Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Franciji na plažah prepovedali burkini, ampak

V Franciji na plažah prepovedali burkini, ampak

Religija nima na javni plaži kaj počet.
Tako kot se eni zdaj jezijo na burkini, se katolibani jezijo na FKK.

Vera bi morala biti zasebna stvar, ki v javni prostor ne posega. Prepovedani bi morala biti vsa znamenja razlikovanja, tudi križi in tako naprej. Da pred seboj zagledaš človeka takega kot je, ne pa vsega označenega in stigmatiziranega.

Ne delaj se blesave. A ti misliš, da samo običajne ljudi motijo ženske v burkinijih? Mar ne misliš, da tudi TI motiš vsakega orto muslimana in muslimanko, ko se v dvodelnih kopalkah, kar je za njih v bistvu “na pol naga” prekladaš po plaži in v morju? Kaj pa TI misliš, koliko časa boš imela svobodo, da boš lahko v enodelnih ali dvodelnih kopalkah, koliko časa še boš imela svobodo, da boš v vročem dnevu lahko v kratkem krilu ali kratkih hlačah???
Delaš se budalo, ampak dobro veš, o čem teče debata. Najbrž si zagovornica tiste znane “Živi in pusti živeti”, a? Ampak a misliš, da bodo ONI NAS pustili živeti po naših običajih in navadah, ko bodo enkrat tukaj v Evropi v večini???[/quote]

Že od nekdaj sem na plaži rada oblečena, ker ne maram da me opeče sonce, prav tako naša stara mama.
Potem ne smeva več na plažo?[/quote]
Brez spremstva skrbnika ne bi smela nikamor, tolk si zabita

Torej tudi križi za vratom… Ali to pa ja?

Torej tudi križi za vratom… Ali to pa ja?[/quote] Ne, vse naj gre za štiri stene. Vera je privatna stvar, ne pa da vsi okoli hodijo kot reklamne table za to ali ono cerkev.

YO in podobni..
pa vi berete sami sebe..
sami sebe negirate oz delate dvolične..
če ste enakopravni, in vam ni v napoto nikakršno muslimansko oblačilo..oz branite njihovo svobodo..
zakaj v naslednjem stavku, sprašujete, če je pa križ OK??..
seveda da je..
saj VI branite VSAKRŠNO svobodo, torej tudi nošenje križa..
ali pač ne???

Kontra vprašanje zate ali to pa ne?


Saj to je žalostno. Muslimani svarijo pred islamizacijo Evrope. Svarili so pred nelegalnimi migranti. Večina evropejcev sploh nima pojma za kaj se gre. Gledajo vse skozi rožnate oči. Mislijo, da so bili oni vedno zakriti, pa so marsikje bili tudi v kopalkah na plaži. Mnoge ženske so zakrite proti svoji volji. Tukaj pa se ljudi ne da prepričat, da ni vse rožnato. Da rabijo pomoč pri osvobajanju, ne potuho radikalcem. Mnogi so prišli sem po svobodo, našli pa domačine, ki podpirajo njihove krvnike.

Torej tudi križi za vratom… Ali to pa ja?[/quote]
Lahko tudi. Kot tudi vse kaballe in ostala navlaka. Bo zdaj boljše? Se torej tudi ti strinjaš s prepovedjo, ali samo mešaš meglo? Mogoče samo ne razumeš pomena burk in burkinijev (kot je to konstanten pojav pri pismorosnih nerazumečih)?

Ni važno ali se strinjam ali ne, glede na dogodke samo vidim, da prepovedi do sedaj niso ustavile terorizma.


Saj to je žalostno. Muslimani svarijo pred islamizacijo Evrope. Svarili so pred nelegalnimi migranti. Večina evropejcev sploh nima pojma za kaj se gre. Gledajo vse skozi rožnate oči. Mislijo, da so bili oni vedno zakriti, pa so marsikje bili tudi v kopalkah na plaži. Mnoge ženske so zakrite proti svoji volji. Tukaj pa se ljudi ne da prepričat, da ni vse rožnato. Da rabijo pomoč pri osvobajanju, ne potuho radikalcem. Mnogi so prišli sem po svobodo, našli pa domačine, ki podpirajo njihove krvnike.[/quote]

Res je, se strinjam.
Vendarle normalnim muslimanom (večina je takšnih) čisto nič ne pomagamo s histeričnim posploševanjem.
Histerija je voda na mlin islamistom, pred katerimi normalni ljudje tako ali drugače bežijo v Evropo in v svet.


in kako bi ti zajezil terorizem?
povabil še več teroristov?

čist po kmečko simpl
Ni terorista v državi – ni terorističnega dejanja

in kaj sledi? kaj naredit?
jih še naprej vabit?

