Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Uresničene "teorije zarote"

Uresničene "teorije zarote"

hm kaj je napisal/a: ↑
in ti si kot vedno je napisal/a: ↑

rešil dan. Fante, stvar s to plandemijo, je tako globoka, da si niti predstavljate i ne vidite teh grozot, ki so že sedaj kaj šele teh, ki prihajajo. A, samo dva primera, ti je uspelo navest. Kaj bi ti rad, da ti človek napiše, kaj bi rad prebral?!! Jaz ti samo lahko, da si slep. Aja, vse prerokbe. Pisat se mi pa ne da. Pojdi vse teme za nazaj brat. Itak imaš pisan čas predvidevam, da od doma delaš.
Kot prvo, zate nisem fante. Kvečjemu gospod. Kot drugo, pa ne delam od doma, ampak ne moreš verjet taram tam tam. Hodim kar lepo v pisarno in tam nas je več. :O Kaj pa zdaj. Kot rečeno ni se uresničila čisto nobena od vaših norih teorij. In sicer prva najbolj neumna o čipiranju s cepivom, ki nas bo skupaj s 5G spremenilo v ubogljive hodeče robotke pod stalnim nadzorom elitne mafije. Ta ga zmaga. Bolj neumno ne gre. Plandemija my ass. Dejstvo je, da se niti ena glupa teorija ni uresničila. To so sicer vaše mokre sanje, samo ni mi jasno zakaj si tako močno želite uresničenja.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–
Prvič,
Gospod naj bi bil samo eden in ne verjamem, da ste vi ta, ki bi mu pripadal tak naziv. Verjamem pa, da si tega želite. Sicer pa je prav, da poveste ljudem, da niste fante ampak morda že mož, moški.
Drugič,
uresničilo se je mnogo teorij in očitno ne spremljate dogajanja in kaj se je napovedovalo.
Npr, napovedovalo se je, da bodo ljudem in živalim želeli spreminjati genetiko in z njo manipulirati. To se je že zgodilo. Če ne verjamete meni si poslušajte za primere Prof. Dr. Tomislava Terzina , ki je diplomiral iz molekularne biologije in fiziologije ter doktoriral iz filozofije in zoologije na zahodni univerzi v Kanadi. Je strokovnjak za genetiko, molekularno biologijo in razvojno biologijo, trenutno pa je izredni profesor za biologijo na Augustan College na Univerzi v Alberti v Kanadi. Je avtor številnih člankov in več knjig.

Tretjič,
čipiranje ljudi je tudi že storjeno tako s prenosnimi telefoni kot tudi s tistimi čipi, ki so jih nekateri ljudje že prejeli si jih implementirali pod kožo. Je bilo javno objavljeno, tako, da išči pa boš našel velja pravilo.

Četrtič, Agenda 21,
Smo v letu in prihajamo v leto, ki se trenutno uradno šteje 2020-2021, ki je prinesel zapiranje in omejevanje svobode ter gibanja velikemu delu svetovnega prebivalstva in nič ne kaže, da bi brez sprejetja določenih pogojev dobili svobodo, ki je bila pred tem nazaj.
V cepivih naj bi se nahajala tako Luciferiaza , kar potrjuje tezo-napoved ali, da krepko misliti, da se Biblija uresničuje. Prav tako naj bi bila cepiva izdelana na ta način, da se spreminja DNK človeka s čimer je poseženo v samo globino človekovega telesa in njegovo nedotakljivost. Prav tako se piše in objavlja v javnih tiskovnih medijih in javno razpravlja o tem, da ljudje, ki se ne bi cepili ne bi morali ne kupovati ne prodajati in ne potovati, kar se spet kaže kot neverjetna podobnost s tistim kar je zapisano v Bibliji v razodetju.

Petič,
Bitcoin , krypto valute so dosegle in dosegajo tisočkratnike rasti, tehnologija se je razširila, razvila in to se ne ustavi ampak napreduje. Blockchain postaja realnost in države vedno bolj gledajo na implementacijo tovrstnih tehnologij v naš vsak dan. Ponovno, če ne verjamete, vse je javno, išči pa boš našel.

Šestič,
Kamere s tehnologijo za prepoznavo obrazov, biometrike, merjenje temperature, točkovanje je že krepko implementirano in jasno prikazano na Kitajskem. Ponovno, išči pa boš našel.

