Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Urinirate v bazenu?

Urinirate v bazenu?

Iz stroke, slovenska kopališča niso zainteresirana za kemikalije za obarvanje urina. Ponujamo že leta ni naročila nikoli, vse druge kemikalije ni problem
Ne lulam v bazen ne svoj ne javen. Pa v morje ne.

Ne hodim na bazene. Ravno zaradi takih prasic, kot ste nekatere zgoraj.

Jst ščijem v morju, v bazenu niti pod razno. Pa moji otroci so tako vzgojeni od drugega leta. Sem pa presenečena, koliko folka se olajša kar v bazenu.

Seveda niso zainteresirana, ker se zavedajo, da bodo na tak način izgubila svinje…. Kakorkoli, tudi svinje prinesejo denar – in samo to je važno!

V greznici, ki se ji reče naša lepa ali jadransko morje pa nimate teh problemov?
Zato pa se bazenska voda, ne samo zaradi urina, pač pa nesnage nasploh, klorira in filtrira in nadzoruje.

scanje v bazen je še najmanjši problem..ko vidim, kakšni zamaščeni ljudje,” smrdljvci”, “staruhi” z debelo kožo na podplatih, ki si jo potem na ležalniku ali pa kar na robu bazena veselo odstranjujejo, otroci, ki so ravno teden dni brez plenic in jim sigurno kaj uide, poleg lulanja še kakšne kakec..neurejenci, ki si pred bazenom niti nog ne razkužijo.. ..me absolutno mine da bi šla…

Seveda niso zainteresirana, ker se zavedajo, da bodo na tak način izgubila svinje…. Kakorkoli, tudi svinje prinesejo denar – in samo to je važno![/quote]

Žal to drži. Mislim pa, da nas je kar nekaj, ki bi bili pripravljeni plačati malo več za kopanje v bazenu, kamor prašiči zaradi možnosti blamaže ne bi zahajali.
Še vedno med kar precej ljudmi velja prepričanje, da je urin itak sterilen. Načeloma je, a v praksi ima kar precej – tudi na videz zdravih – ljudi v urinu bakterije. Večini takih tudi ni znana škodljivost mešanice dušikovih spojin v urinu in kemikalij za vzdrževanje bazenske vode.
Čeprav nevarnost okužbe ali težav pri večini ni kritična, je scanje v vodo neapetitlih, pa naj gre za ljubkega otročička ali staro babico.

Jaz vedno lulam v bazenu.ce sem blizu bazena pa je wc malo dlje, skocim not in se v miru polulam. Saj itak noben ne ve..tudi ko grem srat ce sem blizu bazena si nikoli ne obrisem riti, raje vidim da mi jo spere voda v bazenu.

Ja valda, da. Zakaj pa ne? Saj vse mamice rinejo svoje otročke v bazene z nekimi kvazi kopalnimi plenicami, iz katerih iz vseh strani curi. ŠE boljše so pa tiste, ki jim snamejo pleničke in jih v šlavkih vlečejo po bazenu. Zakaj pa oni lahko ščijejo v bazen, ostali pa ne?

Eni ste res na stopnji enoletnih otrok. Umsko, seveda.
Pri otrocih je to normalno, včasih celo ljubko. Pri starih kozah in kozlih pa debilno.

Pa preden spet kakšen funkcionalno nepismen ven pade – ne leti na scanje, ampak na zgornji Kalimero zapis.

Ubistvu prav uživam ko ščijem v bazenu 😀 Všeč mi je ko me scanje nekoliko pogreje po nogah preden grem naprej plavat.

Kadar pa plavam na odprtem v morju na plaži pa se seveda med plavanjem tudi poserjem in potem opazujem kako drek plava po morju. Ni boljšega da se mi še rit malo opere in počisti v čisti morski vodi.

Za tiste, ki so zamenjali wc za bazen, bo mogoče dobrodošlo, ko se bo ob njihovi lužici pojavila barva, ki bo opazna, pri čemer bo nato naknadno izstavljen račun, za čiščenje samega bazena. Še kakšen tampon pustite v bazenih, če vam ni dovolj že to, da jih nekatere puščate že na straniščih.
Če veste, da ljudje zamenjujejo bazene s stranišči, ali tja ne hodite ali pa se ne pritožujte ali pa se ob opažanjih uprite, da nisi plačal bazena, če si v bistvu plačal zastonj stranišče. Pa če po ponesreči še kakšno bazensko urinsko vodo dobite v usta in tako pogasite dehidracijo.
Zakaj si ne prinesejo s seboj še tuš gele ali žajfe, da bi se vsaj na bazenu v končni fazi tudi umili, če so si že zakupli bazen z vodo? Če se nekateri tudi po nekaj dni ne umijejo.
Nimam nobene želje po bazenih, če zna biti tudi v največjem hecu, ki ga tudi tu gor preberš, še kaj resnice, ko gre za dejansko stanje.

New Report

Close