Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V čem je fora

V čem je fora


za to ne rabiš jajc, to naredijo čustva sama, ker se ti človek tako upre, da se ti upira že sama misel nanj, kaj šele da bi se te dotaknil… to sploh ni problem, res ker samodejno pride enormen odpor do človeka, ne rabiš jajc za to… ne vem razen če si ti tolk mazohista,da bi lahko prenašala da se te kakorkoli dotakne ta človek, kaj šele,da bi seksala z njim – jaz bi to čutila kot hudo posiljstvo… ne gre s takim človekom nimaš več kaj skupaj iskati, kot rečeno že misli nanj ne preneseš, kaj šele kaj drugega. telo ti ne dovoli, ker otrpneš kot bi bil v grozni nevarnosti, nasilju…
ne vem kaj še delaš tam, kako lahko sploh zdržiš, kako ga lahko sploh gledaš… tu te jaz ne razumem.
[/quote]

Mogoče zato ker se v redu razumeva Oz. Sva se preden se je začela ta dilema okoli otroka.
Najbolj mu zamerim da me je toliko časa nafukaval da bomo mel dojenčka… Zdaj pa na to čakam že leto in pol.. In vse kar se je spremenilo so se le izgovori… Vsak mesec drug.

Mogoče zato ker se v redu razumeva Oz. Sva se preden se je začela ta dilema okoli otroka.
Najbolj mu zamerim da me je toliko časa nafukaval da bomo mel dojenčka… Zdaj pa na to čakam že leto in pol.. In vse kar se je spremenilo so se le izgovori… Vsak mesec drug.
[/quote]
ko si ti res želiš otroka – verjemi te to tako prizadene,da tega človeka videti ne moreš… koga briga razumevanje včasih, če bi te spoštoval, ti tega nikoli ne bi naredil, te zavajal, nategoval in lagal in ti tratil čas – pika amen. In to izniči vso razumevanje preteklo.
Sem jaz tudi imela nekoga, ki se je nekoč lepo obnašal do mene, čez noč postal popolno nasprotje, prizadel me je in izkoristil kot še nihče, nategoval tudi na tak način – in zato verjemi da vem kaj ti pišem. Preteklo razumevanje zame nič ne šteje in nima nobene vrednosti, ker če bi me vsaj spoštoval kot človeka nikoli ne bi mogel narediti vseh teh stvari, ki jih je, da o kakršnihkoli čustvih sploh ne govorimo. če človek počne nekaj takega sočloveku, potem ga niti spoštuje ne in pika.
In to tako boli, da nimaš s takim človekom kaj več početi res ne. Zame je biti mama lastnemu otroku pač nekaj kjer ne sklepam kompromisov, tega se ne odrečem, to je moja srčna želja, in s človekom, ki tega ne želi, ne želi družine nimam kaj početi. Da pa me nekdo na tej želji še nateguje in zafrkava in trati moj čas, je pa to dokončna zamera, ki je ne pozabim in je konec. Pika. The end.


ko si ti res želiš otroka – verjemi te to tako prizadene,da tega človeka videti ne moreš… koga briga razumevanje včasih, če bi te spoštoval, ti tega nikoli ne bi naredil, te zavajal, nategoval in lagal in ti tratil čas – pika amen. In to izniči vso razumevanje preteklo.
Sem jaz tudi imela nekoga, ki se je nekoč lepo obnašal do mene, čez noč postal popolno nasprotje, prizadel me je in izkoristil kot še nihče, nategoval tudi na tak način – in zato verjemi da vem kaj ti pišem. Preteklo razumevanje zame nič ne šteje in nima nobene vrednosti, ker če bi me vsaj spoštoval kot človeka nikoli ne bi mogel narediti vseh teh stvari, ki jih je, da o kakršnihkoli čustvih sploh ne govorimo. če človek počne nekaj takega sočloveku, potem ga niti spoštuje ne in pika.
In to tako boli, da nimaš s takim človekom kaj več početi res ne. Zame je biti mama lastnemu otroku pač nekaj kjer ne sklepam kompromisov, tega se ne odrečem, to je moja srčna želja, in s človekom, ki tega ne želi, ne želi družine nimam kaj početi. Da pa me nekdo na tej želji še nateguje in zafrkava in trati moj čas, je pa to dokončna zamera, ki je ne pozabim in je konec. Pika. The end.
[/quote]
Zelo rada bi se zasebno govorila z vami…
Mail ali pa karkoli, bi šlo?