Sedmič,
Umetna inteligenca, robot; Sophia prvi robot razglašen za državljana Saudske Arabije.
Robot z umetno inteligenco nagovarja polne dvorane ljudi,ki so mnogi na višjih državnih položajih. Robot umetna inteligenca napovedal na predstavitvi (“kolega” Sophie) , da bo imel svojo vojsko dronov “ko bo dosežena” singularnost, kjer je bil poleg Ben Goertzel. Sophia “ima” tudi svojo kripto valuto z nazivom AGI
https://coinmarketcap.com/currencies/singularitynet/

Osmič,
Bill Gates naj bi patentiral patent 060606, kar je ponovno v povezavi z znanim številom treh šestic in da so omenjene tudi te v Bibliji v razodetju je zagotovo mnogim strašno ali pa zanimivo, zakaj bi nekdo po čudnih slučajih izbiral taka števila ali pa imena kotje bilo prej omenjeno Luciferiaza sredstvo, ki je dobilo ime iz poimenovanja Lucifer, kar ponovno javno in jasno piše tudi na Wikipediji. Napravo, patent 060606 ki naj bi spremljala človeško dejavnost ponovno v povezavi z blockchain tehnologijo.
Povzetek: Eden od mnogih virov, ki komentira patent:

https://awarenessact.com/the-truth-abou … nt-060606/
Dejavnost človeškega telesa, povezana z nalogo, ki je na voljo uporabniku, se lahko uporablja v rudarskem procesu sistema kriptovalut. Strežnik lahko napravi nalogo uporabnikovi napravi, ki je komunikacijsko povezana s strežnikom. Senzor, ki je komunikacijsko povezan z napravo uporabnika ali jo vsebuje, lahko zazna telesno aktivnost uporabnika. Podatki o telesni aktivnosti se lahko generirajo na podlagi zaznane telesne aktivnosti uporabnika. Sistem kriptovalut, ki je komunikacijsko povezan z napravo uporabnika, lahko preveri, ali podatki o telesni dejavnosti izpolnjujejo enega ali več pogojev, ki jih določa sistem kriptovalut, in dodeli kriptovaluto uporabniku, katerega podatki o telesni dejavnosti so preverjeni.

Devetič,
Svet Evropske centralne banke naj bi pospeševal delo pri morebitni izdaji in obtoku digitalnega evra, vrste elektronskega denarja centralne banke. Prvo posvetovanje o digitalnem euru se je začelo 12. oktobra 2020, postopek pa bo trajal do 12. januarja 2021.
Eden od virov : https://coinidol.com/european-union-exp … ital-euro/

Desetič,
Facebook naj bi izdal svojo kriptovaluto Januarja 2021 , kar kaže, da se socialna omrežja prav tako globoko povezujejo v digitalni svet blockchain tehnologije in v to želijo pritegniti čimveč ljudi.

Enajstič,
nekatere računalniške igre že dlje časa vsebujejo točkovanje, ki pa je povezano s kriptovalutami, denimo XP experience points, prav tako so tako točkovanje uporabljali nekateri forumi, kjer je komentator, ki je denimo podal neko pametno rešitev na vprašanje drugega člana foruma dobil nekaj XP jev.

Dvanajstič,
Kitajska,
Digitalni juan naj bi se razvijal že šest let, zdaj pa ga preizkušajo banke in korporacije v številnih regijah.
Eden od virov:
https://www.coindesk.com/china-sees-adv … attlefield

Trinajstič,
Microsoft razvil že drugo verzijo očal Hololens, ki so tako očala kot računalnik ob enem in so mobilne. Imajo možnost prikazovanja hologramov. Programska oprema se še razvija, omogoča pa velike razsežnosti delovanj na mnogih področjih. Teh področij je toliko, da bi jih predolgo našteval.
Eden od virov:
https://www.microsoft.com/en-us/hololens

Štirinajstič,
učenje, šolstvo poteka na daljavo. Je seveda v “povojih” zgodilo se pa je.

Petnajstič,
Nova svetovna ureditev,
Naj bi izgledalo še tako neverjetno pa vendar se opazi, da se države sveta v mnogih zadevah prvič “obnašajo” kot eno in sprejemajo podobne ukrepe, kar nakazuje in dokazuje, napoved NWO, New World Order, kjer naj bi bila ena svetovna ureditev.

