Najdi forum

Splash Forum Koronavirus V Belgiji cepljeni v bolnišnicah številčnejši,kot pa necepljeni

V Belgiji cepljeni v bolnišnicah številčnejši,kot pa necepljeni

Dejansko celo pove, da so vsi cepljeni, tako, da sem vam z naslovom hotel le malo omiliti vse skupaj.

Glej in se “čudi”.

( https://www.youtube.com/watch?v=1vUJKgtinvg )

Saj je povsod isto.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 08.11.2021 ob 20:17

Saj je povsod isto.

Verjetno res. Le povedo ne tako za javnost.

Mogoče zato, ker so se nekateri “LE” trikrat…

Če bi pri nas kaj takega dali v javnost, se bi jih cepilo se manj. Tega se dobro zavedajo. Zato  pa lažejo kot prasci.

Cepiva v Belgiji naj bi bila od istih proizvajalcev.  Tako, lahko pričakujemo, kot je Robi dejal, da je tudi drugje enako ali isto.

Namreč metek (naboj) za puško, pištolo od istega proizvajalca lahko tako v Belgiji ali Sloveniji koga pokonča.

 

Če se je čemu za čuditi, je to vaše nerazumevanje matematike. V Belgiji je 75% populacije cepljeno proti virusu. Ne 75% odraslih, ampak 75% celotne populacije. To pomeni, da so se cepili praktično vsi odrasli Belgijci. Ker je cepljenih tako veliko, je logično, da jih je med okuženimi več kot necepljenih. Če bi bilo v Belgiji 100% ljudi cepljenih, bi bilo tudi 100% okuženih cepljenih. Bo zdaj šlo?

Odgovor na objavo uporabnika
za \”Mene ni\”, 09.11.2021 ob 15:00

Če se je čemu za čuditi, je to vaše nerazumevanje matematike. V Belgiji je 75% populacije cepljeno proti virusu. Ne 75% odraslih, ampak 75% celotne populacije. To pomeni, da so se cepili praktično vsi odrasli Belgijci. Ker je cepljenih tako veliko, je logično, da jih je med okuženimi več kot necepljenih. Če bi bilo v Belgiji 100% ljudi cepljenih, bi bilo tudi 100% okuženih cepljenih. Bo zdaj šlo?

Slaba ti je matematika. Nisem prav fen matematike, da bi se hvalil ampak uf zate sem profesor v njej.

kakšna budala SDS ste res vsi same budale fašistične, vse potvorite in samo lažei, velike laži in zavajanja, vladanja z odloki, ne z zakoni, vse vam sodišča zavrnejo, žal prepozno, na to ste tudi računali in še računate……kar se tiće matematike, pa itak nimate pojma, kar dokazuje tvoje zgornje pisanje B U T E C !

https://odysee.com/@teorijeistine:1/samoistina.com:4?r=3A7gTTV9k2D4CKRh3LUjZWCF5EwNU9eF

Ne, ni logično, še vedno naši trdijo, da s cepljenjem zaščitiš druge in da bi 100% precepljenost pomenila, da virus ne bi več krožil. Tako pravijo verniki. Logično bi torej bilo edino, da potem ni nikogar več v bolnišnicah zaradi korone…

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 11.11.2021 ob 07:05

Ne, ni logično, še vedno naši trdijo, da s cepljenjem zaščitiš druge in da bi 100% precepljenost pomenila, da virus ne bi več krožil. Tako pravijo verniki. Logično bi torej bilo edino, da potem ni nikogar več v bolnišnicah zaradi korone…

Zelo je logično in matematično jasno. Ni pa logično poslušati samo tiste glasne, ki govorijo slovensko – ker jih večina sploh ne zna stvari smiselno povedati in le trobijo floskule, politiki pa itak imajo svoje interese, lažejo že iz principa, pa še razumejo ne o čem sploh govorijo.

Ja smo mogoče 100% precepljeni???

Ne haha

hrvaški predsednik se je r a z p i z d i l nad tem prisdiljenim cepljenjemm naš Borut butec pa nič::

Odgovor na objavo uporabnika
hrrr, 11.11.2021 ob 13:04

hrvaški predsednik se je r a z p i z d i l nad tem prisdiljenim cepljenjemm naš Borut butec pa nič::

(https://www.youtube.com/watch?v=cXTGgup_Yto)

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3158, 11.11.2021 ob 12:12

Ja smo mogoče 100% precepljeni???

