Najdi forum

Splash Forum Koronavirus upam, da se učitelji uprejo, če se ne bo testiralo

upam, da se učitelji uprejo, če se ne bo testiralo

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj620, 14.11.2021 ob 18:50

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.11.2021 ob 18:45

Odgovor na objavo uporabnika
Čarovnica s Kleka, 14.11.2021 ob 18:30

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI952, 14.11.2021 ob 18:26

V šoli imamo zaposlene in učence. Oboji imajo pravico do zdravja. Uporaba mask in redno testiranje (vsak drugi dan) je eden izmed načinov, kako v danih okoliščinahzagotoviti šolo za vse in v njej kolikor toliko varno zdravstveno stanje.

Testiranje za vse! Brez izjem. Maske za vse! Brez izjem. 20 – 5 – 20 sistem. Na vsakih 20 minut odpreti okna in prezračiti. In morda uspemo ohraniti šole odprte. To je cilj! Odprte šole, v katerih so naši otroci, kakor vsi zaposleni varni, oz. v stanju dovolj zgodaj ukrepati.

Kje je problem? Resno… oni lahko kdo pove, v čem vidi problem, da njihov otrok prinese s seboj test, ga vpričo odrasle osebe, pod nadzorom uporabi in tako preveri, ali ni morda v zadnjih dveh dneh kje staknil virusa in se okužil?

Kaj pa je narobe s tem, da bi še testiral že doma, ne pa da pride v šolo, in če je okužen, okuži še koga? Komu je to v interesu?

ja saj, še en nesmisel da se v šoli ali na delovnem mestu testiraš (enako kot ko stojiš v vrsti za hitri test-v bistvu je pa vse eno in isto sranje)… namesto sam stran od drugih. In seveda da ti tak test velja za vsepovsod ker ni prav nič drugače od hitrega ali pcr.. isto sranje drugo pakovanje z različnim rangom cen.

. https://youtu.be/UNo2-viKfW8

Daj, ti pa ne blizu s tem. DEJSTVO je, da se folk ne testira! Že tako se marsikje v firmah samo izpolni tiste obrazce, zares pa se ne testirajo! Sami od sebe se ne, kaj šele svoje otroke!

po službah se morajo kar v službi samotestirat, prej pa se je od februarja do konca junija stalo v vrstah za testiranje, kjer so dobili pisno potrdilo ali sms. tak da ne laži, da se folk ne testira. cepljeni se obnašate kot da ste boga za jajca prijeli! Vi ste nevarni s takim odnosom, ne necepljeni, ki se testirajo!

otroci se pa za moje pojme ne rabijo, saj se je že lani pokazalo, ko so bile šole od okt do konc februarja zaprte, da niso oni kritični, ker okužbe so bile ravno tako številčne kot danes kljub polovici cepljenih. Torej odprite oči in spreglejte, da je vse skupaj nateg za polnjenje žepov določenih in da bolezen v večinskem delu ni tako težka kot strašijo z njo. če bi bila, bi vsi že morali zboleti!!! Pa nismo!

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.11.2021 ob 19:04

otroci se pa za moje pojme ne rabijo, saj se je že lani pokazalo, ko so bile šole od okt do konc februarja zaprte, da niso oni kritični, ker okužbe so bile ravno tako številčne kot danes kljub polovici cepljenih. Torej odprite oči in spreglejte, da je vse skupaj nateg za polnjenje žepov določenih in da bolezen v večinskem delu ni tako težka kot strašijo z njo. če bi bila, bi vsi že morali zboleti!!! Pa nismo!

Res me zanima a ste vi delate da ste butasti, al ste res?

Pejte do kovidnega oddelka, pa poglejte mal kako je tam, sej prosijo za prostovolce. Boste mogoče verjel šele takrat, ko bo vaša diagnoza tako huda, da bo treba na operacijo pa ups, sorry, ni ne postle ne zdravnka, pridi drugič, če boš še med nami…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.11.2021 ob 18:57

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj620, 14.11.2021 ob 18:43

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.11.2021 ob 18:41

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI547, 14.11.2021 ob 14:46

Odgovor na objavo uporabnika
Ježešna, 14.11.2021 ob 14:25

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI547, 14.11.2021 ob 14:18

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.11.2021 ob 14:02

Tudi cepljen naj dokazuje na dva dni da je zdrav! To da je cepljen ne pomeni da je zdrav.

TO je beseda. Jaz sem potrjeno (o-)kužen. Vendar kot cepljen, izpolnjujem PCT pogoj. To je nonsense!!!

Verjetno so ti povedali da moraš biti doma. Karantena pa to?

Meni tega ni treba posebej poudarjati. Ne želim nikogar spraviti v grob. Ampak… pravnoformalno izpolnjujem PCT pogoj. Razumeš? Če pridem nekam, bo zasvetila zelena. Kar je nesmisel.

seveda je nesmisel. Ampak vlada obožuje nesmisle in okužen cepljen ima zeleno luč za vsepovsod, kriv pa bo zdrav necepljen.