So še druge, pa je pozno, da bi vse našteval in iskal.
Tako, da napovedi in teorije zarote, ki so bile lažno tako poimenovane, da se bi ljudi zavedlo, da se v “ozadju nič ne dogaja” se kar jasno udejanjajo in niso samo fikcija.

Prej se je o tem diskutiralo med ljudmi, ki so sami opažali plane in povezovali informacije med seboj sedaj pa se to dogaja že javno in “tečejo” javne diskusije o tem, naj bodo to čipi ali pa cepiva ali pa kaj drugega od naštetih segmentov in elementov vsebnosti teorij z. In to ne samo med splošnim prebivalstvom ampak tudi na nivoju državnih oblasti.

Morda bi bilo za ljudi, ki se že leta trudijo opozoriti na nekatere “čudne” zadeve bolj na mestu opravičilo njim kot pa še kar podcenjevanje, zaničevanje in zmerjanje z bedaki. Saj na koncu je lahko bedak tisti, ki tako drugega zmerja in ocenjuje ter poimenuje.

Đizs Krajst, kaj vse hodi med nami? OMG….OMG…


Ti delaš zaroto teorije iz teorije zarote! Značilno za psihipate!

Hvala Bogu, da ne bom imela otrok.

Smo pa čisto majčkena pikica v vesolju.

Zakaj bi se sekirali?

Hehe. Pa lep vikend.

No lej. Zabit pa nisem. Dobro veš o katerih teorijah zarot sem pisal. O koronskih teorijah zarot. Uresničila se ni še nobena. Ti pa naštevaš vse ostalo. Rajši preberi kolikokrat si napisal “naj bi”. Pa smo spet pri rekla kazala. Okoli korone tudi nisi napisal nič novega, ampak samo pogrevanje tega, kar se cmari tu gor že 8 mesecev. A veš, po tolkem času se pa tud men ne da več pisat nazaj eno in isto, je bilo že vse predebatirano in po alinejah. Teorije zarote o koroni so popadale ena za drugo.

Ampak recimo sem našel tele, pa da ni preveč dolgo: https://youtu.be/1NKN9cEgfCw
Vse to so ostale samo vaše neuresničene mokre sanje.

In poglej poglej, teorija o new world’s order je znana že pred covidom, ta teorija je stara že več let. Očitno je teoretikom zarot covid prišel kot naročen, da so jo spet malo obudili.
https://youtu.be/AsgHrLWEFbA

Mislim, da ni popolnoma nič za dodat. Edino, če so vam te teorije tok pomembne, da se jih še enkrat napiše po alinejah in pin-a na forum in potem, ko se ena dejansko uresniči, dodajte datum. 😀

Prvo naj bi cepili rizične skupine, med njimi so tudi ostareli in medicinski delavci.
Če je cepivo po eni od teorij za spreminjanje genov v smislu, da povzroči neplodnost, je cepljenje ostarelih čista neumnost.
Če je cilj covida čimveč smrti starejše populacije, je cepljenje ostarelih čista neumnost.
Ravno sta padli še dve teoriji zarote.


He he, teoretikom zarote je logika španska vas.

Pravzaprav s svojim pisanjem samo lepo dokazuješ, da nimaš pojma, kako se uvajajo bistvene spremembe v družbo in kako deluje psihologija množic.

Pravzaprav s svojim pisanjem samo lepo dokazuješ, da nimaš pojma, kako se uvajajo bistvene spremembe v družbo in kako deluje psihologija množic.
[/quote]
Res je.
Zato pa zagovarja politične laži, ker jim zaradi neumnosti naseda.
Največji teoretiki zarot so politiki.
Ker ni večjih lažnivcev od njih.

Pravzaprav s svojim pisanjem samo lepo dokazuješ, da nimaš pojma, kako se uvajajo bistvene spremembe v družbo in kako deluje psihologija množic.
[/quote]

Še predobro vem. 😉 In vem kaj želiš povedat. Samo tole ni tak primer.

No lej. Zabit pa nisem. Dobro veš o katerih teorijah zarot sem pisal. O koronskih teorijah zarot. Uresničila se ni še nobena. Ti pa naštevaš vse ostalo. Rajši preberi kolikokrat si napisal “naj bi”. Pa smo spet pri rekla kazala. Okoli korone tudi nisi napisal nič novega, ampak samo pogrevanje tega, kar se cmari tu gor že 8 mesecev. A veš, po tolkem času se pa tud men ne da več pisat nazaj eno in isto, je bilo že vse predebatirano in po alinejah. Teorije zarote o koroni so popadale ena za drugo.