Ne haha

vlada in razni ANONIMNEŽI na tem forumu, v resnici SDS trolčki posrančki trdijo, da če bi bili 70% precepljeni bi bili med najboljšimi. Poglejte zemljevid držav, med temno rdečimi smo Slovenci in še polno držav, ki so več kot 70% cepljene, npr. Izrael- KAJ PA TO, TI VOSU ANONIMNI?

Nevem zakaj je vaš edini napad, da se spravljate na druge. Debili, budale, fašisti, SDS-ovci itd. A bolje ne znate?

Bom še jaz poskušala razložit… manj matematično, da bo še lažje šlo. Na primeru Slovenije… Recimo, da nas je cepljenih 58% oz. polno cepljenih 53%. Največ je pocepljenih starejših, ki so itak že bolj v nevarnosti, da pristanejo v intenzivi. Tako je logično, da je tudi nekaj cepljenih v bolnišnicah (cca. 40% po novih podatkih), vendar so to večinoma starejši. Nobeno cepivo ni 100%, kar je večkrat povedala že naša stroka. Tistih 60% pa je večinoma mlajših necepljenih posameznikov.

Pa še za Izrael. Še vedno se barve dodeljuje glede na št. pozitivnih in ne glede na št. zasedenih postelj (vsaj jaz nisem ujela sprememb). Torej lahko imaš 10.000 pozitivnih v dnevu, pa so bolnišnice še vedno prazne.

Lepše težko razložim. Zdaj pa zavihat rokave pa zaustavit to koronco.

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/ še podatki o Izraelu

Odgovor na objavo uporabnika
Ninchy208, 11.11.2021 ob 18:32

Nevem zakaj je vaš edini napad, da se spravljate na druge. Debili, budale, fašisti, SDS-ovci itd. A bolje ne znate?

Bom še jaz poskušala razložit… manj matematično, da bo še lažje šlo. Na primeru Slovenije… Recimo, da nas je cepljenih 58% oz. polno cepljenih 53%. Največ je pocepljenih starejših, ki so itak že bolj v nevarnosti, da pristanejo v intenzivi. Tako je logično, da je tudi nekaj cepljenih v bolnišnicah (cca. 40% po novih podatkih), vendar so to večinoma starejši. Nobeno cepivo ni 100%, kar je večkrat povedala že naša stroka. Tistih 60% pa je večinoma mlajših necepljenih posameznikov.

Pa še za Izrael. Še vedno se barve dodeljuje glede na št. pozitivnih in ne glede na št. zasedenih postelj (vsaj jaz nisem ujela sprememb). Torej lahko imaš 10.000 pozitivnih v dnevu, pa so bolnišnice še vedno prazne.

Lepše težko razložim. Zdaj pa zavihat rokave pa zaustavit to koronco.

Pač zato ker si je lažje lagat kot pa priznat da se motiš. Pač to zahteva jajca ne, večina teh ljudi pa nikoli ne bo sprejela karkoli rečeš ker s tem trpi njihov ponos. Pač tako je, sam sem že obupal pojasnjevati ljudem o virusih, testiranjih in cepivih ker je čisto brezveze. Samo zguba časa in truda. Sem pa vesel ko vidim kakšne komentarje ki si dejansko zreli in napisani s strani ljudi ki razumejo za kaj se sploh gre. Če bi nas blo več takih po svetu bi zdaj lahko žurali čist normalno 😅

to pa ne bo držalo, Avstrija že jamra, da ne zmorejo več in so bolnice polne, ne nakladaj!

Tam se necepljeni očitno pazijo pa ne hodijo z lažnimi potrdili naokoli. Čeprav stalno berem kako se necepljeni pri nas pazijo, testirajo, ne družijo, zdravo živijo,… Od kje se potem naletejo? Od veverice v gozdu? Bo treba spet maske za sprehod tam?

Ninchy208… z vsem spostovanjem, septembra je v zgleskih boilnisnicah bilo vec kot 80 odstotkov dvakrat cepljenih. Takrat sem clanek prevedel in navedel uradni vir.

