Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Uživanje prek meja

Uživanje prek meja

Kosilo pri družinskih prijateljih- prijetno spogledovanje, nasmehi in kakšna beseda med nama…
Trgalo se mi je… ”Kako bi ga pof***” se je pletlo po mojih porednih mislih.
Žal se oba predobro zavedava situacije-nemogoča uresničitev fantazije. Tako je mogoče še lepše- fantazija ostane fantazija, skrivnost, kako se daje dol, ostane skrivnost.
Ampak še dobro, da sva se včeraj z dragim pošteno ‘dol podajala’… huh…

Pozno popoldan:
Pijačka s sorodnico.
Šla sem na WC, ko sem prišla nazaj je bila najina miza oblegana. Če lahko dobijo mojo številko. Hahaha!
Rekla sem:
Prvo kot prvo- sem zasedena.
Druga stvar- bla bla…

JAZ LOVIM!!! JAZ SEM LOVEC! Zakaj bi morali biti lovci vedno moški??

Zvečer:
pijačkanje z eno izmed boljših prijateljic.
Nekaj časa sva klepetali, nato je obema zastal dih ob pogledu na črnega lepotca, ki je vstopil v lokal. Spogledali sva se. Opa! Všeč mi je bil, ker me je spominjal na edinega igralca, ki se mi dopade…
Čez nekaj časa sem šla na WC in se nato usedla tako, da sva se lažje videla.
Vržen trnek se je zapičil ravno tja kamor sem želela.
Jaz sem se pogovarjala s prijateljico, on s svojim kolegom. Vmes sva si izmenjala kar nekaj poželjivih pogledov… … Vmes me je klical mož. Nisem pijana dragec, samo tako strašansko se mi meša zaradi tipa za sosednjo mizo. Seveda mu tega nisem rekla. Pozabila :))

Čez čas sta se vstala in šla skozi vrata.
SAMO TO?! Mislim!!! Kako sem bila JEZNA!!!!
Ker so že zapirali sem poterala prijateljico, da sva tudi midve šli. Srečali smo se na parkirišču in eden za drugim štartali. Smejala sem se, ko smo skupaj naključno zavijali. Vozila sem za njim. Šokirana sem bila, ko sta zapeljala na parkirišče, kamor sem jaz peljala prijateljico po njen avto.
Mislila sta, da je lokal tukaj še odprt (ironija- ravno lokal mojega dragega :)) ), pa ni bil. Odpravila sta se k avtu.
”NAredim ”pizdarijo” ” sem vprašala prijateljico. ”Staviš, da imam jajca?” Ni želela staviti 😉 jaz pa sem vseeno pognala svoje ”motorje” in zapeljala tesno ob odprta vrata njegovega avtomobila, kamor je ravno vstopal.
Dve besedi in njegova številka je bila moja!! LOVEC! Jaz namreč :)))
Da presenečenj še ni bilo konec je nato poskrbel on, ko je vozil za mano; me poklical (ponesreči sem mu ob tipkanju in shranjevanju številke pozvonila :))) ) in vprašal, če sem povrhu vsega še iz njegovega konca 🙂
200m prej od mojega odcepa v ulico je zavil. Še blizu živiva… NORO

Nisem se želela pohvaliti, moj namen je bil, da je potrebno življenje izkoristiti kolikor se le da…
Če me bo kdo spet napadal zaradi zvestobe in ne vem kaj še vse- kar… Ubogi revčki…
Meni je čudovito. Zakaj? Ker delam na tem, da mi je tako.

ŽIVLJENJE JE TAKŠNO KAKOR SI GA ZAMIŠLJAMO IN KAKOR GA VZAMEMO!!!

In kaj si želela napisati??? Saj se kurimo skoraj vsi, eni tako, drugi drugače, potem pa hit damu v naročje naših dragih.
Jaka jebačiča bi ti bila, če bi se v vseh tvojih primerih tudi po****** tako pa se le rajcaš in odhajaš na *** domov. Vsaj tako sem te razumela, če se motim pa sorči!

Kuštra, te zanima prigoda izpred nekaj dni??
Jo bom močno skrajšala- pozno ponoči smo se zunaj zabavali, bila sem s prijateljico. Opazili sva slavno osebnost in jaz ne bi bila jaz, če ne bi šla preizkusiti njegove odzivnosti. Znašli sva se ob njem, kjer sem ga močno zgrabila za zadnjico. Potem še kam drugam, on je začel vračati ”udarce”, tako da smo na koncu jaz, prijateljica, on in njegov kolega skupaj zapustili zabavo in … Kaj je sledilo je najverjetneje jasno.
Vem, da se sliši neverjetno 😉
P.S. ni bil Avrelio :))))