Ampak recimo sem našel tele, pa da ni preveč dolgo: https://youtu.be/1NKN9cEgfCw
Vse to so ostale samo vaše neuresničene mokre sanje.

In poglej poglej, teorija o new world’s order je znana že pred covidom, ta teorija je stara že več let. Očitno je teoretikom zarot covid prišel kot naročen, da so jo spet malo obudili.
https://youtu.be/AsgHrLWEFbA

Mislim, da ni popolnoma nič za dodat. Edino, če so vam te teorije tok pomembne, da se jih še enkrat napiše po alinejah in pin-a na forum in potem, ko se ena dejansko uresniči, dodajte datum. 😀
[/quote]

Prav neverjetno, kako eni dobesedno bom malo grše povedal, uporabljate rit namesto glave.
To ne velja samo za vas je tudi prvim dvema komentatorjema namenjeno, eden je pa že stalni sovražnik tu gor, tako, da se ne čudim.

Kar se korone tiče ne razumem, da bi vam sploh razlagal kaj se je uresničilo saj ste očitno že zapustili ta svet in ne opazite, da ukrepov ni konec in trajajo že skoraj leto dni in ne 14 dni do enega meseca, kar potrjuje teorije, da se bo namensko vse skupaj vleklo lahko v nedogled. Tudi javnosti sporočajo tako v tujini kot pri nas, da po cepljenju bodo določeni ukrepi še kar veljali, tako, da o tem sploh ni dilem. Resnično ali ste živi mrtveci,ki bi vas moral nekdo z hladnim tušem politi, da pridete malo k sebi ali pa imate resnično rit namesto glave in “dr*k namesto možganov. Oprostite ampak zaradi vaše in takšnega pomanjkanja intelekta vsi ostali lahko pričakujemo samo še huje.

Kar se pa tiče tistih točk, ki sem jih omenil je pa groza, da očitno sploh ne razumete o čem je govora pa čeprav vam piše. Žalostno in strašno, da ste resnično tako malo poučeni o stvareh in sploh ne veste kaj vse našteto pomeni.

Vi ne bi dojeli o čem je govora niti če bi vam atomsko bombo nekdo postavil v Ljubljano.
Potem ni niti čudno, da vsa ta leta spite in ne vidite dlje od svojega nosu. Resnično katastrofa in ob takih prizadevanjih ter nespameti, če bi le bil malo drugačen človek bi kar dejal, da naj že pohitijo, ker dokler vas ne bodo resnično “zavezal” boste vi še kar mahali in se posmehovali tistim, ki verige že slišijo in vidijo.

Nič čudnega, da se mora vedno izpolniti in nikoli prej preprečiti.

da si vzel najin pogovor za to temo. Z mojim sogovornikom se nama včasih vikendi potrofijo in si pišema. Z moje strani se tudi strinjam, da ni gospod. Ker ta ”gospoda, elita”, je danes sprijena, sprevržana, brez morale, empatije, morilska. Kar pa ta moj sogovornik, ni. Prav nasprotno. Res je, da moraš vsak delec mozaika vzet posamezeno, da bi lahko z njimi sestavil celoto. Jaz bom samo navedel letošnjo srečanje v Davosu, ki je ekonomist Klaus Schwab govoril o ”Covid 19 THE GREAT RESET”. Tam se da slšati o novi post coronski prihodnosti, o novem covidskem človeku o novi valuti o novi družbeni ureditvi. Ta video zapis ter njegovi posamezni odgovori novinarjem se lahko najde in vidi na youtube kanalu. Ampak ”oni” tem vidom ne verjamejo in jih ne gledajo. Poslužijo se pač takniš kot sta ta dva prilimana, ki prav tako nič ne povedo. Meni, je zadosten dokaz, da nekaj ne štima, je ta, da so se politiki in novinarji postavili pokonci in začeli zoprestavljat tem ”teoretikom zarot”, če so to samo neke zblojene misli bedakov, kaj se potem sikirajo. Pustite, da se dokažejo nasprotno. Vendar problem ni v tem. Problem, je v razmšljanju, možnosti in sposobnosti analiziranja in smiselnih zaključkov ter navajanja pravilnih primerov.