Pravnoformalno je on v tem času v samoizolaciji. Ne glede na potrdilo. Torej ne serjite! Raje prepričajte bebce, da testirajo sebe in da se njihov naraščaj testira v šoli!

 

ON je! Kaj pa kup drugih, ki niso? AHA! Saj imajo priročnega krivca-necepljene, pa četudi se redno testirajo in so dokazano zdravi! Vi cepljeni niste dokazano zdravi. Kdaj si se nazadnje palčkala in dokazovala da si zdrava? pa ne sedaj nekaj lagat da se redno testiraš, ker se ne.

V svojem slepem sovraštvu do cepljenih ne vidiš realnosti. Ljudje se ne testirajo – ne, tudi tvoji somišljeniki se ne. Sami sigurno ne, mogoče se v službi. Mogoče. Da bi doma testirali sebe? Itak,ja. Otrok pa niso ne dosedaj niti jih nimajo namena v bodoče! Ti pa lajnaš o vami testiranju doma? A bit vklopila kakšno možgansko celico, prosim? Če ni pregorela od zavisti in sovraštva do cepljenih.

Te zanima kdaj sem se nazadnje testirala? Danes doma. V sredo pa na PCR, ker sem prehlajena. Seveda sem cepljena. Bi bila tudi tretjič, pa moram malo počakati zaradi prehlada. Večkrat v tveganem stiku z okuženimi v službi, posledično tudi stalno testirana. Zato si zatakni svojo lajnarijo nekam, ker ni ne smiselna ne uporabna! Raje se preusmeri v to, da prepričaš tiste, ki ne testirajo otrok, da jim ne delajo škodoe zaradi svojega sovraštva! Pa da se kdaj le gredo testirati.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ajajaj, 14.11.2021 ob 19:10

Res me zanima a ste vi delate da ste butasti, al ste res?

Pejte do kovidnega oddelka, pa poglejte mal kako je tam, sej prosijo za prostovolce. Boste mogoče verjel šele takrat, ko bo vaša diagnoza tako huda, da bo treba na operacijo pa ups, sorry, ni ne postle ne zdravnka, pridi drugič, če boš še med nami…

 

In ti vidiš zgolj minimalen delček bolezni, jaz pa vidim celo sliko le te. ker je nekaj bolnikov v bolnici (njus fleš-bolnice so zato, da se tam zdravijo bolni, ne zato, da ostajajo prazne ane) pa že strah in trepet.

če me bo kovid pobral me pač bo.. lahko pa me jutri bus zbije, a zato ne bom šla več čez prehode, ne bom hodila ob cesti, pločnikih itd itn? Smirite doživljaj, ker vam škoduje! vsi bomo enkrat umrli, pa če bo vzrok holesterol, starost, kap, nesreča, gripa, kovid, cepivo, depresivi, operacija, spb….

Odgovor na objavo uporabnika
Sramotno, 14.11.2021 ob 19:18

V svojem slepem sovraštvu do cepljenih ne vidiš realnosti. Ljudje se ne testirajo – ne, tudi tvoji somišljeniki se ne. Sami sigurno ne, mogoče se v službi. Mogoče. Da bi doma testirali sebe? Itak,ja. Otrok pa niso ne dosedaj niti jih nimajo namena v bodoče! Ti pa lajnaš o vami testiranju doma? A bit vklopila kakšno možgansko celico, prosim? Če ni pregorela od zavisti in sovraštva do cepljenih.

Te zanima kdaj sem se nazadnje testirala? Danes doma. V sredo pa na PCR, ker sem prehlajena. Seveda sem cepljena. Bi bila tudi tretjič, pa moram malo počakati zaradi prehlada. Večkrat v tveganem stiku z okuženimi v službi, posledično tudi stalno testirana. Zato si zatakni svojo lajnarijo nekam, ker ni ne smiselna ne uporabna! Raje se preusmeri v to, da prepričaš tiste, ki ne testirajo otrok, da jim ne delajo škodoe zaradi svojega sovraštva! Pa da se kdaj le gredo testirati.

 

hej, ne podtikaj mi svojega sovražtva! Jaz nikogar ne sovražim, mi je to čustvo pod častjo. Ne toleriram pa tega kar se z nami počne v imenu cepljenja, medtem ko cepljeni prosto lahko širijo okužbe dalje.

A da si se testirala? pa logično da si to napisala.. ampak zakaj bi ti verjeli, če vi ne verjamete, da se necepljeni in otroci testirajo? ne pričakuj tega, če sama nisi zmožna drugim verjet oz ne ponujaj zdravila drugim, če ga sama nisi pripravljena vzet!! Hinavci!

Š ne Ž

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.11.2021 ob 19:18

In ti vidiš zgolj minimalen delček bolezni, jaz pa vidim celo sliko le te. ker je nekaj bolnikov v bolnici (njus fleš-bolnice so zato, da se tam zdravijo bolni, ne zato, da ostajajo prazne ane) pa že strah in trepet.

