Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ura je šest ……..

Ura je šest ……..

Draga Nikita,
ne preostane mi drugega, kot resnično globoko opravičilo. Sicer, če bolj natančno premislim, obljuba ni bila dana, je bilo le napisano, da bom v Novi Gorici. Ampak, žal me je tako zamedlo, da nisem utegnila. Če bi te poklicala, vem, kaj bi sledilo: dve uri pri tebi doma in v najprijetnejšem klepetu s teboj in s tvojim milim gospodarjem, čigar šarmatnost bi me znala obdržati pri vas doma še celo uro … in potem še uro ali dve klepeta v avtu v križišču pri vžganem avtu … mislim, ej ….. je bilo pa po scenariju drugih, ki se imajo za gospodarje mojega časa prilbižno takole: iz službe sem odšla deset minut čez 15. uro, ob 16. uri pa sem imela sestanek v Novi Gorici genau na Bevkovem trgu. In potem tri ure trajajoč sestanek in ob koncu sem po poti v temni in trdin noči, v kateri je delala samo moja domišljija, vozila po dolini naše najlepše reke in se ob pol enajstih zvečer pripeljala domov. Ker smo v petek zvečer imeli slavje – poslavljali smo se od dveh ljudi, ki sta v naši družbi združevala delo preko štirideset let in ker sem bila zadolžena za “govoranco in igro”, sem morala spisati še govor, kar mi je tudi vzelo nekaj časa tako, da sem položila svoje utrujeno truplo po celotedenskem naporu na blazino in “umrla” v istem hipu za par uric. Potem pa spet utrujajoč dan.

Nikitka, zelo mi je žal, ker se nisva videli, čeprav sem imela željo po tem, a kljub vsemu žal ni bilo mogoče. Si ena redkih, ki si želi biti z menoj v družbi, ker sem sitna, obremenjena in stalno u laufu, še takrat, ko sedim za mizo, ima poleg mene človek občutek, da mu bom zdaj zdaj ušla in vem, kako zoprno in obremenjujoče je tako moje obnašanje, zato cenim to, kar mi želiš podariti ….. par minut umirjenosti in ženskega klepeta. Izkoristila bom to, verjemi mi, samo da mi pride naproti drugačen teden, kot je bil ta za menoj, ki me je resnično izčrpal.

Hvala ti za tvojo skrb in če ne drugače, se en dan v tednu (pa ne tem, morda naslednjem ……) popoldan narišem pri tebi ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jok , brate … vreme je vse lepše , popoldneve je treba izkoristit drugače :)))

Nikita bi predlagala idealen delovni čas – od 9 do 12 , pol pa — carrrrricaaaa :))))

He , he , ma ja no , jaz te sicer še nisem videla , ko si tečna :)))) Namreč ko si z mano , si zmeraj fuuuuul hecna in še meni dvigneš moral , če sem bolj down . Zdaj , če si bila tako na tesnem s časom , ja saj je res , da se nisva nič konkretnega zmenile …. ampak upala sem pa le na en konjak ;)))

Sigurno pa pomni , da sem že pokrenila uno akcijo za gratis karte v Perli , se spomniš ?
Aja , kako pa ta konec tedna – a se bomo kaj zmenile ?

ma kaj bi se tolk matrali :)))) jest predlagam od 9 do 12 malico in kosilo pa vmes mal pavuze, da človek odpočije :)))))))))))))

in vikend naj bi bil od petka do ponedeljka. Jutro NIKI !

Pojma nimam za ta konec tedna, ampak samo,
če me kaj položi (ne KDO, ampak KAJ) v posteljo,
bom odsotnost opravičila, dugače pa preko trupel
do vas!

Za Perlo in za une …… uf, mi kar toplo ratuje, pa velja,
sem tudi že vse druge, ki mi kupujejo karto povedala,
da grem letos z drugo gospo tja noter in da ….. in tako
naprej in da … bom sedela v prvi vrsti in ……… cedila sline
anede ???????? Torej za Perlo sto posto velja!

Drugače pa imam konjak še vedno v mislih, dekle drago.
Saj ne da bi bila ravno hudo tečna, to glih ne, mi je pa časa
majkalo toliko, da če bi imela možost kupiti si ga, bi ga bilo
tudi na zalogi premalo….

Ta vikend sem spet dom naredila za dom, ne za začasno
pribežališče, počistila in se sto in enkrat udarila v vse robove,
ki v hiši obstajajo, če pa rob nečesa ni bil zadosti, sem z zadnjico
ubrisala po stopnščnem držalu tako, da me rit boli, ne od jahanja,
ker jaz nimam konja, ampak od drugačne vrste jahanja, bemtiš !!!!

Niki, nekaj bo treba storiti, nekaj bo res treba storiti, ker se meni
od dolgčasa mre!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehe, tud jest pravim.. boh ne daj da bi snežilo.. ker potem nam pa zafrkne.. cel vikend :)))) pa še mal prej 🙂

Čau zeki :)))

He , he , boge naše ritke , kaj – Niki včeraj po treh mesecih spet jahala , yeees , še zna :))))
Danes spet , je treba nadoknadit zimsko zabušavanje :))))

Za ekspedicijo ta vikend se domenimo po mailu al pa po telefonu , okej , hej , juhej :))

Ja, pismo rosno, tudi jaz juuuuuuuuuuuhhhhhhhhheeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjj, čez vse meje in do naših mej, ker mi mede
in ker mi rola. Sem že tako hudičevo potrebna …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

….. na viš, pismo rosno, sem prehitra in
potem se zgodi tole, kot se je; odposlano
naprej brez detaljnejšega pojasnila, česa
sem potrebna: torej, potrebujem, močno
potrebujem eno veliko dozo cmočkov, objemov,
eno veliko dozo smeha in dobre volje, eno še
večjo dozo prijateljevanja in komaj komaj čakam,
da se mi to zgodi. Jest se bom samo objemala in
cmokala, z zaprtimi usti, a kljub temu s klinčki v
ustih, pa objemala in stiskala tako, da zmanjka
sape slehernemu, ki mi pride v objem ………….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

… okej , če se boš ti cmokala z zaprtimi usti , he , he …. dobro , bom pa jaz tolko bolj hitro odpirala in papala , njami 😉

ej , kaj je Nikita spet lačna , samo o bitter čokoladi z mandlji sanja …

bo ura cajt ne de:)

Škrat je dons prilomastil na delovno mesto šele malo po deveti,
je bil namreč sveto prepričan da je dons nedelja;-) Ma je blu dobroooo

Ja kej morm ku mi je pa en dan (dan počitka ne de) nekje zgasnil:))))))
Inventurni manjko ne de…

Škratu gledajo ven sam še žepni priročniki in pokorno javlja da on te pameti pa BI NE …. doniš pol pa dajo še sončka vun, pa telohi cvetijo, pa
hmmmmmmmmm

bogovi so padli na glavo-jaap:)))))))

Moja betica hoče nazaj vse 4 letne čase ne de!! Pa če mi nedeljo zaplenjo, naj najdo nadomestno ne de:)

pol se pa čudjo če majo drgač pol butale čist svoj kuledar….

New Report

Close