da si vzel najin pogovor za to temo. Z mojim sogovornikom se nama včasih vikendi potrofijo in si pišema. Z moje strani se tudi strinjam, da ni gospod. Ker ta ”gospoda, elita”, je danes sprijena, sprevržana, brez morale, empatije, morilska. Kar pa ta moj sogovornik, ni. Prav nasprotno. Res je, da moraš vsak delec mozaika vzet posamezeno, da bi lahko z njimi sestavil celoto. Jaz bom samo navedel letošnjo srečanje v Davosu, ki je ekonomist Klaus Schwab govoril o ”Covid 19 THE GREAT RESET”. Tam se da slšati o novi post coronski prihodnosti, o novem covidskem človeku o novi valuti o novi družbeni ureditvi. Ta video zapis ter njegovi posamezni odgovori novinarjem se lahko najde in vidi na youtube kanalu. Ampak ”oni” tem vidom ne verjamejo in jih ne gledajo. Poslužijo se pač takniš kot sta ta dva prilimana, ki prav tako nič ne povedo. Meni, je zadosten dokaz, da nekaj ne štima, je ta, da so se politiki in novinarji postavili pokonci in začeli zoprestavljat tem ”teoretikom zarot”, če so to samo neke zblojene misli bedakov, kaj se potem sikirajo. Pustite, da se dokažejo nasprotno. Vendar problem ni v tem. Problem, je v razmšljanju, možnosti in sposobnosti analiziranja in smiselnih zaključkov ter navajanja pravilnih primerov.
[/quote]

Veliki reset naj bi služil za še globlji “spanec” ljudi, ker naj bi se vse skupaj dalo v nevtralno prestavo, če me razumete. To naj bi bil čas, ki je najbolj kritičen zato, da se ljudje pred novim “redom” zavejo in uprejo ter se povprašajo o sebi kdo so in kam gredo. Veliki reset naj bi bil kot zatišje pred nevihto. Ljudje,ki pa javno na takih srečanjih razlagajo o velikem resetu pa tega ne bodo povedali.

Ne smem trditi pa rečem morda:
Trenutno se zbirajo podatki prebivalstva kar se DNK tiče, ker je potreba taka baza podatkov za nadaljnji razvoj “reda” ob enem pa se išče DNK, ki je njim trn v peti in je tisti, ki se povezuje z duhovnostjo, če se tako izrazim.

Prav imate ko omenjate mozaik, ker dejansko se ta sestavlja in ko bo ta skoraj sestavljen se bo odkrivalo to kar se je omenjalo tisočletja in pokazalo, kaj se je zgodilo s starodavnimi narodi in kaj so starodavni narodi počeli in kaj so prikazovale ali bolje rečeno na kaj so nakazovale njihove zapuščine in umetnosti. Takrat bodo prišli dnevi spoznanja živemu človeku.

Veliki reset naj bi služil za še globlji “spanec” ljudi, ker naj bi se vse skupaj dalo v nevtralno prestavo, če me razumete. To naj bi bil čas, ki je najbolj kritičen zato, da se ljudje pred novim “redom” zavejo in uprejo ter se povprašajo o sebi kdo so in kam gredo. Veliki reset naj bi bil kot zatišje pred nevihto. Ljudje,ki pa javno na takih srečanjih razlagajo o velikem resetu pa tega ne bodo povedali.

Ne smem trditi pa rečem morda:
Trenutno se zbirajo podatki prebivalstva kar se DNK tiče, ker je potreba taka baza podatkov za nadaljnji razvoj “reda” ob enem pa se išče DNK, ki je njim trn v peti in je tisti, ki se povezuje z duhovnostjo, če se tako izrazim.

Prav imate ko omenjate mozaik, ker dejansko se ta sestavlja in ko bo ta skoraj sestavljen se bo odkrivalo to kar se je omenjalo tisočletja in pokazalo, kaj se je zgodilo s starodavnimi narodi in kaj so starodavni narodi počeli in kaj so prikazovale ali bolje rečeno na kaj so nakazovale njihove zapuščine in umetnosti. Takrat bodo prišli dnevi spoznanja živemu človeku.
[/quote]Upam,da pridejo ti dnevi spoznanja cimprej,vse se bo odkrilo v vsej svoji veličini,tako nekako napovedano.

