Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Usmrcen pes Vesne Trifunovic

Usmrcen pes Vesne Trifunovic

Kako se pes pocuti,ko te zagleda…pes bi rabil razno-razne solzivce za coprnice…


Kere blodnje ojoj hahahhahahahahhahahhh

To ti dam prav glede zaščite. Ker ko se hodi po mestih in po izletih vidiš kakšni ljudje imajo te pse. Drogeraši, alkoholičarji, ljudem, ki se jim že na daleč vidi stari ali mladi, da imajo psa samo zato, da lahko rečejo moj pes ni hud je carta. Torej uživajo, da napišejo na forumih saj sploh ne vem zakaj se bojijo mojega psa. Torej dotali pezdetki od ljudi, ki ne vedo kaj je pes. Jaz bi osemdeset procentov Slovencem vse pse vzela, ker niso zreli za pse. In še to devedeset procentov ljudi po vsem svetu spoloh ne bi bi imeli pitbula, ker vizualno ni prav lep pes ampak ga imajo samo zaradi oznake nevarni pes. Kar ni prav je delovni pes. Pri nas pa ga imajo mamice z vozički ali mlade in stare frajle, ki rečejo imam pitbula pa vsi se stran obrajačjo od mene, ko ga zagledajo. pezdetki prve klase hujši kot pasjeborci.

Ta ženska je navadni lapač na ravni otroka.
Pravljičar in psihopat.
Nikoli ni dobila po pizdi,zato vrti lape v tri dni.
Ma kakšna srbska in urajinska gverila lmao,te babe nobeden ne šmirgla,še njej brat se ji je odpovedal in ne želi imeti z njo opravka,ker ji je pes ugriznil hčerko v obraz in je potrebovala 16 šivov.
Smrad od človeka in upam,da se skida nazaj v svojo vukojebino od koder je prišla.
Ženska je enostavno neumna in arogantna in na koncu bo tudi ona pristala v kehi in ji nobeden mafijoso ne bo mogel pomagati,ker se ne zaveda,da je navadna luzerka.
Sama je rinla v probleme in grem stavit,da bo splinla v Srbijo,ker tukaj je njena prihodnost samo še keha in tega se zaveda.

in še to potem pa neham hahah. največje sranje pa ne delajo pasji borci ampak šteparji psov, ki eni pasmi in potem mediji podkupljeni v luft dodajo oznako nevaren in zblojen folk po vsem svetu moram imeti tega psa in si ga nabavijo. delovni psi, bul tipi psi vizualno niso ne vem kako lepi psi torej še enkrat več ali manj ga imajo vsi zaradi oznake NEVEREN PES. Kar niso so delovni psi. Ljudje pa padajo na oznako NEVAREN. Pitbuli so cca 150 let med nami kako to da so zadnjih dvajset leto tako popularni AJA OZNAKA NEVAREN. Kanarska doga med nami že tristo let hahah aja moderna zadnjih pet let ZAKAJ AJA OZNAKA NEVAREN in itd……….Turški kangal delovni pes popularen zadnjih cca deset let AJA ZAKAJ OZNAKA NEVAREN pes. Ti psi so pa med nami že stoletja. Kaj vam mediji in razni šteparji v glavo nabijejo. Da imate doma najhujšega psa na svetu hahhaha. Bolani vsi.

To ti dam prav glede zaščite. Ker ko se hodi po mestih in po izletih vidiš kakšni ljudje imajo te pse. Drogeraši, alkoholičarji, ljudem, ki se jim že na daleč vidi stari ali mladi, da imajo psa samo zato, da lahko rečejo moj pes ni hud je carta. Torej uživajo, da napišejo na forumih saj sploh ne vem zakaj se bojijo mojega psa. Torej dotali pezdetki od ljudi, ki ne vedo kaj je pes. Jaz bi osemdeset procentov Slovencem vse pse vzela, ker niso zreli za pse. In še to devedeset procentov ljudi po vsem svetu spoloh ne bi bi imeli pitbula, ker vizualno ni prav lep pes ampak ga imajo samo zaradi oznake nevarni pes. Kar ni prav je delovni pes. Pri nas pa ga imajo mamice z vozički ali mlade in stare frajle, ki rečejo imam pitbula pa vsi se stran obrajačjo od mene, ko ga zagledajo. pezdetki prve klase hujši kot pasjeborci.[/quote]

Imam dva psa mešančka,ampak se absolutno strinjam s teboj.

