pod noge. Aja to pa ne, vam je udobno tukaj kjer ste? Ko je treba pljuvat ste med prvimi, luzerji jedni. Kaj ste do sedaj naredili s kavča? Prdeli in tipkali. Vau, impresivno.

Kaj si ti naredilo?

 

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 06.05.2024 ob 10:45

Kaj si ti naredilo?

Ti se pritužuješ, ne jaz. Torej kaj si ti naredilo?

 

Odgovor na objavo uporabnika
no, 06.05.2024 ob 10:59

 

Ti se pritužuješ, ne jaz. Torej kaj si ti naredilo?

 

Ne ne, ti pluvaš in drugim zaukazuješ naj se poberejo drugam. Kdo si kaj si ti naredilo,da bi ostalo in se tebe nekam ne izžene?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 06.05.2024 ob 11:02

Ne ne, ti pluvaš in drugim zaukazuješ naj se poberejo drugam. Kdo si kaj si ti naredilo,da bi ostalo in se tebe nekam ne izžene?

 

Če postavim vprašanje, zakaj se ne speljete v druge države, ni ukazovanje. Ukazovanje ima na koncu ločilo klicaj. Vprašanje pa vprašaj. Kaj bi pa jaz moral narediti, če nimam nobenih problemov z državo?

Odgovor na objavo uporabnika
no, 06.05.2024 ob 11:07

 

Če postavim vprašanje, zakaj se ne speljete v druge države, ni ukazovanje. Ukazovanje ima na koncu ločilo klicaj. Vprašanje pa vprašaj. Kaj bi pa jaz moral narediti, če nimam nobenih problemov z državo?

Kakšno državo?

Kje jo imaš? Kako greš lahko iz države v neko drugo državo, če države ni ti ZBOLJENA DUŠA?

Očitno imaš velik problem z državo.

New Report

Close