Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V katerem kraju zivite in kaj vam je v tem kraju privlacno?

V katerem kraju zivite in kaj vam je v tem kraju privlacno?


Zanimivo, koliko vas misli, da se spoznate na sladoled!
https://www.radio-odeon.com/novice/nedjo-nominiran-na-svetovni-lestvici-sladoleda/
[/quote]

Tale je res dober!!!

Tale je res dober!!!
[/quote]

Sladoledi so navidezno dobri in to ne zaradi naravnih okusov, ampak ojačevalcev okusov, ki so sami umetno kemični dodatki.
Prav tako so sladoledi izredno hitro pokvarkjiva roba in se v njih dodajajo razni antibiotiki in kemični stabilizatorji.
Skratka.
Sladoledi so en sam blef kemije, poleg vsega tudi strupov, na katere se eninlepitevkot muhe na drek:-)

Ne poznam tvoje vasice..iz vajinih opisov deluje simpatično.
[/quote]

Pridi kdaj na Gorenjsko, jo boš lahko pobližje spoznala, pa tudi kak drug kotiček😉 Glih zdele se mal po svežem zraku šetam in uživam v bujnem zelenju, ki ga je pospešilo deževje v prejšnjih dneh. Lep pozdrav na Štajersko.

[attachment=0]20190427_135308.jpg[/attachment]

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Pridi kdaj na Gorenjsko, jo boš lahko pobližje spoznala, pa tudi kak drug kotiček😉 Glih zdele se mal po svežem zraku šetam in uživam v bujnem zelenju, ki ga je pospešilo deževje v prejšnjih dneh. Lep pozdrav na Štajersko.

20190427_135308.jpg
[/quote]

Lepo..za očke spočit 🙂
Morda me pa kdaj zanese v tvoje konce 😉

Lepo..za očke spočit 🙂
Morda me pa kdaj zanese v tvoje konce ;)Stara strezni se, preko 60 jih imaš.
[/quote]Stara strezni se. Preko 50 jih imaš, a noriš kot najstnica.

Stara strezni se. Preko 50 jih imaš, a noriš kot najstnica.
[/quote]

Kakih 50? 99 bo kar prava številka :))))

Vsi ste dobri, ki pohvalite svoj kraj.
Vsak ima v svojem prijatelje, vse poznano. In narava jasno. Čeprav primorci sanjajo o snegu, drugi o morskih valovih. Ki si jih lahko privoščimo vsak vikend.
Slovenija so res ‘nebesa’, škoda da nas politikanti skoz uničujejo.

Sladoledi so navidezno dobri in to ne zaradi naravnih okusov, ampak ojačevalcev okusov, ki so sami umetno kemični dodatki.
Prav tako so sladoledi izredno hitro pokvarkjiva roba in se v njih dodajajo razni antibiotiki in kemični stabilizatorji.
Skratka.
Sladoledi so en sam blef kemije, poleg vsega tudi strupov, na katere se eninlepitevkot muhe na drek:-)
[/quote]

Sladoledom se dodajajo antibiotiki? Kje spiš, da te ne ukradejo….

….. in strpajo v umobolnico?

Kakih 50? 99 bo kar prava številka :))))
[/quote]
Silvica strezni se

Ljubljana:) Tu rojena, moj dom, dom mojih staršev in prej starih staršev. Vmes sem kar nekaj let živela drugje in tisto mesto je bilo sivo, turobno, po 20h vse temno, nobenega zanimivega življenja za mlade, umazano …noč in dan razlika z Ljubljano. Ravno dovolj je mala in dovolj velika za vse kar potrebujem. Všeč mi je center, kako se spreminja, kako me spomni na mlada leta, njen utrip in njen mir.
Vsakič, ko se iz kje vračam proti Lj, mi je toplo pri srcu ko zagledam tablo Ljubljana in njene lučke:)


Silvica strezni se
[/quote]

Silvek ne lapaj.

New Report

Close