Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Urgenca Ljubljana-zdaj!

Urgenca Ljubljana-zdaj!

Moja mama je na urgenci. Z visoko vročino in bruha. Njen zdravnik ji je rekel, naj gre tja!.

Tam pa nihče ne dela. Izza vrat je slišati smeh, veselje, zabavo.

Cela sobotna. žurka se odvija tam za zaprtimi vrati.

Pokličejo pa nikogar ne not!!

Lahko sami preverite, če ste kje v bližini.

 

Da ne boste samo o  celjski urgenci pisali.

 

In izmed vseh tam prisotnih ni enega junaka, ki bi stopil do vrat in potrkal? 🤔

 

Odgovor na objavo uporabnika
Senza736, 23.10.2021 ob 20:27

In izmed vseh tam prisotnih ni enega junaka, ki bi stopil do vrat in potrkal? 🤔

 

saj vedo, da so ljudje zunaj. Ni jih malo!

spet se fu kajo not

mi frend govori kako se jebejo skps z medicinkami

kurve nesposobne

 

Dodatno zavarovanje je treba vsekakor ukiniti. Glede na stanje v zdravstvu, pa tudi  znesek osnovnega močno zmanjšati.

Ljudje v Sloveniji nimajo skoraj NIČ os zdravstva.

Urgenca pomeni, da potrebuješ nujno obravnavo.

Grozno je to, kako  zanikrni so postali zdravniki.

Očitno so tam samo da naberejo ure dežurstva?

Brigaj se zase delamo kar hocemo

Odgovor na objavo uporabnika
lara734, 23.10.2021 ob 20:36

Brigaj se zase delamo kar hocemo

si se nasla v tem? da si tako jezna? cipa

a je treba pridt na urgenco? govna nečloveška

Naj te bes plenta! Zdaj!

že vidim da me tudi z napotnico ne bodo spustili na pregled k ga mam v kratkem

😡😡😡😡

opa 🥃 opa 🥃 opa 🥃

opa 💃🕺 opa 🕺💃

opa 🤌👈

ups…

Ne verjamem ti.

Urgenca v Izoli. S sinom prišla, imel 40 vročine, ki mu ni padla nikakor, 5 dni po cepljenju, polna usta herpesov, po žrelu, povsod, ni mogel niti požirat, sploh se ni zavedal kje je, komaj je prišel do avta, sva ga z možem podpirala… so nas posedli zunaj, ker ni imel PTC očitno… po pol ure je zlezel skupaj, mož šel trkat na vrata, nikamor ni šlo, trije ljudje pred nami. samo varnostnik je bil zunaj, smo rekli varnostniku, naj dobi kakšno sestro, ker fant ne more več, je kar gorel. Tip je trkal, šel not, prišel nazaj, da ne najde nikogar, da pa bo gotovo kmalu… čez 20 min še nič. Smo šli domov, mož v lekarno po neke konjske tablete proti vročini, ki jih je sam plačal. Sem sina hladila z obkladki in celo noč prebedela, ker se mu je bledlo. Mož klical na urgenco in jih nazjal, kaj si mislijo, da so ga toliko časa pustili čakat. So se nekaj izgovarjali na gnečo (v 45 min kar smo bili tam, je šel eden not in prišel ven čez 15 min, potem pa niso nikogar več sprejeli).

KATASTROFA!! Sin se je sicer zlizal, ampak niti prijavili niso na NIJZ stranskega učinka cepiva, niti njegov zdravnik ne nihče drugi. To, v kar se je zdaj zdravstvo spremenilo, ni za nikamor.

Kaj ni za vrjeti sam kavsajo se med pavzami pa sam kavo zlivajo v gobec sj vem k sm prsu na ipp v lj jih je blo nafukanih 5 v sprejemni gor pa dol hoja p nc ne delajo

gnoji smrdljivi

Samo pridi domov…

 

Odgovor na objavo uporabnika
domov pridi, 23.10.2021 ob 20:46

Samo pridi domov…

 

je namenjeno lari  734. Spet ne citira.

Odgovor na objavo uporabnika
pred dvemi tedni, 23.10.2021 ob 20:45

Urgenca v Izoli. S sinom prišla, imel 40 vročine, ki mu ni padla nikakor, 5 dni po cepljenju, polna usta herpesov, po žrelu, povsod, ni mogel niti požirat, sploh se ni zavedal kje je, komaj je prišel do avta, sva ga z možem podpirala… so nas posedli zunaj, ker ni imel PTC očitno… po pol ure je zlezel skupaj, mož šel trkat na vrata, nikamor ni šlo, trije ljudje pred nami. samo varnostnik je bil zunaj, smo rekli varnostniku, naj dobi kakšno sestro, ker fant ne more več, je kar gorel. Tip je trkal, šel not, prišel nazaj, da ne najde nikogar, da pa bo gotovo kmalu… čez 20 min še nič. Smo šli domov, mož v lekarno po neke konjske tablete proti vročini, ki jih je sam plačal. Sem sina hladila z obkladki in celo noč prebedela, ker se mu je bledlo. Mož klical na urgenco in jih nazjal, kaj si mislijo, da so ga toliko časa pustili čakat. So se nekaj izgovarjali na gnečo (v 45 min kar smo bili tam, je šel eden not in prišel ven čez 15 min, potem pa niso nikogar več sprejeli).

KATASTROFA!! Sin se je sicer zlizal, ampak niti prijavili niso na NIJZ stranskega učinka cepiva, niti njegov zdravnik ne nihče drugi. To, v kar se je zdaj zdravstvo spremenilo, ni za nikamor.

Tako je zdaj v Ljubljani 🙁

 

Nikogar ne pokličejo.  Sramota!

Jaz sem se enkrat znašla na urgenci v Celju in je bilo proti Ljubljani vse tam ekspresno hitro.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
lombor, 23.10.2021 ob 20:46

Kaj ni za vrjeti sam kavsajo se med pavzami pa sam kavo zlivajo v gobec sj vem k sm prsu na ipp v lj jih je blo nafukanih 5 v sprejemni gor pa dol hoja p nc ne delajo

gnoji smrdljivi

Ne verjamem avtorju ali avtorici.

Mama je v resnem stanju baje, pomaga nihče, ta pa po forumu piše.

Ce bi se meni to zgodilo bi izpred vrati urgence klicala 112, ne pa domov hodila. Bi oni bedaki izpadli, vsi klici se snemajo. Tok pa sem trdna.

OČitno že ni bilo tako nujno, če je preživel brez urgence. Če še nisi slišala – letos so zimske viroze udarile prej. Nima to veze s cepljenjem.

boli njih kurac za vse nas

 

Se vprašaš do kdaj bo tako?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10872, 23.10.2021 ob 21:05

Se vprašaš do kdaj bo tako?

Za Laro al kaj že je

Odgovor na objavo uporabnika
Lihprav, 23.10.2021 ob 21:04

OČitno že ni bilo tako nujno, če je preživel brez urgence. Če še nisi slišala – letos so zimske viroze udarile prej. Nima to veze s cepljenjem.

Ti si pa glih za delo na urgenci,vse pogoje imas.

Kam naj pridemo preveriti? Nisi napisala katera urgenca.

pise ljubljana v naslovu

glupani

Kaj bos pa naredil?Poklical vodilnega ukc al kaj😂

Ko pridete na vrsto pac boste sprejeti in ne jokajte

New Report

Close