Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V kopalnici neznosno smrdi

V kopalnici neznosno smrdi

Imamo skupno kopalnico in WC. Vse je čisto, školjka, odtok v umivalniku, v tuš kabini, odprla sem tudi sifon, vse prečistila, spustila vodo, v vse odtoke sem dala sodo bikarbono in kis, okno je stalno odprto in vendar v kopalnici je neznosen smrad. Kopalnica je stara nekaj let.

Kaj naj še naredim. Zelo sem žalostna, ker zgleda vse skupaj zanikrno. Mi kdo lahko pomaga s kakšnim nasvetom. Hvala že vnaprej, pa lep popoldan.

Pralni stroj, mogoče ?

Nimam noter pralnega stroja.

nova
Uredništvo priporoča

Po cem smrdi.

Kaj pa sred kopalnice tist odtok.

Poglej ce je skoljka orng prsravfana. Z nosem pojd vohat od kje smrdi.

Lohk je v ceveh globje notri kej crknal oz smrdi ker se je nalepil na cev.

Kak cevosan kup pa cez noc not zlij. Pa zapri odtoke ko to zlijes not.

 

V talnem sifonu mora biti voda. Dodaj, če je ni.

Smrdi ker je greznica polna. Smrad udarja nazaj zaradi slabega odtoka.

Ravno danes sem vse prečistila ker smrdi v kopalnici po urinu. Notri je tudi WC. Stara je čez 40 let, v 1. nadstropju, v pritličju ločen WC kjer nikoli ne smrdi. Ne pomaga niti tista dišava v školki. Tema kot naročena tudi zame.

Odgovor na objavo uporabnika
sindimindi, 12.08.2022 ob 17:53

Imamo skupno kopalnico in WC. Vse je čisto, školjka, odtok v umivalniku, v tuš kabini, odprla sem tudi sifon, vse prečistila, spustila vodo, v vse odtoke sem dala sodo bikarbono in kis, okno je stalno odprto in vendar v kopalnici je neznosen smrad. Kopalnica je stara nekaj let.

Kaj naj še naredim. Zelo sem žalostna, ker zgleda vse skupaj zanikrno. Mi kdo lahko pomaga s kakšnim nasvetom. Hvala že vnaprej, pa lep popoldan.

Oddusnika nimaš ali je loputa odprta če imaš mčn. Okvara. Se nabira in pritisk dvigne gor.

Nam se je dogajalo isto s smradom, samo da je brez vednosti ostalih mož scal v kuhinjsko korito namesto v skret.  Zjutraj je smrdelo po postani ščavnici celo pritličje. Enim ni jasno za kaj je školjka.

V vse sifone nalij vodo pa bo mir, če voda izhlapi dobiš smrad direkt iz greznice.

New Report

Close