Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu UUUFFFFFFF!!!!

UUUFFFFFFF!!!!

Kaka barva!!!!!
So me kar očke zapekle…..
Pa se bom že privadila!

Barva ljubezni? Strasti?
Moja definitivno NE….. moje barve so bolj naravne….. oranžna, toplo jesensko rdeča (kot moji lasje), rumena…… in bela.

Aja, če sem že pri barvah – zakaj eni moški “padajo” na črno perilo in na črne mrežaste nogavice???? Meni se to zdi fuuuuul mimo. Pa vam?

Tud zame je tale malo huda, pa bo že.
Lep dan, Lunca. In še lepši vikend.

Enako, enako!!!!!

ja, zdaj bo šele lušno tko mim drugih pcjev hodit, že na daleč bo žarela fukiš barva…pa naj bo, za dobro voljo…če bo le tle dost interesa za pisanje, bo tud tale rožnata barva dosegla učinek…

imejte se lepo…

ps. sem brala staaaaare poste na tem forumu in včasih se je tlele več dogajalo. škoda…

lp

morda zato, ker se zdaj več dogaja v resničnem življenju???

Ja je men tud mal premocna ta barva….ampak se bomo ze navadl 🙂

www.studentarija.net

hja, se to potem zgodi? mogoče pa bi šlo, e z eno pravo voljo…ma hec paše in ko sem brala za nazaj, sem bila presenečena, kako se je tle ful dogajalo, zdaj pa mrtvilo…bolj sproščeno je bilo vse skupaj.
lp

zakaj mimo? Meni se pa zdi prav cooooll!!

U madona, prva asociacija ob tejle barvi mi je bila “kurblhaus”, zakaj že;))?!

No hecam se, mi je všeč rdeča barva, me vedno napolni z energijo in zakaj ne bi bila tudi na temle forumu, mogoče bo ponovno napolnila tudi njega…
ga obudila malo v življenje spet.

Ja Lunca tačno Tako! Barva ljubezni in strasti!!!

Da moški padajo na črno? Hmm, zase ne vem, itak padam na vse, sploh pa bi padel na toplo jesensko rdečo…. Le zakaj?

ja, tale barva ozadja je boljša…

ja, ja tale barva je pa kr…. no….. malo spominja na…….. nevem no na……

….pedre, sj vem!

No mačka? Je zdaj boljš (pered-barva)?

ja ja si kr uredu tole definiro, samo nisem mela to v mislih ****

Kaj pa?

neki kjer so ženske tud zram, nekaj pohotnega, pravzaprav nekaj kjer so samo žeske,

ja to bo, na- lezbo-barvo-*********

:-))))

Pa še gledal bi kako se dve dami obdelujeta!

Ka, a ti bi samo gledal?

Se jima nebi pridružil, in stvar malo popestril!?

Saj menda to zna biti fino, povej si že imel takšen primer?

Že, čudovito! Samo bilo je brez lezbičnih vložkov

Kako to misliš brez lezbičnih vložkov, ni bilo nič gledanja, si bil kar v akciji al ka,
Malo sem radovedna, je bilo to ŽŽM oz.MŽM, kako………

ŽŽM!

Kaj pa MŽM, bi

a še en dec? FUUUUUUUUJ!

Sej ne, da se nagibam k temu al kokrkol, ampak mislim da je tole bilo malo sebično, mogoče se motim, nisem mislila da bi ti z moškim ampak saj veš 2M si delita žensko misliš da nebi šlo, al si skeptičen

New Report

Close