Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Una dva …..

Una dva …..

Ja, poč se naj dol, dolčka naj se, sej to
je glavni smisel vsega našega bivanja, a ni
tko….. aja, pa kakšno pohano piščančje bedrce,
priznam, to tudi no!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hmmm a tko resne zznake maš..se odsvetujem..jest bom pa po 3 na dan..hahahahaha ojej bom resn abom resna..
Hmm kaj vem..mogoč res pregled..pa nobenih takih tablet ne prosim,preden dohtar ne pove svoje…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

S seksom itak.

Sej je dober kaj vem za kaj vse…kožo, zobe, lase, itd…

Sam se mi zdi, da je edino glad v kombinaciji s trebušnjaki tisto pravo. Žal.
Z gladom pride pa tudi žlehnoba, jebo sliku svoju kako to sovražim…

Ampak bo treba malo, da ne bom podoba svojega nickodajalca tonija Sopranovga.

Heheh pejmo skupinsko udart…več nas bo boljše bo…:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na koncu pridemo do tega, da je drži uno…da so vse najslajše stvari v življenju ali prepovedane, ali redijo, al pa nemoralne :)))))))))

seks , ja oki .
glad ? ne bo problem ..
samo rezultat bi rada prej..
matr, nič moram k dohtarju, jaz se nikoli prej nisem zredila sem imela isto težo skoz, me je zdejle kar mal strah ratal , je pa res da sem posumila na to, kar mi mariči je rekla…

Matr da nis noseča???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, to je pa drugo, ja…kar ubogej jo, veš !

od česa pa ? :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Ja!

sašk a veš kdaj bo kriza…dokler svojga vidiš pol ni pene..ko ga pa enkrat nauš vidu pol pa akcija…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hm od nemoralnosti…hihihi:))
Nč zamert zajček..hecam s emal..dons mi seka..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja….jaz ga imam vedno pred očmi :))))))))))))))))))

Pol je pa kull.))))))))9nerabiš hujšat…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To je to in pri tem ni spasa, bemtiš!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, Sašk, spet bodo Sopravnovi, a si vidu?
Mater, jih že težko čakam, te prečudovite
naravno naravnane mafijce …… z vsemi človeškimi
pritiklinami, z vsemi slabostmi navadnih človečkov
na tem svetu. Pismo, komaj jih čakam, res no!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči…

Jaz ne pijem pir,
pa vseeno nimam mir.
Ne vem, če kriv je sir,
Da mi nagaja, da nima nigdar dost,
ne čez dan in ne zvečir.

Če bo še dolgo tak špetir,
bom namesto na želodcu,
dobil na kurcu čir !

Saj ni Marija Devica, da bi bla kar od Svetega
Duha, ane de ne, zajček, reci no……. bemtiš!
Me kar mal skrbi zate. Zdravnik bo povedal svoje
in dal svoje in ti boš vedla svoje in delala svoje
in ……….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, ravno zaradi teh njihovih vsakdanjih zgodb, problemov doma, v šoli, posletlji, kletvic, pa kljub temu zna bit ata strog do otrok in zaščitniški in pošten….so mi neznansko všeč.

Res, prav nič Ameriški stil….full full dobro.

A si si ga poslikal za tak slučaj, da pride,
da ti izgine izpred oči, pol pa sam slikco
gor k učkam in ……..evo, sad ga opet ima, a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ojej :))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, to je zdej ko hujšam, pa delam predklone :))))

Ma Sašk, ne se irat (irat = jezit in sekirat), bo
pa zaradi čira bolj kompakten, debelejši, večji ……
no, pridevnikov je še kar nekaj ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uha, kaj pa je morala ? Ljubezen, seks ? kdo je postavil norme ki so prave ? uhuh

pismo Mariči veš, ej me je pošteno strah res ! Tole pri meni ni normalno , toliko se že poznam , preberi mail

New Report

Close