Najdi forum

Splash Forum Koronavirus v 14 dneh 99% verjetnost za PC

v 14 dneh 99% verjetnost za PC

Posledice cepiva ki sproža različne bolezni v telesu.

Je bilo napovedano da bo umrlo vsaj 60% cepljenih v roku dveh let.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
eva604, 17.11.2021 ob 19:24

Posledice cepiva ki sproža različne bolezni v telesu.

Je bilo napovedano da bo umrlo vsaj 60% cepljenih v roku dveh let.

 

 

A dej a res? A da je bilo?

Odgovor na objavo uporabnika
ajajaj, 17.11.2021 ob 19:28

A dej a res? A da je bilo?

Prerok Robi o tem opozarja že vsaj pol leta!

Pa lep 💩💩💩 Pozdrav!

Nova normalnost je že tu.

(https://www.bitchute.com/video/sZroDLRDmsWY/)

Odgovor na objavo uporabnika
Robi650, 17.11.2021 ob 19:34

Nova normalnost je že tu.

(https://www.bitchute.com/video/sZroDLRDmsWY/)

Slava Preroku! Slava Robiju.

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩💩💩

Kot sem že petstokrat omenil, je potrebno zapreti cepljene debile, ker so debili krivi za propad zdravstva in ves teror nad državljani.

 

https://www.regionalobala.si/novica/pretnar-o-pogoju-pc-za-telebajske-za-razumeti-je-treba-cepljene-zapreti

Odgovor na objavo uporabnika
Komodor, 17.11.2021 ob 16:01

Iz dobro obveščenih virov

na podlagi česa… bo ustavno sodišče povedalo odločitev… potem jo mora še prej dati na dnevni red in še prej sporočiti odločitev glede obravnavanega pct…

sicer pa je to zaslepljevanje-   lahko t nas dajo na verige, bolje ne bo, dokler si vsi glave tiščijo v peseč in se slepijo,da v resnici invazija okužb je zaradi cepljenih

Odgovor na objavo uporabnika
lol806, 17.11.2021 ob 16:10

Odgovor na objavo uporabnika
Xyz123341, 17.11.2021 ob 16:05

Za zajezitev epidemije bi bil boljši pogoj TP. Saj je dokazano, da lahko cepljeni širijo virus

Pa kaj vam ni jasno. A vi bi se kar testirali do konca življenja? Cepljenje je edina pot iz te situacije.

https://www.regionalobala.si/novica/pretnar-o-pogoju-pc-za-telebajske-za-razumeti-je-treba-cepljene-zapreti

Odgovor na objavo uporabnika
Logish, 17.11.2021 ob 16:12

Saj ne gre za to, kdo prenaša virus. Gre za tiste, ki končajo v bolnici. In cepljeni imajo 10x manj možnosti za težji potek. Zato za njih ni problem, če širijo virus med sabo. Treba je zaščititi necepljene pred okužbo in to je mogoče edino s PC pogojem. Kaj jim koristi T, če se okužijo? Prav nič, ravno tako bodo končali v bolnici.

IN kako potem, da je 65% polno cepljenih na intenzivnem oddelku?

Gledam v svojem službenem okolju. Necepljeni smo  v povprečju prebolevali manj časa in na lažji način.

Odgovor na objavo uporabnika
Iz lastne izkušnje, 17.11.2021 ob 20:58

Gledam v svojem službenem okolju. Necepljeni smo  v povprečju prebolevali manj časa in na lažji način.

Pri nas enako!

Naj mi kdo prosim razloži zakaj je pacient s Covidom bolj pomemben od pacienta z rakom? Zakaj se ponižuje bolnike in na pediestal postavlja covid? Nedopustno.

Odgovor na objavo uporabnika
Narobe svet, 18.11.2021 ob 07:06

Naj mi kdo prosim razloži zakaj je pacient s Covidom bolj pomemben od pacienta z rakom? Zakaj se ponižuje bolnike in na pediestal postavlja covid? Nedopustno.

3000 covidnih smrti, 7000 onkoloških…….. Narobe svet.

Ja, ampak ljudje NE verjamejo temu.

