Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V Ljubljani čedalje več maškar

V Ljubljani čedalje več maškar

Še zdaj ne morem verjet kaj vse vidiš po Ljubljani. Mlade punce z ustnicami kot bi padle v osje gnezdo, izbočene ličnice, narisane obrvi… Katastrofa. Kaj njihovim staršem ni jasno, da ne vidijo v kakšno spako se spreminja hčer. Da pri teh letih dovoliš otroku botox in ostale posege nisi vreden naziv starš. Sva se s sinom ustavila še pri jurmanu na kosilo in tam isto. Spet nekaj mlajših žensk pod 30 z otecenimi usti in ostalim sranje na obrazu. Zdaj pa res ne vem. Sem jaz za luno ali gre vse u kurrac.

 

To so čefurke. Veš, da je gostilna Jurman nasproti Fužin.

Ja, prav ste povedala. Vse gre v maloro.

ma vse so kot po tekočem traku delane, moški pač padajo na to.

Hoj, imam sorodnico, 25 let, ustnice si je uničila, lepa punca sedaj pa, kadar jo vidim bolj polna usta. Ne vem, ali res ni več nobene pameti, vidi se, da ni naravno.

Odgovor na objavo uporabnika
Zgroženi, 12.06.2022 ob 16:46

Še zdaj ne morem verjet kaj vse vidiš po Ljubljani. Mlade punce z ustnicami kot bi padle v osje gnezdo, izbočene ličnice, narisane obrvi… Katastrofa. Kaj njihovim staršem ni jasno, da ne vidijo v kakšno spako se spreminja hčer. Da pri teh letih dovoliš otroku botox in ostale posege nisi vreden naziv starš. Sva se s sinom ustavila še pri jurmanu na kosilo in tam isto. Spet nekaj mlajših žensk pod 30 z otecenimi usti in ostalim sranje na obrazu. Zdaj pa res ne vem. Sem jaz za luno ali gre vse u kurrac.

 

 

ne sam med mladimi, tudi med starejšimi, vse več ubrisank in ubrisanetov, od veganov, pedrov, muslimanov, alternativcev, kulturnikov, teoretikov, popotnikov, … vsak ti prodaja neko svoje a hkrati enako sranje

 

Po svetu hodijo kot napihljiva lutka ki vabi.

Absurd.

Me ne moti.Saj niso moja usta.

Se na dolge umetne kremplje si pozabila. :)) Tud to je moderno ne samo narisane obrvi. V cem je fora teh narisanih obrvi mi ni jasno, saj se iz avijona vidi da so narisane.

 

Ženske zadnje čase so nakrancljane   kot novoletna jelka. Prosim moški povejte iskreno, če vas to sexualno privlaci, kajti, ko vidim tipe kako se s linijo po njih me res vse mine.

Kaj njihovim staršem ni jasno, da ne vidijo v kakšno spako se spreminja hčer. Da pri teh letih dovoliš otroku botox in ostale posege nisi vreden naziv starš. Sva se s sinom ustavila še pri jurmanu na kosilo in tam isto. Spet nekaj mlajših žensk pod 30 z otecenimi usti in ostalim sranje na obrazu. 

Mlajša ženska pod 30 je torej otrok, ki bi mamo morala vprašati za dovoljenje, ali kaj točno praviš?

Kaj vpletaš starše v to?? A ne gre za polnoletne ljudi?

Odgovor na objavo uporabnika
japajade394, 12.06.2022 ob 18:33

Kaj njihovim staršem ni jasno, da ne vidijo v kakšno spako se spreminja hčer. Da pri teh letih dovoliš otroku botox in ostale posege nisi vreden naziv starš. Sva se s sinom ustavila še pri jurmanu na kosilo in tam isto. Spet nekaj mlajših žensk pod 30 z otecenimi usti in ostalim sranje na obrazu. 

Mlajša ženska pod 30 je torej otrok, ki bi mamo morala vprašati za dovoljenje, ali kaj točno praviš?

Kaj vpletaš starše v to?? A ne gre za polnoletne ljudi?

Ona je bila s 40-letnim sinčkom pri Jurmanu, torej ja, morajo vprašati starše za dovoljenje.:)) Saj malo manj kot 30 let to je pa ja otrok, nooooo.

Trend so žabci z napihnjenimi žnabli.

Oni govorijo, da so otroci naša prihodnost. 😉

Starši takh nafuflanih malo starejših najstnic, a še vedno mladoletnih,  nimajo “prava na glasanje” : beri odločanja, kaj ona lahko in kaj ne sme “pod njihovo streho”.. – ker jim je vzgojni in zgledni vlak že odpeljal. Te punčare vgaja Instagram in njihove vzornice-nafuflane, naguzene nakurbirjene na vsaki fotki….- ker taka staršem  zagrozi, da se bo vrgla pod vlak, če ji bodo  “težili tudi glede tega”.

