Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uprizoritev lastne smrti za razhod

Uprizoritev lastne smrti za razhod

Ni nama usojeno, da bi bila skupaj. Še vedno me pokliče za pogovorarjanje, jast pa mu ne zmorem rečti ne. Nisem močna, preveč ga pogrešam čeprav potem vsakič trpim

Spravlja me v depresijo. Najraje bi uprizorila lastno smrt in mu nekega dne sporočila kot da sem sorodnica, da sem umrla iz xy razloga in so me ze pokopali. Tako bi bila zanj mrtva, jsz pa bi imela mir.

A je kdo ze naredila kaj takega?

Zakaj pa ga enostavno ne blokiraš ?
Če ga nimaš srca blokirat, pa zamenjaj telefonsko.
To, da bi sorodnica lagala takšno stvar zate, sploh ni v redu.
V pol ure lahko izve, če je res.

Danas sam bacio onu – kako beše – lutko za naduvati – muškarac in bacio sa gradilišta, sa najvišog sprata.

Eto, što danas poručuju novinari:

https://go-ctr-tracker.pub.24ur.si/rec/JS_1/c/0/1cf9f329-e53c-4ef9-80ed-e2a7fb8422eb/1.gif?articleId=4283566&at=1608590168&mobile=0&redir=https{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwww.24ur.com{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fnovice{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fcrna-kronika{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fdelovna-nesreca-v-ljubljani-31-letnik-na-kraju-nesrece-umrl.html&source=local&sig=b9995cb06ca580d8647e562c69b1af394bc33ca98aa9a3fb85fae946789adbf1

nova
Uredništvo priporoča

Kar nekaj primerov je, ko so “uprizorili” lastno smrt, da bi se izognili linču: Hitler, Tito, Stalin, Lenin, Ceausescu, Milošević, Zagožen, Premk, Rupnik & Rožman, Franc Rozman Stane…

Eva, opravka imate z mojstrom manipulacije.

Podlo. Ni čudno, da gre svet v maloro, če ljudje niste, niso sposobni reči svoje resnice.
Povej tako kot je po resnici pri tebi ane. S tem bosta tudi oba dobila mir. Kako te je lahko strah reči po resnici glede na laži, ki ti blodijo po glavi…

Ne, jaz človeku povem tako kot je pri meni. Ker sem srčen človek in ne želim da si kdo na lažeh gradi nekaj o meni… zdaj pa če ne slišijo, ker si tako zelo želijo uresnicit nek cilj, ki pa z mano ne sovpada, je pa to njihova stvar za zdilat z ..

Kaj pa naj bi to pomenilo?

pokliči njegovo ženo in ji povej, pa boš imela mir pred njim.

Mojster manipulacije je briliantno inteligenten.

Na podlagi česa se lahko imenuješ za srčnega človeka?
In kako lahko v enem stavku rečeš da si srčna, v naslednjem stavku pa to potem negiraš s svojim “je to njihova stvar, boli me…”. A ni mogoče tudi tvoja stvar, glede na to da si ga zavedla do te stopnje da je postal tak?

Na podlagi česa se lahko imenuješ za srčnega človeka?
In kako lahko v enem stavku rečeš da si srčna, v naslednjem stavku pa to potem negiraš s svojim “je to njihova stvar, boli me…”. A ni mogoče tudi tvoja stvar, glede na to da si ga zavedla do te stopnje da je postal tak?
[/quote]
Če ne slišiš moje resnice, sama zdili s tem, ker je to tvoja težava da zdilaš z njo pa ne na podlagi laži o meni ampak resnice o sebi.
Mimogrede pa nikjer ne zapišem, da “boli me” ravno naprotno, kar pokažejo prve besede citiranega odstavka.
Nisem tema teme, posveti se avtorici in njenemu vprašanju.

Temu rečem “neumna rit”. Človek, ki ni toliko zrel, da bi stal za svojimi odločitvami, se (kot kaže) ne zaveda, da s tem sporoča točno to, česar noče. Da je na voljo za samo-škodljive čustvene manevre, manipulacije, in podobno.

Daj že enkrat odrasti in se nehaj smiliti sama sebi; odloči se kaj boš, to jasno povej in se drži.
… in kar naenkrat se boš dosti bolje počutila glede same sebe.

P.S. Uprizoritev lastne smrti – če ne greš zelo daleč v tem – je pa trapasta zamisel; si boš postavila tudi grob? Preusmerila pošto in preklicala dokumente? Izklopila telefon? Se izselila? itd.