Upam,da pridejo ti dnevi spoznanja cimprej,vse se bo odkrilo v vsej svoji veličini,tako nekako napovedano.
[/quote]

Folk, vi ste dokaz zakaj je trava škodljiva. Pa alko tudi.

da si vzel najin pogovor za to temo. Z mojim sogovornikom se nama včasih vikendi potrofijo in si pišema. Z moje strani se tudi strinjam, da ni gospod. Ker ta ”gospoda, elita”, je danes sprijena, sprevržana, brez morale, empatije, morilska. Kar pa ta moj sogovornik, ni. Prav nasprotno. Res je, da moraš vsak delec mozaika vzet posamezeno, da bi lahko z njimi sestavil celoto. Jaz bom samo navedel letošnjo srečanje v Davosu, ki je ekonomist Klaus Schwab govoril o ”Covid 19 THE GREAT RESET”. Tam se da slšati o novi post coronski prihodnosti, o novem covidskem človeku o novi valuti o novi družbeni ureditvi. Ta video zapis ter njegovi posamezni odgovori novinarjem se lahko najde in vidi na youtube kanalu. Ampak ”oni” tem vidom ne verjamejo in jih ne gledajo. Poslužijo se pač takniš kot sta ta dva prilimana, ki prav tako nič ne povedo. Meni, je zadosten dokaz, da nekaj ne štima, je ta, da so se politiki in novinarji postavili pokonci in začeli zoprestavljat tem ”teoretikom zarot”, če so to samo neke zblojene misli bedakov, kaj se potem sikirajo. Pustite, da se dokažejo nasprotno. Vendar problem ni v tem. Problem, je v razmšljanju, možnosti in sposobnosti analiziranja in smiselnih zaključkov ter navajanja pravilnih primerov.
[/quote]
Omeniti je treba še cenzuro na globalni ravni.
Torej, čemu nuja po takšni cenzuri, če ni ničesar v planu?

Folk, vi ste dokaz zakaj je trava škodljiva. Pa alko tudi.
[/quote]ne uživam ne trave, ne alkohola,sploh ni potrebe po kakršnih kolih substancah,situacija v svetu je brez tega “z drogirana”.

Upam,da pridejo ti dnevi spoznanja cimprej,vse se bo odkrilo v vsej svoji veličini,tako nekako napovedano.
[/quote]

Dnevi spoznanja se sicer dogajajo od kar smo na svetu ampak ne za vse in ne za vse ves čas. Ker nas večina potrebuje določen čas, da jih ugledamo.

Tisti, ki sem jih pa omenil bodo pa vsem tako “eliti” kot navadnim množicam dali vedeti s čim so se hecali in v čem je poanta.


Omeniti je treba še cenzuro na globalni ravni.
Torej, čemu nuja po takšni cenzuri, če ni ničesar v planu?
[/quote]

Cenzura je zato,da se briše tisto, kar bi lahko zmanjšalo moč propagande in neresnic, manipulacije in zavajanj. Robi imaš kar zdravo razmišljanje.

A vi veste, da je lahko fokus, pozornost ravno na tej mali pikici in je zato pomembna bolj kot pa vse drugo okoli nje?
Pazite čemu dajete zahvalo in pazite, kaj mislite o sebi.

…nekateri ljudje že prejeli si jih implementirali pod kožo…
Implementirali!!!???
https://fran.si/iskanje?View=1&Query=implementirati
Darwin dober si! A si na zaprtem ali polzaprtem oddelku?
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Veliki reset naj bi služil za še globlji “spanec” ljudi, ker naj bi se vse skupaj dalo v nevtralno prestavo, če me razumete. To naj bi bil čas, ki je najbolj kritičen zato, da se ljudje pred novim “redom” zavejo in uprejo ter se povprašajo o sebi kdo so in kam gredo. Veliki reset naj bi bil kot zatišje pred nevihto. Ljudje,ki pa javno na takih srečanjih razlagajo o velikem resetu pa tega ne bodo povedali.

Ne smem trditi pa rečem morda:
Trenutno se zbirajo podatki prebivalstva kar se DNK tiče, ker je potreba taka baza podatkov za nadaljnji razvoj “reda” ob enem pa se išče DNK, ki je njim trn v peti in je tisti, ki se povezuje z duhovnostjo, če se tako izrazim.