Zadnjič po centru Ljubljane že na pogled razpadajoča ženska (zabuhla, zaripla, brez zob, oblečena v razpadajoče, smrdeče cunje, sicer mlada a vidno postarana) vodi dve ogromni mrcini, videti sta bili kot ti ubijalski stroji s fotk (kanarska doga ipd.). Imela ju je pripeta na povodu, ki ga je imela okoli pasu. Psa sta jo vlekla z vso silo, da se je kar opotekala, renčala, …Bilo je jasno, da ju ne obvlada, da sta onadva gospodarja. Jaz sem se prav ustrašila pa se psov ne bojim, saj smo vedno imeli psa doma. En moški ji je nekaj rekel, kakšen plaz kletvic se je usul na njega. Kako ima lahko taka ženska, očitno narkomanka, tako morilsko orožje?

Sodišče je tisto, ki se lahko po svoje odloči na predložitev dokazov in je vsaj bila svoja veja, kot cerkvena mal izven države. Lahko si prepričan, na sodišču pa do zadnjega ne.
Da se pa kaj izplača, pa nima sodišče nobenega izvršilnega naslova v smislu, da te skipa iz udobnih čevljev, čeprav prikazuješ neudobne.

Žival ne bi nič storila, v kolikor ni ogoržena. Je pač dejstvo. Tudi vaši sončki ne bi bili divjaki in ostalo, če jih ne bi tako naučili. Ni treba veliko dojemanja.

Definitivno bi že VČERAJ potrebovali strošje zakone.
Definitivno bi jaz osebno prepovedal določene pasme,pitbuli,doge,rotvaljerji itd..
To je tako kot,če bi si kr nek folk butast lahko kupil AK47,vse skupaj je šlo predaleč ni nobenega nadzora.
Strog nadzor in visoke kazni.
Ne more nek burek imeti 3 rotvajlerje,burek ki še v življenju niti malega psa ni imel,noro no.
Takšni ljudje so nevarni in nevarni so tudi njihovi psi,ker niso pod kontrolo,človeka raztrgajo v trenutku,otroka pa itak….

A ne bi fotk z vsem opisom, še sebe? Oz. če si bila ogrožena, si ravno hujšala in nisi imela moči, da bi telefon še kako drugače ob ogroženosti uporabila? Ker je to res.

Definitivno bi že VČERAJ potrebovali strošje zakone.
Definitivno bi jaz osebno prepovedal določene pasme,pitbuli,doge,rotvaljerji itd..
To je tako kot,če bi si kr nek folk butast lahko kupil AK47,vse skupaj je šlo predaleč ni nobenega nadzora.
Strog nadzor in visoke kazni.
Ne more nek burek imeti 3 rotvajlerje,burek ki še v življenju niti malega psa ni imel,noro no.
Takšni ljudje so nevarni in nevarni so tudi njihovi psi,ker niso pod kontrolo,človeka raztrgajo v trenutku,otroka pa itak….[/quote]

Problem je v tem, ko ne more imeti nevzgojen človek potem še bitje, ki ga je potrebno od začetka učiti vzgoje. In kot pravijo, pasme niso nevarne, če jih vzgojiš. Kot niso nevarne divje živali, če upoštevaš, kar je za upoštevati. Ampak, kot praviš, meniš, da je tako, kot praviš ti, v odnosu do drugih živih bitij.

Saj zato je treba prepovedati te pasme v Sloveniji. Ni pasma sama od sebe nevarna. To so delovni psi in nimajo kaj početi v urbanih naseljih, mestih. Na žalost pa te pasem psov, ki so fantastični delavci od psov torej čuvajo živino, čredo pomoč pri lovu pripeljejo v mesto in v urbana naselja in kupujejo jih sami pezdetki. in to niso samo drogeraši ampak ljudje, ki hočejo na vsak način pitbula, kanarsko dogo, kangala, filo in tako naprej. in takemu psu se naredi doživljenjska škoda in škoda celotni pasmi dolgoročno, ker se dotalno popači karakter psa. To so delovni psi niso hišni ljubljenčki za na sprehod in v hribe.