Če ne slišiš moje resnice, sama zdili s tem, ker je to tvoja težava da zdilaš z njo pa ne na podlagi laži o meni ampak resnice o sebi.
Mimogrede pa nikjer ne zapišem, da “boli me” ravno naprotno, kar pokažejo prve besede citiranega odstavka.
Nisem tema teme, posveti se avtorici in njenemu vprašanju.
[/quote]

Avtorici ne vem kaj napisat, ker se mi zdi da je v hudi stiski če o tem res razmišlja. Nočem pa kaj poslabšat z butastim zapisom.

Vseen bi se teb posvetil če nimaš proti. A takemu človeku probaš dopovedat in mu stojiš ob strani, ali mu samo namečeš napol verjetne razlage in ga pustiš naj zdj razmišla?

Avtorici ne vem kaj napisat, ker se mi zdi da je v hudi stiski če o tem res razmišlja. Nočem pa kaj poslabšat z butastim zapisom.

Vseen bi se teb posvetil če nimaš proti. A takemu človeku probaš dopovedat in mu stojiš ob strani, ali mu samo namečeš napol verjetne razlage in ga pustiš naj zdj razmišla?
[/quote]
Jaz človeku povem svojo resnico, ravno zato, da ve pri čem je, ravno zato, da se custveno ne bi mučil.. in ponovim tudi večkrat.. vendar če človek noče slišat in še kar goni neke laži, predvidevanja o meni pa je ro njegova težava za zdilat ker noče slišat zaradi pokopanih stvari v sebi.. ampak to nima nič z mano opravit ane.. in če me noče in noče slišat jaz tudi ne morem v svojo škodo z glavo skoti zid rinit ane… sem za sodelovanje in resnico ne pa za laži in čustveno zlorabljanje in tu sw moja podpora stoposto neha. Dam roko vendar za resnico ne za laži.

A je vam kovid skuril še zadnjo možgansko celico? Kaj tako trapastega že dolgo ne.

Ja, to sem jaz naredil. Ampak sem se ji že za ime in priimek zlagal. Ona je bil čudna in res je nisem hotel več.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Draga moja, zdaj imaš idealno šanso, da predelaš te stvari pri sebi in pričneš z drugačnim pristopom. Ugotovila si že, kje je problem, torej začni funkcionirati drugače!

Najprej se odloči zase, za svoje zdravje, svoje življenje, svojo srečo. Ker njega v tej enačbi ni, je odgovor zelo enostaven. Ne oglašaj se mu več, ne glede na to, kaj hoče (možno je, da bo poskušal vse mogoče, predvsem iz sebe narediti žrtev in kako grozna si ti, ampak ne padi ne te finte!), blokiraj ga, enostavno naredi točno tisto, kar moraš narediti, da ne boš padala v depresijo. Zdaj namreč sama sebe mučiš, ne muči te on, sama se! Ker se ne znaš postviti zase, ker se ne znaš imeti dovolj rada, da bi se odločila za pravilno stvar in prenehala s tem glupim vzorce, ki te tišči dol.

Evo, včeraj je bil zimski solsticij, izberi to za tisto prelomnico v svojem življenju, ko bo vanj spet posijalo sonce. Odloči se, da se ne boš pustila zmanipulirati, še manj pa tako počutiti. Če res moraš, mu napiši zadnji sms, da je to zadnji in da naj te ne kliče več, ker se mu ne boš več oglašala. Ne reagiraj na njegov odgovor ali klice, ker te bo mikalo, ampak od takrat naprej se mu ne oglašaj več, kot si se odločila. Še manj pa čekiraj telefon, ali je že odgovoril, ali je poklical, kaj je napisal. Dobro veš, da bo delal samo sebi v prid, ti ga tukaj očitno ne zanimaš. Moraš pa samo sebe.

Pa tvoja ideja je resnično neumna, saj z njo ne bi rešila ničesar, samo umaknila bi se problemu, kako se postaviti zase in postaviti sebe na prvo mesto. Zdaj imaš res idealno šanso, da to narediš. Odločitev je seveda tvoja, a če se boš odločila za depresijo še naprej, si pač sama pripiši.

Če bi hotela, bi menjala telefonsko številko, ga blokirala ali kaj v tem stilu. Ampak očitno sama ne veš kaj bi rada…

Poisci si dobrega terapevta, pa izklopi telefon.

Mojster manipulacije je ona sama.


Koliko si pripravljena participirati, da uredim?

Seveda, kakšna odlična ideja, uprizori svojo smrt! Mogoč se bosta čez kak mesec sicer srečala kje v hoferju, ampak klical te ziher več ne bo 😉

Ne delaj tega ker je Slovenija mala in se hitro razve. Bodi človek in mu povej, naj neha klicat. Pika. Samo želi vedet ali še čakaš nanj ali si mu še vedno rezerva B.

Mojster manipulacije je ona sama.
[/quote]

Sem kar nekaj časa razmišljal kaj naj vam odgovorim ampak enostavno ne najdem odgovora.

New Report

Close