Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v ljubljani nov hotel, vsi zaposleni govorijo hrvasko?

v ljubljani nov hotel, vsi zaposleni govorijo hrvasko?

Em, ja. Koliko uradnih jezikov ima EU?
[/quote]
Ko bo govora o drzavi eu bo to pomembno;govor je o drzavi slovenija, mimogrede srbski jezik se ni eden od uradnih jezikov eu ; ko, ce bo bos dobil odgovor
[/quote]
Ahaa… Ti dej mi no povej, od kdaj nismo več v EU… Sicer pa je moj komentar namenjen poudarjenemu.


Ker so lastniki Srbi. Če bi bili Avstrijci se ne bi vznemirjali.

Em, ja. Koliko uradnih jezikov ima EU?
[/quote]

Glej, evidentno je, da se pogovarjamo z nekim nacionalisticnim klosharjem na minimalcu, z obcutkom vecvrednosti in preganjavice, ki mu je vedno vse nekdo drug kriv. Cez prag ICja itak ne bo stopil, tako da… Naj se vzburja.
[/quote]
Že po tvojem nicku je evidentno, da pojma nimaš. Za hlapca rojen, za hlapca vzgojen.


Bo že nekako govoril. Preklopi v realo. Zamenjat delavca ni problem.
[/quote]

Zato ker ste hlapci! Ko bi se odločili, da jih ne razumete, jih pač ne bi!
[/quote]
Zakaj bi se delala da ne razumem če razumem nek jezik? A zaradi ega?


Ko bo govora o drzavi eu bo to pomembno;govor je o drzavi slovenija, mimogrede srbski jezik se ni eden od uradnih jezikov eu ; ko, ce bo bos dobil odgovor
[/quote]
Ahaa… Ti dej mi no povej, od kdaj nismo več v EU… Sicer pa je moj komentar namenjen poudarjenemu.
[/quote]

Glupson kaj se zdaj ven vleces;srbski jezik ni eden od uradnih jezikov eu;v sloveniji ij samo en uradni jezik na obmocju manjsin pa se dva,pa saj to ves kaj ti sploh razlsgam osnove

Zato ker ste hlapci! Ko bi se odločili, da jih ne razumete, jih pač ne bi!
[/quote]
Zakaj bi se delala da ne razumem če razumem nek jezik? A zaradi ega?
[/quote]
Če bodo govorili albansko, kaj boš pa potem? Tudi razumela? No, dej no dej!

Glej, evidentno je, da se pogovarjamo z nekim nacionalisticnim klosharjem na minimalcu, z obcutkom vecvrednosti in preganjavice, ki mu je vedno vse nekdo drug kriv. Cez prag ICja itak ne bo stopil, tako da… Naj se vzburja.
[/quote]
Že po tvojem nicku je evidentno, da pojma nimaš. Za hlapca rojen, za hlapca vzgojen.
[/quote]

Aham, ja.

https://www.ihg.com/rewardsclub/content/gb/en/enjoy-rewards
😀

Spet, tezite zaradi nepomembnih detajlov.

Lastnik lahko pripelje Nigerijca, ki komunicira samo v Xosha ker je odrascal v Juzni Afriki, pa je popolnoma vseeno za to, kaksno uporabnisko izkusnjo ima potem gost na recepciji. Kot receno, obesate se samo zaradi tega, ker je lastnik Srbsko podjetje (ki, mimogrede, izjemno uspesno laufa Crowne Plaza v Beogradu). In to, v katerem jeziku in govori s svojimi podrejenimi je cisto vseeno, dokler ga razumejo. Tako ali tako niti ti, niti omenjeni receptor z direktorjem ne bo imel dolgih debat, ane?

P.S.: Financ direktor je tudi tujec, ampak je pa zahodnjak! Jeba, a?


Ahaa… Ti dej mi no povej, od kdaj nismo več v EU… Sicer pa je moj komentar namenjen poudarjenemu.
[/quote]

Glupson kaj se zdaj ven vleces;srbski jezik ni eden od uradnih jezikov eu;v sloveniji ij samo en uradni jezik na obmocju manjsin pa se dva,pa saj to ves kaj ti sploh razlsgam osnove
[/quote]

In vseen velja, da VSAKO podjetje, ki posluje tud s tujci, tujimi strankami, lahk govori tud katerkol tuj jezik, ki ga stranka razume, pa naj bo to hotel, receptor, nekje za šalterjem…

Glupson kaj se zdaj ven vleces;srbski jezik ni eden od uradnih jezikov eu;v sloveniji ij samo en uradni jezik na obmocju manjsin pa se dva,pa saj to ves kaj ti sploh razlsgam osnove
[/quote]

