Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Utrinki iz zivljenja enega moskega

Utrinki iz zivljenja enega moskega

Komplicirate, teoretizirate, modrujete in še kaj. Na koncu obvelja: Ženske te spoštujejo in si magnet, ko se ti zanje jebe do podna. Preverjeno ničkolikokrat.

Iskrenost, kaj bi rad dosegel s pisanjem tukaj gor? Da ti bodo ženske ploskale? Da se ti bo javila ena neizkoriščevalka, s katero se bosta poročila in bosta živela “happily evert after”?!

Če si spoznal kakšne ženske so, potem ne boš imel problema izkoriščati te njihove “šibke točke”. Ampak takšni s()o ponavadi tiho in dejansko živijo tako, govorijo pa ponavadi ne tako. 🙂 🙂

Vidim, da vam od dalec zgleda, da gre pri meni za mascevalen pristop k vezam. Samo jaz ne cutim nobenega sovrastva do zensk. Tudi pri napisanem, da sem bil papak, gre bolj za to, da sem v vezah vcasih predolgo vztrajal in prevec toleriral, predvsem pa “cakal” partnerko, ki me ni bila sposobna slediti. To pa sem pocel iz naivnega prepricanja, da je tako prav. P

ri sedanjem obnasanju gre bolj za “sposcen” pogled na zenske. Na prvo mesto sem postavil sebe, ne veze ali zenske. Danes na njih drugace gledam. Blize zgoraj napisanemu. Tega seveda nobeni ne razglasam, zato pa ne skodi tako anonimno to napisati. In, res je, se nikoli me niso imele rajsi. 🙂

kurbarija…. pa sem res narobe razumel, sem še enkrat prebral resnica_skazica, res ni kelnarca…. No ja sm to niti ne spremeni toliko dejstva. Če začne dekle delati kot mlada bilo kje, bo dosti lažje zašparala tisto kar zasluži kot moški. Tako, da se še vedno ne strinjam tukaj s tabo. Primer, gresta fant pa punca ven več al manj plača vse fant, če pa ne pa je itak tisto o čem smo se zgorej razpisali…. papak…. hehe.

Ti…., Popay….,še vedno….te….pikice, za spoznanje…. manj, ampak….brez njih….. nisi Popay, a ne…. hehe.

Pikce so kot gaz v snegu…..hehe

Danes sem prebrala na spletu en članek, ki je naveden na spodnji povezavi. Spomnila sem se na gospoda ki se je poimenoval Iskrenost (se že dolgo ni oglasil na svoj post).

Kot je brati, je morda iskren na forumu, v reali pa mora glede na to, da ima več želez-ic v ognju, »prirejati resnico« večim ženskam naenkrat.

V bistvu je ta post zanimiv, ker mi je všeč da ogovarjajo tudi ženske. Kaj pa pravi gsospod Iskrenost na spodnje alineje.?

Zanima me kako recimo on izbira svoje ženske (ženske si mislijo da one njega izberejo).

Najprej domnevam, da gleda na zunanjost. Seveda njenega »dobrega srca« ne more takoj videt.

Pa potem? Postavica, oči, inteligenca, humor, isti hobiji? Ali stopnja izobraženosti, denar, družebeni status?
Ko ga začne ena ali več spodaj naštetih stvari motiti, se poslovi. Po 2, 3 mesecih? Morda je kdaj trajalo pol leta?

Deset najbolj pogostih stvari, ki začnejo moške z leti motiti pri ženskah:

Pomanjkanje romantične ljubezni
Otročje obnašanje
Pomanjkanje inteligence
Dolgočasnost
Samovšečnost
Pomanjkanje ambicij
Slaba osebna higiena
Šibke spolne veščine
Ekstremni pogledi na religijo
Rasizem

Pomanjkanje romantične ljubezni ??? – mislila sem, da si ženske slikajo (slikamo) neko podobo romantične ljubezni, ne pa moški.

