Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Urška Klakočar Zupančič je duševno motena oseba.

Urška Klakočar Zupančič je duševno motena oseba.

no pa pejmo spet naprej., to bo še hudo, jst se ne bom umaknil, dokler to ne razčistiva…

————————————————————-

1. Ti ne zmerjaš, razen ko si napaden, pa kdo ti to verjame, še poste si odpiral o jajohojsati greznici, aja to ni zmerajne, to je južnjaški način komunikacije.

2. A da nisi bil zaščiten, kako si pa s tako slabim znanjem Slovenskega jezika opravil šolanje pri nas? Kako si sploh dobil službo na RTV?

3. Moja mati ni opica, da bi se dol dajala z opicami, torej je noben srb ni mogel zavrniti, ker ji je že v osnovi zoofilija sprevržena spolna praksa.

4. A da nimaš liderjv, kaj pa potem delaš na volitvah? In še hvalil si se kako bi naj vaš človek iz gospodarstva-jankovič prevzel krmilo države….a si misliš, da smo tako tupi in smo pozabili tiste tvoje izpade po volitvah, ki jih je jankovič dobil?

5. Da bi se srečal s teboj, ne čutim nobene potrebe, ker po dreku ne tolčem, ker se lahko poškropim, pa tudi gepisov in ostalih zadev ne bom plačeval nekemu majmunu, ki pri 60 letih misli, da lahko prebuta 40+ letnika. Izpod časti mi je, da bi se tepel s starcem. In tukaj naj dodam tudi to, da nisem nikoli volil desne opcije, jajota pa sploh ne, ampak tudi če ti to narišem, ne gre to v tvojo granitno bučo, vedno boš lajnal to kar so te naučili in prepričali tisti, ki sanjajo, da obstaja opcija politične združitve z nekdanjimi jugoslovani.

6. in naprej, ne boj se ti za moje starše, kdo in od kod so, raje se vprašaj zakaj te je fotr zdrkal na gnoj, da so muhe zaplodile tvojo mater?

In še to, da si luzer je jasno vsem, ki že več let beremo občasno ta forum, da bi pa rad izpadel težak jebač, je pa jasno vsakemu, ki je dal dol več kot dve bejbi, namreč nikoli, ama nikoli, se pravi jebači ne mečejo ven s svojimi dosežki tako kot ti.

Lp

Dare

—————————————————

Pod prvo točko, jp,  sem odprl kakšno temo o s(d)s greznici ker oni oz. vi žalite vse kar ni iz s(d)s greznice, pač akcija reakcija…, aaabramba je to ti svetovni kreten aaaabramba.. Pri tebi velja, da je napad najbojša obramba… Napadaš vedno, ko prideš OBČASNO.., v tej temi si ti napadalac, pač tipično s(d)s ovsko, čeprav praviš, da jih nikoli ne voliš, heh..

Pod  drugo točko, hehe…  no, ti bom tud v živo pokazal kakšna izobrazba je za mano, ni panike, rtv ,hehe…. krele jajohosasto, še nikoli nisem bil v tej zgradbi.., pa mi boš razložil kako sem bil priviligiran, ker ti to očitno bolj veš od mene..

Tretje, tvoje mati žal je opica.., ki se je oplodila s spermo pijančkov…, samo ti tega še ni povedala,saj si še mlad, ti bo, ko boš dozorel.. Kako pravijo, resnica vedno pride na plano..

Četrto, nimam liderjev, vem pa, kdo je psihično moten človek na politični sceni v Slo., hodim na volitive, da dam glas proti pacientu, ki ljudi naziva s trenirkarji, zombiji, prostitkami, ki dela sramoto nazivu premier, laže in stopa z nogo ljudem na vrat, ko so v ležečem položaju…. Kaj je bilo z izpadi, ko je bil izvoljen jankovič, to je bilo 2011, če se ne motim, mislim pa, da sem jst prvič tukej pisal 2012…, citiraj in se spet zlaži, tako kot to znate v s(d)s greznici, čeprav praviš, da jih ne voliš, to me pa res zanima, mogoče je bilo kaj v debati z provokatorji takšnimi kot si ti iz s(d)s greznice ampak ziher ne 2011, pa tud 2012 ne verjamem, ker takrat sem tukaj na tej sceni samo sex teme obiskoval in moško ženske debate… No, ko se dobiva mi boš ti prepovedal da bom hodil na volitve, jst te bom pa seveda poslušal, hehe, cepec…

