Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Uuuuuuu mater …

Uuuuuuu mater …

… Jutri imam pa zdravniški pregled … :((((((((((((((((( … in to OB 7H ZJUTRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa …

Pa kdo se bo zbudil ob tisti uri?????????????????????????????? :(((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja čaki………..kdaj pa drugače vstaneš za v službo???

He he … jst sem bolj med zaspanci … in se vržem s postelje tam okrog 7:15 … 7:20 … pa pridem delat za ob 8h … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja kdo vstane ja viiitki.on je bol mal zaspanca hehehe

/

Uh … a greš namesto mene za zdravniški … :))))))))))))))))))))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

bog reva…se mi pa res smiliš 🙁

bom v spanju, pod odejico na toplem in udobnem pomislo na tebe, kak boš reva sama hodla po hladnem tujem svetu…..pa še pikali te bojo :))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

ja ja a je kaka dobra dohtarca:))))al pa sestra ma sem kuj tam hehehehe

/

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr … Since … da te ne bom točno ob 7:00 poklicala, da ti zaželim dobro jutro … :)))))) ;)))) … he he he …

Ojej … zdej si me pa spomnu, da me bojo tudi špiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikali … Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa … :((((((((((((((((((((((((((((( … Ne grem se … neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mislim da bo dohtar … :/ … … :((((((((((((((((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

JAH POL ME PA NI :))))

NE MARAM DOHTARJEV HEHEHE

/

Jst tuuuuuuuuuuuuut ne … pa dohtarce še manj … :((( … najmanj pa maram špikanje … brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

DOHTARCE JA NJIH MAM RAD HEHEHEHE,ONE SO TOLK NEZNE Z MANO UF PO MOJE BI ME MELE RADE CEL DAN TAM,KAJ BI POČELI PA NE VEM AL PA HEHEHEHEHE:)))

/

He he … :)))))))) … ja ja … si kar predstvljam kaj bi počele dohtarce s tabo … …

… špikale bi te … 🙂

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

JA L BI PA ZAZ NJIH A HEHEHEHHE:))

/

Jaz!
Sp

Ma kaj ste vsi tako zgodnji za vstat???? … Groza in obup … Jaz bi pa spala do 10h … če bi bog (šefica) dal … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Srečka………….Jaz pa moram rit s postelje vržt okrog 6.30…..ko je pa treba še psičko spusti pa že pred 6.00 zjutraj……….

Joj joj … jst bom tudi mogla zgleda jutri vršt rit s postelje že takrat … :(((((

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Saj maš fajn kulo za špiknit!
;-)))
Sp

Pa sej me ne bojo v kulo špikali … :((((((

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close