Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V četrtek sem se dal cepit

V četrtek sem se dal cepit

☝️ Toliko, da veste, da vas ne bi čisto preveč skrbelo zame. 😅 Same luštne mlade so tam, bi kar šel v ponedeljek še enkrat. 😅

Vsaka čast ti.

Jaz pa izvem od sodelavca da se je njegov 80 letni sosed šel cepit naslednji dan je pa umrl.

Od drugega sodelavca pa izvem da se je šel cepit njegov sorodnik, zaradi cepiva bo ostal invalid do smrti.

Zanimivo da nikjer take stvari niso objavljene,verjetno je to skrivnost za javnost.

Ja saj  potem se reče to da je na tisoč primerov en primer, to je itak zanemarjlivo.

Ni pa zanemarljivo to da folk zna razmišljat tudi z svojo glavo.

Odlično, sem vesel zate, da si po letih premora spet lahko povohal žensko, čeprav skozi masko, pa še dotikati se nisi smel, ampak na srečo se je ona tebe – injekcijsko. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]
nova
Uredništvo priporoča

O viharno pedcerčina. Ja te puno volim. Baš se mi sviđaš. Javi mi, kad rabiš “injekciju” u analu, to puno voliš, znam ja.

Odgovor na objavo uporabnika
malo za premislek, 15.05.2021 ob 19:58

Vsaka čast ti.

Jaz pa izvem od sodelavca da se je njegov 80 letni sosed šel cepit naslednji dan je pa umrl.

Od drugega sodelavca pa izvem da se je šel cepit njegov sorodnik, zaradi cepiva bo ostal invalid do smrti.

Zanimivo da nikjer take stvari niso objavljene,verjetno je to skrivnost za javnost.

Ja saj  potem se reče to da je na tisoč primerov en primer, to je itak zanemarjlivo.

Ni pa zanemarljivo to da folk zna razmišljat tudi z svojo glavo.

Bejž bejž, samo okoli blesavih anticepilcev vedno umirajo in v hipu postanejo invalidi. Ni to fenomen? 😅 Jaz pa poznam kar precej cepljenih, pa nobenega s posledicami.

Sosed recimo je bil dan pred mano cepljen z Johnsonom, ker izgleda en dan cepijo z enim, drug dan z drugim cepivom, pa tudi ni imel nobenih stranskih učinkov.

Odgovor na objavo uporabnika
matjazko, 15.05.2021 ob 20:02

Odlično, sem vesel zate, da si po letih premora spet lahko povohal žensko, čeprav skozi masko, pa še dotikati se nisi smel, ampak na srečo se je ona tebe – injekcijsko. 🙂

Forum nov, ti pa ostal star isti bindek. 😅

Viharni, znam ja da ti “ona stvar” ne stoji više zbog nešteto godina. I sad si baš puno sretan, kad si dobio injekciju. Uvaauu, koji frajer!! Bravo!! Puno se ti događa u tvom životu,a?? Bravo! Dobio injekcuju. Sretan ko dete malo!

Ali ti baš rabiš “injekciju” u svoju guzicu. To ti baš treba. Nema veze, ako ti “ona stvar” ne stoji. Stoji i meni onda. :))

Ajde pozovi, i skupa da uživamo, kad ti ga ja nabijem u guzicu. Svi znamo, da se ti to baš sviđa i kad imaš problem sa mlahavim, nije ti problem nastavit guze. Svi sretni bili.

Još jedna stvar. Kasnije ko ga dobiš u guzu, ne obstoji veči srečko, onda ta smajli bude puno širši, ne možeš ga bar stlačit u ekran. :))

New Report

Close