Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Užaljeni nekdanji fant moje hčere

Užaljeni nekdanji fant moje hčere

Mogoče bi pa res zaleglo :)))


[/quote]

Apeliram na vse mame, ki imajo takega sončka doma, ki mora dobit vse, kar si zaželi, da kar mame same kavsajo s tem sončkom do konca življenja, ker druga nobena ne bo dost dobra, ker so druge vse kurve, ki ne znajo cenit izjemnega toplega sončka. Evo.

Evo. Kurva.

Kakšen ljubezenski prepirček? Če mu je jasno povedala, da ne želi biti več z njim, tu ne gre za ljubezenski prepirček, ampak nadlegovanje in zalezovanje. Dekle lahko naredi prijavo nadlegovanja pri TK operaterju, ki mora ukrepati, policija pa mora tudi ukrepati. V kratkem času lahko doseže prepoved približevanja.
In to ni noben ubogi fant, ampak (najmanj) nadležen psiho, ki mu ni jasno, da ne pomeni ne in konec pomeni konec. Če ni sposoben tega prenesti, naj se ne zapleta z ženskami. In dobro je, da se ve, kaj počne, da se ga bodo druge ženske iz okolja izogibale, saj bodo vedele, kakšnega težaka si lahko nakopljejo na glavo.
[/quote]
prepovedi se ne dobi kar tako.pa če do nekoga greš in ga ogovoriš še ni nadlegovanje in zalezovanje.tudi vsake prijave ne sprejmejo…

Saj je psihopat. Sicer pod vplivom hormonov, ampak še vedno psihopat. Ko bodo hormoni popustili in bo znal malo racionalno razmislit, pa mogoče ne bo več. Jaz se danes tudi samo za glavo držim, ko se spomnim, kak psihopat sem sam bil v puberteti. Jebi ga, tako je.


prepovedi se ne dobi kar tako.pa če do nekoga greš in ga ogovoriš še ni nadlegovanje in zalezovanje.tudi vsake prijave ne sprejmejo…
[/quote]

Odvisno, kolikokrat greš in koliko krat ogovarjaš za isto stvar. Če enkrat, je težko nadlegovanje. Če 1000x, pa je definitivno nadlegovanje.

Ne moreš odnehati kar po prvi zavrnitvi.


Eno je zavrnitev, drugo pa premišljena odločitev, da z nekom ne želiš več biti. Pa vprašanje, koliko zavrnitev (po tvoje) je dobil, če mama pravi, da mu je hčerka 2 dni razlagala, zakaj ga zapušča.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Eno je zavrnitev, drugo pa premišljena odločitev, da z nekom ne želiš več biti. Pa vprašanje, koliko zavrnitev (po tvoje) je dobil, če mama pravi, da mu je hčerka 2 dni razlagala, zakaj ga zapušča.
[/quote]

Kaj je 2 dni v primerjavi s tem, da bi se z dekletom lahko postarala skupaj, in v penziji potem potovala na križarki okoli sveta?

Kaj je 2 dni v primerjavi s tem, da bi se z dekletom lahko postarala skupaj, in v penziji potem potovala na križarki okoli sveta?
[/quote]

Zanjo veliko, ker ima novega, s katerim se lahko stara skupaj, ni treba na preteklosti zdaj cajta zapravljat.

Stari fant ji mora pojasniti, da bo z njim na dolgi rok veliko bolj srečna kot z novim. Dokler dekle tega ne zapopade, jo naj obiskuje.

Odvisno, kolikokrat greš in koliko krat ogovarjaš za isto stvar. Če enkrat, je težko nadlegovanje. Če 1000x, pa je definitivno nadlegovanje.
[/quote]

čist odvisno od tega ka ji i reče in tudi od tega kar mu ona odgovori…
pa nekateri tukaj nimate razjasnega pojma kaj je to psihopat

Problem za moje pojme ni v tem, da sta končala z zvezo, ampak da si je tako hitro našla novega fanta. Vem, da bi to motilo mene.
Po dveh letih pa sploh! Kako ne boš razburjen, če po dveh letih zveze v katero si vložil mnogo truda ženska nenadoma ve prekine in naslednji teden že hodi naokrog z drugim?

Grozljiv vpogled v odnos žensk do moških? Morda.

Poleti sta prekinila, zdaj je pa sreda oktobra? Vse v enem tednu?
Hec.

Tisti, ki tako zagovarjate tega tipa, kakšen odgovor mu po vašem mnenju punca mora dat, da ji bo dal mir? Kaj je tista informacija, ki jo še potrebuje, da jo bo nehal hodit buzerirat? Čisto resno sprašujem, ker on ve, da ona noče bit več z njim, ve, da ima drugega fanta, kaj bi rad še izvedel?


Nastej se vse tiste moske,ki imajo po enem tednu drugo ,cez dva meseca je pa ze noseca,prej pa ni bil nikakor pripravljen na starsevstvo in to v dolgoletni vezi.

Po dveh letih zveze, v katero si VLOŽIL MNOGO TRUDA.

A dej no. Avtorica piše, da je hčerka čičala in čakala doma, da si je gospod blagovolil vzeti kakšno urico še zanjo. TRUDA?

Majkemi, eni moški imate pa res čist zgrešeno predstavo o tem, kaj pomeni truditi se za zvezo.