Prav imate ko omenjate mozaik, ker dejansko se ta sestavlja in ko bo ta skoraj sestavljen se bo odkrivalo to kar se je omenjalo tisočletja in pokazalo, kaj se je zgodilo s starodavnimi narodi in kaj so starodavni narodi počeli in kaj so prikazovale ali bolje rečeno na kaj so nakazovale njihove zapuščine in umetnosti. Takrat bodo prišli dnevi spoznanja živemu človeku.
[/quote]

tem lepim, pametnim, visoko inteligntnim z lepimi zobmi in kožo na obrazu. Malo veselja in kosti za glodat o tem koliko sem neumen. Primeri trenutne situacije maske, distanciranje, izolacija, prepoved stikov, uničevanje otroškega duha ter mladostnikov. Dajanja moči navadnim smrtnikom, kot so ” ti si ta ki si ogrožen, ti si ta ki lahko okužiš, ti si ta ki lahko izobčiš nekoga, ker ne zgleda kot ti” in še več so samo mali primer stigme v podreditvenem pomenu nekomu superiornemu. Drugače vsi ti ukrepi nimajo nikakeršne veze za zajezitev te neumnosti imenovana covid 19. Naj bolj jih od vsega boli zanikanje njihove nove dogme. Potem zavračanje in ne upoštevanje njihovih zapovedi, to je odlokov, ukrepov, kot jih imenujejo. Stvar, je precej globlja in bolj zlovešča. Bidenova zapoved ” ob mojem nastopu kot predsednika, nosite nič več in nič manj kot 100 dni masko na obrazu”. Vsakdo, ki je prebral kakšno knjigo o obredih takšnih in drugačnih bodisi kultov, religij plemenskih skupnosti, mu je popolnoma jasno, da gre za inicijacijo. Me pa navdihuje to pisanje z vaše strani. Meni se osebno ne da tako na dolgo in široko razlagat. Sem si že zdavnaj dal dopovedati, da se držim pravila Frana Levstika, da junak mora biti nekdo izmed ljudi in da ta mora govoriti v narečnem ljudskem jeziku. Samo tvoji posti izzovejo reakcijo ljudi, da so sposobni spravit 5 besed od tega dve popačenki par kratic s tujakami in ta oseba, je po njegovo zatrla nekogaršnji intelekt v kali. Zato, je meni v užitek jih trolat. Bolj, ko jih, bolj se vračajo kot bumerang po novo dozo. DRugače pa rad berem, sam se bojim, da ne boste pregorel. Zaenkrat vidim, da vam elana ne zmanjkuje.

Dnevi spoznanja se sicer dogajajo od kar smo na svetu ampak ne za vse in ne za vse ves čas. Ker nas večina potrebuje določen čas, da jih ugledamo.

Tisti, ki sem jih pa omenil bodo pa vsem tako “eliti” kot navadnim množicam dali vedeti s čim so se hecali in v čem je poanta.
[/quote]

Čist tko, neumestno. Kako bi sebe ocenil kot pevca na lestvici od 1 do 10?

tem lepim, pametnim, visoko inteligntnim z lepimi zobmi in kožo na obrazu. Malo veselja in kosti za glodat o tem koliko sem neumen. Primeri trenutne situacije maske, distanciranje, izolacija, prepoved stikov, uničevanje otroškega duha ter mladostnikov. Dajanja moči navadnim smrtnikom, kot so ” ti si ta ki si ogrožen, ti si ta ki lahko okužiš, ti si ta ki lahko izobčiš nekoga, ker ne zgleda kot ti” in še več so samo mali primer stigme v podreditvenem pomenu nekomu superiornemu. Drugače vsi ti ukrepi nimajo nikakeršne veze za zajezitev te neumnosti imenovana covid 19. Naj bolj jih od vsega boli zanikanje njihove nove dogme. Potem zavračanje in ne upoštevanje njihovih zapovedi, to je odlokov, ukrepov, kot jih imenujejo. Stvar, je precej globlja in bolj zlovešča. Bidenova zapoved ” ob mojem nastopu kot predsednika, nosite nič več in nič manj kot 100 dni masko na obrazu”. Vsakdo, ki je prebral kakšno knjigo o obredih takšnih in drugačnih bodisi kultov, religij plemenskih skupnosti, mu je popolnoma jasno, da gre za inicijacijo. Me pa navdihuje to pisanje z vaše strani. Meni se osebno ne da tako na dolgo in široko razlagat. Sem si že zdavnaj dal dopovedati, da se držim pravila Frana Levstika, da junak mora biti nekdo izmed ljudi in da ta mora govoriti v narečnem ljudskem jeziku. Samo tvoji posti izzovejo reakcijo ljudi, da so sposobni spravit 5 besed od tega dve popačenki par kratic s tujakami in ta oseba, je po njegovo zatrla nekogaršnji intelekt v kali. Zato, je meni v užitek jih trolat. Bolj, ko jih, bolj se vračajo kot bumerang po novo dozo. DRugače pa rad berem, sam se bojim, da ne boste pregorel. Zaenkrat vidim, da vam elana ne zmanjkuje.
[/quote]

