Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V kakšnih blokih v Ljubljani se najmanj sliši sosede?

V kakšnih blokih v Ljubljani se najmanj sliši sosede?

Ljudje z okvarjenim sluhom so ponavadi kar glasni…

lej,vedno se bodo tukaj našli ljudje,ki bodo pisali o fužinah,ki niso niti dneva živeli tam.seveda so to tisti,ki v sloveniji obožujejo ljudi,ki se pišejo na ić,hvala bogu jih tukaj na monu ni malo.kdor je pa živel ali še živi na fužinah,pa ne boš slišal nič slabega,da bo rekel proti fužinah.sam sem živel v več naseljih,v ljubljani,takega miru in počitka kot sem ga imel v stanovanju v fužinah,nisem imel niti približno nikjer.

Ja, OK, saj vas slišimo…. Fužine so zakon, top, najnaj, ni da ni.

Ljubljančanov itak ne boste prepričali, ker ta predel poznamo.

odgovor tipičnega slovenca,ki ni še videl fužin od blizu.

Saj nje ne moti, če ona dela hrup sosedom. To je prav in dovoljeno.

Samo sosedje bi pa morali dati mir. Da lahko v miru psihira.

Haha, ja, se vidi, koliko poznaš Fužine! Si ti mogoče moj bivši sošolec, ki ne upa na Fužine? LOL 😀

Ko sva pred leti z možem kupovala stanovanje, so bile tudi meni Fužine zadnja izbira, pa me je mož prepričeval, da kako fajn so in tudi poznava kar nekaj ljudi na Fužinah, a se vseeno nisem dala prepričat. Potem sva si pogledala kar nekaj stanovanj po Ljubljani, Šiška spodnja in zgornja in Šentvid, Bežigrad po dolgem in počez, Vič vse razen Trnovskih blokov ob Ljubljanici, Prule, nekaj tudi v centru, skratka, prečesala sva Ljubljano, pogledala sva si preko 150 stanovanj in na koncu pristala na Fužinah.
V bloku je mi, okoli bloka je mir, vsa infrastruktura pri roki, pred blokom pa že 5 let avto za 40.000€ in brez praskice.

Ni zidovja, ki bi preprečil hrup, smrad, razno odlaganje šare na (skupni) hodnik, če se naselijo

– ‘buldožerji’, kmetavzarce in neprilagojenci.
– banda, ki ni prebrala in ne upošteva hišnega reda!

Lahko je mali, idilični blokec, lahko je ogromen blok, ko hodijo vsi en mimo drugega.
Ko se najde en luzer, bo zamoril sosede!

Verjetno samo v tistih, kjer živijo uvidevni ljudje in ne zganjajo hrupa.

…Šentvid, Prušnikova Ulica.

Bloki grajeni leta 1962 – stene debele pol metra, zidane še z zidaki. Edino kar se sliši je, ko sosedje nad nami premikajo pohištvo – ampak to mislim, da bi se povsod slišalo.

Najhuje pa je v Kosezah, terasasti bloki – grajeni med 1975 in 1985 (cca.). Tam pa slišim sosede, kako se pogovorjajo v sosednjih stanovanjih. Če govorijo bolj naglas ali bognedaj seksajo – slišiš vsako besedo.

New Report

Close