Čeprav verjamem, da je situacija neprijetna, je tudi mojo pozornost zbudilo to, da je v bistvu pravkar končala z njim in ima že novega. Grem stavit, da je v resnici tvoja hčerka grdo naredila z njim in me ne čudi, da hoče tip odgovore. Zdaj bo morala požreti, kar je skuhala in naj bo to šola za naprej, da fantje niso igračke brez čustev in se ne skače s cveta na cvet. Je pa res, da se bo tudi on moral sprijazniti, da ni več v igri in je čas, da se umakne. Predlagam, da fantu prisluhnete in se z njim pogovorite, predvsem hčerka. Če pa še potem ne bo miru in bodo začele celo kake grožnje, potem se obrnite na policijo. Čeprav dosti vam ne bodo pomagali. Povedali vam bodo, da dokler fant komu kaj ne naredi, ne morejo nič, pa tudi če je še tako nadležen.
[/quote]
Pa dej, ste tu dami pusiji? Tudi mene je punca pustila in šla z drugim po par dnevih, pa ji zato nisem pred vrati stsj in ji težil, ampak sem ga parkrat zažural in si dobil novo po nekaj časa. Tovrstni moški so navadni brezjajčniki, ki ne razumejo, da življenje niso samo pravljice, ampak se življenje dogaja! Kaj, ona naj bi vztrajala z njim do konca sveta, če ji ne paše? Pa pri 21 letih? Ni čudno, da je svet tak kot je, če so še moški vsi postali pusiji

Se samo čudim, koliko vas je, ki ne razumete besede NE in KONEC. Kaj se za vsakim, ki vas načevlja, plazite kot garjavi psi? Nimate nič dostojanstva? Nihče vam ni dolžan polagati računov, niti glede tega, zakaj vas je nogiral (je dovolj kratko pojasnilo), še manj prositi za dovoljenje za novo zvezo. S tem plazenjem in teženjem se samo ponižujete in smešite ter sporočate, da niste vredni pol … Tisti, ki vas zapusti, je s tem lahko le še bolj prepričan, kako prav je naredil, da se je znebil sluzavca brez hrbtenice.

to tudi meni ni jasno, po drugi strani pa imajo ti sluzavci v sebi zelo nasilno narcisistično plat in zaradi tega težijo, ker ne prenesejo zavrnitve (ja dejansko je njihova osebnost tako bedna, da ne prenesejo, da jih nekdo skensla), ki sicer nikomur ni prijetna, ampak večina nekako gremo čez to v nove bitke in odnose. Hkrati pa mislijo, da jim neka oseba pripada oz. jim je dolžna svoje življenje praktično. Zato bi iskali neke odgovore, ker v bistvu bi hoteli samo en odgovor – to je, da osebo dobijo nazaj, vse drugo ni dovolj dobro, ni resnično pojasnilo itd.

Seveda, s tako psihopatsko gnido, ki se ji ponižujoče vsiljuje, bo pa res srečna. Da jo bo še izsiljeval s kakšnim samomorom, kot včasih delajo take zgube ali pa bo grozil njej in njeni družini. Sama sreča, res. In prav je, da se po okolici izve za takega motenca, da se ga lahko druge punce izogibajo.

to tudi meni ni jasno, po drugi strani pa imajo ti sluzavci v sebi zelo nasilno narcisistično plat in zaradi tega težijo, ker ne prenesejo zavrnitve (ja dejansko je njihova osebnost tako bedna, da ne prenesejo, da jih nekdo skensla), ki sicer nikomur ni prijetna, ampak večina nekako gremo čez to v nove bitke in odnose. Hkrati pa mislijo, da jim neka oseba pripada oz. jim je dolžna svoje življenje praktično. Zato bi iskali neke odgovore, ker v bistvu bi hoteli samo en odgovor – to je, da osebo dobijo nazaj, vse drugo ni dovolj dobro, ni resnično pojasnilo itd.
[/quote]
a prej k se je ona slinila po njej je bilo pa ok.halooo

čist odvisno od tega ka ji i reče in tudi od tega kar mu ona odgovori…
pa nekateri tukaj nimate razjasnega pojma kaj je to psihopat
[/quote]

Če je 1000x isto in se nikamor ne premakne, je čisto vseeno, kaj govori in kaj odgovori – gre za nadlegovanje.


a prej k se je ona slinila po njej je bilo pa ok.halooo
[/quote]

Kdo se je zdaj slinil po kom – ona po njej? Ali prav razumeš celotno zgodbo in poanto?

Pojdi na policijsko postajo in prosi kakšnega policista, da se skupaj greste pogovorit do fanta. Lepo greste k fantu domov, punca se mu prej najavi in jo vzemite s sabo in pozvonite, saj fanta ne bi nadlegoval policist ali mu grozil, samo od fanta bi gospod policist zahteval ustrezne ogovore glede tega, kakšne odgovore fant od punce zahteva in koliko krat jih še rabi in kako bo predelal razhod s punco. Policist mu potem še razloži, kaj je nadlegovanje. In potem greste domov.

Se da s policisti zmenit marsikaj, da se človeško pogovorijo s kom, tudi če ni potrebe po bolj ostrih ukrepih. So zelo človeški in razumni po mojih izkušnjah.

New Report

Close