Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Boru (Srb) izginila 2 letna deklica

V Boru (Srb) izginila 2 letna deklica

Preprosto… izginila. Ni je ne v zraku ne na zamlji. 2 leti, to je zelo mali otrok, ne more sam daleč. Kaj se dogaja?

Zelo sumljivo vse skupaj

ugrabljena za igre elit , prodaja otrok…v te smeri mogoče, v Srbiji je tega veliko

Črnogorska in šiptarska mafija je Vučiću napovedala nepredstavljive probleme, ker niso zmagali na volitvah. Žalostno tole, mafija preprodaja orožje, drogo, ugrablja otroke za bolane igre pedofilov in kriminalcev. Preprodaja organov.

Primer maščevanja iz sovraštva v Sloveniji je Drevenšek. Maščeval se je bivši ženi in njenim staršem zaradi ločitve.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kriminal, 27.03.2024 ob 16:54

Črnogorska in šiptarska mafija je Vučiću napovedala nepredstavljive probleme, ker niso zmagali na volitvah. Žalostno tole, mafija preprodaja orožje, drogo, ugrablja otroke za bolane igre pedofilov in kriminalcev. Preprodaja organov.

Primer maščevanja iz sovraštva v Sloveniji je Drevenšek. Maščeval se je bivši ženi in njenim staršem zaradi ločitve.

 

da jo najdejo živo in zdravo!!

Boga deklica. Mogoče je pa preprosto odšla z nekom, ki je poznal njeno ime…Zato starši nikar ne objavljajte toliko slik svojih otrok na fb in ne lepite njihovih imen na avtomobile.

Grooooza, sam da jo najdejo živo in zdravo

 

Glede na starost otroka sta dve možnosti, ali je starša dlje časa nista imela pod nadzorom, ali pa jo je nekdo odpeljal. Dvoletni otrok pač ne hodi tako hitro.

Meni je pa mama sumljiva. Kako ti lahko naenkrat izgine otrok sredi travnika na sprehodu, daleč naokoli ni ničesar, ona pa je, tako vsaj zatrjuje, samo “za hip pogledala stran?”  Mogoče na fb in je tisti  njen “hip” trajal eno uro? Ali pa, bognedaj,  da ji je sama kaj storila? Res je čudno vse skupaj. Prav misteriozno.

Odgovor na objavo uporabnika
Luna262, 27.03.2024 ob 18:20

Meni je pa mama sumljiva. Kako ti lahko naenkrat izgine otrok sredi travnika na sprehodu, daleč naokoli ni ničesar, ona pa je, tako vsaj zatrjuje, samo “za hip pogledala stran?”  Mogoče na fb in je tisti  njen “hip” trajal eno uro? Ali pa, bognedaj,  da ji je sama kaj storila? Res je čudno vse skupaj. Prav misteriozno.

Se strinjam s tvojim zapisom Luna. Situacija je zelo čudna. Kako 2 letni otrok izgine med sprehodom v naravi z mamo?

Ja res nenavadno. Mati pravi, da se je obrnila ravno toliko, da je dala drugemu otroku za pit in mala je izginila. Ze vec kot 24, ur jo iscejo.. Res nenavadno in ubogi otrok, ce zdaj lacen in premrazen tava kjerkoli.. Upam, da jo najdejo cimprej, da ni kaka ugrabitev.

Ja in ker sploh zdaj samo joce non stop in nic drugega.. Ok, res je, te pretrese dani za govorit, ampak sumljivo se obnasa, kot bi kaj skrivala in je zdaj zelo prizadeta. Otrok v parih sekundah ne izgine.. Oziroma, izgine lahko v guzvi v mestu, na ulicah, nakupovalnem centru.. Torej tam, kjer je gneca. Ne pa v naravi kjer ni zive duse in traja nekaj casa, da prides iz tocke A v tocko B.

 

Nekje sem zasledila,da je bilo rečeno,da je mama šla v hišo in ta čas je punčka izginila?

So primeri, da matere svoje majhne otroke prodajo za velike vsote. Kam gredo ti otroci, ne ve nihče.

Naslednji primer so odtujeni otroci, ki postanejo žrtve.