In vseen velja, da VSAKO podjetje, ki posluje tud s tujci, tujimi strankami, lahk govori tud katerkol tuj jezik, ki ga stranka razume, pa naj bo to hotel, receptor, nekje za šalterjem…
[/quote]

Naravno drugarice Juzna,naravno:)


Zakaj bi se delala da ne razumem če razumem nek jezik? A zaradi ega?
[/quote]
Če bodo govorili albansko, kaj boš pa potem? Tudi razumela? No, dej no dej!
[/quote]

Briga me kako govorijo. Jaz v ta hotel ne bom šla tak kot ne grem k albancu po burek. Kaj točno te moti? .


Ahaa… Ti dej mi no povej, od kdaj nismo več v EU… Sicer pa je moj komentar namenjen poudarjenemu.
[/quote]

Glupson kaj se zdaj ven vleces;srbski jezik ni eden od uradnih jezikov eu;v sloveniji ij samo en uradni jezik na obmocju manjsin pa se dva,pa saj to ves kaj ti sploh razlsgam osnove
[/quote]

Za začetek je fino, če bi sam razumel, preden začneš razlagat. Odgovori na zastavljavljeno vprašanje, ali pa fakof.

In vseen velja, da VSAKO podjetje, ki posluje tud s tujci, tujimi strankami, lahk govori tud katerkol tuj jezik, ki ga stranka razume, pa naj bo to hotel, receptor, nekje za šalterjem…
[/quote]

Naravno drugarice Juzna,naravno:)
[/quote]

Konačno, da se nakon dugog vremena i nas dvoje u nečem slažemo 😉


Če bodo govorili albansko, kaj boš pa potem? Tudi razumela? No, dej no dej!
[/quote]

Briga me kako govorijo. Jaz v ta hotel ne bom šla tak kot ne grem k albancu po burek. Kaj točno te moti? .
[/quote]

….ahahahahaaa kolk me ti nasmeješ 🙂
je soprog naročil v angleščini v Zurichu, na letališču pijačo.,…v angleščini :))) ahahahahaaa
pa reče kelnar …pa može po naše :))))

Briga me kako govorijo. Jaz v ta hotel ne bom šla tak kot ne grem k albancu po burek. Kaj točno te moti? .
[/quote]

….ahahahahaaa kolk me ti nasmeješ 🙂
je soprog naročil v angleščini v Zurichu, na letališču pijačo.,…v angleščini :))) ahahahahaaa
pa reče kelnar …pa može po naše :))))
[/quote]

In to celo v Švici, si morš mislt 🙂
Ma sej to se povsod dogaja. Smo imel isti primer v Nemčiji, pa na Češkem.
Res ne vem česa en folk ne šteka.

Briga me kako govorijo. Jaz v ta hotel ne bom šla tak kot ne grem k albancu po burek. Kaj točno te moti? .
[/quote]

….ahahahahaaa kolk me ti nasmeješ 🙂
je soprog naročil v angleščini v Zurichu, na letališču pijačo.,…v angleščini :))) ahahahahaaa
pa reče kelnar …pa može po naše :))))
[/quote]

In je začel paplat po naše, itak. Žalostno po svoje.

….ahahahahaaa kolk me ti nasmeješ 🙂
je soprog naročil v angleščini v Zurichu, na letališču pijačo.,…v angleščini :))) ahahahahaaa
pa reče kelnar …pa može po naše :))))
[/quote]

In to celo v Švici, si morš mislt 🙂
Ma sej to se povsod dogaja. Smo imel isti primer v Nemčiji, pa na Češkem.
Res ne vem česa en folk ne šteka.
[/quote]
Govori srpski, da te razumje cjeli svijet?

….ahahahahaaa kolk me ti nasmeješ 🙂
je soprog naročil v angleščini v Zurichu, na letališču pijačo.,…v angleščini :))) ahahahahaaa
pa reče kelnar …pa može po naše :))))
[/quote]

In je začel paplat po naše, itak. Žalostno po svoje.
[/quote]

ne, ne tu sem se pa jas vmešala…pa ga malo izprašala…kolk ima kaj let :)))) luškan je bil pa nič jugoface

….ahahahahaaa kolk me ti nasmeješ 🙂
je soprog naročil v angleščini v Zurichu, na letališču pijačo.,…v angleščini :))) ahahahahaaa
pa reče kelnar …pa može po naše :))))
[/quote]

In je začel paplat po naše, itak. Žalostno po svoje.
[/quote]