In še deset najbolj pogostih stvari, ki jih moški z leti pri ženskah najbolj pogrešajo:

Ljubeznivost
Komunikativnost
Aktivno poslušanje
Smisel za humor
Inteligenca
Spolne veščine
Fizična kondicija
Ambicioznost
Nasmeh
Skladna postava

Ta članek je sicer bolj tako tako – vsakdo lahko izlušči zase kaj mu odgovarja.
Tudi ženska pri moškem lahko najde iste napake in obratno.

Jp, ti zgoraj nad mano, to je zadetek v tarčo, tako pri moških kot pri ženskah. Skladnost v vseh pogledih, psihičnih in fizičnih, edina to te lahko prilepi za partnerja, vsakdanja polnost življenja, te ne odžene v iskanje drugih varijant. Sicer mi pa zdej Dire Streits špilajo po radiju, tako, da jst sem trenutno skladen, hehe.

Skladnost je tisto kar steje. Zal pa se z leti vse tezje najde. Poleg tega je izbira vse slabsa, polna plevela. Preostane “vdati se v usodo” in ostati z nekom, ki ti ne ustreza, letati od cveta do cveta v upanju da naletis na sebi primernega ali pa, ko te vec ne prvo ne drugo ne mika, zacnes na veze gledati bolj kot na zabavo, sport.

Torej si zdaj pri športu. Če pa slučajno najdeš na igralko, ki presega tvojo “igro”, je pa kandidatka za “nekaj več”. Ali kako?

Glej jaz te v bistvu razumem, da se do žensk ti obnašaš tako kot se one do tebe. Samo one tega ne vejo. Torej, ženska misli da je zadela terno (tebe, star 35 let, fajn služba, denar, stanovanje) in kar je najpomembneje – si pravi darovalec semena za (bodoče) otroke. Ko pa jo pogruntaš – pa pa dekle. Malo drame in iščeš dalje.

Ampak – iz zadnjega sporočila se mi zdi, da morda bi se pa hipotetično vendarle vezal samo na eno, če bi jo našel oziroma če bi pogruntal, da ni preračunljiva in da se v večini tvojih hipotetičnih idealnih točk sklada s tabo.

No jaz sem srečno ločena že nekaj let (dobro funkcioniram z aex partnerjem), z najstniškimi otroci (ne rabijo več varstva) in s hormoni na višku. Zato nimam stalnega partnerja, ga ne rabim (imam preveč stvari s katerimi se ukvarjam), zvečer (ali čez dan) pa imam serviserja – pravzaprav dva – in mi je super.
V sexu še nikoli nisem tako uživala. Lahko si marsikaj privoščim, ni se mi treba pretvarjat, če mi serviser ne bo več všeč ali se bo odločil za “resno zvezo” (verjetno z mlajšo od mene) – se najde pa drugi.

Torej si zdaj pri športu. Če pa slučajno najdeš na igralko, ki presega tvojo “igro”, je pa kandidatka za “nekaj več”. Ali kako?[/quote]
Moje obnasanje je le iskreno opisana posledica stanja v druzbi.

Dejstvo pa je, da starejsi ko smo, tezje najdemo kompatibilno partnerko. Ce sodim po sebi, bolj ko sem izkusen, bolj mi je jasno kaj mi pase in kaj ne. Prav tako se zavedam, da nima smisla vztrajati z nekompatibilno partnerko. Zguba casa, energije, … Hkrati pa sem spoznal, kako majhna je verjetnost, da bo prav oseba s katero “zacenjam”, “poskusam”, … tista “prava”. Posledica je dolocena “rezerviranost” pri vstopu v vezo, “ohlapna” interpretacija njenega zacetka in pripravljenost vse skupaj pravocasno koncati.
Seveda, bolj ko mi je trenutno “glavna” partnerka vsec, bolj ko se mi zdi v redu in bolj kot sva kompatibilna, dlje bo veza trajala in bolj bo eksluzivna. Tudi poroke se ne bi branil. Ce bi nasel dovolj kompatibilno, seveda. Ampak bi morala marsikaj dati skozi, da bi se preprical v to kombatibilnost, ki je po meni osnovo za trajno srecno ekskluzivno vezo.
Do takrat pa bom v procesu/sportu/igri/…, kakorkoli ze poimenujemo “iskanje” partnerja, uzival brez grizenja nohtov in zadrzanja daha ce sem koncno naletel na “pravo”. Mi je tudi brez le te cisto v redu.