Poglej, ameriske urgence so polne ljudi, bonih. A glejga zlomka, zelo malio dstotek covid bolnikov. Vse druge bolezni prevladujejo.

V Italiji so popravili …. URADNO… stevilo umrlih od covida. Do sedaj. Nasteli so jih nekaj vec kot 4 tisoc.

Malce je treba biti pazljiv z zaljenjem tistih, ki raziskujemo tuje medije in porocila.

Dejstvo je, da dokler bo v sezoni gripe uporabljen CT vec kot 35, so podatki povsem irelevantni. Pa to nisem pogruntal jaz, pac pa ameriska CDC.

Sedaj pa vprasanje za milioninpol dolarjev: komu verjeti? Tebi ali uradnim ameriskim uradom?

Mislim ej, pravico imas do svojega mnenja, to je dejstvo in tako mora biti. Pa vendar dokler se vse izjave nanasajo na dnevo politiko in TV, so pod velikim vprasanjem. Torej za verodostojnost naj se pojavijo laboratorijski in obdukcijski zapiski.

Vprasanje za milion dolarjev (ja, v Ameriki je razpis za milion dolarjev tistemu, ki dokaze da umirajo ljudje zaradi kovida)… koliko je uradno narejenih obdukcij v Sloveniji in dokazana smrt zaradi kovida.

Saj ne da ti ne zelim dati prav, dvom v tvoja izvajanja pa obstaja.

S spostovanjem, ampak kako bi vi ob obdukciji dokazali da je slo za kovid? Kolikor je meni znano je razlog za smrt pri kovidu embolija, pljucnica, sepsa…. To lahko dokazes tudi brez obdukcij. Rtg, lab. Itd. Prosim za linke od teh clankov. Pa prosim ne s strani kot so Daily Sceptic in podobni.

Zivjo,

za CT Cycle:

Po novem poročilu (ki ni bilo posodobljeno od julija), ki ga je pripravil Istituto Superiore di Sanità o umrljivosti zaradi Covida, je virus, zaradi katerega je svet padel na kolena, ubil veliko manj ljudi kot navadna gripa. Sliši se kot odštekana trditev o necepljenju, vendar je bilo glede na statistični vzorec medicinskih zapisov, ki jih je zbral inštitut, le 2,9 % smrti, zabeleženih od konca februarja 2020, posledica Covida 19. Tako je bilo od 130 468 smrti, ki jih je v času priprave novega poročila beležila uradna statistika, le 3 783 smrti posledica same moči virusa. Vsi drugi Italijani, ki so izgubili življenje, so imeli od ene do pet bolezni, ki so jim po podatkih Italijanskega nacionalnega inštituta za zdravje puščale le malo upanja. Kar 67,7 % jih je imelo več kot tri bolezni skupaj, 18 % pa vsaj dve. Osebno poznam veliko ljudi, vendar nihče od njih nima te nesreče, da bi imel pet resnih bolezni hkrati. Rad bi zaupal našim znanstvenikom, a ko preberem seznam bolezni, ki naj bi bile nezanemarljiv razlog za smrt toliko Italijanov, kot laik začnem dvomiti. Po podatkih Italijanskega nacionalnega inštituta za zdravje je imelo 65,8 % Italijanov, ki jih ni več med nami, potem ko so se okužili z virusom Covid, visok krvni tlak. 23,5 % jih je bilo tudi dementnih, 29,3 % jih je imelo sladkorno bolezen, 24,8 % pa atrijsko fibrilacijo. In to še ni vse: 17,4 odstotka bolnikov je imelo bolna pljuča, 16,3 odstotka jih je v zadnjih petih letih zbolelo za rakom, 15,7 odstotka jih je imelo srčno popuščanje, 28 odstotkov ishemično bolezen srca, 24,8 odstotka atrijsko fibrilacijo, več kot desetina je bila debela, več kot desetina je doživela možgansko kap, drugi, čeprav v manjšem odstotku, so imeli resne težave z jetri, dializo in avtoimune bolezni.

Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)

Link:

https://www.iltempo.it/attualita/2021/10/21/news/rapporto-iss-morti-covid-malattie-patologie-come-influenza-pandemia-disastro-mortalita-bechis-29134543/

New Report

Close