Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Upam da niste tako prfuknjeni kot moj brat in njegova žena

Upam da niste tako prfuknjeni kot moj brat in njegova žena

Upam, da niste vi tako bolni v glavo kot brat z družino. Smisel življenje jim je 3 krat na dan stopnice sesati in sesati stanovanje. 3 krat na dan. Vsako noč pa laufat pralni stroj in sušilec, ob vikendkih celo več. Pralni stroj pa nujno dati prat po 22h uri, da ja odžiraš drugim spanec. Sesat nujno zjutraj, da nihče ne more spodaj spati dalj časa, popoldne in zvečer. Vsak dan. In sesalec metati iz stopnice na stopnico, da je vsi vedo, da zabijajo s sesalcem.

Tko je to, k dela par ur na dan, mamica pa kosilo skuha… Pol pa vso odvečno energijo vloži v ČIŠČENJE, ČIŠČENJE, ČIŠČENJE, ČIŠČENJE, BOG NE DAJ DA JE ENA SMETKA.

Upam, da niste vi tako prfuknjeni in nori kot moj brat in njegova žena.

Blazni, potem pa mene obtožujejo, da jest nisem normalna. Zato oni nikakor niso normalni, to ni normalno. To dela samo bolan človek na tak način.

Res me zanima kaj psihiatri pravijo, od kje pride obsedenost s čistočo? Zakaj to delajo?

 

Odgovor na objavo uporabnika
obsedeni s čiščenjem, 19.06.2021 ob 14:18

Upam, da niste vi tako bolni v glavo kot brat z družino. Smisel življenje jim je 3 krat na dan stopnice sesati in sesati stanovanje. 3 krat na dan. Vsako noč pa laufat pralni stroj in sušilec, ob vikendkih celo več. Pralni stroj pa nujno dati prat po 22h uri, da ja odžiraš drugim spanec. Sesat nujno zjutraj, da nihče ne more spodaj spati dalj časa, popoldne in zvečer. Vsak dan. In sesalec metati iz stopnice na stopnico, da je vsi vedo, da zabijajo s sesalcem.

Tko je to, k dela par ur na dan, mamica pa kosilo skuha… Pol pa vso odvečno energijo vloži v ČIŠČENJE, ČIŠČENJE, ČIŠČENJE, ČIŠČENJE, BOG NE DAJ DA JE ENA SMETKA.

Upam, da niste vi tako prfuknjeni in nori kot moj brat in njegova žena.

Blazni, potem pa mene obtožujejo, da jest nisem normalna. Zato oni nikakor niso normalni, to ni normalno. To dela samo bolan človek na tak način.

Res me zanima kaj psihiatri pravijo, od kje pride obsedenost s čistočo? Zakaj to delajo?

 

Aja, vsako leto imajo nov sesalec, ker ga dobesedno uničijo. Dobesedno. Eni ljudje so res hudobni in žleht. Pol veste kako to razbijajo vsak dan.

Pa nič jim ne moreš, nič, nič, nič…. ničč od nič. Žleht zvite kače…. še veš ne kdaj ti v hišo pride….

Ka pa ti sicer počneš? Jeznoritaš, psihiraš in si izmišljaš, polna zlobe, ker si suha veja in ostanek, ki ga nihče noče?

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Tebi, 19.06.2021 ob 14:24

Ka pa ti sicer počneš? Jeznoritaš, psihiraš in si izmišljaš, polna zlobe, ker si suha veja in ostanek, ki ga nihče noče?

A si se prepoznala kot hudičevka. Me veseli, očitno je veliko takih  hudiček po tej državi..

Odseli se in se ne ukvarjaj z življenjem drugih.

Odgovor na objavo uporabnika
Selitev je rešitev, 19.06.2021 ob 14:40

Odseli se in se ne ukvarjaj z življenjem drugih.

Sej bi naredil vse, ampak vse, da se ti ne bilo treba ukvarjati z drugimi, ker mam tolk stvari lastnih s katerimi se imam za ukvarjat, pa če se ne morem zaradi hrupa. Še odselit se zaradi tega ubijalskega hrupa ne morem odselit, ker je duševno in mentalno tolk uničil. Koncentracijo mi je uničil, brez koncentracije, si pa isto kot mentalni invalid, ker ene stvari ne moreš dokončat, ker prej izgubiš vse niti….

O bejba s kartami in miljon izgovorov zakaj je pijavka. Dobro jutro 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
karte, 19.06.2021 ob 15:21

O bejba s kartami in miljon izgovorov zakaj je pijavka. Dobro jutro 🙂

Saj ji karte dobro grejo, to moraš pohvalit. Ne pa tolčt že potolčenega.

Odgovor na objavo uporabnika
Zvzz, 19.06.2021 ob 15:34

Saj ji karte dobro grejo, to moraš pohvalit. Ne pa tolčt že potolčenega.