 

 

Tole ne bo dobro. Tako majhen otrok tako dolgo ne more zdržat na takem mrazu in dežju. Otrok se ni ugreznil v zemljo. Ali so ga prodali ali ugrabili. Imajo policijske pse, toplotne kamere, 12 policijskih kombijev, skoraj 400 ljudi išče tega otroka. Ni logično.

Ni tako čudno. Mobiljudje se ne zavedajo, kako hitro teče čas, ko so na telefonu. To pa so nekateri kar naprej. Zadnjič se je ena mama z vozičkom dejansko ustavila sredi prehoda za pešče in brskala po telefonu. Bi ta mama priznala, da je bila večino časa z očmi na telefonu? Seveda pa v nobenem primeru ne zasluži, kar se ji je zgodilo. Otrok hitro zatava. Tudi ugrabitev ni izključena. Upam, da punčko najdejo živo in zdravo.

Žal so prekinili iskanje na terenu in pojavil se je sum na družino in sorodnike. Menda podatki o prijavi niso bili resnični, saj otroka tam na tem teritoriju v času prijave sploh ni bilo. Na koncu bo izpadlo tako kot pri iskanju Maddie pred leti. Joj joj kaj počne človek.

Sem primer za te čase nezgledne mame, ker menim, da je treba otroku čimprej privzgojiti samostojnost, seveda letom primerno. Zelo zgodaj, ko se mi je zdelo (recimo 5,6 let) , da razume sem sla recimo sama v trgovino na hitro, zelo na hitro. Na morebitne nevarnosti sem jo itak pred tem opozarjala že celo življenje. Nisem ji bila skos za ritjo, ampak, ko je bila stara dve leti je pa res niti za trenutek nisem spustila izpred oči, ali pa vsaj ušes…

povedali so da je v bližini gozd

na spletu so posnetki s sveta, kjer pride kaka zver iz gozda in zagrabi otroka, mačka, malega psa itd.

lahko le ugibamo in upamo, da jo najdejo živo in zdravo

Imejte malo dete na očeh ves čas, če ga imate. Kruto za zjokat.

Naj te najdejo deklica mala. Upam, da sedaj ko to pišem so te že našli in že mirno pančkaš jutri se pa spet smeješ.

mama je zavrnila poligrafski test, zdaj so ji zasegli telefon..meni je mama sumljiva.

kjer je vse mogoče. Upam da organi pregona speljejo zadevo do končnega epiloga.

ali je bila ugrabljena, ali pa prodana.

nekaj od tega.

Odgovor na objavo uporabnika
zalostno, 27.03.2024 ob 16:29

Preprosto… izginila. Ni je ne v zraku ne na zamlji. 2 leti, to je zelo mali otrok, ne more sam daleč. Kaj se dogaja?

 

Al so jo prodali, ugrabili ali pa ubili. Ni mogla kar izginit, ko je mama pogledala stran. Imamo tudi drugi otroke in vemo, da je to nemogoče.

Odgovor na objavo uporabnika
Preveč časa, 27.03.2024 ob 22:56

Ni tako čudno. Mobiljudje se ne zavedajo, kako hitro teče čas, ko so na telefonu. To pa so nekateri kar naprej. Zadnjič se je ena mama z vozičkom dejansko ustavila sredi prehoda za pešče in brskala po telefonu. Bi ta mama priznala, da je bila večino časa z očmi na telefonu? Seveda pa v nobenem primeru ne zasluži, kar se ji je zgodilo. Otrok hitro zatava. Tudi ugrabitev ni izključena. Upam, da punčko najdejo živo in zdravo.

In pol, če bi ji vzeli otroka iz vozička, sploh ne bi opazila, saj je bila na telefonu, kajne.

karkoli je že bilo, je grozljivo, si predstavljate, da se vam to zgodi in ne veste, kje se nahaj vaš dvoletni otrok. Meni je moj res za hipec ušel v nakupovalnem centru, se mi je hotelo zmešat. Nesporazum med mano im možem, on je mislil, da je z mano jaz, jaz pa, da je z njim…Iskala po trgovini kot zmešana, na koncu pa je stal pri informatorki, star 3 leta. Od takrat sem ga par let v trgovinah non stop držala za roko..

V glavnem, grozljivo je to, kaj starši preživljajo..razen, če mama ni kaj uštimala, je tudi meni sumljiva.

New Report

Close