Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V kempu Menina s podporo direktorja kempa zaposleni brutalno pobijajo mačke

V kempu Menina s podporo direktorja kempa zaposleni brutalno pobijajo mačke

Nedolgo nazaj pred sta pred otroci gostov zaposlena brutalno mučila mačko. Zaposleni ji je stal na glavi, da ji je iz glave začela teči kri in vanjo streljal z zračno puško. Nato jo je drugi z lopato odvrgel v gozd. Na na fotografijah na internetu lahko vidite njeno krvavo glavo.

Po pričevanju prijaviteljice pa je ob pretresljivem dogodku ostal bolj ali manj ravnodušen tudi direktor kampa, ki naj bi jo celo okaral, da ne more pametovati njegovim zaposlenim, kaj in kako naj delajo.

Direktor to podpira torej.

Mene pa zanima kakšna vrsta ljudi hodi v ta kemp?

ja vaša sorta.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 18:10

ja vaša sorta.

 

 

Kukala ti majka sine Božo, pa ti vasda živiš na monu.

 

pa kako znaš? nisi valjda i ti tu?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 18:19

pa kako znaš? nisi valjda i ti tu?

 

 

Nisam božo sine, posvuda samo ova čikita majmunče. Ne možeš normalno da pogledaš forum.

 

kurac nisi. bod veseu da sem tu kljub temu da me ta forum ni vreden. pogotovo vi.

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 18:23

kurac nisi. bod veseu da sem tu kljub temu da me ta forum ni vreden. pogotovo vi.

Božo sine, zaglibio ti vasda, kukala ti majka.

A lahko nehata uničevati temo, ker se gre za zelo pomembno zadevo.

Lahko avtor priloži dokaze, kot se to pri obtoževanju spodobi, ali zgolj blati dobro ime kampa…

Tralalaaa

 

Hopsasaa..

 

Puši gaaa.

Ma ko propada.. Eo me u fotelju češem muda i pravim pare… ALLAHU AKBAR!

Jebem mu trebo sam juče prodat sve. Ostalo još 0,13.

Meu sm odprt order na 22850 i ni se sprozu jebem ku. Prekratk slabih 100e. Neko drugi kupio bottom. A jebi ga… Nemere vajk.

 

20220812-182857

 

 

 

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7681, 12.08.2022 ob 18:29

A lahko nehata uničevati temo, ker se gre za zelo pomembno zadevo.

Mačke so problem. Na novi zelandiji, ki je naprednejša od nas , so kar oblasti izdale odlok, kje je potrebno pobit vse macke, da ne bo težav. Pobili so več kot miljon mačk in problem rešen.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Maka čivčata, 12.08.2022 ob 18:34

Tralalaaa

 

Hopsasaa..

 

Puši gaaa.

Ma ko propada.. Eo me u fotelju češem muda i pravim pare… ALLAHU AKBAR!

Jebem mu trebo sam juče prodat sve. Ostalo još 0,13.

Meu sm odprt order na 22850 i ni se sprozu jebem ku. Prekratk slabih 100e. Neko drugi kupio bottom. A jebi ga… Nemere vajk.

 

20220812-182857

 

 

 

 

 

 

 

Božo sine, ti si propalica. Gori si od heroinskog ovisnika. Kukala ti majka.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5271, 12.08.2022 ob 18:31

Lahko avtor priloži dokaze, kot se to pri obtoževanju spodobi, ali zgolj blati dobro ime kampa…

Saj nisi nesposoben. Poguglaj. Kemp menina in mačke. Vtipkaj še Slovenske novice, tam imaš podrobnejši članek in tudi fotografije trupla.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4839, 12.08.2022 ob 18:38

Saj nisi nesposoben. Poguglaj. Kemp menina in mačke. Vtipkaj še Slovenske novice, tam imaš podrobnejši članek in tudi fotografije trupla.

Novica stara leto dni.

Odgovor na objavo uporabnika
Res je problem, 12.08.2022 ob 18:35

Mačke so problem. Na novi zelandiji, ki je naprednejša od nas , so kar oblasti izdale odlok, kje je potrebno pobit vse macke, da ne bo težav. Pobili so več kot miljon mačk in problem rešen.