Hm, jaz sem pa mislila, da je razlika med potapljaško obleko (in surfersko seveda tudi) in deklariranim izražanjem verskih prepričanj z oblačili, ker nisem vedela, da je biti potapljač ali surfer versko in politično prepričanje. Pa tudi še nisem slišala, da bi potapljači (in surferji in nudisti, pa tenisači in alpinisti in tako naprej) kaj veliko pobijali naokoli in bi se jih bilo treba bati (ja sori, muslimanov se je pa žal treba!).
BTW, križec okoli vratu me ne moti (čeprav nisem verna), še opazim ga ne. Bi me pa hudičevo motilo, če bi si kdo na plaži zabil ob brisačo trimetrski križ. To je namreč bolj primerljivo z burkiniji, burkami ter drugimi burkami in farsami v Evropi.


Zato, ker so bile uveljavljene prepozno ali pa sploh ne. Ker se večina Evropejcev še vedno ne zaveda oz. premalo, kakšen je dejanski pomen teh oblačil. Ker se večina Evropejcev še vedno premalo zaveda, da je multikulturnost pogorela, da je za demokracijo potrebno biti dovolj zrel, da jo ohranjaš. Ker večina Evropejcev še vedno ne vidi, da je burka simbol točno tistega, kar zavrača demokracijo oz. jo uničuje. Ker pomeni zavračanje evropskega življenja, razumevanja človekovih pravic in svoboščin. Ker pomeni oviro pri integraciji, pri sprejemanju in vkljujčevanju v naše okolje. Ker zagovarja ločevanje, paralelno družbo, ki zavrača in zaničuje vse Evropsko. Bo dovolj?


Saj to je žalostno. Muslimani svarijo pred islamizacijo Evrope. Svarili so pred nelegalnimi migranti. Večina evropejcev sploh nima pojma za kaj se gre. Gledajo vse skozi rožnate oči. Mislijo, da so bili oni vedno zakriti, pa so marsikje bili tudi v kopalkah na plaži. Mnoge ženske so zakrite proti svoji volji. Tukaj pa se ljudi ne da prepričat, da ni vse rožnato. Da rabijo pomoč pri osvobajanju, ne potuho radikalcem. Mnogi so prišli sem po svobodo, našli pa domačine, ki podpirajo njihove krvnike.[/quote]

Res je, se strinjam.
Vendarle normalnim muslimanom (večina je takšnih) čisto nič ne pomagamo s histeričnim posploševanjem.
Histerija je voda na mlin islamistom, pred katerimi normalni ljudje tako ali drugače bežijo v Evropo in v svet.[/quote]
Tocno to. In mir se ne dela tako, da eni omici skuris ruto. Ampak to je za marsikoga ocitno pretezka tema. Lazje je navleci soncna ocala in verjeti, da bodo neki cisto obrobni ukrepi prinesli svetovni mir.
Ne vem, zakaj me spomnijo na govore misic…


Saj to je žalostno. Muslimani svarijo pred islamizacijo Evrope. Svarili so pred nelegalnimi migranti. Večina evropejcev sploh nima pojma za kaj se gre. Gledajo vse skozi rožnate oči. Mislijo, da so bili oni vedno zakriti, pa so marsikje bili tudi v kopalkah na plaži. Mnoge ženske so zakrite proti svoji volji. Tukaj pa se ljudi ne da prepričat, da ni vse rožnato. Da rabijo pomoč pri osvobajanju, ne potuho radikalcem. Mnogi so prišli sem po svobodo, našli pa domačine, ki podpirajo njihove krvnike.[/quote]

Res je, se strinjam.
Vendarle normalnim muslimanom (večina je takšnih) čisto nič ne pomagamo s histeričnim posploševanjem.
Histerija je voda na mlin islamistom, pred katerimi normalni ljudje tako ali drugače bežijo v Evropo in v svet.[/quote]
če pa moramo MI histerijo zganjat
če bi jo zganjali ti bogi bogi svobodoljubni musliči, ki so tu že destletja, jo nam ne bi bilo treba in še celo taki dvoličneži kot si sama, bi verjetno razumeli, da je s pritepenci res nekaj narobe.
Tako so pa raje na tiho ploskali, ker ve se, da vsaj 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} muskičev na planetu, na tiho podpira šeriat.
bentimamokozojebsko Mica


Zato, ker so bile uveljavljene prepozno ali pa sploh ne. Ker se večina Evropejcev še vedno ne zaveda oz. premalo, kakšen je dejanski pomen teh oblačil. Ker se večina Evropejcev še vedno premalo zaveda, da je multikulturnost pogorela, da je za demokracijo potrebno biti dovolj zrel, da jo ohranjaš. Ker večina Evropejcev še vedno ne vidi, da je burka simbol točno tistega, kar zavrača demokracijo oz. jo uničuje. Ker pomeni zavračanje evropskega življenja, razumevanja človekovih pravic in svoboščin. Ker pomeni oviro pri integraciji, pri sprejemanju in vkljujčevanju v naše okolje. Ker zagovarja ločevanje, paralelno družbo, ki zavrača in zaničuje vse Evropsko. Bo dovolj?[/quote]

Ljudje bežijo iz zapovedi in naletijo na prepovedi.
Nič od tega ni demokracija.
Zapovedi in prepovedi ne pripomorejo k integraciji.

