Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Italiji necepljene otroke mečejo z vrtcev

V Italiji necepljene otroke mečejo z vrtcev

Zaradi ošpic, kje pa so?
Razsajajo norice, ošpic ni.
Se tebi zdi normalno, da v 21.stoletju umirajo ljudje za rakom?
Da umirajo otroci zaradi neurejenih razmer v zdravstvu?
Koliko linkov želiš?
Je normalno, da nihče ne toži za smrt otroka zaradi malomarnosti vlade, ki jo plačujemo ravno za to?
[/quote]
Razsajajo ošpice na Balkanu, na Novi Zelandiji in še kje. Proti noricam se pa v Sloveniji sploh ne cepimo.


Razsajajo ošpice na Balkanu, na Novi Zelandiji in še kje. Proti noricam se pa v Sloveniji sploh ne cepimo.
[/quote]

To se pravi, da bodo otroci tam doživljenjsko imuni. Slovenci torej na Balkan, da pridobite imunost.
Nov, imunski turizem.

To se pravi, da bodo otroci tam doživljenjsko imuni. Slovenci torej na Balkan, da pridobite imunost.
Nov, imunski turizem.
[/quote]

Umrlo je celo nekaj odraslih.

Oh, tole me je pa nasmejalo. Torej tisti, ki niste cepljeni, pa ne jeste težkih kovin in rakotvornih snovi z žlico? Sanjaj, razen če živiš na kakem drugem planetu. Z vsakim vdihom se filaš s strupi, kaj šele z vsako žlico, ki jo neseš v usta. Pa dober tek in na zdravje tudi tebi.

Samo to bom še dodala k tvojemu izsiljevanju s težko bolnimi otroki.
Tudi jaz sem bila, kot omenjeno operacija na srcu.
Do operacije sem prebolela že večino ozroških, vključno z ošpicami.
Tako, da mi ne trobi, kako je otrokov imunski sistem fuč, če se lahko sploh razvije do njegovega drugega leta.
Ko boš toliko umirjena in sebi dala možnost to raziskati, boš mogoče sploh drugače in informirana in razgledana.
Poglej si kaj o anatomiji in fiziologiji, ter celostnemu pristopu do delovanja človekovega organizma.
Mene pač ne boš prepričala, da je za otroka zdravo in potrebno mu vbrizgavati živalske zarodke z rakavimi celicami z virusom te ali one bolezni, ter aluminijem, ki bo vse to peljal naprej do vseh organov, posebno v ottokove možgane.
Če to misliš, se raje meni ne oglašaj več, ker te bom sesula z dokazi.
Kot sem rekla, na teren in prepričuj starše kronično bolnih otrok.
Moj nik pove, da smo necepljeni dokaz, da trajbate neverjetno neodgovorne trditve, za katere nočete prevzeti odgovornosti.
Upam, da ne doživim kolapsa ljudi zaradi nespametnega početja mladih mater, ker vem, da je človeški imunski sistem hitro obnovljiv in prilagodljiv.
Trajalo bo le nekaj generacij, tvoja bo žal propadla. Žal mi je za vas vse.
[/quote]

Torej če si ti preživela, se nikomur drugemu ne more nič zgodit? Ljudje so različni in nisi ti center sveta in merilo za vse ostale.


Zdaj bodo vsi ti izmetani prišli k nam! Buhuhuhuu!

Jao, kako imaš sprane možgane. Res misliš, da je javnost tako neuka, kot ste vi?
Sploh znaš kakšen članek prebrat, logično sklepat, brat med vrsticami?
Pogledat, kdo plačuje članke, raziskave?
Ne rečem, če bi ve, z možgani izpod pralnih strojev vsaj kaj zaslužile s tem praznim jadikovanjem, pa še tega ni. Zastonjkarske delavke, kot govori Jelinčič…
A to imate otroke za poskusne zajčke al kako?
Najprej zajčki, nato v modo, zatem na estrado…?
[/quote]
Tale tvoj zapis pove več o tebi kot o drugih! Neskončno žaljiv. Le kaj se ti je v življenju hudega pripetilo in kaj ima s tem Zmago? Ti veš?

Vsi, ki ne cepite otrok ste najpametnejši in super duper, dokler imate otroke zdrave. Če bo šlo kaj narobe, boste pa mogoče dojeli. Ni nujno, da bo kaj narobe. Če bo, zna biti pa zelo grdo in vas ujame nepripravljene.

