Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Univerza v Novi Gorici, daleč najboljša v Sloveniji, kaj menite

Univerza v Novi Gorici, daleč najboljša v Sloveniji, kaj menite

Govori nekdo, ki niti pravopisa ne pozna.

Očitno ga poznam bolje kot ti, ki se več kot par besed sploh ne upaš napisat. Zgleda da je pri vas ‘intelektualcih’ moj pravopis merilo uspešnosti slo univerz… Ste bedni do kraja. Jaz bi vas bleferje vse po vrsti nateral v fabrko.

Ali lahko tisti, ki ste komaj končali poklicno šolo, ne pametujete o naših univerzah in kakovosti študija. Ste popolnoma nekompetentni za to.

In pravopis ni merilo uspešnih univerz, je pa merilo uspešne osnovne šole 😉

Kaže, da si eno desnakarsko bitje. To ti bolj zbije kredibilnost kot diploma iz bureka.

Ja, da boste levakarski paraziti zadovoljni. Sem faliral v Osnovni šoli, nato na srednji mizarski kot vaš predsednik vlade Serpentinšek, mama ni bila štabna k… in jaz ne avtist, pa nisem dobil dr. kot Cerar + (vstavi po želji).

Kaj zdaj? Je zato vaša burekdiploma kaj več vredna? Univerze so v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} leglo parazitizma, kjer levičarski debili podebiljajo folk. Samooklicani intelektualci, ki bi brez navadnih delavcev, katerim pametujejo, pocrkali od lakote. To bando bi bilo treba že zdavnaj razgont.

Cerka planira da upise fakultet drustvenih delatnosti smer socijalni menadzment u Novoj Gorici,druga opcija Fakultet politickih nauka profil medjunarodni odnosi Ljubljana..ako ima neko sa tih fakulteta puno bi nam znacili saveti gd i sta.Hvala unapred.

To je velika laž.  Ljubljanska je daleč najboljša in daleč najbolj cenjena.   Kdor ni sposoben za v Ljubljano gre v MB, ali celo v Novo Gorico…

Odgovor na objavo uporabnika
Oh oh, 13.02.2022 ob 09:29

To je velika laž.  Ljubljanska je daleč najboljša in daleč najbolj cenjena.   Kdor ni sposoben za v Ljubljano gre v MB, ali celo v Novo Gorico…

Kaj ko bi se začelo poleg hvale posamezne fakultete zraven dopisovati še kriterije po katerih dosega to “cenjenost”?

Edino kar je objektivno razvidno je to, da so nekateri programi fakultetet, ki delujejo pod okriljem Univerze v Ljubljani bistveno bolj oblegani od konkurenčnih na preostalih univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih. Posledično so višje točke za vpis, kar privede do tega, da je tja vpisan del populacije s sorazmerno visokim učnim uspehom ter uspehom na maturi, ki pa dostikrat, ni posledica sposobnosti marveč discipline, vztrajnega učenja in hlastanja za uspehi vezanimi na izobraževalno sfero.

Kar nekako žalostno je to, da je nekaterim postalo glavno merilo sposobnosti posameznika to, kateto fakulteto je naredil namesto kaj je v življenju dejansko tudi dosegel (izven sten predavalnic).

Ne poznam situacije, a bi vseeno dodala svoj piskrček. Renome se ustvari s tradicijo in tako ljubljanska še vedno velja za najboljšo. Mariborsko se tudi že jemlje bolj resno. Čez čas bo na tem tudi NG. Sem pa slišala, da je NG na področju naravoslovja kar močna in perspektivna, vsaj na nekem ožjem področju. Se precej aktivno vključuje tudi v mednarodne raziskave.

Delpinova ulica 18B. Tudi v to stavbo je stopila moja noga. Nic posebnega.

Jooooj! Pri izobraževanju je pomembno, da veš, kaj bi rad postal in potem izbereš zase najbolj optimalno pot do tja. Ne pa obratno, da v štartu gledaš ugled univerze. To je čisto zgrešeno.

New Report

Close