Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Uniforma

Uniforma

Potem pa ostaniva kar v gorski koči,sama ob svečah,vinu in ob topli peči.

Hja edini nacin da se kaksni tipi znajo oblect, ker jim namesto mamice njihova organizacija pripravi cunjice..

Si spet hudoben?

Aleksandra. napisal:

> Si spet hudoben?

Jaz pišem tisto v kar verjamem pač. 🙂

….najbolj sexi je en mulat v beli ameriški – marinski uniformi…..uffffffffffffffff

Rjavo-belo torej?:-)

Od kdaj pa imajo marinci bele uniforme?
A, od vaju nihče ne gleda J.A.G.-a? Oni imajo maskirke, al pa uniformo “SMB boje”, saj veš kakšna je a, ne Ondi?

ondi ne ve , ondi je pacifist, oz lover not a fighteer

Seveda vem.Pa te kaj rajcajo uniforme in mišice pod njo.

Sem že napisala, da so mi všeč policaji, no pa mal mišic tud more bit. Ti imaš kaj od tega?
Valda ,da veš, si bil še v JNA a, ne?

Seveda JLA.Specialc.

Dobro jutro, lep je dan, vse diši že po pomladi….
Brez skrbi da Ondi ve, ga ni nihče vprašal a je pacifist, al ne…
Imaš ti jutri god?

Kaj pa ti veš…

Danes ima GABRIJEL god.VSE NAJBOLJŠE!!

hudiča, kar naprej visim v cerkvi pa sem pozabil da imam god, verjetno zato ker ga imam septembra, sem rojen junija in ne morem imeti goda pred rojstnim dnevom ampak hvala pa vseeno za pozornost-res

Junija imaš rojstni dan.Tako kot jaz.

Jutri( če ga ima)! Danes je 27.2., zmotil si se….hahaha.

Danes je torek in na namiznem koledarju piše Gabrijel.;-)Se pravi,da si se zmotila ti;-))

Ha ha, specialc ? Ja, kaj pa mišice, maš kej?

Imam nekaj samo ne kot kak bilder;-)Rad športam,recimo vsako soboto na Šmarno Goro:-)

Ne, jaz pa ne…
Na mojem, stenskem piše Gabrijel 28.2..
Sicer pa naju je ….ga ima tako in tako septembra.Kaj misliš ne more dvakrat? Opa, praznovat mislim.

morš gledat tistega kjer piše Mihael, Rafael in Gabrijel- trije nadangeli a samo eden z misijo

draga moja lahko tudi trikrat, pa ne govorim o praznovanju

Zakaj pa ne,da bi 2x praznoval?2x potem žurira oz.se zabava:-)A ni to fino?Se ti rada zabavaš?Kdaj pa imaš ti RD?

Na mojem koledarju piše 27.2.,torek in goduje “naš”Gabro.Daš za pijačo valjda;-)

New Report

Close