A v avtu tudi ne pripenjate otrok, ker ta pripeti včasih tudi umrejo v nesrečah? Takšni so namreč vaši argumenti.

strah te je, da te bodo vrgli dol z vrtca?

Problem je v tem, kje pravočasno stakniti razsajanje ošpic, da se za časa prave starosti otrok naleze in preboli. To je varnostni pas, ki ga omenjaš.

Razčistimo

Biti okužen in zboleti sta dve stvari. Ti lahko v sebi nosiš bolezen, a ne zboliš, ker si imun. Ampak okužiš pa lahko drugega, ki ni imun. Zato je napačno misliti, da cepljeni ne prenašajo bolezni.
[/quote]

Joj, ti pa si biser imunologije, pa kje poberete take? aja, na netu. Od anticepilnih “strokovnjakov”. Ja škoda, da proti neumnosti ne obstaja vakcina 🙂

Joj, ti pa si biser imunologije, pa kje poberete take? aja, na netu. Od anticepilnih “strokovnjakov”. Ja škoda, da proti neumnosti ne obstaja vakcina 🙂
[/quote]

To je izjava cepilke in cepljene, kar pomeni, da ve rabite še dodatna cepljenja.
Oziroma, da vam niti dodatna cepljenja ne pomagajo.

To je izjava cepilke in cepljene, kar pomeni, da ve rabite še dodatna cepljenja.
Oziroma, da vam niti dodatna cepljenja ne pomagajo.
[/quote]

Potem nam pa razloži, kako lahko jaz kot cepljena oseba prenašam ošpice, otroško paralizo, oslovski akšelj itd… Vnaprej hvala za tvoj trud.

Potem nam pa razloži, kako lahko jaz kot cepljena oseba prenašam ošpice, otroško paralizo, oslovski akšelj itd… Vnaprej hvala za tvoj trud.
[/quote]

Pojdi nazaj, komu odgovarja Si razčiščena, pravzaprav in čemu se priduša in kaj svetuje.
Moj odgovor ji le pojasnjuje, da odgovarja zagovornici cepljenja, česar ni prepoznala in, da vsled tega pač potrebujete še vakcino, kar dama predlaga, da boste razumele prebrano, ker ve cepilke same trosite nebuloze in udrihate same po sebi.
Nastavile ste si same ogledalo.
Nekje imejte že mero, za božjo voljo, saj niste več pri pameti!

Pojdi nazaj, komu odgovarja Si razčiščena, pravzaprav in čemu se priduša in kaj svetuje.
Moj odgovor ji le pojasnjuje, da odgovarja zagovornici cepljenja, česar ni prepoznala in, da vsled tega pač potrebujete še vakcino, kar dama predlaga, da boste razumele prebrano, ker ve cepilke same trosite nebuloze in udrihate same po sebi.
Nastavile ste si same ogledalo.
Nekje imejte že mero, za božjo voljo, saj niste več pri pameti!
[/quote]

Uh, taprava se oglaša 🙂
Tudi mene zanima kako lahko človek, ki je cepljen proti neki bolezni, le-to prenaša na druge. Pa saj ste res ob pamet.

Uh, taprava se oglaša 🙂
Tudi mene zanima kako lahko človek, ki je cepljen proti neki bolezni, le-to prenaša na druge. Pa saj ste res ob pamet.
[/quote]

Še enkrat ponavljam, ker ne znaš brat, to je VAŠ IZUM!
Jaz sem SAMO OPOZORILA, da je ta trditev trdidev zagovornice cepljenj!
Anticepilci takih trditev nimamo, ker smo bolje oborožene z znanjem in stanjem, kot ve.
Sicer pa mi je popolnoma jasno, da ga ne morete imeti, ker vam branje, kaj šele raziskovanje in logično sklepanje, delajo težave.
Punce, punce, nehajte se sramotit in vsaj bodite tiho, ne pa, da javno kažete vaše primanjklaje.
Za te primanjkljaje cepiva ni! Pljunite v roke in učt se, druge ni.

Anticepilci so oborozeni z… znanjem?! 😀

Aham, ker je jasno edino GoogleZnanje(TM) edino pravilno iz zvelicavno, jebes ves tisti folk, ki mia doktorate, ane? Folk, kje vi spite, da vas ne ukradejo.