Ne samo karte, da mi gredo dobro. Če bi bila jaz vedeževalka, bi bila jasnovidna. jaz sem imela vizije in vse to. Že 2 tedna prej sem razmišljala o stvari, ki se mi je zgodila. Imela vizije, preden sem zadela 5 tko na lotu, 67 evrov…. Tudi za nateg sem videla kirona v 8. hiši (ko sem spraševala za sedaj, se je to izpisalo), ampak sem hotela verjeti, hotela sem verjeti, ko mi je obljubil stanovanje v 2 mesecih. Hotela…. šele ko sem šla še enkrat gledat, sem pogledala karte, astro in vse in identično, identičen odgovor, no pol se pa nisem več slepila, ker se ni dalo, ker tudi če bi se hotela, se nisem mogla več.

Ampak za to rabiš MIRRRRRRRRRR. Dobila vse, kar je kontra miru. Zato pa pravim, da je hudič zvedel zame in me prišel uničit.

Pa še mnogo in mnogo več Jaz začutim ljudi na daljevo in vse to….Ko sem bila na tv-ju sem točno vedela kateri odlomek bo, ker sem imela vizjo….

Če bi se jaz razvila, samo Bog ve kako bi bilo…. Če gledam sliko, slišim ljudi…. Če sem s tipom intimna imam vizije o njegovih bivših in vidim kakšne so,, ampak samo, če so še vedn obsedene z njim….

tako so me pa v kali uničili, pohodili,…. in proglasili  za čudno…čudno.. čudnoo.

Vi take ljudi, kot sem jaz vidite v flimih in jih občudejte, v realnem življenju pa gnojnico po njih stresate.

Odgovor na objavo uporabnika
obsedeni s čiščenjem, 19.06.2021 ob 14:27

A si se prepoznala kot hudičevka. Me veseli, očitno je veliko takih  hudiček po tej državi..

Kaj pa sobivaš z njima v “mamica” hotelu. Odseli se, na svoje, pa ti ne bodo domači žrli živcev – ti jih bodo drugi, še bolj, sploh v kakšne bloku 🙂

 

Po 22. uri med tednom je cenejši el. tok – zato jim laufa pralc pa sušilc, pa še kaj drugega.  Mogoča ima pa ženakakšno alergijo na pršice, prah, vetni prah,  pa zato sesajo večkrat dnevno. Če imaš kakšnega psa ali mačko, ki se “mesi”; torej zgublja dlako po domu, pa jasn moraš vsak dan posesat.

Odgovor na objavo uporabnika
odseli si pa probaj drugje, 19.06.2021 ob 15:57

Kaj pa sobivaš z njima v “mamica” hotelu. Odseli se, na svoje, pa ti ne bodo domači žrli živcev – ti jih bodo drugi, še bolj, sploh v kakšne bloku 🙂

 

Po 22. uri med tednom je cenejši el. tok – zato jim laufa pralc pa sušilc, pa še kaj drugega.  Mogoča ima pa ženakakšno alergijo na pršice, prah, vetni prah,  pa zato sesajo večkrat dnevno. Če imaš kakšnega psa ali mačko, ki se “mesi”; torej zgublja dlako po domu, pa jasn moraš vsak dan posesat.

V bloku ti lahko bolj ali pa manj žrejo živce, odvisno ali maš srečo ali je nimaš. Dejstvo je, da nekateri stanovanja v bloku prodajajo samo  zato, ker nimajo miru.

 

Tudi jaz vsak dan perem in sesam.  Ne zdi se mi, da bi imela extra cisto.

Že če ti baba vsak dan sesa je neki z njo narobe, al ima pa kakšne ornk probleme v življenju, ki jih rešuje tako, da se zateče v čiščenje, tako kot dec pa v gostilno po alkohol. Pač v bajti ima “kontrolo” nad smetkami, ki ga sicer v službi ali pa v privat lajfu nima. To so živčne razvaline.

Ponavadi se to začne tam po 45em letu, ko otroci začnejo letat iz gnezda, ženske pa kar naenkrat ugotovijo, da imajo preveč cajta in ga potem tako dobesedno zabijajo… Z decom se pa nima kaj menit ali pa delat ker se tako ali tako ne razumeta. Druge, se pa ločijo.

obsedeni s čiščenjem – Poišči pomoč, pod nujno, takoj, dokler si še toliko pri sebi, da veš, da obstojaš. Morda bo nekaj tedensko bivanje v zato namenjeni ustanovi, toliko izboljšalo tvoje stanje, da se boš lahko preselila.

Odgovor na objavo uporabnika
hudimacek, 19.06.2021 ob 19:02

obsedeni s čiščenjem – Poišči pomoč, pod nujno, takoj, dokler si še toliko pri sebi, da veš, da obstojaš. Morda bo nekaj tedensko bivanje v zato namenjeni ustanovi, toliko izboljšalo tvoje stanje, da se boš lahko preselila.

Seveda, kako neverjetno inteligentni ljudje.  Isto kot v službi. Direktor izvaja mobing ker hoče svojega zaposliti in pritiska na vse možne načine, delavček naj pa nujno gre v norišnico se zdravit zaradi tega, ker ma kredit in nujno rabi službo….