Odgovor na objavo uporabnika
take psihirajo tudi lastne starše, 12.06.2022 ob 19:31

Starši takh nafuflanih malo starejših najstnic, a še vedno mladoletnih,  nimajo “prava na glasanje” : beri odločanja, kaj ona lahko in kaj ne sme “pod njihovo streho”.. – ker jim je vzgojni in zgledni vlak že odpeljal. Te punčare vgaja Instagram in njihove vzornice-nafuflane, naguzene nakurbirjene na vsaki fotki….- ker taka staršem  zagrozi, da se bo vrgla pod vlak, če ji bodo  “težili tudi glede tega”.

in še dodatek: tapolnoletne in okoli 30ke, kakor omenja še avtorica, to naredijo zavoljo partnerja svojih otrok – ker vedo, da jim bo drugače spizdil, ker se drma cele dneve po Insta profilih takih infulencwerskih, tudi svetovno znanih spak -pojam nimaš, koliko slovenskih moških se drka na Kardašijanke – sploh na Kilye… In te uboge 30 letnice, ki jih omenja -in te uboge slovenske reve nakoruzane v možganih, kk si to naredijo – mislijo da so tudi Kardašijanke 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 12.06.2022 ob 17:10

Se na dolge umetne kremplje si pozabila. :)) Tud to je moderno ne samo narisane obrvi. V cem je fora teh narisanih obrvi mi ni jasno, saj se iz avijona vidi da so narisane.

 

glede obrvi: da jim ni treba s filtri potem obdelovat lastnih, ko se objavljajo na socialnih omrežjih, da ne trajaob delava fotke zaradi must have simetrije obrvi celo večnost…. – ponavadi si svoje kar podepilirjao/odbrijejo in imajo potem tanarisane za svojo “perfekcijo”. Izgledajo pa grozno – ko gosenice, namesto teh obrvi.

Ta bar pri Jurmanu je leglo droge, prostitucije in kriminala in to je njihov simbol lepote.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3788, 12.06.2022 ob 18:36

Trend so žabci z napihnjenimi žnabli.

Oni govorijo, da so otroci naša prihodnost. 😉

A takile?  Ja, za faf gejem….. Jonathan himself – taslavni.

 

Botched: Jonathan asks for more lip injections | Daily Mail Online

Odgovor na objavo uporabnika
Hja lej, 12.06.2022 ob 19:40

Ta bar pri Jurmanu je leglo droge, prostitucije in kriminala in to je njihov simbol lepote.

A ta lokacija Jurman bar je torej slovenski “silicon walley”  kot uno ob Dunavu v Beogradu?

Odgovor na objavo uporabnika
slovenski silikonski gathering spot, 12.06.2022 ob 19:46

A ta lokacija Jurman bar je torej slovenski “silicon walley”  kot uno ob Dunavu v Beogradu?

Al pa bari v Budvi.

    Enkrat sem bila priča taki sceni v baru Hipodrom. Koliko nasilja so deležna ta dekleta prepojena z drogo. Totalno bad life. Mar bi se učile in v šolo hodile. So mislile, da bo šlo zlahka na račun lepote in mladosti a pristale so v kremplih tak istih “lahko čemo” lenuhov le da tu je nasilje sredstvo rangiranja in komunikacije. Kot pri šimpanzih. Sočustvujem z njimi saj jim doma niso predali pravih vrednot, samodiscipline in reda pa preveč orientacije samo na denar za rešitev iz finančne bede. Potem pa so kar so kjer so. Ne zavidam jim. Smilijo se mi zaradi premalo pameti. Lastne in starševske. To je “blišč” in beda življenskega neuspeha.

Edina maškara tukaj si ti. Živi in pusti živeti, pa bo vsem lepše na svetu.

Odgovor na objavo uporabnika
Oja193, 12.06.2022 ob 20:12

Edina maškara tukaj si ti. Živi in pusti živeti, pa bo vsem lepše na svetu.

Koliko te pride botoks mesečno?

Ma ne vem. Mogoče je to primerno za kakšno ‘namizno  turbofolk pjevalko’, ki ne more drugače pritegniti pozornosti. Lepo to ni, ker se na daleč vidi, kot da so bile na remontu v sosedovi garaži.

Si se našlo med njimi? Ogabne ste in ne sexapilne kot si to predstavljate ve plehke botoxirane kure. Ko vas folk gleda, vas gleda zato, ker izpadete groteskno, grdo in ne sexi. 🤮🤮

New Report

Close