Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek umrla cepljena slovenska diplomatka v bruslju

umrla cepljena slovenska diplomatka v bruslju

Ko so se cepili zdravstveni delavci v jan. je vsak dobil zraven še obrazec, kamor je moral po dnevih zapisati stranske učinke. To so potem oddali in poslali na NIJZ. Sem mislila, da bomo kaj podobnega dobili vsi po cepljenju, pa se jim očitno ne zdi vredno.

Ameba, pravilno si se poimenovala. Da si brez možganov me prav nič ne čudi.

Za učinkovito zdravilo za kovid se je izkazal ivermectin. V državah, kjer so ga začeli uporabljati, je prišlo do padca hospitaliziranih. In zakaj ga ne uporabljajo? Ker je poceni. Ni patentiran. Nobena farma družba ne bi imela profita od njega. Namesto tega mantrajo s cepljenjem in cepljenjem.

nova
Uredništvo priporoča

Ne poznam veliko cepljenih ljudi, ker že nasploh ne poznam ful ljudi in med temi parimi cepljenimi, ki jih poznam, je:

1. ena umrla zaradi kapi naslednji dan… seveda nihče ni nič o tem raziskoval, je pač umrla od kapi in so jo pokopali, hebatga. Bila je navaden človek in ne VIP.

2. eden dobil že dve dozi cepiva, prav tako njegova žena. Nato sta fasala korono in je ona kašljala tako zelo, da govorit ni mogla, on pa je pristal v bolnici… Tolk o tem, koliko cepiva ščitijo pred težjim potekom, bolnico, bla bla bla.

In sama sploh nisem proti cepljenju, saj sem cepljena že z vsem živim, tudi vakcinami, ki jih zih vsaj polovica na forumu sploh ne pozna, da obstajajo, ampak so že dooolgo na trgu in preverjene. Samo s tem novim in nepreverjenim shitom se ne mislim cepit. Saj ni samo to, da te rukne kap in si mrtev. So še drugi stranski učinki, o katerih le tu in tam kdo poroča- recimo nevrološke motnje, kjer se ljudje nekontrolirano tresejo, v bistvu se jim cela telesa tresejo. In o tem je govora že od začetka januarja, sem spremljala par medicinskih sester iz ZDA, ki so po cepljenju dobile te simptome. Še danes niso ok, še danes jih imajo. Zdravnik, ki je eni od teh rekel, da je posledica cepljenja, je bil takoj likvidiran, je povedala, da ga po tem ni nikoli več videla.

En čas sem se spraševala, zakaj ni nič usmerjeno na izdelavo medikamentov ali kakšnih terapij, vse na cepljenje. No, sem dobila odgovor- če kdo zna nemško je na ZDF ta teden bila oddaja frontal21, kjer je not prispevek točno o tem, da v bistvu imajo že druge oblike zdravljenja razvite, ampak ne morejo nadaljevati, ker ne dobijo denarja, saj je skoraj ves denar usmerjen v cepiva, prav nalašč.

 

In pol kaj me še najbolj raspeeesdi:  zdaj zarad tega butastega cepljenja razpadajo prijateljstva. Ko je en moj frend izvedel, da se ne mislim cepit, me je začel tako besedno napadat in žalit, da sem ga bila primorana blokirat, saj se ni ustavil 🙁 Aja, pa on je imel korono in hodil na trolo, kjer je bilo veliko ljudi ter se vsak dan na šiht vozil in domov, vedoč, da ima korono. Bil v službi, hodil po trgovinah. Sedaj pa mene napada, ker se ne mislim cepit, ukrepov sem se skoz 100% držala in še zdaj se jih.

Svet je postal čist nor s tem, res.

pri 40ih, žena diplomata;

 

veliko k temu prida tudi življenski stil in genetika pri teh letih ženske, kot je nekdo zgoraj napisal tudi še zagotovo eventuelo jemanje oralnih kontraceptivov, pa v veliki meri tudi eventueno kajenje, eventuelno pitje alkohla ( dovolj je rekreativno, nezdrav način brez rednega športa in “bumf” – te po prejetju cepiva že ni več… zanjo lepa smrt, hud šok za bližnje.  Lepo, da so dali v javnost, da je bila cepljena s cepivom proti Covid 19 in da je doživela možgansko kap zaradi strdka.