Nisem vedela, da ste Slovenci po novem hudiči.

Danes, v nedeljo, se je hudičevka prav  izživljala dopoldne, ….. Sem prav nalašč odprla vsa vrata, da se je vse naokoli slišalo.

Pol ko pridejo bo spet okoli 15h, potem pa spet okoli 19-20 do 22h, pol pa še stroj pa razno ropotanje do 1h zjuraj….

Včeraj zvečer je spet razbijala zvečer, danes dopoldne spet, sedaj je malo miru, potem pa spet in spet….

Mene pa tole OHROMI, zaradi strahu IN ME TAKO OHROMI, DA ZMRZNEM… in sedaj sem  zmrznjena, ker me ohrmlja vsak dan in čisto nič več ne naredim… Ker živim v ohromljenosti.

LJUDJE SO ŽLEHT, HUDIČEVI… in potem jim ni jasno zakaj nikamor ne grem, nimam službe, prijateljev, nikomur ne zaupam,…. sej ne morem, ker sem ohromljena večino dneva.

Skratka moja družina dela in je naredila čisto vse, da me bo imela do konca življenja na grbi in  za vratom in da jim bom v sramoto.

Tako se me želijo znebiti, tako zelo, da se me res nikoli ne bodo…..

In ta prekleta baba še celo misli, da je ona pa PAMETNAAA. PAMETNA…

Tako zabite babe ni na tem svetu,…. Vse je naredila, da res nikoli nikamor ne bom šla.

Sej ne moreš verjeti, da je baba lahko tako žleht….

Če take babe desci pobijejo…. ko beremo o družinskem nasilju, se mi pa res nič ne smilijo…. K drugega kot zlo ne znajo delati.

To je kompenzacija za občutek nadzora. Ker nekje drugje (Kjer jim je to pomembno glede na njihove prioritete) nimajo občutka nadzora dogajanja – to kompenzirajo s pretiranim in kompulzivnim čiščenjem.

Problem pa je ugotoviti kje je realna potreba oz meja, kaj je pretirano in kaj je primerno.

Obsessive Compulsive Cleaners
 

Poglej kakšno oddajo na YT, se boš pomirila in videla, da ni tako hudo.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 20.06.2021 ob 13:37

To je kompenzacija za občutek nadzora. Ker nekje drugje (Kjer jim je to pomembno glede na njihove prioritete) nimajo občutka nadzora dogajanja – to kompenzirajo s pretiranim in kompulzivnim čiščenjem.

Problem pa je ugotoviti kje je realna potreba oz meja, kaj je pretirano in kaj je primerno.

mnja, kakšna je pa diagnoza avtorice, ki jo gospodinjska opravila tako ohromijo, tako prestrašijo, da kar zmrzne in grozi, da bo zaradi tega vsej familiji do smrti v breme in sramoto?

Jaz ne vem no. Imam male otroke, psa in mačka in tudi laufamo sesalec 3x na dan – res pa je, da ne uporabljam metle – imam pa pokončni akumulatorski sesalec zmeraj pri roki.

https://www.emundia.si/bosch-akumulatorski-sesalnik-bch86hyg2

 

Menjamo ga na 3 leta.

 

Peremo pa tudi vsaj en stroj dnevno če ne več.

Tudi tuširamo se večkrat po polnoči.

Avtorica, tvoje besedicenje smo ze veckrat brali. Ne utrujaj. Poskrbi, da bos v cim boljsem stanju. Shizofrenija, kaj pa.

Odgovor na objavo uporabnika
ko smo ravno pri diagnozah, 21.06.2021 ob 15:05

mnja, kakšna je pa diagnoza avtorice, ki jo gospodinjska opravila tako ohromijo, tako prestrašijo, da kar zmrzne in grozi, da bo zaradi tega vsej familiji do smrti v breme in sramoto?

O tem raje ne razmišljam – a verjetno ni enostavna.

 

Če ti gre hrup na živce,  jim ga vrni takrat, ko oni počivajo, jejo, ko grejo otroci spat, pač ko imajo oni mir. Narediš 2x, tretjič najbrž ne bo treba več…

Drugače pa ja, več vrst zasvojenosti obstaja. Niso to samo alkohol in droge….

Mogoče tudi lepa beseda lepo mesto najde. Velikokrat pomaga.

Vedezevalka bi bla pa ne vem kaj še vse, samo pismena pa nisi. Odseli se. Če ti je pa edini izgovor ta, da nimaš koncentracije pol si pa samo ti prfuknjena pa nihče drug.

Iz tvojega nacina pisanja tocno vidim kdo si. Mali nevroticni clovecek, ki za svoje tezave krivi vse okoli sebe. Zdraven si domisljas, da si edina, ki ima vedno prav in ko ti kdo nasprotuje vseka ven tvoja neuravnovesenost in nek popizdis kok so vsi hudici bla bla. Pac zvenis res zmesana upam, da se tega zavedas.

New Report

Close