Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Koseški bajer so padle tri osebe (med njimi tudi 2-letni otrok!!), ker se jim je vdrl led

V Koseški bajer so padle tri osebe (med njimi tudi 2-letni otrok!!), ker se jim je vdrl led

Oče 52 let, mati 28…že to je nenormalno, potem pa še dveletnik in trimesečni dojenček. TO pa je skrajno neodgovorno dejanje. Takim staršem bi jaz otroke vzela!

Pomislite kaj bi se zgodilo, če bi se v led pogreznil voziček z dojenčkom??!!

Ampak načeloma naj bi imele ženske več zaščitniškega instinkta…
Pa ne me narobe razumet, jaz bi tudi deda na njuško.

Možakar je bil njen oce, pišejo. Potem razlika v letih ni nič nenaravnega.

Saj je bil njen oče, zakaj se takoj spotikate v razliko v letihh. Hvala bogu, da so rešeni in da ni posledic in hvala naši policiji za posredovanje, da o reševačnih ekipah ne zgubljam besed. To so ljudje, ki bi bili povsod junaki, a pri nas se nad njimi naslajajo bedaki.

Osli in led, pa to..


:-)))) Samo res….

od tolikšne pameti !!!!!
Ko se bila majhna, smo se redno vsako leto drsali po tem bajerju. Še celo z avtomobili so se vozili po njem.
Res pa je, da je bilo to skoraj 40 let nazaj.

Bo šlo?
Če prav vidim, nihče z besedo ni rekel nič slabega o reševacih ipd., HB, da se je tako izteklo.
Da pa ta familija nima treh čistih, je pa drugo dejstvo.

se pravi z zblojeno babo po porodu je bil njen oče. Starši od žensk očitno tudi nimajo pameti več kot kura. Kaj bi šele bilo, če bi bila tašča!!!

Saj ni problem, da se ne bi smeli sprehajati po tem ledu. Samo zdrava pamet ti da vedeti da pri +6°C ali koliko je bilo že včeraj in že kak teden + čez dan, pač ne moreš na led. Pred skoraj 40leti nazaj kot pravite, pa verjetno tudi niste šli na ta led ko je bila že odjuga, ampak takrat ko je bil minus in je bil led trd in dovolj debel. Tudi jaz sem se že drsala na tem bajerju par let nazaj, že prejšnjo soboto pa mi tudi na misel ni padlo da bi stopila gor, saj je bil led že krepko načet, in vidno nevaren.

New Report

Close