Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek usodno vino

usodno vino

Ko je bilo v živo na sporedu, nisem gledala. Bilo mi je brez veze. Sedaj vidim, sa so še slabše stvari (Reka), gledam dokaj redno. Me prav zanima, kako bo s Francozom. Jim bo še srel zaradi vinogradov in Nine?

Nobeno ni kaj prida.

Andreja misliš? Bo bo, saj je negativec.

Martin nobene ne zavrne. On za moj okus ni nič posebnega za pogledat.

Zadnjič enkrat je Vera nekaj govorila o starših. Bolj negativno. A bo srečala Gregorja?
[/quote]

Sej pol bosta prijatelja.

Sej pol bosta prijatelja.
[/quote]

Vera in Gregor bosta prijatelja. Andree bo počel grde stvari.

Martin se bo spečal s tisto zoprno dohtarco? Kaj je imela s Karin? Sta skupaj zabavali moške?

sta bili baje iz preteklosti. Nič pomembnega za serijo.

sta bili baje iz preteklosti. Nič pomembnega za serijo.
[/quote]

Jasno, da prijateljici. Odurni, nesimpatični. Martinček, revček ,pada na take. Pravzaprav na bilo kake. Saj Nina tudi ni neka terna;). No, bo vsaj malo napeto.

Jasno, da prijateljici. Odurni, nesimpatični. Martinček, revček ,pada na take. Pravzaprav na bilo kake. Saj Nina tudi ni neka terna;). No, bo vsaj malo napeto.
[/quote]
Zna bit napeto. Vse te ljubezenske peripetije, pa to z Majo, pa nova Ninina ljubezen::). Pol pa še mal Francoz pomeša štrene. Veliko manj dolgočaso od Reke.

Rebeka se je že konkretno zagrebla, tudi ne skriva pred Nino.
Kaj je Gregor ukradel? Bil je baje zaprt?
A bosta Peter in Eva kam šla, da ne bi srečala Robija? Bo on še tako problematičen?

Mene tudi zanimajo. A je kdo tukaj, ki je stvar že gledal?

Mene tudi zanimajo. A je kdo tukaj, ki je stvar že gledal?
[/quote]

Vse sezone, vse dele.

Vse sezone, vse dele.
[/quote]
Kako se bo končalo s to zoprno Rebeko? Bo Nina kar mirno gledala? Andrej bo spet kaj težil? Pa Robi, bo spet nadlegoval Evo? Kaj pa ta Gregor, je dobil svojo bivšo punco? Napiši malo, če se ti da, prosim.


Kako se bo končalo s to zoprno Rebeko? Bo Nina kar mirno gledala? Andrej bo spet kaj težil? Pa Robi, bo spet nadlegoval Evo? Kaj pa ta Gregor, je dobil svojo bivšo punco? Napiši malo, če se ti da, prosim.
[/quote]

in pojma nimam kako daleč je serija.
Andree bo hodil z Nino, on bo vedno bolj zloben. Mo, mogoče je že…
Martin bo hodil z Rebeko, bolj iz usmiljenja. Ona bo imela tudi očeta, igra ga pravi oče Kuntnerja.
Ful je sezon….tako da se vsega ne spomnim, toliko je tega bilo…in vmes novi obrazi…
Robi se bo potem malo poboljšal, veliko pa ne.
Gregor?? Katero punco? On je Verin oče.
Mogla bi kakšen del pogledat in bi takoj vedela kaj bo naprej 😉

in pojma nimam kako daleč je serija.
Andree bo hodil z Nino, on bo vedno bolj zloben. Mo, mogoče je že…
Martin bo hodil z Rebeko, bolj iz usmiljenja. Ona bo imela tudi očeta, igra ga pravi oče Kuntnerja.
Ful je sezon….tako da se vsega ne spomnim, toliko je tega bilo…in vmes novi obrazi…
Robi se bo potem malo poboljšal, veliko pa ne.
Gregor?? Katero punco? On je Verin oče.
Mogla bi kakšen del pogledat in bi takoj vedela kaj bo naprej 😉
[/quote]

Ne morem verjet. Iz usmiljenja bo hodil z Rebeko??! Kaj pa počne Anderr? Je kar v Franciji? Gregorju so zrihtali neko srečanje s sestro (upokojeno). Videti je bilo, da se poznata iz mladosti.
Kaj bo pa z Ines? Menda kmalu vse skupaj pusti. Kam in zakaj odide?

Ne morem verjet. Iz usmiljenja bo hodil z Rebeko??! Kaj pa počne Anderr? Je kar v Franciji? Gregorju so zrihtali neko srečanje s sestro (upokojeno). Videti je bilo, da se poznata iz mladosti.
Kaj bo pa z Ines? Menda kmalu vse skupaj pusti. Kam in zakaj odide?
[/quote]

Iz kakšnega usmiljenja. Ni imel jajc, da bi jo zavrnil. Klinc pa tak dedec ! ((

Iz kakšnega usmiljenja. Ni imel jajc, da bi jo zavrnil. Klinc pa tak dedec ! ((
[/quote]

Iz spoštovanja do njega se bo z njo bolj zbližal. On pa je bi včasih šef pediatrov al neki, tudi zdravnik vglavnem.

Kaj pa je zdaj z Ines, kaj se dogaja?

Iz spoštovanja do njega se bo z njo bolj zbližal. On pa je bi včasih šef pediatrov al neki, tudi zdravnik vglavnem.

Kaj pa je zdaj z Ines, kaj se dogaja?
[/quote]

Za enkrat ve vzorna mati in žena, živi pri Ivanu, skrbi za Majo. Nekaj mi pravi, da ne bo dolgo tako?!

Iz spoštovanja do njega se bo z njo bolj zbližal. On pa je bi včasih šef pediatrov al neki, tudi zdravnik vglavnem.

Kaj pa je zdaj z Ines, kaj se dogaja?
[/quote]

En papek je. Kaj bi bilo, če bi se vsi ljudje iz usmiljenja….Mah, bilo bi eno samo usmiljenje.

En papek je. Kaj bi bilo, če bi se vsi ljudje iz usmiljenja….Mah, bilo bi eno samo usmiljenje.
[/quote]

Meni se ta Martin zdi ves čas nekako “popustljiv”, ne glih pravi dedec. No, pri Nini ? ;).
Ona tako neprepričljivo “igra”.

Meni se ta Martin zdi ves čas nekako “popustljiv”, ne glih pravi dedec. No, pri Nini ? ;).
Ona tako neprepričljivo “igra”.
[/quote]
Lani, predlani, ko se je to predvajalo nisem mogla gledat, mi nikakor ni potegnilo. Sedaj sem pričela spremljat /več ali manj/ te ponovitve. Ja, res je zelo povprečno. Ta Martin je nekaj časa še nekako bil, sedaj pa je čist popustil na vseh koncih. Nina , žal, zelo slabo igra. Nekateri liki so kar o.k. Do dopusta bom še gledala;)

V teh naših telenovelah so sami lahki glavni liki, od žensk do moških.

Usodno vino ni naše. Je češko. Očitno povsod približno enako pišejo.

Usodno vino ni naše. Je češko. Očitno povsod približno enako pišejo.
[/quote]
Naši so delali po njihovem scenariju.

New Report

Close