Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Uresničene "teorije zarote"

Uresničene "teorije zarote"

vedno obregneš ob najine zapise. Z njim sem se tudi dopisoval in s prebiranjem njegovih zapisov sem ga vikal. Ker sama njegova komunikacija s sogovornikom izvabi to lastnost. Med tem ko tvoja, ne. Ti si popolnoma zamorjen ubit v pojem, živiž danes na jutri. Se odzivaš samo osnovnim primitivnim nagonom. Spanje, zbujanje, jesti, piti, iztrebiti in tako naprej. Potem se greš bost z človekom čigar, je besedni zaklad vsaj za 30-krat bogatejši od tvojega.
[/quote]

Stvar debate. Ob vajine zapise se obregnem? Niti ne. Ne bit vsi tok paranoični in vedno v vsem iskat ene in iste osebe. Veliko multinickov je dejansko več oseb in ne ena. Ampak če ste nagnjeni v teorije zarote, potem boste verjeli, da je ena. Vaš problem in frustracije ne moj. Kapiš, mulec? Hehe. Peesda si zafrustriran. Oladi. Daj poišči Potrčkota pa mu pojamraj. Bosta eno skupaj rekla.


Sploh ti, ki cele dneve preždiš tu gor. Ti dejansko ne veš kaj bi sam s sabo. Brez mon-a ne obstajaš. Na kaj ste se zdaj obesli? Na un zadnji stavek? Kaj zdaj, a pol vam karantena in omejevanje stikov paše al ne. Saj sam jamrate o tem. Zmislite se že vendar. Sicer pa lahko ti brez filozofije napišeš, kaj ti pomeni življenje. 😛 Vsak lahko napiše.
[/quote]
A še vedno ti je moje življenje bolj zanimivo od tvojega.
Ti lahko kako pomagam ?


A še vedno ti je moje življenje bolj zanimivo od tvojega.
Ti lahko kako pomagam ?
[/quote]

Prosim pomagaj mi. Povej mi kaj je življenje, kaj je smisel življenja in kako ga občutiš.

Prosim pomagaj mi. Povej mi kaj je življenje, kaj je smisel življenja in kako ga občutiš.
[/quote]

Življenje si ti in ti si življenje.
Smisel izhaja iz tebe in smisel se vrača k tebi.
Si začetek in si konec.
Si vse in hkrati nič.
A kako to, da zavest ne vidi sebe ?
Kako to, da ne vidi smisla ?
Pred kom se skriva in česa se boji ?
Se boji sebe ?
Svoje sence ?

Življenje si ti in ti si življenje.
Smisel izhaja iz tebe in smisel se vrača k tebi.
Si začetek in si konec.
Si vse in hkrati nič.
A kako to, da zavest ne vidi sebe ?
Kako to, da ne vidi smisla ?
Pred kom se skriva in česa se boji ?
Se boji sebe ?
Svoje sence ?
[/quote]

Bravooooooooooooooo za trditve. Pravi zmagovalec. Robi “vsaka čast”.

Nekoč je bilo rečeno odpusti jim saj ne vedo kaj počnejo.
Danes jim je smešno, pa vendar ne vedo čemu se smejijo.
https://www.youtube.com/watch?v=bmnqo8hkncE

Pri času 15:25 poslušajte prvih nekaj stavkov, ki jih pove o AI -UI.
https://www.youtube.com/watch?v=8HShn09BUh8
Vzemite v obzir tudi to, da ves ta lockdown je povezan s tem.
Zato večini sploh ni jasno kaj se dogaja in zakaj je toliko “čudnih” zadev okrog vsega tega lockdowna.

Tole pa je zadeva, ki je “pretresla svet” pred nekaj leti in je potem pogovor od takrat naprej z AI potekal malo bolj načrtovano.
Sam ne bom še enkrat gledal lahko pa povem, da že pri času videa 5:41 izjavi…ne ravno vsakdanjo stvar kajne…

https://www.youtube.com/watch?v=w1NxcRNW_Qk

New Report

Close