Zelo rada bi se zasebno govorila z vami…
Mail ali pa karkoli, bi šlo?
[/quote]
pusti mail ali zasebnega tukaj ali kakrkoli, če želiš

Silim s čim? Ker ga vprašam?
Nikoli nikogar nebi silila v nekaj tako Pomembne kot je otrok.
Ampak vedet pri čem sem imam pa menda pravico vedet… Al ne?
[/quote]

100x sta imela že ta pogovor in po pogovoru ti je že 100x dal vedeti, da si otroka ne želi.
Ti siliš s pogovorom, on ti pokaže, da si ga ne želi. Ti dobro veš pri čem si: tvoj partner si otroka ne želi ampak od nas želiš izsiliti potrditev, da imaš prav. Nimaš. Si vedela po prvem pogovoru, drugem, tretjem….stotem in še ne nehaš.
Česa v bistvu ti ne razumeš?

Točno take budale sm se sama znebila.. ker se boji odgovornosti, je bil odgovor..po 7 letih.. no danes sem najbol srečna drugje..in v pričakovanju ☺️
..spreglej in pojdi dalje..brez njega..nekje je nekdo, ki si bo tega res želel!!

Hvala.
Po koliko letih pa ste prišli do te to točke?
[/quote]

Ja je trajalo…kaj pa vem koliko časa…če sedaj pogledam nazaj VELIKO PREDOLGO, ampak…

Za nos me je vlekel od začetka zveze, saj sem.mu na začetku povedala da…Jaz si enkrat želim družino in…glede na to da on ima otroka…je bolje da sploh ne začenjava, če…pa sva začela in veza je trajala cca 7 let…nekje po 5 letih zveze pa…sem začela resno govoriti o otroku, družini in…izgovori so bili identični kot jih opisujete vi…no korona takrat še ni bila aktualna…😉
Mislim pa da taki moški nimajo jajc da bi na glas povedali kaj si želijo in kaj ne…pač ob resnih temah blebeta nekaj kar je misli da ga bo za nekaj časa rešilo te tematike.

Srečno drago dekle in upam da kmalu najdeš moškega ki te bo spoštoval in imel rad v tolikšni meri, da bo v tebi videl mamo svojih otrok!!!!

Hvala.
Po koliko letih pa ste prišli do te to točke?
[/quote]

Ja je trajalo…kaj pa vem koliko časa…če sedaj pogledam nazaj VELIKO PREDOLGO, ampak…

Za nos me je vlekel od začetka zveze, saj sem.mu na začetku povedala da…Jaz si enkrat želim družino in…glede na to da on ima otroka…je bolje da sploh ne začenjava, če…pa sva začela in veza je trajala cca 7 let…nekje po 5 letih zveze pa…sem začela resno govoriti o otroku, družini in…izgovori so bili identični kot jih opisujete vi…no korona takrat še ni bila aktualna…😉
Mislim pa da taki moški nimajo jajc da bi na glas povedali kaj si želijo in kaj ne…pač ob resnih temah blebeta nekaj kar je misli da ga bo za nekaj časa rešilo te tematike.

Srečno drago dekle in upam da kmalu najdeš moškega ki te bo spoštoval in imel rad v tolikšni meri, da bo v tebi videl mamo svojih otrok!!!!

Hej..tudi jaz imam isti problem, te čisto razumem 😒 Samo da moj ima 27 let in se “kao” ni pripravljen imeti otroka. Mislim da je jasno in glasno, da začnem parkirati stvari 🙄

To je pa meni skrajno grdo. Te postavlja v neko čudno situacijo, da moraš potem ti tolmačit kaj je mislil in zakaj je tako mislil. Večna napaka žensk. Včasih se pač moramo nehati slepiti, analizirati in vedno iskati izgovore za naše moške več kot očitno je, da si on otroka ne želi, če si ga bo samo vesolje ve. Zakaj ti ne pove kot je na stvari tudi samo on ve. Je pa ne fer. Ker tudi če zanosiš po nekem čudežu, kako bo pa vse to zgledalo, če se že zdaj ne zna iskreno pogovoriti. In če ga bosta imela ti bo v prvem ne strinjanju glede otroka rekel, da si ga izsilila. Včasih pač moramo pogledati resnici v obraz.
Vso srečo.

Nasvet. Zamenjaj tipa.

Zamenjat mora svoj odnos do življenja. Ima točno to, kar si zasluži.