Tarči a ti kaj potuješ?
Kjerkoli v evropi naletiš na hrvate ali srbe, ki so zaposleni na javnih krajih…smo tudi slovenci za njih kao naši…Ja ; ne moreš verjet? In to so zelooo prijazni…

Briga me kako govorijo. Jaz v ta hotel ne bom šla tak kot ne grem k albancu po burek. Kaj točno te moti? .
[/quote]

….ahahahahaaa kolk me ti nasmeješ 🙂
je soprog naročil v angleščini v Zurichu, na letališču pijačo.,…v angleščini :))) ahahahahaaa
pa reče kelnar …pa može po naše :))))
[/quote]

Haha itak jugovici povsod. 🙂

In je začel paplat po naše, itak. Žalostno po svoje.
[/quote]

Tarči a ti kaj potuješ?
Kjerkoli v evropi naletiš na hrvate ali srbe, ki so zaposleni na javnih krajih…smo tudi slovenci za njih kao naši…Ja ; ne moreš verjet? In to so zelooo prijazni…
[/quote]

Zakaj potem potuješ, če jih imaš doma:-)))

….ahahahahaaa kolk me ti nasmeješ 🙂
je soprog naročil v angleščini v Zurichu, na letališču pijačo.,…v angleščini :))) ahahahahaaa
pa reče kelnar …pa može po naše :))))
[/quote]

Haha itak jugovici povsod. 🙂
[/quote]

Da, na frankfurtskem letališču so bili zelooo prijazni, da me niso slekli do golega samo zaradi enega gumba, na hlačah, ki je piskal in piskal…niso pa ugotovil kaj tako piska. Rešil me je “kao naš “:)))…pametno je pomislil na gumb, kar ostalim ni padlo na pamet…skoraj sem šla v slačilnico :)))

Glupson kaj se zdaj ven vleces;srbski jezik ni eden od uradnih jezikov eu;v sloveniji ij samo en uradni jezik na obmocju manjsin pa se dva,pa saj to ves kaj ti sploh razlsgam osnove
[/quote]

Za začetek je fino, če bi sam razumel, preden začneš razlagat. Odgovori na zastavljavljeno vprašanje, ali pa fakof.
[/quote]

Jaz pa sem razumela in dobila si tudi odgovor, a očitno ti ne razumeš zapisanega. SRBIJA ŠE NI V EU IN ZATO SRBSKI JEZIK NI URADNI JEZIK EU! Če se že toliko buniš, da ima EU veliko uradnih jezikov. Kar pa sploh ni pomembno, ker se nahajmo v SLOVENIJI in ne v BRUSLJU. Kapiš? Matr, ma imaš kasno paljenje…

Za začetek je fino, če bi sam razumel, preden začneš razlagat. Odgovori na zastavljavljeno vprašanje, ali pa fakof.
[/quote]

Jaz pa sem razumela in dobila si tudi odgovor, a očitno ti ne razumeš zapisanega. SRBIJA ŠE NI V EU IN ZATO SRBSKI JEZIK NI URADNI JEZIK EU! Če se že toliko buniš, da ima EU veliko uradnih jezikov. Kar pa sploh ni pomembno, ker se nahajmo v SLOVENIJI in ne v BRUSLJU. Kapiš? Matr, ma imaš kasno paljenje…
[/quote]

Hrvatski, Srbski – kdo ve kaksna je razlika.
Pejd si ga v kot zdrkat, ksenofobek.

Jaz pa sem razumela in dobila si tudi odgovor, a očitno ti ne razumeš zapisanega. SRBIJA ŠE NI V EU IN ZATO SRBSKI JEZIK NI URADNI JEZIK EU! Če se že toliko buniš, da ima EU veliko uradnih jezikov. Kar pa sploh ni pomembno, ker se nahajmo v SLOVENIJI in ne v BRUSLJU. Kapiš? Matr, ma imaš kasno paljenje…
[/quote]

Hrvatski, Srbski – kdo ve kaksna je razlika.
Pejd si ga v kot zdrkat, ksenofobek.
[/quote]

Ti kar reci Srbu ali Hrvatu, da je isto. Boš kmalu videl…

….ahahahahaaa kolk me ti nasmeješ 🙂
je soprog naročil v angleščini v Zurichu, na letališču pijačo.,…v angleščini :))) ahahahahaaa
pa reče kelnar …pa može po naše :))))
[/quote]

Haha itak jugovici povsod. 🙂
[/quote]
Relacija Ljubljana-Amsterdam cel jugo trip.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

New Report

Close