Preprican pa sem, da se vecina ljudi bolj na hopa cupa poparcka. Nekateri iz naivnosti, zenske zaradi tiktakanja bioloske ure, moski ker so nesposobnosti “najti” partnerka (oklepanje na prvo, ki se nam “ponudi”), itd. Potem pa se celo vecina tistih, ki so prvo leto/dve/tri iz zaljubljenosti slepi, v nadaljevanju le se nekaj “trudi” in debelo “kompromisira”, v vse prej kot srecni vezi. Mimogrede naredijo se kaksnega otroka, kupijo stanovanje, ipd. Cez 10 let pa se hrabri locijo, drugi pa zaradi otrok, skupnega premozenja, inercije, osebnih strahov ali pristiskov druzbe le se trpijo.

Morda bom tudi sam med njimi. Pravzaprav, to sem ze bil. Tako in tako nimamo nobenih garancij. Ampak pri mojem trenutnem pristopu ne gre le za uzivantsko letanje iz cveta na cvet. Gre za marsikaj. Spoznavanje samega sebe in zenskega sveta okoli mene. Hitro prepoznam v pogledih, razmisljanju ali kako drugace nekompatibilno, karakterno ali kako drugace problematicno, partnerko. Tudi svojo osebnost pilim.

V konfliktu z moralnimi normami sem le v tem da marsikdaj “furam” par vez hkrati. Ampak vse te zenske so mi ali ze pokazale, da ne poznajo fair play ali pa gre za rosno vezo, ki se ni presla v ekskluzivo. Vecina se jih sicer ne zaveda, kako nefer so. Ampak cloveka z mojimi izkusnjami se ne da kar tako preveslati. Dobijo kar so posejale. Ce bi bile bolj kvalitetne osebe, bolj korektne, ne bi pristale na klopi za rezervne igralce, kot “bivse”, brez da bi se svojega statusa zavedale. Grozno? Morda. Ampak tudi one so mi marsikaj pomembnega zamolcale… 😉

@Iskrenost
Morda bi le en stavek oblikoval malce drugače, sicer pa se ne morem bolj strinjati s tabo, kot se strinjam!!!
Ne zato ker sem polbog (admin) tukaj, ampak ker imam točno takšne izkušnje kot ti!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Iskrenost je povedal tudi moje misli.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

No, razen zadnjega odstavka, to z več zvezami meni ne gre najbolj v račun, ampak dobro. Jaz sem bolj iskreno samski, občasno seksam s kakšno žensko, ki jo že poznam. Zase moram priznati, da so me v veliki meri oblikovale slabe izkušnje, pa tudi slabe izkušnje prijateljev in znancev. Zelo malo je takih, za katere se mi zdi, da so res srečni v svoji zvezi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Meni recimo to ni dovolj, obcasen seks. Ceprav mi je seks v “vezi” zelo pomemben, drugace pa ga niti ne prakticiram, potrebujem in v svojih vezah iscem dosti vec. Partnerke predstavljajo pomemben del mojega druzabnega zivljenja. Z nekaterimi skupaj potujem, za vikend, teden dni, vcasih tudi dlje. Gre za sila normalne veze, sicer me ne bi se vsaka s katero sem bil vsaj dva meseca predstavila starsem, se prej pa prijateljem, svoji druzbi, sodelavcem, itd. Skratka, potrudim se. Ne gre za plitke veze.
Nadaljevanje pa je kaksno ze je, ker milo receno pac ni dovolj kompatibilnosti. Se z vsako je bilo prevec tega narobe. Svoj cas bi se o problematicnih tockah z njimi se na dolgo in siroko pogovarjal, kompromisiral, prilagajal, itd. Skusal resiti kar se resiti da in najti skupen jezik. Danes pa vem, da smo z leti ze toliko oblikovane osebnosti, da nic od tega ne vodi do pozitivnih rezultatov. Problemi se le ponavljajo. Ljudje, ki smo pripravljeni delati na sebi, smo redkost. Vecina, celo kadar so pripravljeni priznati, da ga “biksajo” in poznajo resitev, ne bo z mazincem mignila. Zato s tem vec ne zgubljam casa. Partnerko vzamem za taksno kot je. In ko vidim, da me dovolj tega moti, grem stran. Za kaj vec pa izkoristim le take, ki so se mi pokazale kot ne-fer osebe. In taksnik je zal vecina.