Tudi meni se zdi, da zadnje čase pogosto padem v konflikt z zagovorniki cepljenja. Svoje mnenje vsiljujejo in napadajo kot pri norcih. Večina teh pa se ni cepila, da nebi zbolela, ampak samo zaradi dopustov. Upam stavit, če ne bi bilo trenutno čas dopustov, se od teh kretenov nebi cepil noben

Nui tako, je samo žena diplomata, torej gospodinja po domače, polna nekih tablet, desc je dopoldne delal ona pa se je gonila okoli….sedaj se ne več..

je včeraj beovička pri 24 ur zvečer izjavila,da se še cepljenje vedno priporoča, ker cepi se proti veliko bolj grozni bolezni, kot pa so lahko posledice po cepljenju…. A res – ne vem no kaj je lahko še veliko bolj grozno od kapi in smrti po cepljenju.

meni je vse skupaj groooozljivo, kako ogabni so in koliko v resnici jim nič ni vredno človeško življenje. kje je zdaj za življenja gre…

@cepiva in kapi… kakšna lepa smrt??? kakšne bedarije eni pisarite… a si ti želiš pr 40 umret… ženska je imela vsaj še recimo pol življenja pred seboj, če ne več in namesto tega so jo s cepivom mlado ubili, brez potrebe, ker covid bi skoraj zagotovo lažje prebolela in brez posledic.

in sedaj se že vse ve, zakaj je v resnici umrla. Res čudno, da plastične operacije riti, joškov in frisov nimajo nobenih zdravstvenih posledic (sicer se spomnim, da je pred leti zaradi liposukcije umrla dohtarca v Zasavju), še bolj čudno je, da še nikoli ni bilo objavljeno, da je kakšna ženska pri 40 umrla zaradi kontracepcijskih in ostalih hormonskih zdravil, droge pa očitno samo dobro denejo………….

Taki primeri so redki, a se zgodijo.

Preminula oseba nima pravice, do nikakršne odškodnine tudi v primeru, da  se dokaže povezava med cepljenjem in smrtjo. Izjema je le v primeru uporabe prevelike količine cepiva: takrat se lahko toži cepilce, ne pa Johnson and Johnson .

Mlajše od 60 let, ki nimajo hujših kroničnih bolezni in ki imajo (ponavljam imajo) bolezni imunskega sistema (in ne jemljejo določenih zdravil) se cepi s sledečo vrsto cepiva:

inaktivirano cepivo (npr. Sinopharm / BIBP ( ime cepiva:SARS-CoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated (lnCoV), ki ga priznava WHO, EMA pa (še) ne)).

Inaktivirana cepiva (ter  proteinska) ne povzročajo takih stranskih učinkov, kot vektorska ali mRNA cepiva. Pri ljudeh z boleznimi imunskega sistema, nudijo ta cepiva boljšo zaščito.  To so dejstva.

Politično-poslovni interesi in odločitve EME zavirajo dostop v EU  do ostalih vrst cepiv. Na kratko: niso vsa cepiva za vse starosti, zdravstvena stanja itd..

Izdelava inaktiviranega cepiva (500 milionov doz) in distribucija le tega, je bila mogoča, ob predhodnem naročilu za izdelavo seveda, že v prejšnjih mesecih. EMA se za to pot ni odločila.

Jeseni se bo govorilo o  tem, kar je zgoraj napisano.

Hvala za čas, ki ste ga posvetili branju.

@včeraj – ti še jaz povem za dva primera

1. 90+ letna gospa, ki je lani v dso brez težav prebolela covid, letos so bili tam v dso cepljeni januarja/februarja – 14 dni po cepljenju odpoved srca… seveda da so rekli starostno… a ravno za to gospo so vedno vsi govorili, če kaj ima pa močno srce in je ne bo izdalo zato ima tudi že taka lepa leta… pa jo je takoj, ko je prejela cepivo za bolezen, ko jo je poprej , kljub letom, brez težav prebolela

2. pa tudi po cepljenju strdek v nogi – amputacija (izgovorili so se na sladkorno in niso preverjali povezave s cepivom, če bi, bi lahko kap, ki je sledila preprečili – ampak seveda ne, ker se je lažje izgovarjati na druge stvari in ne na cepivo, čeprav ima to za posledico tudi potem malomarno zdravljenje), po op ugotovijo,da je sledila tudi kap, vsem tem grozotam pa je sledila smrt… ampak to so navadni državljani ne vip… in dohtarji sploh ne povezujejo nič s cepljenjem, oni samo rečejo kap – njih sploh ne briga,da so bili ti ljudje dejansko cepljeni in jih nestrokovno sploh ne zanima iskanje povezav in vzrokov… čeprav sploh ta zadnji primer je podoben kot pri tej diplomatki – težave z nogo in potem še možganska kap… in potem čez nekaj dni smrt

in o vseh teh ljudeh mediji ne govorijo, kot da njihova življenja niso vredna, kot da njihovo zdravje ni vredno in ga je dovoljeno uničiti s cepljenjem… meni je vse skupaj ogabno – tudi v sloveniji je veliko smrti po cepljenju – pa se o tem ne govori, zdravniki sploh ne preverjajo povezav, vse se pometa pod preprogo.