Mimogrede, a za pogreb si ze zbrala, al bo treba po Slovenskih novicah cvilit? Kaksno zaro bo pa mel tvoj otrok, Paw Patrol ali Gasilec Samo?

…kakega pediatra?

No. Iz ust pediatra, torej ne baba čula baba rekla, brez nepreverjenih člankov in natolcevanj.

Primer otroške paralize.
Starši proti cepljenju. Pridejo iz dopusta (Afrika).Otrok zboli.
Kriv zdravnik oz.pediater, ker jih ni dovolj dobro seznanil s posledicami necepljenja.

Vredu. Ni zdaj to 100 primerov. Bili so pa 3je v destletnem obdobju. So pa bili.

In kaj je z avtisti, ki nikoli niso bili cepljeni? Obstaja povezava…mogoče. Noben pa še očitno ni imel časa “preverit”, da je pa mogoče v cepivu tisto nekaj, kar vse skupaj samo pospeši nekaj, kar bi slej kot prej bilo vidno pri otroku, tudi če ne bi bil cepljen.

Se greste nekih teorij in zarot. Koliko ste pa do sedaj plačali za cepljenje otroka? Koliko? Nič. Tako kot jaz ne.

Zaradi ošpic, kje pa so?
Razsajajo norice, ošpic ni.
Se tebi zdi normalno, da v 21.stoletju umirajo ljudje za rakom?
Da umirajo otroci zaradi neurejenih razmer v zdravstvu?
Koliko linkov želiš?
Je normalno, da nihče ne toži za smrt otroka zaradi malomarnosti vlade, ki jo plačujemo ravno za to?
[/quote]

Še vedno ne vidim linka zaradi dosojene odškodnine zaradi avtizma, ki ga je dokazano povzročilo cepljenje. Torej en link, pa da ni na kak obskuren dot org.

Ti pa ne spremljaš doktrine na področju cepljenja in avtizma: pred kratkim so na Danskem končali z več kot 10 letno raziskavo na to temo. Izsledki so:
V obeh skupinah cepljenih in necepljenih je enak odstotek avtistov. Cepljenje ne povzroča avtizma.
Kar se pa samega avtizma tiče – to ni nekaj, kar izbruhne, ampak je prirojena “napaka”, ki je prisotna od rojstva, vendar se pokaže šele takrat, ko bi otrok moral pokazati neke določene sposobnosti in veščine, pa le-te izostanejo zaradi avtizma.

Iluzorna so pričakovanja, da otroci v 21. ali v 31. tisočletju ne bodo več umirali, pa naj bodo vzrok ošpice ali kaj drugega. Če pričakuješ, da ne bo nihče zbolel in umrl, samo poveš, da gradiš na upanju in ne na znanosti.
Nobeno cepljenje ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zanesljivo.
Vsako cepljenje ima omejeno dobo efektivnosti. Večina odraslih, ki otroških bolezni ni preboleli, so pa bili cepljeni, je toliko zaščitena kot če ne bi bili nikoli cepljeni. In vemo, da odrasli težje prebolevajo otroške bolezni kot otroci.

Ko se ene virus umakne iz obtoka, izpraznjen prostor izkoristijo drugi virusi. To pomeni, ko se zatre neka bolezen, se bo namesto nje razvila neka druga bolezen, lahko stara, ki se ponovno vrne, lahko preseljena z druge lokacije ali pa popolnova nova bolezen. Lahko pa bo virus mutiral, ne da bi za to vedeli in bo v spremenjeni obliki napadal naprej.

