Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Una dva …..

Una dva …..

zajček bo tudi na dieti od naslednjega ponedeljka dalje…pa niti nič ni zajček preveč žru, pa evo..

aha:)))) a ti že kej čutiš he mene bolj zanima…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no sej namo nč govorl a ne…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, jaz sem na delavnem mestu in ne smem pit pira….

muca, mariči, ne mu dat dihat…barbi kje si….imamo ga home alone je ostal tuki

Pomagej a ne….!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, ker me to samo razbesni…še u špegu se ne smem pogledat !

Kaj naredi en Sašk s tako fino rolbo,
ne pa pir, bemti, če bi dedci pil pir, bi
v hlačah res bil mir, tko pa ste kot noji,
glavo v sneg, rolbo ven!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja jaz ne vem kaj se pol vedno neki pobunijo in moralizirajo….strela jasna….sej ni pisala, da gre koga zadaut.

Pr nas smo špegle vse prekril..hihi
ker ko smo se postavil pred špegu Ohh my lord…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bo dihu, bo, o pa kako bo dihu, zajček,
bo tko sopu, da se bojo šipe zarosile,
tko bo sopu, če bo prou, bo dihu ku stu mater ……….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:))) jest bom umrla..hahahahahahahahah:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Revež……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nam po pobegnu pol bomo pa imel….Bo reku uhh delo..moram it!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

se strinjam !
Vsi kar naenkrat tako zelo pošteni …
nikoli ne veš kje in kdaj te zadene ! Tako je življenje !
Mene je pa njena tema razveselila in celo privoščim ji .

Sej, samo moraliziranje, anede……. namest
da bi skupi dihal in globoko dihal, pa pospešeno
dihal, pa kratko in hitro dihal, pa mal stokal, ko
dihanje že mau premal hod, anede ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jest tud dihat ne morem…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zdej pa ne bova več anede o tem !
raje povej kako to dol dobit !
s seksom ?
s hojo po hribih ?
Kako ?

Hvala enako, jaz tudi.

Kdo pa smo, so, ljudje na forumu, da bi sodili ?
Nič ne vedo o njej, prav nič, pa so že pametni.

Ma sej je napisala full fer in lepo…čeprav, če me vprašaš je iskala samo kako plus mnenje, za njeno že znano odločitev….

Malo tudi s pomočjo diete in seveda z neke
vrste tablet, ker imaš najbrž okvaro ščitnice,
za kar bi bilo dobro, da se posvetuješ z zdravnikom,
ker bo šlo le še navzgor. Razlog okvari ščitnici pa
so med drugim razni stresi, živci itd. Zato, čimprej
k zdravniku, ker bo res šlo le narazen, pa še ostalo
zdravstveno počutje ti bo začelo zelo nagajati (potenje,
nespečnost, vrtoglavica ……..). To je zelo resen odgovor, dragi zajček, zelo resen in prosim, naredi to čimprej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jah, pol nej pa pove kako bi rad :)))))))))

Bog ji daj tisto, česar ni našla na zemlji.
Bog ji daj v podobi sodelavca nepozabne
trenutke, tudi jaz tako pravim, odločila se je
itak že sama brez nas!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

pismo bom ja !

ooo jebemti šele zdej sem prečitala..hahah ja kwa pa poč se naj..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close