Peto, jst čutim potrebo, da se bi srečal s tabo, če jo ti ne, ti napadaš in pljuvaš po meni pod xy niki…,  na potrebo bom šel seveda prej, tako ,da bom prazen imam redno prebavo in ne boš tolkel, če sploh boš po dreku, ti kup dreka… živi bili pa videli a ne.. tako pravijo tebi tako simpatični srbi.. Tvoji 40 pa mojih 60 je glih 100, pa tebe postarava za 10, mene pa pomladiva za 10 in sva na 50/50, pol pa kdo prvi dol pade pač pade, za mano je kar nekaj fajtov v življenju.  Jst sem v takih primerih pripravljen na vse, samo da vidim enga od naju razbitega, če bom jst bom pač jst…, ker pogovorit se ne bova mogla, čakam te papak Dare in to resno.

Šesto, hehe, muhe sledijo samo tebi na vsakem koraku.., za tvoje starše se mi pa jebe… , itak morejo bit zelo nesrečni, ker so tako okužno opico na fukali…

Šesto…. jst se nikoli nisem metal ven tukaj z ženskami s katerimi sem bil v razmerju, sem pa opisoval  realno kako je bilo z njimi in vedno tako, da ne bi mogle sebe prepoznati, zaradi spoštovanja do njih, vse 20++ let nazaj, če bi slučajno brale enga Popay a tukej….  Se je pa dogajalo vse tako kot sem napisal, kdo verjame naj, kdo ne ne, jst pišem za svojo dušo, tako kot HODIM NA VOLITVE ZA SVOJO DUŠO. Ko se bova spoznala, če bova preživela ta dvoboj, to mislim prvo na pogovor, da mi vse v obraz poveš, kar si napisal tukaj, pol pa ko boš TI začel mahat pa gole pesti, jst se bom samo branil, tako kot v tej temi v kateri si ti agresivni napadalec, ponavljam, gole pesti, še 1x GOLE PESTI, da ne bo kakšnega podtikanja sej veš s čim, (za to ste/so spacializirani v s(d)s greznici) v stilu s(d)s greznice, oni vedno tolčejo pod pasom, pokvarejno tako kot ti in če nisi njihov član sii duševno in mentalno njihov. Pol ti bom pa povedal kam hodim na volitve in te bom prosil, če mi boš ti to osebno preprečil, da grem na volitve…, letos bodo še 2x, če s ne motim, a bo v redu ta ponudba.

Dejva to narediti, da vidim to tvojo agresijo in alergijo na mene v živo, pa da rečemo bobu bob po slovensko, ali po srbsko da jebeva en drugemu vse živo in mrtvo, matr ti buzurantsko…

Lp

Popay

Dare papak, čakam te… že od pol petih zjutrej sem parkrat pogledal, če se boš javil… Ne mi reč ,da bom še teb moral denar ponujat, da mi daš tel. številko, kot sem to že enemu kretenu na tem forumu.. Sej ni treba tvojo osebno dat, kupi na petrolu tisto za 5..10€, pa jo po najinem srečanju vržeš v smeti.. Ti bom jst poravnal stroške..

Mislim, da, če en tip reče drugemu tipu PAPAK, da se mu naredi tema pred očmi…, zdej me bi verjetno z vsem orožjem ki ga premoreš najraj raztrgal a ne.. Torej, ti si mene PRVI začel napadati, to je zelo pomemben faktor v sporih med dvemi xy osebki, če bi treba kakšne dokaze pokazat, ta forum je itak smotan, tako da s tem ne bi smelo bit problemov, saj se teme ne brišejo…

Očitno si alergičen na mene, me pa slediš vsa leta ali si ga na roke mečeš na moje prviligirane zgodbe (baje sm bil po tvoje od rojstva priviligiran,)..