 

ti, ki trdiš, da bi tiste, ki umrejo po cepljenju pobrala itak korona, preberi si moj zgornji primer – osebno poznam gospo, ki je danes zal ni več, koronco je prebolela, kljub častitljivi starosti, z samo povišano telesno temperaturo.  Umrla pa je 14 dni po cepljenju – kolikor vem so v dsojih cepili ljudi s fajzerjem (kjer povezave z vnetjem srčne mišice ravno tako preverja stroka) – gospa je doživela odpoved srca po cepljenju torej. Toliko o tvojem lažnivem argumentu.

Jaz sem tudi zelo skeptična do teh cepiv za covid. A ni malo čudno, da cepijo kar vse povprek, ne glede na človekovo anamnezo? Zdravstvenega kartona sploh nihče ne odpre….eni so najbrž že brez cepiva bolj nagnjeni k strdkom, mogoče zaradi kakšnih drugih zdravil.

Niti testirat se ni potrebno pred cepljenjem…vse samo na horuk.

Ne vem no, se mi zdi da delajo z ljudmi kot z živino.

 

Potem pa še trdijo da je cepivo varno….ja mater milo, če ljudje od tega umirajo, pa četudi mali procent pol ni varno!

se pravi anticepilci so prepričani, da če bi vse ljudi cepili, potem noben več ne bi smel umreti. Oz. če že bo kdo umrl bo to zaradi cepljenja.

Dokler se ljudje cepijo zato, da bodo lahko popili kavo znotraj lokala in da bodo lahko potovali in ne zato, da bi ostali zdravi, je nekaj hudo narobe …

Ja moraš pa priznat da je malo čudno, da od cepljenja ne umre nihče. Vsi zaradi pridruženih bolezni.

A vsi ki so umrli v letu s pridruženimi boleznimi, so umrli od covida.

ena zelo skeptična Ja moraš pa priznat da je malo čudno, da od cepljenja ne umre nihče. Vsi zaradi pridruženih bolezni.

A vsi ki so umrli v letu s pridruženimi boleznimi, so umrli od covida.

——————————————————————————————-

Teoretiki zarote trdijo ravno obratno: cepljeni umre zaradi cepiva, covid19 je laž vsi so umrli zaradi starosti ali pridruženih bolezni.

Kako sedaj v to prepričat obolele, ki so še na zdravljenju ali na intenzivni negi in kako prepričat sorodnike teh +4000 umrlih, da je pač prišel njihov čas.

 

NA TISOČE SMRTI

 

Jasno, da se ne pove, prizna. Počakat je treba še par let, da bodo poskusni zajci pokazali, kaj in kako je s cepivom.

V odgovor: ena zelo skeptična

 

Seveda imate popolnoma prav.

Problem je v virih informacij, ki jih večina (tudi zdravniki seveda) bere, oziroma ima dostop do njih. Gre za izjemno pristranske in spolitizirane vire.

Verjetno ne veste, da npr. Kitajska sploh (še) ne uporablja RNA cepiv. Oni cepijo v veliki večini z inaktiviranimi cepivi. Pri izdelavi Pfizerjevega cepiva obstaja tretji partner, ki se ga nikoli ne omenja. Gre za kitajsko farmacevtsko podjetje, ki je v prvi fazi razvoja cepiva BISTVENO FINANČNO pripomoglo, da je Pfizer -po domače- “zalaufal”. Ta partner je že januarja 2021 imel na razpolago 9 milionov doz Pfizerja, ki jih ni dal na kitajski trg (mogoče bo to storil julija 2021). Zakaj? Ker ni kovida na Kitajskem? Ne! Preprosto zato, ker niso imeli dovolj podatkov o varnosti RNA cepiv.

Trenutna (beri maj 2021) cepilna kampanija v EU in Sloveniji, je politično-poslovno upravičena NI pa zdravstveno.

Zakaj?

1. Bliža se poletje,  kovida je naravno manj in manj v tej sezoni (zunanja temperatura).

2. Brazilski sev (še) ni prodrl v Evropo. Ta sev je nevaren tudi poleti, ker uporabljena cepiva (npr, Astra Zeneca in RNA cepiva delno tudi) ne varujejo dovolj pred njim. Prav zato se pripravljajo “nove verzije” cepiv, ki bodo -verjetno- na trgu jeseni 2021.

3. Kdor se cepi sedaj bo sredi zime, malo ali nezavarovan. Koliko časa traja efekt cepiva? Kdo bo vso to maso ljudi cepil sredi zime, praznikov?

V EU je  bilo edino smiselno  cepiti z vsemi možnimi cepivi v času januar – 15. april 2021. EMA nima izgovorov, da cepiv ni bilo, ker je dobesedno “blokirala” vse zunanje ponudbe, ki ji niso bila “po godu”.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
jesen 2021, 21.05.2021 ob 12:26

Taki primeri so redki, a se zgodijo.

