Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V ČEM JE SMISEL?

V ČEM JE SMISEL?

Sem ga že……..in potem sem bila žleht……..

Reci mu, da bi šla rada v kino. Pa upam da ne bo mame s seboj vzel hehehehehe

T0o je pa njegov problem. Saj greš zase in za otroka.

okej…samo, da ni panike,))…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ne………sam nehi……….to sigurno ne bi naredil…ampak ugotavljam iz dneva v dan vedno bolj….da imajo full nek vpliv na njega……

Pa ti to resno? Seba? A ti si resničen?

začni si ga prisvajat. Daj mu takšno delo, da bo bil ob tebi. Za dve kikli se ne more držat

Resno ja!!! Midva sva nevem koliko kilometrine prehodila. Tudi šport sem dal ob stran, samo da sem bil z njo ( njima ). In to se mi danes obrestuje

Uh … draga zvezdi … zajebano … vem … Sem jaz približno v istem stanju kot ti … s to razliko, da nisem še poročena, nisem noseča … in moj dragi živi še vedno pri starših, čeprav živim jaz sama v HIŠI!!!! … In vedno je tako, da pridejo vedno njegovi starši pred mano … vedno je treba prej staršem pomagat doma kaj naredit kot pa da bi šel z mano kam … ali pa … bognedaj, da bi kaj meni pomagal pri hiši … to pa ne …

Ravno včeraj me je spet spravil ob živce (oz. zdej se niti več toliko ne sekiram, ker sem se že navadila) … Ob 15h je prišel k meni domov (jaz sem bila še v službi) in me ni niti poklical, da je pri meni … Jaz ga pokličem ob pol štirih … pa pravi da je pri meni in da gre za ob štirih na izpit (končuje šolo) … in da ga bom po izpitu peljala nazaj delat … ????? … Jaz sem mislila popizdit … Ma a me ne zna poklicat?????? Pol pravi, da je hotel met malo miru, ker je bil živčen … Ok … pustmo to …

Sem ga peljala delat … in pridem nazaj domov … Ob 18h me kliče, da je pozabil pri meni jakno in da če mu jo lahko prnesem tja kjer je delal … pa pravim, da je en aprijateljica pri meni in da nej pride tja … in da ga peljem pol jst domov … Ob 19h je ta prjatlca pol šla … in jaz ga peljem domov … No … za zvečer sva bla zmenjena, da pride k meni … ampak .. ker se je tako zavleklo se je že premišljal, da ne bo šol samo domov se preoblekel in prišel k meni … da pač ne pride!!!! … ????? … Ok … potem je vseeno rekel, da mogoče pride … in je prišel ob 21:30 … Pa pravi, da mu je celo mama rekla, da je neumen ker hodi domov … da bi lahko poklical, da ne pride in bi pač ostal pri meni …

Kaj čem povedat … samo to, da enostavno ne more enega dneva preživet, ne da bi videl svojih staršev … da bi bil pri njih … jim pomagal … in vse … Sej … vje lepo od njega, da jim pomaga in to … Je že prav pretirano … In še bajto si bomo zidali tam zraven … No … jaz se vsaj razumem dobro z njegovimi starši … samo … tako kot praviš ti za tvojo taščo … tudi moja nima ravno najboljšega besednega zaklada … :(((( … in se prav bojim kako bo, ko bodo prišli otroci … Upam, da se bo vseeno vsaj malo kontrolirala … :(((((

………………….

Joj … zvezdi .. oprosti ker sem tako zakoplicirala … Zdej pa … če ti dam en nasvet … Lažje boš živela, če se boš pač sprijaznila s tem, da pač mora it vsak dan k svojim staršem … (bolj ko mu boš poskušala to preprečiti … več časa bo preživel pri njih) … vendar se pogovori z njim in mu povej, čisto mirno, da bi rada tu pa tam preživela tudi kak popoldan z njim … na sprehodu … ali pa samo pred vajino hiško na pomladanskem sončku …

Pa ni vragm, da ti bo rekel ne … pa da se ti ne bo posvetil …

Poročila pa se nisi zato, da ga prilepiš nase … ampak zato ker se ljubita .. :))) ;)))

Cmoka soseda … in boš videla k bo še vse v redu … :-***

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Zlata moja. Vidim, da me razumeš in tudi jaz razumem tebe. Jaz mu vedno pravim, da nočem, da bi se zaradi mene skregali doma….In bi ga prosila samo za en dan, eno popoldne…ga se mi bi posvetil…saj ostalih šest dni je lahko pri starših…en sam dan…Ma saj vem,da ima full za pomagat doma…Ampak…Ah…Saj bo bolje. Vem, da bo. Hvala ti, BGV in CMOKA in tudi zate držim pesti…da bi se vse lepo poštimalo in da bi tudi ti čimprej zibala…

Samo to mora sam dojet. Noben mu ne bo tega v glavo vbil.

Ja …lepo si tole napisala…sprejeti taksno kot je…ne spreminjati…potem je lažje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Veš v čem je problem … to mi tudi moj miško pravi .. da si jaz vedno izberem tisti dan za pohajat, ko bi on rad bil doma (ali pa recimo ko pride njegov brat na obisk … ali imajo za … kaj pa vem … betonirat okrog bajte … in podobne zadeve) …

Sej fora je samo v temu, ker imamo fljen timing … :)))) Ne se sekirat … Jaz sem izgubila zaradi teh zadev že toliko živcev … ko smo recimo se zmenila, da greva kako nedeljo pohajat … in je potem padlo vse v vodo … Jooooj kolikokrat je padlo tako v vodo … Ali zato, ker je moral pomagat doma … ali zato ker ima kak prijatelj rojstni dan, kolono … ali pa se mu je samo zaluštalo delat kaj drugega … :((((( Jebat ga … Sej … počasi se stvari kalmirajo … in opažam, da tudi on vedno raje preživi več časa z mano … tako da … :)))

Prepričana sem, da ko bo mali sonček prišel na svet, bo tvoj dragi še preveč časa preživel doma … :))) .. ne skrbi … ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jebemti starokopitneže. A misli da se jih kar določi al kaj? Sorry izrazu

New Report

Close