Zamenjat mora svoj odnos do življenja. Ima točno to, kar si zasluži.
[/quote]
ne bluzi s tovrstnimi duhovnimi mantrami. nasvet zaze je čisto pravi, zamenjat mora tipa. kdo pa si ti, da boš drugim pametovala kaj si zaslužijo? pa človeka sploh poznaš ne. Gole duhovne bedastoče.

Zamenjat mora svoj odnos do življenja. Ima točno to, kar si zasluži.
[/quote]

Si ti ok????

Ne da se mu še enkrat skozi vse skupaj, ko bo star 60, bo šel na maturantski ples. Ima te rad, ampak to je velika sprememba, obveza, ne želi pa te izgubiti. Tudi njemu ni lahko. Pa na živce mi gre, da vsi gledajo na moške kot na seks mašine, ki so z ženskami samo zato, da se zadovoljijo. Poznam kar nekaj parov, ona mlada, on okoli 40 z novim otrokom v novem zakonu in pač nimajo več energije. So pristali,, sedaj pa so pač manj doma.
To niso enostavne zadeve in težko je o tem spregovoriti, če veš da to pomeni razhod, oba pa pričakujeta, da se bo drugi spremenil.
Sama si ne želim otrok in popolnoma razumem stisko, ko si postavljen pred to dejstvo in sem se tudi razsla z bivsim partnerjem, ki si jih je zelel. Ironija, njegova nova ne more imeti otrok, moj mož pa ima 3 iz prejšnjega zakona.


jaz lahko to razumem… vedno sem si želela dva ali še več otrok, in lahko se iz tega razumevanja odpovem večjemu številu, vsaj enemu, se pa ne morem, ker je to tako močna želja, izkusiti to, doživeti,da top pač ne gre… in kdor niti na ta kompromis ni pripravljen in ne razume tega in ne razvidi moje odpovedi večjemu številu otrok, da bi vsaj toliko to spoštoval in pristal vsaj na enega. Potem pač nismo za skupaj. in to ne gre.
Ne razumem pa tega da noče na maturanca pr 60, ja moj stric je šel na maturanca svojih vnukov pr 80. Živa groza ane… kaj pa je to takega, da zaradi enkratnega dogodka bi se otroku odpovedal.
In ne kupim takih izgovorov sploh ne pri osebah, ki živijo z bivšo, ki pa ima kup novih otrok in se z njimi ukvarjajo. kaj točno potem tega človeka točno moti? Skupaj živi s tujimi malimi otroki, ki niso njegovi, se z njimi ukvarja, ker pač bivša še živi pri njemu in je to vse njemu ok, svojega pa ne bi mogel imeti. tega ne razumem res ne. Mi ni razumeljivo. In kdor kot rečeno mene ne razume,da je pač materinstvo nekaj kar čutiš in če čutiš tako močno, se temu pač ne moreš odpovedati, lahko se odpoveš še kakšnemu otroku več in to je veliko žrtvovanje, ne morem se pa odpovedati otroku sploh, da ga sploh ne bi imela nobenega.


jaz lahko to razumem… vedno sem si želela dva ali še več otrok, in lahko se iz tega razumevanja odpovem večjemu številu, vsaj enemu, se pa ne morem, ker je to tako močna želja, izkusiti to, doživeti,da top pač ne gre… in kdor niti na ta kompromis ni pripravljen in ne razume tega in ne razvidi moje odpovedi večjemu številu otrok, da bi vsaj toliko to spoštoval in pristal vsaj na enega. Potem pač nismo za skupaj. in to ne gre.
Ne razumem pa tega da noče na maturanca pr 60, ja moj stric je šel na maturanca svojih vnukov pr 80. Živa groza ane… kaj pa je to takega, da zaradi enkratnega dogodka bi se otroku odpovedal.
In ne kupim takih izgovorov sploh ne pri osebah, ki živijo z bivšo, ki pa ima kup novih otrok in se z njimi ukvarjajo. kaj točno potem tega človeka točno moti? Skupaj živi s tujimi malimi otroki, ki niso njegovi, se z njimi ukvarja, ker pač bivša še živi pri njemu in je to vse njemu ok, svojega pa ne bi mogel imeti. tega ne razumem res ne. Mi ni razumeljivo. In kdor kot rečeno mene ne razume,da je pač materinstvo nekaj kar čutiš in če čutiš tako močno, se temu pač ne moreš odpovedati, lahko se odpoveš še kakšnemu otroku več in to je veliko žrtvovanje, ne morem se pa odpovedati otroku sploh, da ga sploh ne bi imela nobenega.
[/quote]