če me bo kovid pobral me pač bo.. lahko pa me jutri bus zbije, a zato ne bom šla več čez prehode, ne bom hodila ob cesti, pločnikih itd itn? Smirite doživljaj, ker vam škoduje! vsi bomo enkrat umrli, pa če bo vzrok holesterol, starost, kap, nesreča, gripa, kovid, cepivo, depresivi, operacija, spb….

Aha ok vidim da sploh ne štekaš kje je problem

Kovid bolniki so eno, drugi bolniki so drugo, ker kovid zasedajo postle, ni prostora za druge, ki imajo enako resne težave

Če bi rabila postlo zarad neke xy operacije, al pa bi na to operacijo čakala že celo leto, pa bi ti rekli da žal, ni  prostora ne zdravnika ki bi te operiral. No, potem bi mogoče razumela. Ker te težave (še) nimaš, ne razumeš. In ne delaj si utvar, da vidiš celo sliko.

Tole ko pišeš kako ti je vseeno če te pobere kovid al kaj drugega pove o tebi samo to, da si ali še mlada min brez pravih življenjskih izkušenj, ali nimaš prav nobenga v svoji skrbi. Kako točno se boš počutila tik pred koncem, boš vedela takrat, zdaj ni smisla karkoli pisat, ker res ne veš 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.11.2021 ob 19:02

po službah se morajo kar v službi samotestirat, prej pa se je od februarja do konca junija stalo v vrstah za testiranje, kjer so dobili pisno potrdilo ali sms. tak da ne laži, da se folk ne testira. cepljeni se obnašate kot da ste boga za jajca prijeli! Vi ste nevarni s takim odnosom, ne necepljeni, ki se testirajo!

Ja seveda se morajo. Če in kako dejansko se, je pa drugo. So taki, ki samo izpolnijo obrazec, eni imajo en test že od začetka,…tako da ne, ni to nobena garancija.

Šole da niso problematične? Pred počitnicami je kup šol v Ljubljani imelo ogromno razredov v karanteni in ogromno okuženih otrok! Ne klamfaj, če ne poznaš zadev! Pišeš neumnosti, ki si jih prebrala nekje, dejanskega stanja pa to ne odraža. A mask otroci tudi ne potrebujejo?

Ti si zblojena do konca! Zaradi takih, kot si ti imamo še več okužb! Niso cepljeni krivi, krivi so vsi idioti ne glede na cepilni status!

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.11.2021 ob 19:21

hej, ne podtikaj mi svojega sovražtva! Jaz nikogar ne sovražim, mi je to čustvo pod častjo. Ne toleriram pa tega kar se z nami počne v imenu cepljenja, medtem ko cepljeni prosto lahko širijo okužbe dalje.

A da si se testirala? pa logično da si to napisala.. ampak zakaj bi ti verjeli, če vi ne verjamete, da se necepljeni in otroci testirajo? ne pričakuj tega, če sama nisi zmožna drugim verjet oz ne ponujaj zdravila drugim, če ga sama nisi pripravljena vzet!! Hinavci!

A to, da jih skoraj pol ni dvignilo testov, ti nič ne pomeni? Itak, preveč za tvojo pamet, ki “vidi celotni sliko” 🤣😆😂

Čauhnjeno do kraja….

Itak, pa smo spet na ad hominem!

Čaaaauuuuuuu

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 14.11.2021 ob 19:38

Itak, pa smo spet na ad hominem!

Čaaaauuuuuuu

Ko bi le to trajalo…

Cartica, a spet si imela izpade? Joj, bogica 🤗

Veš, ne smeš se tako razburjati. Pa veš, tudi drugi imajo kdaj prav, celo kdaj vedo in poznajo več od tebe. Pa zato nisi nič slabša, veš. Samo naučiš se lahko od teh, ki ti dajejo novo znanje. To je samo pozitivno. Zato popij en čajček za pomiritev, pa izklopi internet. Bo svet takoj lepši. Nočko🤗

Ravno o tem govorim! Imam 2 v šoli, oba redno testirana doma oba bila že 3 na pct v zadnjem letu, karantene še nista fasala . Zdej nej podpišem izjavo, da se bota testirala v šoli. Medtem ko bodo nekateri starši pač otroke brez podpisa in testa poslali v šolo in se pač ne bodo testirali, tako kot pri maskah… Ne ne grem se več najprej maske pol testiranje naslednje bo pa cepljenje.

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 14.11.2021 ob 18:45

Se strinjam da je veliko bolj logično da bi se testirali doma. Tako bi najmlajše testirali starši.

Ampak glede na zapise tu gor bi bila cca.tretjina, ki tega ne bi počeli in bi bili na istem kot zdaj. Taki mečejo slabo luč na večino, ki je vzela stvar resno. Na žalost je pri nas vedno tako da večina nahebe zaradi manjšine.

Pa da se vrnemo nazaj k testiranju. Pri nas so “pametni” starši zdaj pogruntali, da ne bodo podpisali nič in otroka poslali v šolo brez lista in testa.

 

New Report

Close