Zdaj pa vprašanje zate. Bi rekla, da je bilo leta 2016 in 2018 v Evropi cepljenih približno enako število otrok ali je bilo leta 2018 cepljenih 16 krat manj otrok kot 2 leti prej? In zakaj je bilo leta 2016 v Evropi le dobrih 5 000 primerov ošpic, leta 2018 pa okoli 80 000? Torej 16 kratna razlika, a razlika v številu cepljenih otrok ni bila 16 kratna. Vmesnega leta 2017 je bilo okoli 24 000 primerov. Vse nalezljive bolezni prihajajo v valovih, to je v epidemijah. Po zgornji statistiki sodeč je bil lani vrh ali skorajšnji vrh najnovejše epidemije ošpic. Epidemije se začnejo zaradi poslabšanih sanitarnih razmer, oporečne vode, nenadnega upada immunskega sistema med prebivalci zaradi slabših življenjskih pogojev, povečane gostote prebivalstva in migracij. Seveda v vsakem primeru potrebuje čas, da se razvije in razširi po svetu. Npr. španska gripa je potrebovala par let, da se je razširila in še dobro leto, da se je izpela in vsi zgornji pospeševalci epidemij so bili prisotni. Začetki španske gripe niso znani. Obstojajo podatki, da so podobno bolezen opazili v Franciji leta 2016. Ve se, da so leta 2014 uvozili okoli 100000 Kitajcev, ki so jih zaposlili kot pomožne delavce na zahodni fronti v Evropi. Tudi vojaki so se stalno premikali, tudi med kontinenti. Podobno je bilo z začetki kuge v Evropi, ki so jo sem zanesli trgovci, ki so se vračali iz Kitajske. Ljudje potujemo in se selimo po svetu vedno bolj, s sabo nosimo vse od stenic do virusov in bakterij, zato bo tudi vedno več epidemij, ki jih nobeno cepivo ne bo preprečilo.
[/quote]

Seveda si se vtaknila samo v tisto, kar se tebi zdi iluzorno, ne pa tudi v to, da se število žrtev ošpic v Evropi v 21. stoletju POVEČUJE. Seveda je najlaže kriviti priseljence.
Dejstvo je: ne moreš ti pričakovat, da boš lahko za 200 evrov potovala na drug konec sveta trikrat na leto, pa da ne bo nihče od tam nikoli prišel k nam. Vi anticepilci bi ravno to: da lazite povsod za male pare, ampak bog ne daj, da kak tujec prestopi meje Evrope, ker vi oz. vaši otroci niso cepljeni. Pač ne gre. Svet je vse manjši, tudi za bacile.

Ti pa ne spremljaš doktrine na področju cepljenja in avtizma: pred kratkim so na Danskem končali z več kot 10 letno raziskavo na to temo. Izsledki so:
V obeh skupinah cepljenih in necepljenih je enak odstotek avtistov. Cepljenje ne povzroča avtizma.
Kar se pa samega avtizma tiče – to ni nekaj, kar izbruhne, ampak je prirojena “napaka”, ki je prisotna od rojstva, vendar se pokaže šele takrat, ko bi otrok moral pokazati neke določene sposobnosti in veščine, pa le-te izostanejo zaradi avtizma.
[/quote]

Praktično od prvega dneva poznam otroka, ki je bil dejansko “čuden” že od rojstva in je zdaj diagnosticiran avtist z blago izraženimi različnimi motnjami iz tega spektra. Seveda lahko krivimo že kalij, ki ga dobijo takoj po rojstvu. Ampak majke mi, ko zdaj gledam nazaj, da je bil že rojen tak. Starši se seveda strinjajo, ni edinec, tako da so imeli nekaj izkušenj, kakšen naj bi bil en povprečno zahteven dojenček.

No ja, pri nas imamo cel vrtec glist zaradi protifarmacevtskih bumbarjev. Začelo se je z nekaj primeri, bilo jih je vedno več in ZD je sprožil skupinsko akcijo. Obvestili so starše in šolo, izdali navodila in pripravili zdravila za kuro, ki naj bi se je udeležilo čimveč oz. vsi v družinah. Rezultat? Prijava obsedenca na inšpekcijo, ustavitev akcije, preiskava inšpekcije v teku, vmes pa gliste veselo povsod.
Mi smo šli na svojo roko k zdravnici po zdravila, da se jih rešimo. Da pa najdem tega buksla, ki je prijavil, ga pa lastnoročno razglistim.

grozljivo, le kaj so vam te drobne zivalice storile hudega, vam in krvolocnim farmacevtskim lobijem? go vegan!

grozljivo, le kaj so vam te drobne zivalice storile hudega, vam in krvolocnim farmacevtskim lobijem? go vegan!
[/quote]

Ja! CBD olje, v kombinacijami z MSM kapljicami, primerno dieto z veliko spinace, in vsakodnevnem kopanju v hladni vodi, v kateri so trije kristali informiranega Ahata lahko pozdravi gliste v manj kot pol leta! Tale kemija je pa res prevec, no.

New Report

Close