Saj zato je treba prepovedati te pasme v Sloveniji. Ni pasma sama od sebe nevarna. To so delovni psi in nimajo kaj početi v urbanih naseljih, mestih. Na žalost pa te pasem psov, ki so fantastični delavci od psov torej čuvajo živino, čredo pomoč pri lovu pripeljejo v mesto in v urbana naselja in kupujejo jih sami pezdetki. in to niso samo drogeraši ampak ljudje, ki hočejo na vsak način pitbula, kanarsko dogo, kangala, filo in tako naprej. in takemu psu se naredi doživljenjska škoda in škoda celotni pasmi dolgoročno, ker se dotalno popači karakter psa. To so delovni psi niso hišni ljubljenčki za na sprehod in v hribe.[/quote]

Popolnoma se strinjam s tabo. Meni so ti psi sicer zelo lepi in ob njih čutim nekašno strahospoštovanje. A pes, ki je bila ustvarjen za to, da čuva živino in pregaja divje zveri, nima kaj iskat na asfaltu. S tem se psu povzroča travme in dela iz njega morilsko orožje. Zahtevne, dominantne pse naj bi imeli samo ljudje, ki jih obvladajo, ne pa vsak ološ, ki misli, da lahko tako inteligentno bitje vzgaja.

No seveda, je vredno vzgoje nečesa le na forumih, ne pa, ko bi moral kdo ukrepati, od lastnikov, očividcev ali celo zgorženih mnenj na forumih, no. Ali je kdo seznanjen avotirca? Če se ravno ni javil nekdo, ki je v življenju nasploh neodgovoren in so spregledali tudi, da so komu prepustili v vzgojo po defoltu ali celo z navodili.

Saj zato je treba prepovedati te pasme v Sloveniji. Ni pasma sama od sebe nevarna. To so delovni psi in nimajo kaj početi v urbanih naseljih, mestih. Na žalost pa te pasem psov, ki so fantastični delavci od psov torej čuvajo živino, čredo pomoč pri lovu pripeljejo v mesto in v urbana naselja in kupujejo jih sami pezdetki. in to niso samo drogeraši ampak ljudje, ki hočejo na vsak način pitbula, kanarsko dogo, kangala, filo in tako naprej. in takemu psu se naredi doživljenjska škoda in škoda celotni pasmi dolgoročno, ker se dotalno popači karakter psa. To so delovni psi niso hišni ljubljenčki za na sprehod in v hribe.[/quote]

Popolnoma se strinjam s tabo. Meni so ti psi sicer zelo lepi in ob njih čutim nekašno strahospoštovanje. A pes, ki je bila ustvarjen za to, da čuva živino in pregaja divje zveri, nima kaj iskat na asfaltu. S tem se psu povzroča travme in dela iz njega morilsko orožje. Zahtevne, dominantne pse naj bi imeli samo ljudje, ki jih obvladajo, ne pa vsak ološ, ki misli, da lahko tako inteligentno bitje vzgaja.[/quote]

Seveda imajo lastniki kot sosedje ščenete, ki neumorno lajajo cel dan, pa še učiteljica je, ki bi iz defolta morala storiti red ali vzgojo koga. Madona no, da vlečeš še zadnji nerv iz pete. Ko bevskajo in so, ko je bil kdo še živ. Ali zato, da se učiteljica zbirhta, da nauči psetota, lahko njej poletno mivko v kepi zabrišem, da neumorni lajež bizgeca od psa utihne že, ker učiteljica ni naučila bitje, kako se obnašati v svetu, ki ni pasji? In pol je še večja fora, ko se dva soseda, učitelja, med sabo dajeta, kdo bo koga, saj vmes pa sama mal potegnem, ko imam poln one. In imamo sedaj po novem skoraj same čifote u pizdo materno. Ne, nimam nič proti, razen, ko se začne delit. Nekoč sem zagovarjala, sedaj pač ne.Če je škoda.Stiskam zobe. Kaj naj rečem, neogljenemu cucku, ki ga učiteljica ne zmore vzgojiti, da mu da neslišni nagobčnik skozi glas?

Zato pa je lajanje tudi na forumih verjetno.

“Safi je uspavana juce u 11h, sat vremena kako su mi lažljivi i nestručni vet inspektori u ekipi od 6 policajaca i ekipi od 2 lekara i 4 tehničara iz urgente službe, uručili odredbu da će biti uspavana u nedelju 22.8.
uspavali se je više od 48 sati pre zvaničnog zakonitog roka, gledali me i lagali u oči, da će je uspavati po zakonitom roku od 10 dana…
a danas sam dobila novo obaveštenje od udruženja Zavod Pit Ljubljana alias real pitbulls killing machine, da živa do BG neću stiči i da će BG policija sprečiti Fun Show… ala se uplaših…
mislili su da će me slomiti bolom i da ću se zapaliti i time diči u vazduh pola grada, čak su i novinari bili razočarani da nema senzacije i da se neće desiti nešto što će poskupeti minutažu reklame…
nisu to zaslužile moje komšije koji nikada nijedan problem nisu imali sa mojim psima, ali naljutili su previše ljudi, previše opasnih momaka za čije postupke i bes ne mogu da odgovaram, tako da će moja besna brača gverilci lomiti parče po parče srca onima koji ga lome meni u 11 godišnji Sodomi i Gomori…
ja sam pitbull, pa me moraš ubiti da me zaustaviš, a oni su džukele, pa neće imati baš šta puno ni da se lomi!
pitali su me danas za dnevnik da li ja pretim tom gverilskom bračom, i pošto se nisam zapalila, koliko je to ozbiljno… hallo?! wtf!?
aman, ko je ovde sada željan krvi…”