Tudi meni zmanjkuje elana, je pa dejstvo, da iz svoje kože ne zmorem in vem, da samo to imam.
Upor proti oblastem je vedno nastajal iz “preprostega” rodu,ker je sama resnica preprosta.
Ko enkrat uvidiš zvitost igre, ki jo oblast igra seveda hočeš, da se to igro ne igraš in ne nastopaš v njej. Ker pa ti drugi, ki so zatopljeni v igro in ne vedo, da je umazana igra ne dopuščajo, da jo zapustiš pa drugega izhoda ni kot da se spremeniš v figuro v igri, ki pa jo nihče ne pozna niti sam snovalec igre ne.
In če poznaš način na katerega snovalec igre določa pravila potem lahko tudi sam začneš premagovati tudi vse njegove figure. Seveda pa začneš prejemati tudi več udarcev z vseh strani, ker drugim figuram ne ustreza, da greš mimo, ker ne razumejo, da obstaja drugačen način in druga pot oni pa so obstali na neki prej začrtani.

Zato se svetovne oblasti že od nekdaj trudijo zatreti vsako uporništvo in neposlušnost, ker če tega ne storijo pride taka figura lahko do njih samih in jim spodnese tla pod nogami.

Naravna pravila ne poznajo pisanih zakonov, divjost narave ni podrejena pisanim pravilom, zato se divje zatira in izničuje. Divje se spopada s tem kar je in ne s tistim, kar je namišljeno.
Prepozna pa tudi kaj je namišljeno in kaj ni zato pa je to tisto česar se oblastnik,vladar na tej zemlji boji.

Vedno ko nekdo z divjim elementom v sebi pride nekam ali se nekje pojavi se najdejo tisti, ki so podrejeni pravilom, ki so jim jih vcepili v njihovo dojemanje sveta in vedno izbruhnejo, da bi ga zatrli naj bo to v svetu ali pa na omrežjih, forumih.

Zatirati ga hočejo z bedastim posmehom ali pa z argumenti, ki jih imajo priučene in so njim samim postavili kletko. Če pa to ne vzdrži in se jim pokaže njihove argumente kako so plitki in da ne vzdržijo pa je tretja faza nasilje in fizično zatiranje. Prav tako pa to počne oblastnik, ker četrte faze pa nima in je le namišljena in sloni samo na verovanju vseh ostalih njemu v podporo. Če se še ta razblini in verovanja več ni pa je vladar izgubil svojo moč in vladanje samo, kar pa je njegov konec in poraz.

Zato, dokler bom živ poskušam obdržati pravo resnico v sebi in ji slediti pa ne glede na to kako se svet trudi, da bi jo iznakazil in zatrl. Sam sem prišel nedolžen na svet kot drugi in ne zmorem sprejeti nikakršne kazni, od nikogar, ki je enak kot sem sam in iz istega izhaja.

V takem pogledu sva jaz in vladar sveta na isti stopnički ni on večji kot jaz niti jaz nisem večji kot on, prav tako pa ne obratno.

Ker vem iz česa izhaja pa tudi vem, da zavaja kot je dolg in širok in da ima samo eno rit tako kot jaz, če se tako izrazim. Naj ve karkoli vedno bom tudi jaz vedel nekaj kar on ne ve.

Zato jaz njemu ne morem uiti on,ona pa meni tudi ne, mi ni in mi nikoli ne bo.


Upor proti oblastem je vedno nastajal iz “preprostega” rodu,ker je sama resnica preprosta.
[/quote]

Pa v to verjameš? Ker eni ste to eno samo preprosto resnico zakompliciral in ustvaril kompleksno teorijo zarote svetovnih razsežnosti. A boli, ko se zaveš da si popolnoma nepomemben in se vsem jebe za tebe? Razen par osebkom na enem najbolj obleganih forumov pri nas. Pa še to je samo par osebkov.

New Report

Close