Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ura je 11.00 in …..

Ura je 11.00 in …..

…… jest grem res kuhat in pospravljat,
pa možu eno kavico odnest dol v delavnico,
po kosilu pa službene reči reševati in proti
kasnemu popoldnevu ali večeru vas bom ziher še kej prebirala, a prou, a?

Dragi moji, užijte trenutke, ki so nepovratni, in predvsem – neponovljivi.

In še eno Kerševanovo za nasvidenje:
“Če smo samo voda in zemlja, ne bomo nikoli zmogli čez reko po njeni vodni gladini.”

Torej; če govorim čisto in samo zase, ne želim biti jaz samo voda kot ne želim, da ste vi samo zemlja. Želim si, da vse to, kar smo, izmenjamo drug z drugim, da bomo ne lahko, ampal le morda za spoznanje lažje šli čez reko, a ne po njeni gladini, še zdaleč ne, ker gladina ni nikoli dovolj trdna, nikoli ne prenese teže spoznanja, da je pod gladino – to kar je. Mi bomo, taki kot smo, stopili držeč se za roke v reko in jo prbrodili v mogočni brazdi, ki bo še dolgo ostala na gladini reke za nami.

S to mislijo spremljajte in hodite po naši današnji nedelji!
Lep pozdrav,

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

odhajam…tudi jaz…delu naproti in užitkom deževnega dne…

Glede modreca pa tkole: Zato ker smo zlate ribice zmoremo ugnati še marsikatero deročo reko živlenja……Lubije******vsem še posebno M****u.Se pišemo kasneje bye bye..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti tička, ti, ga pogrešaš, tega našega M….a?
Prav je tako, kjer se iskri (vem, da se še ne,
vem, da če se, se samo za nas in zato, da
se imamo mi fajn, in zato, da se naredi ta
prava scena in zato da se virtualno zajebavamo), ampak n’č ne de, men se tko fino zdi, da mi je ob tem ogenjčku še meni malo toplo – v roke, ker me zdej zebe, bemtiš, ker grem zakurit hišo, bemtiš! Sredi poletja, mene pa zebe! Kdo je kriv, a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:))))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

naka sem rekla da grem,pa bom še mal počakala..mož mi kuha kavico.To pa tudi ni vsak dan..hehehe bom kr mal počakala..hihihih

.s. hej dons je pa res praznik..k sem zaslužla kavo..uha….pustimo s emalo razvajati jest pravim tako!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Naj nam bo res lepa nedelja še do konca :))
Jutri je ta ” trapast ” ponedeljek !

In .. kosilo se kuha.. še mal pa bo… Marija.. je pa vseeno lepo, da se vsaj pofočkaš tuki gor.. če tud nimaš časa.. da bi spremljala naše debate 🙂 Moram priznat, da se zadnje čase to dogaja tud men.. da ni glih cajta, no…. sam….. se pa vseeno.. fočknem kje gor :))))

Jani je vesel, da Marija.. še miga ;)))))))))))))) Lepo nedeljo 🙂

Lepo nedeljo vsem! Tud ježek se mora pofockat in malo prebrat kaj lepega pisete…

Ježek, ki je spet na delu v sluzbi…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zajci, saj bodo jutri prisli ta mali zajcki in ti bodo “popestrili” dan…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, čaki se……

…..in zajček močno pogreša ježka !!!!!!!

Zajček! LTLC!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

če Lili danes zadane na Lotu sedmico, časti en teden celo gmajnico kjerkoli! Evo, napisano in pocmokano direkt na ekran!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

heheh tud jest mam šanse enake kot ti..jupieee..juhej!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uhuhu, enako Lili !

Ježeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!!

Jani je vesel tud ježka :):):):)

O madona.. evo :):):):):) Zajček.. zdej so naju pa skužili :):):):)

JOLC hehehehe

Lili.. n’č nau.. pr nas je blo vse niki.. druzga.. ziher majo v Lj drugač cifre kot jest na listku :)))))))

Jani je ziher.. da je Loto…. Loto :))))

Ja, Jani, spet je kuhna vmes. Kot včeraj na Evrosongu.

No, jaz nimam sedmice. Priznam.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Aha tud jest mam samo nulooooo..sam trojka je bla šmrc,šmrc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, nisem rekla, da imam nulooooooo :))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

A ni važno, kaj si izberemo?

(Brusko, ki se je naveličal cliota)

Mariči, nehote sem se spomnil na en hec.

Moj nicko-dajalec, Bruce Willis original, je v enemu filmu dejal:

Jaz sem bil zemlja, ona je bila voda. Skupaj – sva bila blato !

Žal, velikokrat resnično, zato Brus celi gmajni želi, da bi z ljudmi, ki vas obkožajo, nikoli ne bili blato.

zdaj je tko al tko vseeno, ker nisem zadela sedmice.

Bemti, kakšne številke, ej!!!! Upam, da ni nihče zadel, hehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

No, če ni noben, bo šel pa Brus tudi špilat next week.

Poleg avteka bi lepo sedla še nova streha, pa fasada, pa kaka delnica od Hermesa, pa red bull pod kako zeeeeeeeeeeeeeelo oddaljeno palmo……

New Report

Close