Tako vas učijo v s(d)s greznici kako morate napadat ljudi na forumih, tako kot oni sledijo nasprotnike s(d)s greznice, vaši mediji, nora24tv, siol, demokracija, planet… in se jajohosastih nasprotnikov lotijo z udarci pod pasom, tako se ti agresivno spravljaš na mene v tej temi pa še v mnogih drugih v ene par letih.

Kakor se spomnim, moreš bit ista oseba, stil pisanja je isti, srbstvo, luknja, nepismenost…., sicer podobno enemu pacientu na forumu ampak ne verjamem da si on.., vseen je malo drugačen stil pisanja.. Mi je pa jasno, da imam dosti sovražnikov na forumu ampak kaj jst tukej morem, to imajo oni/vi problem ne jst, sem tak kot sem in ostal bom tak do konca svojih dni. Če boš še naprej tako komuniciral z mano te bom vedno spomnil z besedo PAPAK, da se mti dal lepo možnost, a mi to kar pišeš tukaj tudi v obraz poveš, če imaš vsaj minimalno častnega obraza na tvoji faci. Občasnik Dare, heh, plitek buzurant..

Osebe z narcisistično motnjo ali kako podobno osebnostno motnjo pogosto iščejo visoke položaje. Urška na momente kaže, da ima podobne težnje. Uživa v medijski pozornosti, sebe z določenimi dejanji in govori daje v središče pozornosti, hrepeni po vplivu, moči in nadzoru, obnaša se kot da je zvezda gala večera itd. Nisem strokovnjak, ne poznam je osebno tako, da se lahko motim.

 

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
O BUTALCI KEKCI BUTALCI., 28.06.2022 ob 08:49

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6149, 27.06.2022 ob 10:40

Urško videvajo v Šiški kamor hodi na terapije. Po terapiji s psihoterapevtko objeti pod roko do avta. Ali bomo imeli ob prvi ženski predsednici DZ še prvo LGBT osebo? Je to sploh primerno za vodenje DZ? Golob se ji očitno izogiba. Raje je ostal v tujini kot skupaj z njo na proslavi.

V BUTALAH SE SKOZ JAVNO RAZKRIVA, TOREJ ZLORABLJA OSEBNE PODATKE.  ZAKAJ JE V BUTALAH TAKO?!?!

 

Meni pa se je Urska Klakocar zacela smiliti.

Odgovor na objavo uporabnika
Podpiram Janso, 02.07.2022 ob 04:32

Meni pa se je Urska Klakocar zacela smiliti.

Pravilno. Holobu se ne.

#kanonfuter

Vsi vi bi morali na psihoterapijo. Samo ona si jo lahko privošči, vi ne. Pa pustite jo že enkrat pri miru!!

Odgovor na objavo uporabnika
Ne podpiram nikogar ne, 02.07.2022 ob 04:58

Pravilno. Holobu se ne.

#kanonfuter

Njeni lastni jo napadajo. Se z njo kregajo. Najhuje je, da se ji celo posmehujejo. Ne da se pozabiti privoscljivega vidnega posmehovanja Meire Hot iz SD, ko ji je kolega Jani Prednik povedal,kar ji gre. Zdaj pa je   morala skapirat,  da  nima  pojma.

Odgovor na objavo uporabnika
Podpiram Janso, 02.07.2022 ob 09:32

Njeni lastni jo napadajo. Se z njo kregajo. Najhuje je, da se ji celo posmehujejo. Ne da se pozabiti privoscljivega vidnega posmehovanja Meire Hot iz SD, ko ji je kolega Jani Prednik povedal,kar ji gre. Zdaj pa je   morala skapirat,  da  nima  pojma.