Še za nobeno cepivo do sedaj ni bilo uporabljeno toliko oglasevanja, foto sešna, groženj, omejitev, kazni in vodnega topa.

Evo, to vsakemu, ki je sposoben kritičnega razmišljanja enostavno smrdi. Nekaj ne štima.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 17.11.2021 ob 17:05

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 17.11.2021 ob 16:53

A da bodo? Slabo vam gredo prerekovalske napovedi. Vecina jih se brez znakov preboli vi pa se kar s to znucano mantro. Po tej logiki bi jaz, ki sem vsakodnevno v stiku z ljudmi, morala fasat ze vse mozne varjante kovida. Ker je bajage tooook nalezljiv.

 

Pa njus fles- bolnisnice so za bolne in ne zdrave. Pa ce ima kovid,spb ali cirozo jeter.

Ni treba biti prerok, samo dnevno statistiko je treba pogledati. Danes 126 not, 88 ven. In tako vsak dan. Če si naredila OŠ matematiko bi ti moralo biti jasno v čem je problem

Btw, nisi samo ti na svetu in niso vsi kot ti. Na srečo.

Dnevno statistiko? Ja, če bi bila pravilno zastavljena!

Namenjeno @Evi.

Odgovor na objavo uporabnika
Yui, 18.11.2021 ob 07:42

Ja, ampak ljudje NE verjamejo temu.

Še za nobeno cepivo do sedaj ni bilo uporabljeno toliko oglasevanja, foto sešna, groženj, omejitev, kazni in vodnega topa.

Evo, to vsakemu, ki je sposoben kritičnega razmišljanja enostavno smrdi. Nekaj ne štima.

 

A ne bo fino ker bo čez 2 leti populacija zemlje 60% manjša? Boste ostali sami bebčki neizobraženi in počeli naravne stvari. Zdravnikov ne bo, se boste zdravili z domačimi zvarki. Učiteljev tudi bolj malo, pa še to bolj vprašljive pameti, na vašo srečo pa tudi politikov ne bo, haha.

Aja Afrika bo skor cela ostala, ker so tako slabo precepljeni, vam bodo oni potem delali družbo, boste prav veselo sobivali med seboj.

Aja sori, že prej kot čez 2 leti. Zdele počasi bomo cepljeni začeli cepati kot muhe, v roku dveh let bo že vsega konec.

Odgovor na objavo uporabnika
Sej to, 18.11.2021 ob 07:49

Aja sori, že prej kot čez 2 leti. Zdele počasi bomo cepljeni začeli cepati kot muhe, v roku dveh let bo že vsega konec.

 

dobra.

Vsi lahko prenasajo virus tudi prebolevniki. Saj so eni ze 3x zboleli

ja nooo.. a ko nam necepljenim pribijate, da bomo vsi zboleli do pomladi, končali v bolnicah itd je pa okej?

To poslušam že od lanskega marca, kovida pa še od nikjer! pa bi morala že vse seve fasat. S tem da sem jaz dokazano negativna, kaj pa vi cepljeni??

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 18.11.2021 ob 08:10

ja nooo.. a ko nam necepljenim pribijate, da bomo vsi zboleli do pomladi, končali v bolnicah itd je pa okej?

To poslušam že od lanskega marca, kovida pa še od nikjer! pa bi morala že vse seve fasat. S tem da sem jaz dokazano negativna, kaj pa vi cepljeni??

Ja bejbi kaj se pa razburjaš no, sej pašeš v teh 40% ki boste na novo gradili človeško civilizacijo. Kmalu, kmalu ..

hahahaha  😀

 

Nič ne bo iz tega, dokler se ustavno sodišče odloči, bo  glede na njihov razvoj dogodkov, ostalo neokuženih, in neprebolelih 18 državljanov. Obstaja verjetnost, da bom takrat izpolnjeval pogoje za upokojitev. Jebi ga nikoli niso delali intenzivno, njihovo specializacija je spravljanja predmeta, v spodnji predal.

Odgovor na objavo uporabnika
Zbudite se že debili, 17.11.2021 ob 20:25

IN kako potem, da je 65% polno cepljenih na intenzivnem oddelku?

Hahahaha, daj ne smeši se z izmišljenimi podatki.

New Report

Close