Preminula oseba nima pravice, do nikakršne odškodnine tudi v primeru, da  se dokaže povezava med cepljenjem in smrtjo. Izjema je le v primeru uporabe prevelike količine cepiva: takrat se lahko toži cepilce, ne pa Johnson and Johnson .

Mlajše od 60 let, ki nimajo hujših kroničnih bolezni in ki imajo (ponavljam imajo) bolezni imunskega sistema (in ne jemljejo določenih zdravil) se cepi s sledečo vrsto cepiva:

inaktivirano cepivo (npr. Sinopharm / BIBP ( ime cepiva:SARS-CoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated (lnCoV), ki ga priznava WHO, EMA pa (še) ne)).

Inaktivirana cepiva (ter  proteinska) ne povzročajo takih stranskih učinkov, kot vektorska ali mRNA cepiva. Pri ljudeh z boleznimi imunskega sistema, nudijo ta cepiva boljšo zaščito.  To so dejstva.

Politično-poslovni interesi in odločitve EME zavirajo dostop v EU  do ostalih vrst cepiv. Na kratko: niso vsa cepiva za vse starosti, zdravstvena stanja itd..

Izdelava inaktiviranega cepiva (500 milionov doz) in distribucija le tega, je bila mogoča, ob predhodnem naročilu za izdelavo seveda, že v prejšnjih mesecih. EMA se za to pot ni odločila.

Jeseni se bo govorilo o  tem, kar je zgoraj napisano.

Hvala za čas, ki ste ga posvetili branju.

Sem laik, a sem prišla do podobnih zaključkov tj. da bi bilo najbolj varno kitajsko cepivo, ker je izdelano na klasični način (kot pravite ‘inaktivirano’ cepivo). Na žalost ga pri nas ni.
Sem pa mislila (oz. sem brala in verjela), da se je šlo na vektorska in mRNA cepiva predvsem zaradi hitrosti izdelave. No, zdaj je že precej časa mimo in verjetno tudi to ni več utemeljen argument.
Kar se tožb tiče, je res, ni šans, da kaj iztožiš, saj so vektorska in mrnka cepiva deklarirana kot poskusna.

sem prav vesela, da je na monu toliko vrhunskih strokovnjakov za cepiva. Se počutim prav bedasto, ko vse to berem in nimam pojma za kaj se gre.

V končni fazi je pa vse to delo proti naravi. Če bi pustili vse skupaj in bi šlo po naravni poti, ne bi bilo nobene razlike očitno.

O ruskem Sputniku se pa ne bere veliko. Čeprav….glede na Černobil in Kursk, slabih informacij najbrž ne bodo dali v javnost.

Evo, pravkar prebrala. Pokljukar pravi da ta smrt ni povezana s cepivom.

Sputnik V je trenutno najboljše (oziroma najmanj nevarno za strdke in podobne resne učinke) vektorsko cepivo na trgu.

Seveda tudi to cepivo ni povsem varno.

Cepivi Johnson and Johnsona in Astra Zeneca:

– ščitita dosti manj kot Sputnik V;

– predstavljata večjo nevarnost za strdke kot Sputnik  V.

 

WHO ter “na njeno žalost” tudi EMA bosta to cepivo odobrili junija/julija (če se zavleče) 2021.

Trenutno velike količine Sputnik V cepiva še ni mogoče izdelati, ko pride do odobritve se to lahko spremeni. Na EU trgu je monopolist Pfizer, ki so mu že v naprej obljubili bajne vsote za leti 2022 in 2023.

Vsekakor je Sputnik V boljša izbira kot Pfizer, ko primerjamo  zaščito/nevarnost.

 

 

 

Evo, pravkar prebrala. Pokljukar pravi da ta smrt ni povezana s cepivom.

ja itak,  se je tak odziv pričakoval… takega je imela Logarca tudi na smrti po AZ v Avstriji – takoj je ona strokovnjakinja vedela,da to ni povezano s cepivi, da so ta varna… potem je še ema to trdila kao po preverjanju; a glej ga zlomka potem so se našli odgovorni strokovnjaki na Norveškem in v nemčiji, ki so dejansko šli preverjat povezave, in en lapali na pamet v medije, in povezave so našli – in kako čudno potem jih je našla tudi Ema in zdaj  tudi Logarca govori o njih…. potem pa zaupaj tej naši stroki – lažejo na pamet kot pes teče… ne bodo povedali resnic… in še huje toliko so nestrokovni – da nekaj trdijo v medije, čeprav tega niti ne preverijo strokovno in niti nimajo informacij.

vse samo za to,da se narod ne bi ustrašil in bi se še naprej lepo cepil pridkano, pa ni važno koliko jih umre… ti ljudje bodo enkrat morali pred sodišče.

New Report

Close