Res je, se strinjam.
Vendarle normalnim muslimanom (večina je takšnih) čisto nič ne pomagamo s histeričnim posploševanjem.
Histerija je voda na mlin islamistom, pred katerimi normalni ljudje tako ali drugače bežijo v Evropo in v svet.[/quote]
če pa moramo MI histerijo zganjat
če bi jo zganjali ti bogi bogi svobodoljubni musliči, ki so tu že destletja, jo nam ne bi bilo treba in še celo taki dvoličneži kot si sama, bi verjetno razumeli, da je s pritepenci res nekaj narobe.
Tako so pa raje na tiho ploskali, ker ve se, da vsaj 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} muskičev na planetu, na tiho podpira šeriat.
bentimamokozojebsko Mica[/quote]

Umiri se. S svojim primitivizmom in nerazgledanostjo boš dosegel ravno nasprotno od tega kar želiš.

mah, ni dovolj..
za ene ne bo dovolj če jim A-bomba pade na glavo..
upam, da je pa vseeno ostalih nas dovolj, da korektno in realno ocenjujemo stvari, ki se dogajajo..
v dobrobit nas in naših otrok..


Zato, ker so bile uveljavljene prepozno ali pa sploh ne. Ker se večina Evropejcev še vedno ne zaveda oz. premalo, kakšen je dejanski pomen teh oblačil. Ker se večina Evropejcev še vedno premalo zaveda, da je multikulturnost pogorela, da je za demokracijo potrebno biti dovolj zrel, da jo ohranjaš. Ker večina Evropejcev še vedno ne vidi, da je burka simbol točno tistega, kar zavrača demokracijo oz. jo uničuje. Ker pomeni zavračanje evropskega življenja, razumevanja človekovih pravic in svoboščin. Ker pomeni oviro pri integraciji, pri sprejemanju in vkljujčevanju v naše okolje. Ker zagovarja ločevanje, paralelno družbo, ki zavrača in zaničuje vse Evropsko. Bo dovolj?[/quote]
Točno tako.
žakelj na babi v Evropi je podobno kot hitlerjev križ na majici v Izraelu

samo nobena Mica zabita tega noče razumet

Kakšno vprašanje varnosti neki? Ne sprenevedajte se no … a veste ženske, da niste na nudistični, ko se sončite zgoraj brez? Imamo prav posebne plaže, namenjene nudistom … s tem, da je marsikomu moteče gledat golo oprsje, medtem ko – ne vem, zakaj – je preveč zakrito sinonim nevarnosti?!


Seveda se dogajajo. O tem sploh ni dvoma. Ampak ocitno nihce nima jajc, da bi naredil red na izvoru in potem se pac evropski pavi spravijo nad najsibkejse – nad zenske, ki so ze itak potlacene od svojih petelinov. Vas ni nic sram?


če pa moramo MI histerijo zganjat
če bi jo zganjali ti bogi bogi svobodoljubni musliči, ki so tu že destletja, jo nam ne bi bilo treba in še celo taki dvoličneži kot si sama, bi verjetno razumeli, da je s pritepenci res nekaj narobe.
Tako so pa raje na tiho ploskali, ker ve se, da vsaj 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} muskičev na planetu, na tiho podpira šeriat.
bentimamokozojebsko Mica[/quote]

Umiri se. S svojim primitivizmom in nerazgledanostjo boš dosegel ravno nasprotno od tega kar želiš.[/quote]
brez diskriminacije prosim
so lahko tvoje opice primitivne, mam pravico biti tudi jaz,
vsi drugačni vsi enakopravni
je tak al ni?

česa pa naj me bo sram..
tega da se iz togote ne razstrelim sredi ljubljane, ker Pismo rosno misli drugače..
in pobijem 50 ljudi, ki s to temo veze nimajo..
na katerem izvoru in kako bi torej moral ukrepat..??
če ne veš smo v demokratični državi.. pač hodim na volitve..in se ne poslužujem raznih ubojnih sredstev..


Na izvoru pomeni tam, kjer so omogocili rezim, ki je tisoce pognal po svetu, druge, zakamuflirane tisoce pa izvaza pomesne med te prve.
Na izvoru pomeni tam, kjer potrebujejo trg za orozje, da z orozarsko industrijo drzijo nazaj gospodarsko krizo.
To pa je cisto nekje drugje kot na plazi v Cannesu in so cisto eni drugi ljudje kot meter sezdeset zenske, ki so ze od malega navajene, da se koza in lasje ne kazejo v javnosti.

… ampak tako dalec menda vidimo samo tisti z roznatimi ocali. Ti jih posodim?

New Report

Close