 

Niso jih pa mučili in se izživljali nad njimi GOVNO ZABITO KMETAVZARSKO. Mogoče bi bilo treba, da bi ta umor mačke videl tvoj sin ko je bil mali, da bi razvil kakšno vzburjenje na kri in nasilje, da bi te lahko na stara leta posilil in ti razmesaril glavo KMETAVZ FUKNJENI.

Što jedete govna?

Prides ponizno… I nema razloga da i ja nebudem ponizan.

Baaaaat…

If its on…

Jah…

Then its on of course.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 12.08.2022 ob 18:42

Niso jih pa mučili in se izživljali nad njimi GOVNO ZABITO KMETAVZARSKO. Mogoče bi bilo treba, da bi ta umor mačke videl tvoj sin ko je bil mali, da bi razvil kakšno vzburjenje na kri in nasilje, da bi te lahko na stara leta posilil in ti razmesaril glavo KMETAVZ FUKNJENI.

Izgleda je to počela tvoja mati. Izrodek neuravnovešen.

Božoooo moj❗Samo tebe ljubim, samo tebi ga fafam❗🍀☘️☘️🍀🥰🥰🥰🥰

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5271, 12.08.2022 ob 18:41

Novica stara leto dni.

“Anonimno 5271”,

torej se je to zgodilo nedolgo nazaj, komaj eno sezono nazaj! KAJ A DIREKTOR KAMPA NI VEČ ISTI???????????????? Še zaposlena sta vrjetno še vedno tam in bolj na skrivaj pobijata mačke.

Bilo bi dobro, da ti kdo posili otroka ali vnuučka in da se to zve čez eno leto, da ti bomo lahko rekli, da pusti pedofila primeru ker to je že stara novica (kar 1 leto). Idiot.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 12.08.2022 ob 18:47

“Anonimno 5271”,

torej se je to zgodilo nedolgo nazaj, komaj eno sezono nazaj! KAJ A DIREKTOR KAMPA NI VEČ ISTI???????????????? Še zaposlena sta vrjetno še vedno tam in bolj na skrivaj pobijata mačke.

Bilo bi dobro, da ti kdo posili otroka ali vnuučka in da se to zve čez eno leto, da ti bomo lahko rekli, da pusti pedofila primeru ker to je že stara novica (kar 1 leto). Idiot.

Kaj orgazmiraš motenec nad leto starimi trači?

 

Direktor kampa se je opravičil in dodal, da je bil zunanji delavec, ta ki je z mačkom postopal kot je, da so sodelovanje prekinili in domačini dobro vemo, koliko muckam on priskrbi novi dom in koliko hrane jim nameni. Tam je veliko potepuških muc. Avtorica zeli grdo, da vzameš vse iz konteksta in obujaš zgodovino po svoje. Imaš v bližini svoj kamp? Temo bomo prijavili uradu.

Govno čudaško, budalo brez živlenja. A nisi že pogruntal, da si fuknjen v glavo in, da te je zato svet izločil? Da te ljudje gledajo in se sprašujejo, kaj ti čudak sploh bluziš. V tvoji bližini je ljudem neprijetno. V kako ustanovo spadaš.

Pojma nimaš kaj govoriš in kako je bilo. Prenehaj z norenjem. Direktor je človek z velikim srcem in nekomu gre njegov ugled v nos. Pokliči pristojne in preveri zgodbo iz prve  roke. Delavci niti niso bili zaposleni tam. Si domačin, da veš več kot jaz?

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 12.08.2022 ob 18:52

Govno čudaško, budalo brez živlenja. A nisi že pogruntal, da si fuknjen v glavo in, da te je zato svet izločil? Da te ljudje gledajo in se sprašujejo, kaj ti čudak sploh bluziš. V tvoji bližini je ljudem neprijetno. V kako ustanovo spadaš.

Kaj orgazmiraš motenec nad leto starimi trači?

Božoooooooooooooo❗🥰🥰🥰🥰🥰🥰💫💫💫💫🥰🥰🥰🥰

New Report

Close