Se strinjam


Jaz ne bi niti sekunde preživela s takšnim cepcem, halooo… A ne vidiš kakšen je?? Buutara, skenslaj ga dokler je še čas.. Ma ne moreš verjet s kakšnimi buudalami se ženske zapletate…Za bruhhat..🤮
No…ajde, če zgleda kot Brad Pitt bi kakšno besedo spregovorila z njim, kaj več pa NO WAY…
[/quote]

Ti bom povedla, zakaj se zenske zapletajo s takimi:
Ker je tezko naletet na nekoga, ki ti je vsec in ko najdes vsaj priblizek mine ohoho casa
Drugic, navezes se na tipa, odnos ti nekaj pomeni, me menjavas odnosov ko spodnjih gat in se trudis delat na odnosu
Tretjic, bioloska ura je drugacna in tudi ko je ze hudo, se vprasas, ali se bos uspela pravocasno spoznala koga, s komer lahko gres v posteljo in custvene globine.

Torej, kvaliteten moski za neko zensko lahko pride sele v nekaj letih, vprasanje pa je, ali se bos takrat lahko postala mama?

A smo zdaj lahko malo bolj cloveski do avtorice?

Ti bom povedla, zakaj se zenske zapletajo s takimi:
Ker je tezko naletet na nekoga, ki ti je vsec in ko najdes vsaj priblizek mine ohoho casa
Drugic, navezes se na tipa, odnos ti nekaj pomeni, me menjavas odnosov ko spodnjih gat in se trudis delat na odnosu
Tretjic, bioloska ura je drugacna in tudi ko je ze hudo, se vprasas, ali se bos uspela pravocasno spoznala koga, s komer lahko gres v posteljo in custvene globine.

Torej, kvaliteten moski za neko zensko lahko pride sele v nekaj letih, vprasanje pa je, ali se bos takrat lahko postala mama?

A smo zdaj lahko malo bolj cloveski do avtorice?
[/quote]
Samo zaradi biološke ure, se ne moreš odpovedati materinstvu in ostati z nekom, ki to od tebe zahteva samo za to, da bi imel tipa. Ne gre. Ker samo njegova prisotnost in pogled nanj sproži enormno bolečino, da si zaradi te osebe ostal brez največje življenjske želje. S to osebo ne morem biti nikoli v partnerskem odnosu.

Ti bom povedla, zakaj se zenske zapletajo s takimi:
Ker je tezko naletet na nekoga, ki ti je vsec in ko najdes vsaj priblizek mine ohoho casa
Drugic, navezes se na tipa, odnos ti nekaj pomeni, me menjavas odnosov ko spodnjih gat in se trudis delat na odnosu
Tretjic, bioloska ura je drugacna in tudi ko je ze hudo, se vprasas, ali se bos uspela pravocasno spoznala koga, s komer lahko gres v posteljo in custvene globine.

Torej, kvaliteten moski za neko zensko lahko pride sele v nekaj letih, vprasanje pa je, ali se bos takrat lahko postala mama?

A smo zdaj lahko malo bolj cloveski do avtorice?
[/quote]

Hvala. 🥺

Se lahko slišiva po mailu? Deliva izkušnje in nasvete.. Imam zelo podobno izkušnjo, ura tik taka.. Bi bila zelo vesela kontakta. Lp in vse dobro


Kolk si neumna no
Dej ti njega ormng prestrasi ,kufr si spakiri in pojd domov premislit oz njega pusti naj en teden razmislja.a bo delu otroka al pa ti gres. V tem tednu bo vse jasno.
Ce pa se bos ciklala okol tega leta minejo.
Med fukom.ga prim za rit in mu ukazi pokazi mi z dejanji da si ga zelis. Ce se bo izmaknu takrat se oblec vzam tist kufr od prej in pojdi.
Bos hitr na jasnem.

Najslabši tip žensk je, bolj se ji moški čustveno in tudi fizično oddaljuje, bolj pritiska z njim z otrokom, da bi ga priklenila nase, ker je negotova in nesposobna samskega življenja. Podobno “oploditveno taktiko” izbirajo tudi ženske, ki lovijo bogate moške.

Ne delaj si utvar in ga ne posiljuj z otrokom, ker je več kot očitno, da te ima v rezervi, ne želi se vezati. Oba lepo karte na mizo in se razideta.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close