Ta šiptarka ima pa ogromno svojga masla n glavi

Odgovor na objavo uporabnika
Hja, 02.07.2022 ob 23:21

Ta šiptarka ima pa ogromno svojga masla n glavi

A maš v mislih bratranca vodja reket&droga mafije na obali posebno v Portorožu? Ja zakaj pa misliš, da so narkomani zavrnili testiranje v parlamentu? Zakaj pa misliš da Derby banana šipcu nikol nič ne dokažejo? A vi veste kako nam je mafija ugrabla državo? Samo zato, ker ni vesti in poštenja med slovenci. Nismo zdravi v srcu in potem te vse nadloge napadejo. Tujce pa za našo državo še malo manj briga. Še naprej to volite in podpirajte!

Ma daj – ta Meira se lepi na tega Janija, da glava peče – zadnjič na seji se je prav videlo ( ko je Klakočarkca kurcala kolege v dvoarni in je imel svoj “nagovor2, kako mu je lezla v “gate” – še ena, ki se je grdo iznakazila kozmetično. Ima 42 let, zghleda pa ku popravljena 60 + letnica.

Odgovor na objavo uporabnika
lima se ku muha, 03.07.2022 ob 15:24

Ma daj – ta Meira se lepi na tega Janija, da glava peče – zadnjič na seji se je prav videlo ( ko je Klakočarkca kurcala kolege v dvoarni in je imel svoj “nagovor2, kako mu je lezla v “gate” – še ena, ki se je grdo iznakazila kozmetično. Ima 42 let, zghleda pa ku popravljena 60 + letnica.

za : Podpiram Janšo….

Meira Hot?

 

Odgovor na objavo uporabnika
katero imaš v mislih, 03.07.2022 ob 15:25

Meira Hot?

pišku -spet ne citira – namenjeno  avotorju/ici Hja

Ma Piđžn se verjetno po grebenu tolče, da se je spajtlal s to  golobico. Da je razdrl družino zaradi nje.  Zamegljeni razum in poslušanje in uboganje  spodnje glave  – kot veliko njemu podobnih, tudi v gospodarstvu, ko jim spodnese določen položaj tla pod nogami.

Že ima terapevtko

twitter.com/brutus91101394/status/1543471585981612034

 

Odgovor na objavo uporabnika
Vse je v redu, 04.07.2022 ob 09:43

Že ima terapevtko

twitter.com/brutus91101394/status/1543471585981612034

 

http://www.molga.si/?page_id=31

Drnovškova sekretarka njena “terapevtka?

Tolko o totih novih obrazih.

 

butnjena je

Predsednica DZ pritisnjena klakočarka.Tako zmešane BABE pa že dolgo NE.Stopa pred ČASTNO ČETO in ji OBRNE HRBET SRAMOTA OD SRAMOTE.

vrži cegel in bodi precizen!

Odgovor na objavo uporabnika
A res???, 04.07.2022 ob 09:49

http://www.molga.si/?page_id=31

Drnovškova sekretarka njena “terapevtka?

Tolko o totih novih obrazih.

 

Od Drnofšeka sekretarka?

Wtf!!!

A temu se reče trici (in tete) iz ozadja?

Novi obrazi, japajade.

Precednica s tajnico od bivsega precednika za terapevtko. Ja lepo no.

Odgovor na objavo uporabnika
pomurec526, 04.07.2022 ob 10:08

Predsednica DZ pritisnjena klakočarka.Tako zmešane BABE pa že dolgo NE.Stopa pred ČASTNO ČETO in ji OBRNE HRBET SRAMOTA OD SRAMOTE.

da je to častna četa.

Odgovor na objavo uporabnika
tidam, 25.06.2022 ob 11:51

Odgovor na objavo uporabnika
Tonee, 25.06.2022 ob 10:35

Državno proslavo je spremenila v svoj show!!!  In to pred gardo. Fuuuujjjj

Narcistka

Če je vsaj pol gardistom lastno orožje salutiralo, pol se ji pol oprosti. 🙂

Drugače je pa kurbica, to se ji vidi.

Na Darth Vaderja da se jim dvigne?

Tudi rdeči štikli ne pomagajo, baba je nagnusno neokusna.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj je to zdaj?, 04.07.2022 ob 10:37

Precednica s tajnico od bivsega precednika za terapevtko. Ja lepo no.

A tale:

https://tinyurl.com/5n8rhxap

New Report

Close