Spet sem prikrmarila na to stran – zanimalo me je če se kaj novega dogaja.

Vsi zapisi gospoda Iskrenost so mi dali misliti. Ne da bi nekako odobravala njegovo »družabno« življenje, ampak – dejstvo je, da si Iskrenost morda zanimiv ženskam ne samo zaradi materialnih dobrin. Ampak jaz mislim, vsaj po tvojih zapisih sodeč, da dejansko veš, kaj »pali« pri ženskah. Kar in kakor pišeš, mislim, da si zelo razgledan, marsikaj imaš povedati in verjetno si resnično zanimiv- po tvojem pisanju sodeč bi zlahka rekla, da si pisatelj ali novinar. Seveda se lahko motim.

Spominajm se da sem »hodila« z enim takim – rad je govoril, zelo zanimivo ga je bilo poslušati. Sicer se ni izkazalo za zanimivo, ker nisem bila edina njegova, ampak… Dejstvo je, da mu nič ne zamerim. Hecno. Uživala sem v pogovorih z njim, pa seveda tudi v seksu. Ampak ni bilo tiste prave iskre ko rečeš, ta je pravi.

Zdaj ne iščem več gospoda pravega. Potrebujem seks, če se pa kdo najde, s katerim bom vstopila kdaj v zvezo – pustim se presenetiti. To pa je razlika med nama. Jaz ne iščem, morda mi prekriža kdo pot. Trenutno imam svoj čas zapolnjen in sem srečna.

Ja kaj naj rečem? Gospod Iskrenost želim ti eno zalo žensko, ki bo ustrezala vsem tvojim (številnim?) kriterijem. Če se sploh kdaj taka pojavi…

no ja …. nisi povedal čisto nič novega, nič takega, česar ne bi predebatirala že v začetku te teme. pri nas se ljudje parčkamo iz napačnih razlogov, ločitve in grenkoba pa so posledica nesposobnosit furanja partnerstva. visokoleteča pričakovanja brez realnih osnov, dolgočasje, ki si ga ne znamo zapolnit drugače kot s skoki čez plot in jasno, prepričanje, da je življenje prekratko, da bi ga užili samo z eno osebo. sranje …

vidiš, jaz te ne bi predstavila svojim prijateljicam, sorodnikom, itd. 🙂 tudi ne bi s tabo preživljala vikendov ali 24/7. v bistvu močno dvomim, da bi te spustila dlje od najine intime, ker so moji prijatelji povsem druga liga od mojega tipa / ljubimca. z njimi si ne delim postelje, si pa dosti tistega, kar svojemu tipu ne bi povedala (partnerju pvoemo vse od A-V, prijateljicam pa od Z-Ž). vprašanje sploh, zakaj se od začetka tako zelo zaplesti z nekom, mar ni to malo otročje? večina odraslih nas ve, da gre lahko veza v franže po nekaj mesecih, da je potrebno veliko časa, da dojameš, da je on res vreden spoznavanja, druženja z ostalimi … ne vidim razloga, zakaj nekoga vpletati v svoj stalni del življenja samo zato, ker si mu odstopil desno stran postelje. dvomim pa, da si kdaj spoznal “sebi enako”, tako ki bi tebi odkazala mesto v svojem življenju in bi si res želel postati kaj več kot samo desna stran postelje. veze se začnejo na različne načine, nekatere preko postelje, nekatere preko bežnega poznanstva, nekatere skozi iste hobije … ti očitno spoznavaš samo en in isti kalup žensk. naj uganem, kje jih srečuješ. v nočnih klubih? :)))

