Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V ČEM JE SMISEL?

V ČEM JE SMISEL?

V čem je smisel, da se dva poročita in potem ne gre tako, kot bi moralo? Vem, da so vzponi in padci, dobri in slabi dnevi, vendar….Res ne živim več pri tastu in tašči, ampak dovolj je en dan, ko jih obiščem, da me spravita ob živce….Kaj mi pomaga, da sem poročena, da živiva, kao, skupaj z možem, če ga pa na koncu vidim vsega skupaj zjutraj deset minut in zvečer kakšno urico…potem pa zaspi pred TV-jem….Kaj mi pomaga, ko bi lahko vsaj en dan, recimo nedeljo, pohajala skupaj, on pa me spravlja na obisk k staršem…V čem je smisel? Namesto, da bi me razvajal, sploh pa sedaj, ko sem v tako občutljivem stanju….živiva pa bolj kot fant in punca, ne pa mož in žena….V čem je smisel? Evo…Zdaj vidite, kakšne volje je danes zvezdica…Pa brez zamere, če sem malo zatežila……Cmoka vsem.

Res dilema.Hmmmmmmmm

Čau Seba…………No, kaj praviš ti? Ima sploh to kakšen smisel?

Poglej…iz svojih izkušenj vem, da pogovor reši vse, pogovori se z možem, povej mu kaj ni okej, naj pove tudi on tebi, nato pa kompromisi, zaupanje in tudi malo odpovedovanja….seveda iz obeh strani naredi zakon popoln…Pogoj pa je…da je vmes tudi ljubezen…saj bo draga moja…sije soncek..eden v busiju…tvojem…eden tam na nebu….eden v tvojem možu…tu sem jaz in ostali…obkrožena si z nami vsemi sončki tega sveta…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zvezdica….ti bom na mailček.

Res sem out v tej norišnici, napisat kej vspodbudnega.

Ampak ne skrbi veš…jaz sem rabil pol življenja, da sem se v glavi odselil od tastarih oziroma od vseh strahov. Ne da se to čez noč.

Cmoka.

bog daj zvezdica. Ne vem no. Ni kaj treba si bo čas vzeti. Otroke za vikend k tašči, pol pa life

A sem jaz tebe prav razumela? Si mogoče omenil taščo? Lepo te prosim!!!

Za 2 minuti. Tolk da otroke tam pustiš. Pol pa zviz

Ma veš kaj premišljujem? Kako bo, ko bo prišel dojenček? On bo pri starših in jaz sama s ta mičkenim…..Mislim….A je to sploh…ne vem…normalno? Pi*da…..zakaj sem se potem poročila???!!!

Ravno sem Saškotu rekla….da če jaz rečem, da kako sem sama, on pa ves čas s starši…ja, potem sem pa čudna in žleht….Ma saj drugače je moj mož taka dušca, tako fajn, nežen in pozoren…ampak enostavno nima časa zame….

Mogoče se bo takrat spremenil. Vem pri sebi. Jaz sem bil full vesel, da bova dobila otroka. In to se še do danes ni spremenilo. Edino kar me vleče je in bo družina. Z vsemi slabosti in dobrotami.

Če ne bo pod stokrat mus, jim otrok ne bom pustila….ker potem bo njihova prva beseda, ki jo bodo znali »Porko« in tako naprej….

hahaha. Se pravi slovenski besednjak bo poln mere

Saj tudi jaz vem, da je moj vesel…..ampak premalo pokaže……..in glej, se ne lažem….če ga čez cel dan vidim vsega skupaj dve uri, recimo tri….Vmes pa so poročila, potem je nogomet in za pogovor, če ga že začnem….nima časa….

Niti ne me spominjat….Najboljše, da jih še v hram pelje………

Saj pravim. Okopiraj ga s koristnimi zadevami. Sprehod, kakšen kino itd. Bo najbrž še ponosen ratal, ko se bo sprehajal z nosečo ženo po svetu.

Počak, da spolna vzgoja pride

Mogoče si v tem času ..malo preveč občutljiva…ampak to bi moral on razumeti…daj pogovori se z njim…kar pises meni…povej njemu…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mogoče bi pa malo morala začeti s prijateljicami okrog hodit. Da bo videl kako je to, ko ženka nima cajta za njega

le čakaj se…te še vse to čaka,))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Enkrat sem že. Ni panike, si pa toliko zaupava

Sonči zlata…….Saj ti pravim……..On to vse ve…….sem mu že stokrat povedala….Ampak ne vem….me sploh ne razume ali kaj??? Vem, da hodi domov pomagat…ampak…Ja, mogoče sem malo občutljiva…vendar…glej..še enkrat….vsaj v nedeljo, ko bi lahko bila skupaj, me vleče k staršem, ki me znajo spravit na obrate….Tast ves čas teži samo to, da kako bomo imeli sina- dojenčka….na deklico sploh ne pomisli, ker punce so itak…..ah…nič vredne…Zdaj pa pomisli, kako me to spravi s tira……

Si preprosto ne vzame časa, da bi okrog »razkazoval« svojo nosečo ženo….edino domov k staršem…včasih na kakšno pijačko in konec…

Vprašaj ga, če se je oženil z mamo

Vidiš, tu se pa pojavi egoizem….On lahko, jaz pa raje ne…ker potem je nos do Triglava………he,he,he

New Report

Close