Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Krškem se je po nesreči ustrelil policaj

V Krškem se je po nesreči ustrelil policaj

Star je bil komaj 24 let. Moje sožalje družini.

 

(Kaj pa pravila rokovanja z orožjem)

pravila pravijo da ni nesreč, je le malomarnost.

Ni bil samomor? Čeprav ja, psihološki testi za policista znajo bit kar zahtevni. Za lovce vem, da jih brez problema naredijo. :))

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 05.12.2022 ob 10:13

pravila pravijo da ni nesreč, je le malomarnost.

Kok si duhovit..

Pravila pravijo, da nikoli ne meri v človeka. Razen, če to storiš namenoma.

tudi če je bil samomor, tega zagotovo ne bodo javno povedali.

Orožje je tako zelo nevarno, da te nobena pravila varnega rokovanja ne izkušnje ne morejo obvarovati pred nesrečo. Sem opravila izpit in posedujem orožje, že nekaj let tudi športno streljam, pa niti za trenutek nisem sproščena ob uporabi in na strelišču. Tako hitro gre lahko vse narobe. Dovolj je trenutek, padec koncentracije, se kaj zatakne, … Je treba biti izredno previden in se ves čas zavedati nevarnosti.

Karkoli se je zgodilo je škoda mladega življenja, sožalje svojcem. Špekulacije so pa nepotrebne in žaljive.

ojej 🙁

sožalje družini.

ma kakšne sožalje družini. Še več takšnih primerov. 

Kako se med izkušenimi, izšolanimi  za orožje lahko zgodi nesreča?

ko se je odločil biti policist je bil predhodno seznanjen, da je to rizična služba. Tudi smrt spada v to rizično skupino.

Vsi tisti, ki se kar nasmihate ob nesreči mladega policista, in pravite, da še več takšnih, da saj itak spada to v službo, da lahko umreš…

 

KAKŠNI LJUDJE STE VI, KAKŠNI PSIHOPATI HODITE MED NAMI,

 

vsem tistim, ki to pišete bi moral obstajati ZAKON, DA SE PREVERI IP UPORABNIKA, TER SE VAS IZSLEDI, IN POSTAVI NA SRAMOTILNI STEBER, Z IMENOM PRIIMKOV…

Odgovor na objavo uporabnika
Kopno, 05.12.2022 ob 10:12

Star je bil komaj 24 let. Moje sožalje družini.

 

(Kaj pa pravila rokovanja z orožjem)

res me zanima, če bodo pojasnili kakšna je ta nesreča, ker mi je res težko doumljivo,da nekdo, ki mora biti in je poklicno usposobljen za rokovanje z orožjem se izven nevarnosti, ki bi zahtevala uporabo orožja, po nesreči ustreli. ne razumem kako lahko pride do takšne nesreče pri usposobljenem človeku in to izven situacije, ki zahteva uporabo orožja.

Piše, da naj bi bila v “nesrečo” vpletena dva policaja.

Skratka, vse skupaj je zelo čudno.

ma kakšne sožalje družini. Še več takšnih primerov. 

                                                      *

Sram naj vas bo. Pa še nekaj, spomnite se na to vašo grdo in primitivno izjavo, ko se bo vam ali vašim zgodilo kaj hudega; veste karma najde vsakogar. Pa kaj je ljudem?

Odgovor na objavo uporabnika
MagdalenaB, 05.12.2022 ob 11:45

ma kakšne sožalje družini. Še več takšnih primerov. 

                                                      *

Sram naj vas bo. Pa še nekaj, spomnite se na to vašo grdo in primitivno izjavo, ko se bo vam ali vašim zgodilo kaj hudega; veste karma najde vsakogar. Pa kaj je ljudem?

res grozljivi primerki ljudi se najdejo tukaj gor. pa imam sama slabe izkušnje s policaji, v smislu,da se nanje ne moreš zanesti na njihovo poštenost, nekoruptivnost veze in poznanstva, namesto da bi pomagali žrtvi, raje ščitijo nasilneža, če ima ta veze in poznanstva v policiji – vsaj v našem kraju je tako – pa to ni Krško.  Ampak,da bi pa komurkoli slabo želela mi niti na kraj pameti ne pade. To je grozljiva tragedija za katero ne razumem kako se je lahko sploh zgodila. je pa grozljivo. Upam,da se ne zgodi nikoli več nikomur. Grozljiva tragedija izguba mladega človeka, ki se ne bi smela zgoditi.

jaz se ga bom na njegovo smrt danes celo napil.

mislim, da je med policaji več psihopatov kot jih je na največjem slovenskem forumu. 

Odgovor na objavo uporabnika
🙄, 05.12.2022 ob 10:19

Kok si duhovit..

duhovitost in orožje ne gresta skupaj. Pri orožju je deset zapovedi, prekršit moraš vsaj tri da lahko pride do tega. In ne, ne zajebavam se. Kaj je bilo zadaj… nimam pojma, in tega ne komentiram.

kaj vam je to tako čudno. Vojak isto, tisti moment, ko je oblekel vojaško uniformo se je seznanil z možnostjo, da ga pošljejo domov v krsti.

Nič nam ni čudno, dokler ni nekdo od naših, a ne avtorji, ki pametujete o tem, kaj pomeni, če kdo obleče uniformo. Ali pa nekdo zgoraj, ki se bo od veselja napil. A vam ni žal mladega človeka, ki ima za sabo družino; če ne celo otroke. V dno duše naj vas bo sram.

Zgleda, da se policaj ni sam ustrelil, ampak ga je ustrelil sodelavec.

samo špekuliram. Lahko da so igrali rusko ruleto. Resnice pa itak ne bomo nikoli izvedeli. Ta golazen homogeno drži skupaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7847, 05.12.2022 ob 11:17

Vsi tisti, ki se kar nasmihate ob nesreči mladega policista, in pravite, da še več takšnih, da saj itak spada to v službo, da lahko umreš…

 

KAKŠNI LJUDJE STE VI, KAKŠNI PSIHOPATI HODITE MED NAMI,

 

vsem tistim, ki to pišete bi moral obstajati ZAKON, DA SE PREVERI IP UPORABNIKA, TER SE VAS IZSLEDI, IN POSTAVI NA SRAMOTILNI STEBER, Z IMENOM PRIIMKOV…

Se popolnoma strinjam. Za take privošljivce je še kako kruta KARMA. Res je hudo, da imamo med sodržavljani take pošasti. ZELO ŽALOSTNO.

Odgovor na objavo uporabnika
ni se sam, 05.12.2022 ob 13:31

Zgleda, da se policaj ni sam ustrelil, ampak ga je ustrelil sodelavec.

Da, v garderobi se je sprožila pri oblačenju pištola sodelavcu. Očitno ni bila blokirana.

Žalostno.

New Report

Close