vir:https://www.facebook.com/events/1716922485219073/permalink/1785044558406865/

”Safi je uspavana juce u 11h, sat vremena kako su mi lažljivi i nestručni vet inspektori u ekipi od 6 policajaca i ekipi od 2 lekara i 4 tehničara iz urgente službe, uručili odredbu da će biti uspavana u nedelju 22.8.
uspavali se je više od 48 sati pre zvaničnog zakonitog roka, gledali me i lagali u oči, da će je uspavati po zakonitom roku od 10 dana…
a danas sam dobila novo obaveštenje od udruženja Zavod Pit Ljubljana alias real pitbulls killing machine, da živa do BG neću stiči i da će BG policija sprečiti Fun Show… ala se uplaših…
mislili su da će me slomiti bolom i da ću se zapaliti i time diči u vazduh pola grada, čak su i novinari bili razočarani da nema senzacije i da se neće desiti nešto što će poskupeti minutažu reklame…
nisu to zaslužile moje komšije koji nikada nijedan problem nisu imali sa mojim psima, ali naljutili su previše ljudi, previše opasnih momaka za čije postupke i bes ne mogu da odgovaram, tako da će moja besna brača gverilci lomiti parče po parče srca onima koji ga lome meni u 11 godišnji Sodomi i Gomori…
ja sam pitbull, pa me moraš ubiti da me zaustaviš, a oni su džukele, pa neće imati baš šta puno ni da se lomi!
pitali su me danas za dnevnik da li ja pretim tom gverilskom bračom, i pošto se nisam zapalila, koliko je to ozbiljno… hallo?! wtf!?
aman, ko je ovde sada željan krvi…”

vir:https://www.facebook.com/events/1716922485219073/permalink/1785044558406865/%5B/quote%5D

Babše ne najde vžigalic?

Hvala bogu, da so končno ukrepali. Morali bi že po prvem ali vsaj drugem napadu. Za babo bi se pa tudi moral najti način, da se ženščino zapre za nekaj let.

v naročje matere srbije, in dalje teralo svoje. Nič hudega ji ne bo, no kar pa lih ne morem reči za tiste, ki so ji stopili na prste!

Če ta oseba ni zrela za izgon potem ne vem kdo je?
Nima kaj iskati tukaj,ker samo neti nemir,tega balkanskega sranja ne potrebujemo v Mb.

Za na grmado, s katero je grozila!

Sama se bo izgnala, spizdila v Srbijo, da se resi zapora! Ce ostane tu, bo pac imela stampiljko in status motene osebe, s katero se bodo vsi po-otroceno in tolazece pogovarjali, da se slucajno kaj ne razjezi in ne klamfa bolanih vec.. Pasjih bojev pa v Sloveniji ne bo smela prirejat, ker mi nismo primitivni, da bi to mirno gledali. Saj je policija ne bo nikdar pri miru pustila, to je njihova stara znanka. Jih lahko prireja le v Srbiji in ima odprta vrata tja, kar naj gre sama, morda pa odgovorni cakajo na to?

Omenjeno je bilo, da je ženska na socialni. Če sklizne v Srbijo, bo še vedno cuzala našo socialo?

Lepo je videti, da so se naši uradni organi iz Baričevičeve afere nekaj naučili: ubiti psa, potem se bodo pa naprej menili. Tudi, če se najde kakšna napaka v postopku (reeees upam, da ne), psa ne bodo mogli nazaj priklicati.
Žal mi je za psa, ampak če je enkrat v norih rokah, je redkokateremu še možna rešitev. Škoda, ker za ljudi ni podobnega postopka, ker bi si ga tale lastnica zaslužila. Že samo zaradi tega, kar je temu psu naredila.
Plus točka za uradne organe!

Nehajte z jamranjem okoli evtanazije psice. Psica ima samo evidentiranih 5 napadov in ni bila primerna za prevzgojo. Je nihče s potrebnim certifikatom na prevzgojo niti vzel ne bi.

New Report

Close