Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Lj paciente sprejema nova ginekologinja

V Lj paciente sprejema nova ginekologinja

Jaz se tudi večkrat vprašam, komu je sploh še za zaupat.
Človeško življenje je večkrat odvisno od tega, kako dober je zdravnik (ginekolog, dermatolog, psihiater ….).

Kaj je to dvoroga maternica?
Omejenem življenju, kaj pa to pomeni?
Prav hudo mi je, ko berem take stvari.
[/quote]

Lahko te je sram, da kot odrasla ženska tako malo veš o ženskem telesu, da prvič slišiš za dvorogo maternico. Vtipkaj v google, pa se čudi.

tudi jaz imam nekaj za povedati o dr Colji. To je najbolj neprijazna ginekologinja na svetu!!!!! Dvakrat sem bila noseča in dvakrat mi je ona povedala, da srček ne bije več. To mi je povedala hladno, kot češ jebiga. Potem pa nobene prijazne besede, tolažilne, NIČ. TIŠINA! samo naj grem v bolnico, da mi ostanke spraskajo ven. Sestra tudi v tišini mi je dala kartico. meni se je sesul svet, otroček v meni umrl, te dve pa tišina. GROZA!!!!!!! Pa brez pregleda maternice mi je rekla, da ne bom naravno zanosila in naj grem na umetno oploditev k “mesarju” dr Rešu, ki bi moral v zapor zaradi krutega ravnanja s pacientkami in poniževanja.
Potem sem zamenjala ginekologa, ki mi je po rutinski operaciji maternice rekel, da seveda bom zanosila naravno in tudi sem po 2 mesecih. Sem srečna mamica zdravemu fantku.
Če bi ostala pri dr Colji, ne bi imela otrok!!!!!
Kar naj me kdo prijavi, z veseljem se z njo soočim na sodišču, da ji vzamejo licenco.

Bravo, tako se resnico pove!

Priporocam Tinkaro Srnovrsnik.

Do januarja je nadomescala drugo ginekologinjo v Zd Siska. Mene je vodila med nosecnostjo. Tako, da sem bila pri njej 1x na mesec. In je super; mlada, strokovna.
Sestro pa ima tudi prijazno.

Po tem, ko sem nogirala dr Coljo, sem šla v Postojno k dr Merlu, z vsemi zvezami, kar sem jih imela. Pa še to sem ga na hodniku čakala tudi po 2 uri. Ampak sem čutila, da moram in res mi je pomagal, da sem zanosila, donosila, rodila pri njih. Sem pa iz LJ in mi vzame cel dan, če grem na pregled k njemu v Postojno, zato bom menjala, verjetno dr. Srnovršnik.

No, v Sežani so 3.ginekologi. Dr. Mrkajić, Dr. Kermavnar in Dr. Lazić. Dr. Mrkajić je super, miren, komunikativen, vse razloži. Za ostala dva nisem slišala ravno dobrih mnenj, vendar pa imamo v redu ginekologa 😉

Sem v 4. Mescu nosecnosti in danes sem imela pri ginekologinji Srnovrsnik pregled. Katastrofa. Ze prvi pregled mi je bil cuden saj mi ni nic povedala niti pustila da vprasam. Vendar danes ko sem prisla na pregled,si je zame vzela max. 2min. casa. Menila je da bo pogledala srce otroka, ter spol. V 30 sekundah je mahala z ultrazvokom in rekla da se nic nevidi in da naslednic pogledamo. Niti mi je povedala ali je otrok ziv,ali mu dela srcek,ter kaksnega spola je.
Razocarana sem. In menim da ni vredna nasega casa. In tudi odlocila sem se da si poiscem novo ginekologinjo.

Tudi jaz imam izrednooo slabe izkušnje z dr. Srnovršnik. Povedala sem ji, da sem nehala jemat določene tabletke ker sem imela izredno hude stranske učinke, ona pa mi je rekla: “Te vode pa ne bom pila. Tole si si pa izmislila.”!!!! Noro, sploh nisem mogla verjet, da mi to lahlo reče zdravnica!?!!!! Seveda je nadaljevala in rekla da naj ne pridem jokat k njej ko bom noseča…skratka brez besed o njej res.

Sem na obali, ne vem kje je Spela.

Pridem takoj. Bom pa topless.

Ginekologinja

Odgovor na objavo uporabnika
gost žblj, 09.12.2018 ob 19:16


Občasno se res počutim pič..kasto, vendar verjetno ne bom potreboval njenih uslug!

boš pa lahko kaj kmalu iskal urologa- saj veš, prostata  curek špric kangla, pa probleme s potenco, pa to….

robotic voice, 🙂

Gost žblj, nadvse lepo pozdravljeni. Sem videl, da je tema aktivna, pa sem vas tu opazil in seveda zelo rad spregovorim kakšno prijazno besedo.

Sicer bi moral početi kaj prcej boll pametnega kot pa da tukaj sedim za računalnikom. Kavo pijem pa v sonce občasno pogledam. Tu pri meni sonca ni. Nekaj sem naklofal, pa oddajam.

Odgovor na objavo uporabnika
iz Sežane, 09.12.2018 ob 20:00

No, v Sežani (=kar nekaj let je delala v ZD Sežana) jo zelo pogrešamo. Meni je bila super in mi je res žal, da je odšla 🙁

se popolnoma strinjam.

 

Top zdravnica je. Bi se kar k njej vozila še naprej. Pa sem se že v Sežano iz Obale vozila.

Nekoga iščem

Ja res je, odlicna zdravnica, tudi meni je zal da je sla iz Sezane. Od takrat je tam katastrofa.

kar išči

New Report

Close