Če je to res, in če ti je pasalo, zakaj ne, nimam nič proti, ti samo uživaj;)), ne misli, da si edina, ki zna uživati, ampak kot sem dejala vsak na svoj način;)))!

vov ma ne ga srat. slavna osebnost te je podrla? vov a sem lahko tvoj prijatelj zdej? mater si pomembna ma ti si pa carica ej.
slavna osebnost ha ha ha ti pa vidim da res nimaš v glav druzga ko kake sestradane možganožere al pa kup slame.
dobro ajde če bi te nategnil bush al pa tito še ne bi rekel ampak neka slovenceljska ali slovenačka (južni šved iz uvoza) slavna osebnost ha ha ha .
dej mi povej zakaj je tok slaven a na postaji bureke prodaja? al galuniča ob nedeljah v rito špona ha ha ha .
men osebno si ti tako zelo tupa pa glupa ***** da bodi tisti ki te fuka.mislim ni bogi , sej mora biti iste branže k ti.
aja ma veš da so ti slavni včasih polni bolezni?

Me ima da bi napisala, pa kar bom- si iz dolenjske, ali pač?
Si upaš srečati z mano, da ti razbijem gobec?? Bo potem vsaj manj negativnih postov tukaj…

Če se ti ne dopadem, me pač ignoriraj, ne pa da kot nekakšen manijak naletiš na moje pisanje in se oglašaš kot opica, ki že cel mesec ni dobila banane.

Polni bolezni? Aja? Ah ne… Aja, tudi kondom obstaja- kaj je že to??

Dobronamerni nasvet- porihtaj svojo glavo… Ali pa nekaj tam dol- očitno ti ne stoji, pa si jezen na cel svet…

Jebačica

ha ha si se odzvala točno tako kot sem predvidel.
dokončno si dokazala da vse tisto očitno drži kar sem napisal o tebi . vidim da te je zelo prizadelo. a jebat ga bejba če si slučajno puhoglava a sem ti jaz kriv?
a slavni te je kavsal s kondomom ha ha ha .
pa ne morem jaz takih postov ignorirat al so tuk zadeti za moje pojme, da pri najboljši volji ne morem bit tih ha ha. mene čudi kako mora tak folk obstajat kot si ti?? imaš tipa pufukavaš se pa naokoli ko kaka lajdra.
al pa una ines juranovič jao .najprej se s pol sveta pofuka pred kamero pol ji pa ni jasno od kje njene fotke na spletu ha ha ,pol pa joka pa stoka.
ja dej povej se srečava da vidim če si res tok dobra ***** al si kaka zavaljena debela zanikrna kmetavzarca. me zanima če me boš res upala udart ha ha.
ej mam enga kolega k pofuka vse kar leze pa gre, a lahko zdraven pride?:))
sam ej sam za srečat mene ti apriori odbijaš s tako kot si ti nočem jaz nič imet.
s kje pa si ?

Evo mene, končno doma- za lep večer naletim na ponoven post primitivca…

Tvoje prejšnje pisanje me je hudo prizadelo, ja- do sedaj sem se opijala in razmišljala o tvojem pisanju. Z malce alkohola sem se tudi prenehala obtoževati. Joj, svetilnikk, zakaj mi odpiraš oči?! ČE VERJAMEŠ!!

Zavaljena, debela, zanikrna kmetavzarica??
To bo, hehe!

MAdonca, a te rajcam ali kaj, želiš izvedeti iz kje sem, odgovarjaš na moje poste z negativnim prizvokom- ali imaš osvajalsko strategijo kot prvošolčki? Namreč takšno, da se delaš, da osebo sovražiš, v resnici pa…
:))

Joj, zakaj se sploh oglašam in padam na tvoj nivo…

LP

misliš reči zakaj se oglašaš in skušaš splezati na moj nivo pa ti ne uspe ha ha ha . drekačica se je spet posrala.
ajde mala pejt fukat s slavnimi burekaši ha ha ha .vem da te to boli.

Heh, prava dva ste skup prišla. Kaj če bi se vidva resno zmenla? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Heh, prava dva sta skup prišla. Kaj če bi se vidva resno zmenla? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

dej dej al njo je sam jezik skor zihr je kaka debela pa grda kmetica he ha .
pa tud a misliš da bi jest za slavnimi burekaši fukal al kaj ha ha ha .
ne dirnem jo ni sa štapičem od govna.

En krat grem z staršem na veselico in pri sosednji mizi sedijo neke pijane punce sicer so bile gasilke .
Ko se jih gledal se je ena od deklet ubrnila k meni ter se mi nasmehnila .
Če z nekaj casa je oče rekel da bi šli na ples vendar jas sem mislil tisto punco ki se mi je smejala vprašat če grem lahko z njo na ples .
Me mati ni dovoljila zato kjer se je bala da nebi kaj bilo z menoj ko so preveč pijane .

New Report

Close