hmm….to je spet oživelo, hehe….. Iskrenost,…. ta resnica skazica te malo prca, hehe. Če črto potegnem, preveč filozofirate pa mam občutek, da kljub temu premalo prakcitirate to filozofiranje. Reveži se borijo za vsakdanji kruh in kako bodo preživeli, tist, ki ima možnost pa valjda sexa do nezavesti, ampak poanta vsega tega je keš. Če hočeš butat z različnimi partnerji rabiš keš, ki ga imata vidva Iskrenost in resnica_skazica…. očitno preveč. Brez hude filozofije.


Popolnoma razumljivo. Tako prvo kot drugo. Tudi zveze z mano nobena ne obzaluje.

Sicer pa vzemimo obskurno medijsko “osebnost”, npr. voditelja kaksne TV oddaje. Najbrz ima dosti vrlin s katerimi brez posebnega naprezanja ali iskanja pritegne zensko pozornost tudi izven nocnih klubov. Niti kaj ekstra premozen ne rabi biti, pa ga bo vecina zensk z veseljem sila hitro predstavila poznatim. Ali pac? 🙂


Popolnoma razumljivo. Tako prvo kot drugo. Tudi zveze z mano nobena ne obzaluje.

Sicer pa vzemimo obskurno medijsko “osebnost”, npr. voditelja kaksne TV oddaje. Najbrz ima dosti vrlin s katerimi brez posebnega naprezanja ali iskanja pritegne zensko pozornost tudi izven nocnih klubov. Niti kaj ekstra premozen ne rabi biti, pa ga bo vecina zensk z veseljem sila hitro predstavila poznatim. Ali pac? :)[/quote]

ti to resno? :)))) “večina ženska”? kakšnih žensk? jonas je bil svoje čase sinonim za alfa samca, pa poglej kaj se mu je zgodilo. tako je, če je človek prepoln samega sebe, kar se takih ljuem pogostokrat dogaja. “jaz sem najlepši, najboljši, najbolj sexi”. hahahahaha

V mislih nisem imel nobene konkretne osebe. Sem le nakazal, da marsikdo ze skozi vsakdanje delo brez naprezanja spozna dovolj punc, da mu jih ni treba iskati po nocnih klubih.

No, iskrenost in vsi ostali, tukaj je poanta vsega kar je iskrenost napisal in drugih komentarjev, če si v okolju kjer je dosti ljudi obeh spolov, seveda je za moške bolje, da je več žensk, ni zime za eskime pa, tud, če nočeš….. moreš polagat….. ploščice seveda, hehe.

se strinjam, velja tudi zame, vsakodnevno sem v družbi moških, pa to še ne pomeni, da vsem po vrsti dajem oziroma, da vse po vrsti gledam kot potencialne kandidate. oglasi se čez kakih 15 let, bo zanimivo slišat, kako si prišel do naraščaja. oziroma zakaj nisi, če ne boš.

Iskrenost,
tvoje življenje je mizerno. Tvoja odločitev izhaja iz razočaranosti in padlega idealizma, kjer si klecnil pred “kruto” realnostjo. Moje sožalje.

Upam, da boš v prihodnosti našel svojo srečo, ki ne bo zgolj nadomestilo za strto srce in/ali ranjen ponos.

Srečno.

A to pomeni, da so le idealisti lahko pravi partnerji? 🙂


Prebral sem. Tip bi bil v prednosti. 🙂

On v vsaki vidi kalkulatorko. Tudi v tebi. Te prepozna brez da bi te poznal. In se temu primerno postavi. 🙂

Zate pa so tipi pezdeti za izkoristit. Prefriganc bi te presenetu. Navzven naiven. Dokler ne udari. 🙂

New Report

Close