Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Grčiji denarne kazni za necepljene – PRAVILNO!!!!

V Grčiji denarne kazni za necepljene – PRAVILNO!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
bravo grčija, 30.11.2021 ob 13:45

Grčija uvaja denarne kazni 100€ na mesec za necepljene nad 60 let. Pravilno, treba je te anticepilce potisni v kot!!

file-20210219-21764-r1fsgf

 

PRECEPIMO SE. SKUPAJ CEPLJENI, SKUPAJ BOLJŠI.

Tale avtor spada med ljudi, ki so ploskali in se drli zraven: “Bravo!!!”, ko so nacisti Jude trpali v vagone za kanclagerje…

Odgovor na objavo uporabnika
Slepe oči., 30.11.2021 ob 14:14

Kdor ne razume te gonje s cepljenjem kot čisto zaj.ebavanjem ljudi, si ni sam kriv. To so v bistvu samo dobri in nepokvarjeni ljudje, ki ne zmorejo doumet vso pokvarjenost, ki se skriva v ozadju cepilno fašističnega pohoda. Za njih je to znanstvena fantastika v glavi anticepilcev. Je lažje živet s tem. Zato so slepi za vse argumente. Jaz pa z grozo opazujem, kako postajamo vse bolj sužnji svetovni eliti iz dneva v dan.

ni več stvar pranja možganov, ni več hipnoza mainstrem medijev, zdaj je stvar izbire, sej pravi izbirajo bit in ostat neumni. Pika.

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 01.12.2021 ob 10:41

Tale avtor spada med ljudi, ki so ploskali in se drli zraven: “Bravo!!!”, ko so nacisti Jude trpali v vagone za kanclagerje…

točno tako.

nova
Uredništvo priporoča

Ta avtor je kar lepo moderator foruma. Drugi ne morejo lepit slikc.

Človek se mora cepit zaradi sebe. Jaz sem se. Lani sem hudo zbolel in sem se za cepljenje letos odločil, ker sem prepričan, da mi bo pomagalo lažje prebolet eventuelno novo okužbo. Nikakor pa nisem prepričan, da sem zaradi tega 100% varen in da ne nosim okoli virusa, zato se tako tudi obnašam. Kakršnokoli drugačno obnašanje ali prepričanje (cepljenih ali necepljenih) se mi zdi idiotsko in egoistično. Delam z obojimi, cepljenimi in necepljenimi in v obeh skupinah je kar približno enak % neodgovornih idiotov. Tako da kreganje tule gor pro/antivax je popolnoma brezveze.

Moja mama, stara čez 70, se je dvakrat cepila in skoraj umrla zaradi drastičnega poslabšanja delovanja srca. Če se cepi še tretjič, zagotovo umre. Tega se na srečo zaveda tudi sama in se ne gre cepit tretjič. To je le en primer.

Covid je preživela oktobra 20 brez vsakršnih težav, a se žal ni dala testirat in ni pod evidenco.

 

Obvezno cepljenje!

Sram te bodi vsak ima pravico odlocati o svojemu telesu in ne aprejemti strup v svoje telo banda

New Report

Close